Opustil mě manžel s 4m miminkem, nezvládl nároky na péči

teer
5. lis 2012

Ahoj všichni, manžel od nás před 3 dny odešel že se v domácnosti dusí a že po něm chci aby s námi byl každý volný čas.Má velkého koníčka modely letadel a vše kolem nich, focení a tak v tomto ani trochu nechtěl omezit.Měl pocit že si stále stěžuju na to že péče o malého je náročná ale jen jsme chtěla od něho pomoci když třeba kouká dlouho na televizi a já už spím malej se probere na jídlo tak aby ho nakrmil a já se nemusela tolik probouzet ..pak me čeká celý den kootoč.Je tpoho mnohem víc ale přijde mi že si neuvědomil co to všechno obnáší má pocit že ho stále peskuju a napomínám aby nedělal hluk když malej spí.Je mi hrozně nevím co dělat je rozhodnutý a chce rozvod prostě spálit mosty.O malého se finančně starat chce bude posílat i na půlku nájmu chce si ho i půjčovat ale to je přesně to c chtěl když byl s námi půjčit když chce on a pak zase si dělat co chce a povinnosti neřešit tak to na mě působí jako by nebyl na mimi zralý ale chtěl ho taky je mu 35let a jsme spolu 7let a svoji jsme rok.Vždy byli naše hádky peprné ale tak měli jsme se rádi a vše jsme ustáli ale ted se to změnilo a nechápu že nemohl zkusit vše na záchranu manželství a rodiny a prostě tomu nedal čas a hned po 4měsících odejde.Bylo to ze dne na den ani neměl kam jít bydlí u kamaráda a občas spí v práci.Vzal si našeho králíka o too se stará a hrozně mu vadilo kdybych ho chtěla dát pryč protože jsme nestíhala se o něj starat jako předtím (byl dost rozmazlenej) .Kdybychvěděla že se takto bde chovat k dítěti že ho nebude až takl zajímat neměla bych s ním miminko ale vždy na mě působil že už na to je připravený byl i u porodu a to byl úžasný.Ženskou myslím nemá chodil domů normálně a a to že bylů fotit nebo u kamaráda vím stýkám se s nimi také.Vůbec mi to hlava nebere že to je pro něj tak hotová věc pokud t v něm nějak hlodá tak to nedává absolutně najevo..jednou měl v očích slzy.Podotýkám že je hodně hrdá a ješitná povaha má problémy s omluvami a uznání chyb.Ale nepřijde mi že by to chtěl změnit dnes si jede pro věci do bytu.Já jsme u rodičů abych to nějak dokázala s malým zvůládnout psychciky strašně to bolí a vůbec nevím jak se to dá zvládnout překonat.. ☹ ☹ ☹

teer
autor
7. lis 2012

@dagina na ženskou jsem také myslela ale nemyslím si, chodil normálně domů a anijsme nepozorovala žádné náznaky když řekl že jde za kamarádem byl tam vím to znám je..no nevím už jsme u doktorky byla napsala mi nějaké prášky na uklidnění..

kapljhgf
30. led 2013

@teer pokad si ho chce půjčovat i když tj jen kdy on chce tak má malýho rád ae není na něj připraven myslím že jste si otom spolu nejdřív měli popovídat než si otěhotněla

orchidis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
orchidis
30. led 2013

@blahova_andrea Proč by takové vztahy byly v menšině? Proč se zde zachází do extrému?
Prostě máme dítě, postaráme se o něj společnými silami a pak je čas pro nás. Hrajem si s dítětem a povídáme si, obstaráme dítě, dáme jej spát, otevřeme víno a povídáme, atd 😎 😉

Není to černobílý... nebo je?

blahova_andrea
30. led 2013

@orchidis černobílý? ne...jistě jsou mezitím i jiné části, které jsou šedé 😉 ale tvůj popis je moc fajn. skoro ti závidím. u nás se nic takového nekoná ☹

zoyka
30. led 2013

Jejda holky, doufám, že mě neukamenujete, ale já bych to ještě možná neviděla tak černě. Třeba jen vypluly navrch potlačované emoce a manžel se dnes nebo zítra vrátí domů a nastálá situace pomůže vám oběma si vše vyříkat. Možná jste spolu doteď málo mluvili? Myslím, že dítě je veliká změna a jestli jste léta předtím měli "svůj klid", manžel to teď opravdu může nést špatně. Je to přece jen chlap, kteří ještě nedávno do péče o děti nebyli vůbec vtažení, a teď to po nich všichni chtějí - přitom jim příroda nijak nepomáhá, nemají hormony, které by je "oblbly", aby jim péče o prcka, kterému ještě nerozumí a on ještě do balónu nekope, připadala super. Možná to opravdu bude ještě vše OK. Nic se nejí tak horké, jak se navaří... A ještě jedna věc. Já vím, že to teď pro Tebe ve stínu děťátka není podstatné, ale zbavit se králíčka jen proto, že mám 1 dítě, mi taky přijde dost přehnané. Nejen děti, ale i domácí mazlíčci se přece pořizují na celý život... Pokud je králík "rozmazlený", kupte mu kamaráda, ať se spolu zabaví. My to takhle řešili s morčatama.

zoyka
30. led 2013

Aha, teď se dívám, že otázka padla už v listopadu, tak se omlouvám za vykecávání. Možná jsem mimo mísu. No ale v tom listopadu bych to viděla nějak tak, jak jsem to napsala 😉

sorini2
30. led 2013

@orchidis .. bych chtěla vidět jak by ti manžel došel domů po 12hodinové směně. a spokojil by se s rohlíkem, v tom případě manžela lituji... a nemám ti k tomu co říct, jestli žiješ jen pro děti a ne pro manžela a sebe..

pepibubu
30. led 2013

holky nic ve zlém, spíš bychom se měly snažit poradit zakladatelce než tu "kvokat" a osočovat se navzájem, ne?

-Chlap to nezvládl, není o čem. Jen je škoda že to neodhalila dřív, ale až po narození dítěte, jaký je.....

pepibubu
30. led 2013

a k vaření: U nás vaříme oba, každý máme "své" specialitky, kt ten druhej nedělá. Ale oba vždy vaříme víc, a prostě když má H hlad, tak si to nandá a ohřeje, ruce mu neupadnou.... A pořád je u nás v lednici velkej kastrol polívky...

marecek4
30. led 2013

@teer tak jak to dopadlo?uklidnil se nebo pořád trucuje?protože tak se zachoval,jako trucovité rozmazlené děcko,které pokud není po jeho tak se začne vztekat-v jeho případě odešel a všecko nechal na Tobě,bohužel někteří chlapi nejsou ani v 35 zralí na rodinu a malé dítko,na ten nastalý shon kolem miminka a neustojí to,ale zase postupem času,jak dítko roste tak k sobě nacházejí cestu a kolikrát jsou z nich super parťáci

teer
autor
30. led 2013

Holky děkuju všem za připomínky ale ono se to od listopadu trochu změnilo..zjistila jsme že opravdu má ženskou takže není co řešit prostě to pro něj bylo pohodlné a tak odešel.Hádali jsme se ano,ale já jsem to řešit chtěla navrhovala jsem i poradnu vše odmítal a ted už vím proč.Nehledě na to že mi v 3měs.tehu přišel anonym že mě podvádí ,popřel to a že mu chce někdo v práci ublížit každopádně dne už mu nevěřím ani slovo.Tudíš chce rozvod.Někdo tady psal že jsme si měli promluvit než jsem otěhotněla..mluvili jsme o tom dost byli jsme spolu 7 let a rok manželé, těšili jsme se oba na miminko.Nebo alespon já si to myslím ,pokud lhal ..umí to dokonale ajá to nepoznala.Co se týče vaření samozřejmě jsme i vařila jen jsem to nestíhala denně ale myslím že v tom hlavní problém nebyl už to byl jen jeden z dalších co by na mě vytáhl.A králíka komentovat nebudu..prostě mi to vadilo vúči dětátku ale to jsou důvody které každý nepochopí, spíš mě ničí že o králíka se stará a za svým dítětem jezdí jednou za čas..takže tak..

teer
autor
30. led 2013

@marecek4 ano ale bohužel on tomu nedal šanci anevím jak ted si ten vztah chce vytvořit jednou za čas návštavou..

marecek4
30. led 2013

@teer tak je asi nejlepší že odešel jak odešel,malý na něj nebude vázaný a návštěva jednou za čas-no možná ho to přestane bavit,teď je to jen malé miminko co nemá moc nároků,ale postupem času...,a jak navázat vztah s vlastním dítětem-te je už jeho věc,která Tebe nemusí pálit a být Tebou udělám čistý řez-prostor k tomu Ti dal,pokud je v tom ženská tak je asi zbytečný něco dál zachraňovat,zvlášť když není jak,pokud by jste spolu bydleli bylo by to jiný,je mi smutno za Tebe i za nás dopředu,u nás v tom není ženská-aspoň se mi nic takovýho nedoneslo,ale ženskýho rodu to je taky-flaška,a to je taky silný protivník,a po tom co jsem si zažila už nemám trpělivost a sílu s ní bojovat,tak držím pěstičky aby jsi byla v pohodě a s malým měla jen samou radost

elgreco
30. led 2013

@teer Sleduji tuto diskuzi, ale ještě jsem sem nic nepsala. Mrzí mě to ☹ , drž se, bude líp. V dnešní době mi to přijde fakt hrozný, většina mích kamarádek se teď taky rozvádí, že je chlapy podvádí, je to jak lavina ☹ .

teer
autor
30. led 2013

@marecek4 Děkuju moc za podporu.Jsem z toho hrozně smutná, ale jak říkáš lepší že odešel ted než za pár let kdy by ho Matýsek třeba fakt měl rád.Takhle je to na něm.Ale je to zrada a pálí to děsně.Dokázal všechy ty léta zahodit a klidně si užívá s novou a já vztávám k našemu dětátku když pláče a tak..Ale jsem štastná že ho mám jen se bojím toho půjčování malého protože nejsem přesvědčená že se o něj dokáže postarat...A i tvá situace mě mrzí to je taky strašný drž se a doufám,že vše v pořádku překonáš..

teer
autor
30. led 2013

@elgreco děkuju ano i kolem mě je to hrozný,nevím proč to dělají a nechápu to kord když si rodinu pořídí po domluvě a je to vše plánované...

orchidis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sorini2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
orchidis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
teer
autor
3. únor 2013

@sorini2 já myslela že je to tady o radách a povídání ne o vyhrožování.. 😒

teer
autor
3. únor 2013

@orchidis Klídek tohle nemá smysl ... nevydávej energii tam kde to nemá smysl.. 😖

llluckaaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
llluckaaa
3. únor 2013

@teer Koukám, jak to s vámi doma dopadlo 😒 To mě mrzí, ale aspoň víš, na čem jsi 😒 Pěkně se vybarvil, nevěrník jeden 😝

elgreco
4. únor 2013

@teer chtěla bych se zeptat na jednu intimní otázku, co po sexuální stránce. Byl odtažitější nebo to bylo normální? Sestřenice má právě problém stejný jak ty, manžel je na děti protivný, občas přijde dýl z práce, ale hlavně už 3 měsíce nic, nechce s ní spát a vymlouvá se na nervy z práce ☹ .

teer
autor
4. únor 2013

@elgreco No v otmhle to bylo tak nějak v pořádku nic jsem nezaznamenala..

teer
autor
4. únor 2013

@llluckaaa bohužel,dneska tu byl a chová se jako by nic..já myslím že by se měl léčit on a ne jak poílá pořád na psychiatrii mě..

elgreco
4. únor 2013

@teer teda jo, asi neví co chce. Sestřenice má právě tušení, manžel se začal víc upravovat, kupuje si nové oblečení a je takový nervózní. Nechce s ní nikam chodit ani na vycházky a prej se za ní stydí. Občas přijede dýl z práce, ale co jí přijde hodně divný, že s ní nechce vůbec spát. Mají ročního chlapečka a od té doby je jak vyměněný. Ani moc nejeví zájem o malého. Když se ho ptala, jestli někoho má, popřel to. Podle mě ale má nějakou ženskou, pač to jsou jasný známky nevěry.

sorini2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
orchidis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz