Otec vychováva 2 děti. Co myslíte?

cargy
19. kvě 2009

holky potrebuji znat vas nazoz. Nevim jestly sem se zachoval spravne kdys sem si je nechal. pred pul rokem se matka mojich deti rozhodla ze mne uz nechce jednu my vrazila a rekla ze rozvod. jeste v ten vykend mne podvedla. Behem 14 dni jsi na netu nasla chlapa a dala jsi snim rande. Ja sem rikal ze u nas spat nebude. Ona rekla pokud ne tak my udela ze zivota peklo a udela mi zakaz styku s deckama. on bydlel 150km daleko Svitavy. No obrousky si nebraly ja sem spal v pokoji s detmy a oni vedle musel sem to poslouchat az do rana ☹ Pak mi bylo vrele doporuceno abych se odstehoval Ja ji tehda strasne miloval. Pak sem si rikal kdys tak hesky se chce starat o moji rodinu at jsi teda skusi svobodny kluk 28 co je to zivit rodinu. Neplatil sem na deti 3 mesice. Ale jiz po mesici sem zistil ze je nezamestnany a parazituje na materske moji zeny. Pozdejc sem zjistil ze je i bezdomovec teda mestky urad Svitavy. pozdejc se my manzelka stezovala ze ji pocas silvestra znasilnil a vyhrozuje se ji ze ji zabyje pokud ho opusti. Rykal sem ji at od neho odejde ze ji pomuzu zaplatim ji podnajem a postaram se o ne do te doby nez jsi najde normalniho chlapa. tohle odmitla ze slovi ze nebude zit jako stara pana. Vazne mne stvalo ze o moje deti se bude starat nekdo takovej a rekl sem ji ze deti ji nenecham pokud bude snim. Ona stim souhlasila a jeste v ten vecer odesla s domu do ktereho sem se den predtim vratil on to tusil a odesel jeste 2 dny pred tim. asi se mne bal. To ze sem se vratil domu a dal sem zene ultymatum aby se rozhodla mezi detmy a milencem sem delal jenom kvuly detem. At ji trochu obhajim rikala ze to ze mi deti necha dela jenom kvuly detem protoze ona je neuzivi. Mne ty deti staly dobrou praci a asi 100000kc co sem platil dluhy co nadelali kdys sem tady nebydlel a vyrovnal sem dluhy co sme mnely jako manzele.Ona my pulku samozrejme nevrati. Ted videla deti po 2 mesicich. Taky na ne neplati. Asi mi to chce vratit az na to ze ja sem na ne uplne sam nemam tu ani babicku a tchyne mne nenavidi protoze sou deti u mne. Soud je jiz davno sveril mne.

tak se teda ptam jestly sem udelal pro ty deti to nejlepsi. Nejsem sice zenska ale postarat se o ne umim.Jen pro uplnost nikdy sem svoji zenu nepodved a neuhodil Ale ona rika ze sem ji psichycky tyral. Ja chapu ze doma na materske s 2 detmy po sobe je dlouho ale uz ted v zari vse koncilo a ja sem kamionem jezdil jenom proto abych uzivil rodinu mene nez 20 000 nechtela a tady ve fabrice to nevydelam.
diki za nazory 😉

titkovamiriam
19. kvě 2009

cargy velmi ti drzim palce,mam kamarata co ma tiez dve deti u seba a po rokoch ma teraz dietatko s dalsou zenou.tiez to mal velmi tazke.matka jeho deti o nich javi velmi maly zaujem tak v lete dva tyzdne a vybavene. ☹ ako matka troch deti nechapem.on ma velke stastie ze mu pomahaju jeho rodicia a aj terjsi svokrovci.

myslim ze si spravil co bolo v tvojich silach,mne tiez nevislo prve manzelstvo a ani mojmu terajsiemu priatelovi.urcite najdes spriazdnenu dusu aj pre seba 🙂 .

popelka.miri
19. kvě 2009

Já se hlavně divím každé ženské, že dává přednost milenci, který je očividně hajzl před dětmi a ohrožuje tím i jejich psychiku a často i zdraví. Jedna známá to udělala, přišla o děti o chlapa a je na dně. Takže Cargy, pokud se tvá žena opravdu chovala přesně jak píšeš, tak si myslím, že jsi pro děti udělal jen dobře, když jsi si je nechal u sebe. Nevidím do vašeho manželství, ale pokud se její milenec choval takhle zle k ní, časem by to určitě odnesly i ty děti 😖 ..A poslouchat, jak ti za zdí spí milovaná žena s jiných chlapem , musí být psycho! 😕 mně stačí bývalého jen vidět s ní, natož tohle. Takže, jestli to myslíš vážně, že se chceš sám starat o děti, tak klobouk dolů, většinou se setkávám s opačným přístupem. ☹

macek28
19. kvě 2009

Ahoj cargy,moc Ti fandím! Soud asi věděl,proč Ti svěřil děti.Když ji je víc milenec než vlastní děti,tak at si jde.Takové mámě děti nenáleží.Jednou stejně na vše příjde a bude litovat,ale to Ty budeš už za vodou.Rozhodně to nebudeš mít ze začátku jednoduché,ale určo to zvládneš.Nejsi jediný chlap co vychovává děti sám.Můj bratranec je vdovec,sice má jen jedno dítko a dnes může říct,že je opravdu táta s velkým T.Během dalšího roku přišel i o rodiče,takže veškerá pomoc nulová.Tobě přeji hodně trpělivosti a JI at se dotyčný M na ni vykašle a zůstane sama a zpytuje svědomí.

hellsinka
19. kvě 2009

Cargy, myslím, že děláš to nejlepší, co je v dané situaci možné. Málokterý chlap by to zvládnul. Tvé děti mají štěstí, že tě mají.
Tak hodně sil a pevných nervů do budoucna 😉

cargy
autor
19. kvě 2009

snazim se byt uprymni Porad sem v nasem spatnem vstahu hledal chybu v sobe a i hledam ale jeste nikdo ma mne nerekl pul kriveho slova.Dokonce ani jeji kamosky. Nechapu jak sem mohl byt tak slepej a milovat takehoto cloveka 8 roku. Teda jenom v jejich ocich sem ten spatnej.
tady se asi ukazalo to ze laska je slepa.

kijonkova.k
19. kvě 2009

cargy,obdivuji Tě a držím palce.Tvé děti mají skvělého tátu,máma nestojí asi za nic,když je opustila(bez urážky).Máš to těžké,ale určitě bude líp.Přeji hodně štěští a více takových chlapů 😉

popelka.miri
19. kvě 2009

Cargy, láska je opravdu slepá 🙄

titkovamiriam
19. kvě 2009

tak tak laska je slepa,a preto clovek obcas poriadne narazi 😠

caira
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luminkasp
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jeudi
19. kvě 2009

caira 😀 vzdyt je to chlap to ja chapu...jinak ti cargy drzim pesti a klobouk dolu... 😉

bila.pani
19. kvě 2009

cargy - jistě jsi skvělý táta a dětem je u tebe nejlíp.. 😉

cargy
autor
19. kvě 2009

No neni to bez chybi Mimochodem nejsem cech ani slovak. Ale hlavne ze se holky bavite 😢 uz zacinam litovat ze sem to sem dal. Myslel sem ze mi to pomuze a ne ze mi udelate depku. A holkam co se vyadriy k tematu moooooc dekuji 😉 A o ciara a luminkasp si myslim svoje 😉

luminkasp
19. kvě 2009

cargy uz som ti poslala ip, moj umysel nebolo sa pobavit na tebe, reagovala som na caira, tak este raz sa ti aj tu v teme ospravedlnujem

etuska
19. kvě 2009

cargy-klobuk dolu a tvoju ex teda fakt nechapem...Drzim palce-urcite si dobry tatko 😉

darina77
19. kvě 2009

Cargy, poznám tiež jednému čo sám vychovával tri deti, jedno bolo ešte bábätko, manželka zomrela pri autonehode. Mal dobrú prácu, ktorú by musel zanechať a tak sa rozhodol pohľadať jednu paniu, ktorá sa stará o deti, navarí poupratuje, a on jej za to mesačne celkom slušne platí. Už im to funguje takto skoro 10 rokov a tie deti tú paniu berú ako svoju babičku.
Ja by som ti poradila po tej praktickej stránke, si spomínal, že si predtým slušne zarobil, si nájsť nejakú pani na výpomoc s deťmi.

cargy
autor
19. kvě 2009

ja sem chtel jeste ryct ze mne nevadi se o ne starat spis naopak a zvladam to vpohode. Mne de spis o stesti deti..Ja vym ze bych bez mojich deti brzo umrel zalem. Ja ted vyjdu i s mala penez delal sem to proto aby bylo zceho zit ta moje porad nevychazela a nevim jestly nekdy nekomu dovolim vychovavat moje deti. To bych ji musel 100% verit a to nevim jestly jeste dokazu po skusenostech.

popelka.miri
19. kvě 2009

Cargy, já mám podobný problém. Po mých zkušenostech s bývalým a manželstvím si taky stěží dokážu představit, že jim přivedu nového tatínka a taky už nedokážu nikomu stoprocentně věřit 😖 Už se jeden objevil, ale jakmile mi řekl, že chce vychovávat moje děti, tak jsem zdrhla, radši 😀

popelka.miri
19. kvě 2009

Nejlepší je, když se naučíš spoléhat jen sám na sebe apředejdeš tak zklamání. A děti jsou skvělá motivace pro život 😉 ..Čas je nejlepší lékař!

darina77
19. kvě 2009

Cargy, urobil si dobre. Ked je on taký grázel, ktovie čoho je schopný. Koľkokrát aj v telke dávajú ako otčim na smrť dobil družkine dieťa.

popelka.miri
19. kvě 2009

Darina, právě, že já to taky sleduju v tv a vždycky si říkám, že já dětem nikoho radši nepřivedu, tohohle se bojím, jak čert kříže!

digysa
20. kvě 2009

cargy: mne sa len hlava toci...tvoja manzelka moc inteligencie nemala...nuz co, zle si si vybral. Ale situaciu si vyriesil brilantne...deticky na fotkach su pekne...zelam vela stastia a dufam, ze sa ti podari najst zenu, ktora dokaze mat rada tvoje deticky.