Otravná tchýně. Máte nějakou dobrou radu?

pajmis
23. srp 2008

Ahoj holky, zakládám tohle téma, i když nevím, jestli tady v diskusi už někde není... mám velký problém. Mám strašně otravnou tchyni a už nevím, jak dál, abych ji slušně řekla, že už je fakt dost opruz... chodí k nám snad každý den a neustále má nějaké záminky, aby došla... a ke všemu mi neustále něco nosí... máme nový byt, je to novostavba a bydlíme tady teprve měsíc... a ona mi tady nosí staré krámy, co se jí doma nehodí... některé už dokonce smrdí stařešinou... třeba obrázky, hrníčky a tak... já nic z toho nechci a je mi to blbé odmítat a navíc tady do nového se mi to vůbec nehodí... tak to vždycky přijmu, ale nikam to nedám a vždycky to někde schovám... ale za chvili bych tady měla zgarbiště... tak ji chci nějak slušně naznačit že o nic, co mi nosí, nestojím... ale ona je ten tip, co ji to nezájímá a dělá si po svém... řekne mi např. že nám na malé koupí postýlku a že si ji máme vybrat a že nám ji půjde koupit... a že jestli si nevybereme včas, tak nám koupí jakoukoliv at se nám líbí nebo ne... já už fakt nevim, co s ní...nechápu, proč nám raději na tu postýlku nedá peníze a my sami bychom si ji jeli koupit... sem z ní na prášky...den co den tu zvoní a když zrovna odpočívám, tak mě vzbudí a vidí, že vstávám a sedne si a chce kávu... je neohleduplná... mojemu to říkám, ale ten se jí také bojí a furt mi říká že už jí něco řekne, ale vždycky to dopadne, že se k ničemu nemá... poraďte mi prosím někdo, jak na takovou hroznou babu vyzrát, aby k nám přestala chodit tak často a navíc nenosila žádné zgarby... a navíc mi ještě řekla, že až se mi malý narodí, tak u mě bude každý den, a bude mi prát, žehlit, vařit...že sama to nezvládnu... ale já vím, že zvládnu a taky sem ji to říkala, že nepotřebuji, ale ona tohle jako by neslyší... moji mamku ani tak často navídám jako tchyni... je fakt hrozná... až se malý narodí, bojím se ji ho dát do rukou, protože se neumí ani pěkně chovat k dětem... s 2 denní holčičkou házela jak s pytlem brambor...je necitlivá a neustále naše 2 psíky tahá za ocásek a za čumák... já z ní už fakt nemůžu... prosím o nějakou dobrou radu... děkuji všem MOC 🙂

martinka79
24. srp 2008

Paj neřeš jí..... nekaz si život takovou osbou i když je to rodina. 🙂 usmívej se na svět a jí se nauč ignorovat a nedej se vidí, že jsi moc hodná a snadno vytočitelná a to jí dělá silnou. za chvilku bude mimi a co potom si počneš to i hodná tchýně někdy stojí za pendrek 🙂

pajmis
autor
24. srp 2008

😉 máš recht...

poletucha
24. srp 2008

pajmis-tak to by me manza stval, ale zase ti dava pozehnani,at si to vyresis sama...tak bych se s babou fakt nesrala 😀 opravdu tvrde si stat za svym a hlavne vydrzet ...snad ji to casem omrzi

martinka79
24. srp 2008

🙂 neomrzí když neuvidí obranu a tak bude jen a jen zintenzivyńovat svůj nátlask. tvrdě na ni. 🙂 ale možná ji křivdíme a vnouče jí změní. 😀

petka21
24. srp 2008

No tak vnouce ji urcite nezmeni tomu verim ze ona je unvitr hodne zla a zakerna svine!!

Uz to ze kdyz byl PAji pritel malej dvoumesicni a plakal asi chtel pochovat tak mu dala na zadek a zarvala at nebreci ze dostane znovu,tos jako kde sme! A PAji prave vnucuje at ho nechova atd.Pritom miminko je od toho aby se chovalo,a citilo maminku a bezpeci a ne aby kdyz zaplaka nevsimat si,to je videt ze je to bezcitna krava! Fakt baba na odstrel 😠

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
pajmis
autor
24. srp 2008

To nevím, jestli ji dokáže vnouče změnit... 😒 Já vím, že když by zkoušela hrát na moje habďuru, že ji křivdím a ubližuji a sem na ni škaredá... tak můj ji řekne - mě to neříkej, to si vyřeště mezi sebou... on se do ničeho nemontuje... jestli mi k ní něco vadí, tak si ji to mám říct sama...a mu jedno, co ji řeknu... jeho tohle vůbec nezajímá... na jednu stranu to je dobře, že mi nechá prostor se vyjádřit, ale na druhou stranu já po něm zase nemůžu chtít aby došel za svoji matkou a řekl, mami, víš, už to přeháníš... prostě to nechává na nás dvou a řekne - klidně si rozškubejte občanky 😀 což znamená - dělejte si co chcete... mě vynechte... prostě já nic - já muzikant...

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
petka21
24. srp 2008

Ona asi vyuziva toho ze ty ji vzdycky otevres kdyz doleze a lapi si tam jak dlouho chce at yji nikdy nereknes nezlobte se mohla byste uz jit uz je pozde nebo musim pry a toho ona zneuziva kdezto tvuj ten kdyz je treba doma a zazvoni tak bud neotevre a kdyz otevre tak rekne co chce ze nemma cas ze jde ven,nevim presne jetli to tak je ale myslim si to ze tak nejak asi? Tak ji prave musis uz jasne rict nechodte dokud vas nepozvem atd.

pajmis
autor
24. srp 2008

Nemůžu hrozit, že se rozvedeme, protože ještě nejsme svoji... ale brát se chceme do roka... já mu ale hrozím, že ho nanepíšu do rodnýho listu... a on se nasere a řekne... no, sem věděl, že mi utečeš 😀... ale já mu zdrhat nechci, ale nevím asi zkrátka jak na něj, tak používám finty, aby zabral... ale ... což nechápu... on svoji matku vůbec neřeší a kolikrát mi příjde, že ji ani nevnímá a je mu fuk... nevím, co si o tom myslet... mě by vadilo, kdyby buzeroval moji mamku... já tady nadávám na tchyni jak je otravná a že ji tu nechci a bla bla bla... sprostý slova používám a s ním to nehne... já bych teda svoji mamku bránila...ale on je v klidu... podle mě, jak ona je chladná, tak si ho takhle odcizila... že on k ní asi neví, co má cítit... třeba ke mě on je hodný, laskavý, stará se, všechno a je taky velmi citlivý... že když mě odváželi do nemocnice ve 20tt kvůli křečím - div se nerozbrečel... ale nevím, proč je na vlastní matku tak chladný... 😕

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
katwind
24. srp 2008

holky, mně k tomu ještě napadá...když jsme jetě spolu nežili, tak jsme byli spolu o víkendech, u jeho táty v baráku, kde dole žije babička... a ta babička taky furt chodila nahoru, otevřela dveře bez zaklepání, prostě děs... a jednou jsme s manžou sexovali, byli těsně po, slyšeli dveře, rychle se voblíkli a ona tam... a ona s úsměvem "co děláte děti, koukáte na televizi?" (tv byla puštěná) a manža se postavil a říká "ne, nekoukali babičko, my jsme souložili víš?"😀 babička i já jsme koukali jak jeleni... a od té doby tam skoro nechodila nebo jen se zaklepáním 😎

petka21
24. srp 2008

Katwind 😀 TAk na ne

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
pajmis
autor
24. srp 2008

Jedna moje kamarádka ji zná... pracuje v elektru, kam si tchyně došla stěžovat, když ji po třetí kiksla pračka... a kámoška se jí teda taky polekala... a ta kámoška mi radila takové kokotiny 😀 jako jen žerty, ale říkala, až se nám malý narodí, tak at ji ho dám hlídat a zavolám policii, že se mi ztratil 😀 nebo at ji nakecame, že je můj adoptovanej a že teda je pro nás cizí, takže s ní nemáme nic společného, tak at nás nechá být... 😀 samo, že to říkala jen z prdele...ale je to úsměvné... každý kdo ji zná mi říká - ruce pryč...od takové 😝

pajmis
autor
24. srp 2008

Je pravda, že když mě nějaká kámoška furt otravuje, tak se jí přestanu ozývat a neřešim to..a když ji potkám, řeknu jejej...já nemám vůbec čas ani napsat... ale když já mám k té staré asi respekt či co to je... ale jednou na mě rázně promluví a hned mě postaví do latě... ona je prostě generál... je to pro mě autrita... a já vždycky autority nějak respektovala... ale to, co mi tu píšete... je pravda, že ke mě není nic...jen otrava... tak na ni...s... 😉

petka21
24. srp 2008

PAji no dost velka skoda ze bydlite par metru od sebe!jo a jak rika ta krava (MAS SMULU HOLKA) 😠 covece nema ona tam nekde skrytou kameru nebo naky cidlo na pohyb 😀 Tohle neni na moje nervy ja uz bych ji dala daaavno do drzky aby se vzpamatovala 😀

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
pajmis
autor
24. srp 2008

gedren... na tom něco je 🙂 a navíc, na osobu ženského pohlaví je hrozně vulgární... za každým slovem musí řírt p... jedna... a k.... zasraný, šulin z......... ona takhle přede mnou mluví...já na tohle nejsem zvyklá a ona mi ještě řekne - to sem sprostá, co?? a začne se chlámat... prostě psycho... 😅

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
petka21
24. srp 2008

TA krava si ani nezaslouzi aby se ji tady venoval takovy prostor takova nestoji ani za to oprit si o ni kolo.BY se citila jak hvezda nejvetsi vedet ze je oni tady napsane a bylo by ji jedno co hlavne ze neco ze 😅

pajmis
autor
24. srp 2008

Gedren: tvůj slovník je oproti jejímu suprový 😅 s ní se nedá ani sedět na zastávce ani v trolejbuse... jak se člověk za ni stydí... 😠

pajmis
autor
24. srp 2008

Gedren: a ještě ti řeknu... já a Petka21 jsme sestry... ona ji zná stejně jako já... a je z ní vždycky vytočenější než já ... jednou seděla u nás v křesle (moje sestra) a babizna ji řekla hrubým a drsným hlasem - Odsuneš se od té zdi?? Chceš jim odřít zeď?? No tak se odsuň... segra vyjevená... a já vykulená...co si to dovolila a ještě u mě... sem říkala, že kdyby segra vzala nůž a celou zed mi podrápala a udělala tam rýhy, tak já si řeknu, jestli mi to vadí... a ne ona... od té doby ju segra nemůže vidět a stalo se i, když u mě Peta byla a došla tchyně, tak peta se zvedla řekla, tak ahoj, já jdu domů... a tchyně takovým radostným a veselým hlasem - ale kvůli mě chodit nemusíš...snad ti tu nevadím... no segra ju nemůže ani cítit... vid?? Peto... 😉

petka21
24. srp 2008

😀 Nasnasim ji!!! A ona me taky protoze segre davam drazsi vecicky na maleho a byla sem prvni kdo jim neco koupil pro mrne a to ju sere a pride mi ze sechce semnou predhanet,no jo ona furt nakupuje u Cinanu a ju sere ze ja v obchodek pro mimca. A kdyz ma segra neco noveho ze me pozve at se jdu podivat a pak doleze ona necekane avidim me tam no div by mi oci nevyskrabala,asi ju sere i to ze bydlime od sebe se segrou blizko a ze ja budu sem tam vozit malyho atd. Je to piiica 😀

pajmis
autor
24. srp 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jojo...je to pííča... a já chytla bojovnou náladu 😀

ygreen
24. srp 2008

pajmis: tak jak to tady čtu, tak vidim jediné řešení - nekupuj kafe 😀

gedren
24. srp 2008

Jo, to uz jsem pochopila, ze jste segry, tak to mas super, ze mas aspon v nekom oporu, kdyz chlap je takovej srab 🙂. No kdyby mi tchyne servala nejakou moji navstevu, tak bych si ji asi taky pekne podala. Tak si vem z petky priklad a taky se na tchyni prislusne tvar 🙂

A rada s kafem je dobra 🙂

campi
24. srp 2008

No, pajmis, doufám, že najdeš odvahu a nezůstane u silných řečí na koníkovi 😉

Vsimla jsem si, ze petka píše velmi výraznou moravštinou ve srovnání s Tebou. To takhle rozdílně i mluvíte? Baví mě to číst.

pajmis
autor
24. srp 2008

no...ona pije jen turka... a my zase jen nescafé rozpustné.... tak přestanu kupovat turka 😀 ona do huby nic jiného nedá... to jedobrý nápad... 😉 víš...ona i když seřve mě, tak se jen uculím jak magor a pak si nadávám..proč já husa jí něco neřekla... sem měkotka 🙂 ale už aspon vím jak na to.. budu dávat najevo nezájem... pokud dnes dojde... půjdu do ložnice a nechám ji s mojim v obýváku...a uvidím jak dlouho se zdrží... 😀 ... pokud ji to netrkne, tak si s ní promluvím...nebo když se sama zeptá, co mi je, tak řeknu, že sem prostě z ní už otrávená... 😅

pajmis
autor
24. srp 2008

campi: My sme každá jiná 😀 i v chování... ona si klidně do té mojí hloupé tchyně rýpne... a já to vždycky nějak zamlouvám, aby nebyla ta špatná... nikdy sem nechtěla aby si o nás někdo myslel něco špatného... ale... přemýšlím, že to je najivní 😝 a je!!! 😅