Otravná tchýně. Máte nějakou dobrou radu?

pajmis
23. srp 2008

Ahoj holky, zakládám tohle téma, i když nevím, jestli tady v diskusi už někde není... mám velký problém. Mám strašně otravnou tchyni a už nevím, jak dál, abych ji slušně řekla, že už je fakt dost opruz... chodí k nám snad každý den a neustále má nějaké záminky, aby došla... a ke všemu mi neustále něco nosí... máme nový byt, je to novostavba a bydlíme tady teprve měsíc... a ona mi tady nosí staré krámy, co se jí doma nehodí... některé už dokonce smrdí stařešinou... třeba obrázky, hrníčky a tak... já nic z toho nechci a je mi to blbé odmítat a navíc tady do nového se mi to vůbec nehodí... tak to vždycky přijmu, ale nikam to nedám a vždycky to někde schovám... ale za chvili bych tady měla zgarbiště... tak ji chci nějak slušně naznačit že o nic, co mi nosí, nestojím... ale ona je ten tip, co ji to nezájímá a dělá si po svém... řekne mi např. že nám na malé koupí postýlku a že si ji máme vybrat a že nám ji půjde koupit... a že jestli si nevybereme včas, tak nám koupí jakoukoliv at se nám líbí nebo ne... já už fakt nevim, co s ní...nechápu, proč nám raději na tu postýlku nedá peníze a my sami bychom si ji jeli koupit... sem z ní na prášky...den co den tu zvoní a když zrovna odpočívám, tak mě vzbudí a vidí, že vstávám a sedne si a chce kávu... je neohleduplná... mojemu to říkám, ale ten se jí také bojí a furt mi říká že už jí něco řekne, ale vždycky to dopadne, že se k ničemu nemá... poraďte mi prosím někdo, jak na takovou hroznou babu vyzrát, aby k nám přestala chodit tak často a navíc nenosila žádné zgarby... a navíc mi ještě řekla, že až se mi malý narodí, tak u mě bude každý den, a bude mi prát, žehlit, vařit...že sama to nezvládnu... ale já vím, že zvládnu a taky sem ji to říkala, že nepotřebuji, ale ona tohle jako by neslyší... moji mamku ani tak často navídám jako tchyni... je fakt hrozná... až se malý narodí, bojím se ji ho dát do rukou, protože se neumí ani pěkně chovat k dětem... s 2 denní holčičkou házela jak s pytlem brambor...je necitlivá a neustále naše 2 psíky tahá za ocásek a za čumák... já z ní už fakt nemůžu... prosím o nějakou dobrou radu... děkuji všem MOC 🙂

poletucha
25. srp 2008

pajmis-ale uzivala by sis to 😀

pajmis
autor
25. srp 2008

A ještě k tomu tvýmu předešlýmu vzkazu - ona nešla k nám nahoru, protože pospíchala na trolejbus... jinak už by tu byla navařená 😀 . . . jasně, že bych si to užívala a škodolibě se usmívala jak to dělá ona 😀

tannawe
25. srp 2008

Teda Paji, uz se ti ani nedivim ze jsi zalozila tuhle diskuzi, tohle je totiz vazne "rarita"... 😀

lenkabu
25. srp 2008

Četla jsem jen 2 stránky,ale poznávám svou tchyni..naštěstí je ta moje ještě lakomá,takže neprojede benzín jen proto aby viděla vnučku..tzn. že sem jede tak 1x za měsíc,ale NIKDY mi nedá vědět,zazvoní za dveřma a jde dál.Já to řeším tak že jsem VELMI odměřená a začíná to mít výsledky.....skoro sem nechodí.A na druhou stranu všude vykládá jak se jí stýská po vnučce...přitom kdyby zavolala jak to dělají normální lidi,tak domluvíme návštěvu a není problém.Sice ji nesnáším,ale je to babička mé dcery a ve styku s ní jí rozhodně bránit nebudu.Ona to prostě neudělá,nevím proč,se mnou nekomunikuje vůbec,tak proč bych jí malou nutila.

pajmis:jedině s ní vyjebat jak psala gedren,nic lepšího asi nevymyslím 😅

pajmis
autor
25. srp 2008

Já sem se rozmýšlela to tady zakládat... sem si říkala, že to stejně nikoho nezájímá... 😀 ale jak vidím, tak mám dost příznivců 😎 😝

gedren
25. srp 2008

To je fakt baba padla na hlavu, ja jsem se nejdriv lekla, ze vam ona napsala dopis, jak je urazena ;), ale vona jen cumi do schranky, no vesely teda. Ja bych ji na takovyhle objevny sdeleni rikala "nejsme debilove" 🙂 Ale fakt uz bych odpojila ten zvonek. Normalnim lidem, co chodi na ohlasene navstevy, bych to rekla, at me misto toho treba prozvoni nebo tak, a na ni bych proste srala. Problem je, jestli vam chodi balicky treba, postaci vas asi prozvanet nebudou 🙂, ale tak ho zas na chvili zapojite...

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
poletucha
25. srp 2008

😀 nejlepsi reseni

pajmis
autor
25. srp 2008

Já sem mojemu říkala, že nevím, jak se to dělá, aby šel ten zvonek vypnout.. a on, že to musí prej elektrikář... tak musím nějakého sehnat.. a holky, nevíte na kolik to vyjde?? myslím kolik to stojí tam nainstalovat?? jej a víte nač sem si ještě vzpomněla?? s mojim sme si koupili bublinkovou koupel... to je taková ta podložka do vany, s hadičkou a s nějakou mašinkou, co dělá perličky do vany... a tchyně říkala, že se k nám někdy dojde okoupat 😅 fuj... prej, že to chce zkusit, jaký to je... já už bych do té vany nevlezla... stačilo mi, když sem jednou byla u nich na návštěvě a ona byla v koupelně a zavolala mě... tak sem nechápala a přes dveře říkám- voláte?? a ona že jo, at jdu do koupelny, že potřebuje umýt záda 😅 fuj a já debil sem ji ty záda umývala, ale cítila sem se jak pako .... no už v životě... já si tak říkám jak najivní a hlopá sem do ted byla... všechno mi ted připadá takové absurdní... 😖 a taky ji musim jednou za 2 měsíce nabarvit hlavu... ale posledně sme byli domluvené, že ji nabarvím vlasy a nedošla sem 😀 a ona pak došla s nabarvenýma vlasama... a já sem si ani nevšimla, tak mi hlásila, že má novou barvu.. a "já jéé, noo, sem si všimla, máte to dobré... ale já sem neměla čas...kdo vám to barvi??l.. a ona - že sama to riskla"... tak ted se nemůže vymlouvat že by to příště taky sama nezvládla... holky, to mám zážitků, co ??? 😅 to je každý den něco... 😀

gabka.d
25. srp 2008

Ahoj holky,
pajmis, tchýni Ti teda vůbec nezávidím!!!

Napíšu vám můj příběh, ikdyž to třeba nikdo nebude číst, mě se aspoň uleví.... 😉
Já mám taky problémy, moje tchýně se doslova UTOPILA v dluzích a sháněla někoho kdo jí půjčí 50 000! My čekáme na přidělení bytu a aby to bylo rychleji tak jsme souhlasily s dluhem, takže jsme vzaly půjčku... No a já (to jsem ještě nevěděla, jaké má problémy) jsem jí o té půjčce řekla-osudová chyba!! Napřed chtěla ať jí půjčíme, že než nám ten byt dají, tak to splatí- ale jak věděla kdy nám ho dají??????? Když zjistila, že tudy cesta nevede, tak uvrtala mojeho do půjčky, ta první je na mě, takže on má dluh 50 000. Ale ještě než tu půjčku vyřídil tak z něho vytáhla přes 20 000, že nám to dá jak dají těch 50 000, ale my jsme ani nevěděly jestli mu to schválí!! No kolik dní a nocí jsem probrečela nemá cenu ani psát... ve 3 měsíci těhotenství... do toho vyšly špatně nějaké testy, dostala jsem neschopenku, protože jsem 3roky nemohla otěhotnět a měla jsem blbou práci, byla jsem totálně K.O.!!! Nakonec půjčku neschválily a to byl můj konec! Můj zjišťoval proč mu to nedaly, to se vyřešilo, takže nakonec to ''dobře dopadlo'', můj má jen dluh, prachy vrátila......ale dlouho ta idylka nevydržela. Přišla asi za měsíc, že potřebuje ještě 10 000, to je úplně vypatlaná a nedokáže si spočítat kolik potřebuje? to jí to mohl vzít naráz, ne? Takže jsme jí půjčily ze svého... No mazec a do toho ještě pořád PROZVÁNÍ a chce aby jí volal můj zpátky, vždycky je to pičovina, nikdy nechtěla nic důležitého!! Ale to jsem prokoukla, můj nechal doma mobil, ona prozváněla jak jeblá a pak mi VOLALA!když můj přišel tak mu říkám, že mu furt zvonil mob ať si to vyřídí...když zjistil, že je to matka, chtěl jí volat a já mu říkám, že sem s ní mluvila, že mi volala, tak říkal, že jestli teda něco chce tak ať zavolá aji jemu 😀 a je od prozvánění klid.... jen ty prachy z nás pořád tahá... už jsem jí psala sms, že máme svoje problémy, že čekáme každým dnem byt a čekáme mimi a máme svoje starosti, psala, že to chápe a že nechce dělat problémy a pak volala mojemu jestli by jí půjčil 1 000 do výplaty, asi už mě z toho jebne, protože on jí těžko odporuje, spíš vůbec, navíc jí půjčil 10 000 za mými zády!!! to už jsme se málem rozešly 😖 ale pak jsme si říkala, že kvůli krávě si nezničím život, ale já nevím jak na ni!!! To ještě slibovala, že dá trvalý příkaz aby jsme na ty splátky měly včas, to znamená do 18 každý měsíc, a minulý týden se platila první splátka a ona volala, že na to zapomněla, že nám to dá až se uvidíme, naštěstí jsme tam jely bo sme kolem jely pro postýlku, ale ty prachy má posílat na účet na kterém jsou našetřené prachy, takže nám v tom dělá chaoz a já ještě musím lítat do banky a ukládat peníze...a říkala jsem si že až jednou zapomene a já si třeba nebudu jistá, jestli to bylo teď nebo minulí měsíc co platila tak budeme v řiti, a když si to budu psát, tak řekne že sem to zapomněla napsat...už nevím jak dál a až se malá narodí tak navíc budelozit na návštěvy a to se bojím, že taky budou neohlášené... je ten typ.

Sere mě toho na ní moc, ale už jsem se rozkecala až až, tak třeba jindy... 🤐

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
gabka.d
25. srp 2008

gedren, já vím, že je to těžké. Proto jsem i s tou půjčkou souhlasila, moje pravidla ale byly, jen jedna půjčka a trvalý příkaz! A ani jedno se nekoná, chodí pro peníze vesele dál a zapomíná splácet... Rezervy máme skoro na nule, dítě a byt na cestě a to nemluvím o vybavení domácnosti... Je rozdíl někoho požádat o pomoc a využívat... Kdyby aspoň zavolala jak se máme, jestli jsem s malou OK, co testy atd... to ne, a když měl přítel narozeniny, tak přišla pro 2 000, ani vše nej neřekla... ☹ Když slyším slovo tchýně naskakuje mi kopřivka....

pajmis
autor
26. srp 2008

Holky...se poseru... něco se stalo... ale já se odstřelíím... volala mi Eva..to je ta holka, co chodí s bratrem od mojeho chlapa... no a volala mi, že jestli su doma, že se staví... a já říkám - jako proč?? a ona, že tchyně byla včera u ní na návštěvě a zapomněla si u ni brýle, tak že mi je nese... a já říkám... a fotr doma není, že bys mu je hodila?? a Eva, že - no to nevím...a já ji říkám, tak proč je neseš ke mě... a že - no ona mi řekla, že je mám donést k tobě a že se pro ně odpoledne staví... já říkám, kdo ona?? no, že tchyně... a já sem teda nechápala a říkám - proč jako ke mě?? to nechápu... a ona, že no- já nevím, ona mi to tak řekla... tak chápete to... já ano... už neví, s jakou záminkou by se k nám vetřela, tak si vymslí brýle... se picnu... půjdu a dám jí to před dveře.. 😀 sem na odstřel 😅

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
poletucha
26. srp 2008

pajmis-vubec bych s tim nesouhlasil,byt tebou...at je teda odnese tomu dedkovi, narovinu bych Eve rekla,ze s tim nechces mit nic spolecnyho,ze na to nemas cas.

pajmis
autor
26. srp 2008

Holky, víte na co sem dnes přišla?? Že můj včera odpojil ten zvonek 😀 a já si toho všimla, až ke mě došla segra... protože se nedozvonila 😀 takže ho máme od včera odpojený, tak je možné, že tu včera večer ta baba zase byla 😀 tak sem mu volala do práce a pochválila ho 😅 asi chce mít taky klid - od zvonění a od mých blbých keců 😝

tannawe
26. srp 2008

Pajmis to je dobre, ze to udelal, tak prvni krok mate za sebou...vis co me napadlo? Jestli jsi si tim svym milym chovanim trochu nezavarila,jestli si ona tvoje tchyne nemysli, ze pomalu nejste buhvi jake kamaradky, kdyz ji barvis hlavu, delas kaficka atd. Ono je pak tezke najednou byt odmerena a neprijemna, kdyz jsi ctyri roky byla "milionova" snacha, vis jak...no situaci mas nezavidenihodnou. Ja u me tchyne mela aspon padny argument proc jsem omezila styky na minimum dokud se nevyleci...ale takhle to mas dost slozite... 😉

pajmis
autor
26. srp 2008

tannawe: máš pravdu je to složité... ale prostě už mě to hodně žralo a nejde s tím už nic dělat... já ji nikdy moc neměla ráda, ale pro klid sem na ni byla milá i když sem se kolikrát na ni usmívala a když se otočila obrátila sem oči vsloup... ale ted co sem těhotná tak ji nějak nemůžu přijít na jméno... prostě to zkusím uhrát na těh. hormony, že sem taková... a po porodu už to měnit nebudu... já se s ní hodlám bavit normálně... ale budu si ji držet dál od těla... už k ní nebudu tak hodná - prostě budu více zaneprázdněná a ona to musí pochopit... a to že je tu denně, tak to ji klidně řeknu, že mi to vadí... řeknu jí, že se prostě psychicky připravuji na miminko a na porod a chci mít více klidu než dříve... a že pokud si chce pokecat, může mi zavolat a já po telefonu s ní mluvit (i když mě z ní bolí hlava) ale u sebe ji vidím hrozně nerada...to musí chápat 😀 možná jí to bude vrtat hlavou, proč sem najednou taková, ale dlouho ji to trápit nebude...má tady ted Evu, která ji dělá poskoka... dnes mi volala kámoška z elektra že tam má tchyně pračku a ta Evička se tam byla ptat jak to vypadá, že paní nemá v čem prát tak at si pohnou... no hrůůza...kámoška mi to teda hned volala, že z ní nemohla jak byla nepříjemná - tohle je její věrná kopie a myslím, že mě dokáže 100% nahradit 😀

pajmis
autor
26. srp 2008

Holky... já už toho mám dnes dost.... toš sedíme s mojim doma a zvonil mu telefon - protože máme vypojený zvonek 😀 tak se asi chuděra nemohla dozvonit 😅 no a on s ní mluvil... a pak mi tlumočil, co že teda chtěla... no ...a hádejte!!! Volala, že jestli nemá hlad, at dojde pojíst k nim... 😅 holky, co mám na to říct!!! Mě odvezou!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já ji dám babě jedné vlezlééé... a ptala, že kde sem a co dělám... tak ji můj řekl, že spim, že mi není dobře!! Aspon, že tak!! 😎 už se trošku chytá, šikula můj 😀

hary
26. srp 2008

Ti pořád říkám, řekni jí to do očí, tohle je fakt jak z filmu. Je nechápající, dokud jí to neřekneš z plna hrdla do očí, tak to nepochopí.
No já tě obdivuju, já bych už fakt visela, nechápu jak to můžeš tak dlouho vydržet, já bych už měla asi s tchýní problém 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pajmis
autor
26. srp 2008

Jenže já tchyni neviděla od soboty 😀 tak nebyla možnost... ale tak zvoní tady denně... v neděli sem dělala, že neslyšim zvonek a včera tady zvonila nám oznámit, že máme poštu, tak to s ní mluvil můj 😀 a pak vypnul ten zvonek - za což ho ještě jednou chválíím 😅 a dnes tady asi byla - nevím, protože ten zvonek je odpojen 😀 tak jen teda voala mojemu... ale v sobotu jdeme na oslavu narozenin...že bych tam udělala cirkus 😝 ??? nee... ale asi budu jen hloupě narážet, jak je poslední dobou doma klid, když nikdo nezvoní 😀... ne, fakt, já ještě nevím, co bude, až ji uvidím, ale vím, že to bude spontánní... budu improvizovat 😅 tak uvidíme... ale je mi líp, když ji nevidím a hlavně neslyšíím 😀

hary
26. srp 2008

Hele radši nenarážej, co kdyby jí tě bylo líto a potěšila by tě návštěvou??? 😀 😀
Ale začínáte dobře, chválím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Ono tě to jednou donutí si dupnout a na tu chvilku se těším, až to tady budeš popisovat 😀 😀
Jsem svině, viď???? 😀 😀 😀 😀 😀

muminek
27. srp 2008

Ahoj Pajmis já se svou tchýní vycházela vždy dobře, ale od té doby co mám mimčo tak mě furt radí a mě to leze na nervy ony ty tchýně se snaží ale já si nemůžu pomoct. To že píšeš že jsi mladá nehraje roli já nejsem o moc starší ale to je asi povahou že sní mluvíš s úctou. A roky na to nemají roli. 🙂 Musíme to zvládnout budu natebe myslet. 🙂

evaviki
27. srp 2008

Pajmis, teda normalne to tu citam zo zvedavosti, kedy ju uz niekam posles.. Ja mam svokru nastastie ok, ta tvoja je brutalita, hned by som ju hnala... ☹ Prajem malo rozculovania a pevne nervy pri odmietani navstev.

pajmis
autor
27. srp 2008

Holky, díky moc za podporu 😉 V sobotu jdeme na tu oslavu narozenin, tak snad to přežiju ve zdraví 😀 Dnes sem koupila mojemu novou košili, at mu to taky sluší 😎 tak doufám, že nedoleze tchyně donést synáčkovi, taky nějakou (vietnamskou 😀 ) že mu to koupila na oslavu... bych ju hnala... ona mu doted k nám nosívala balíky ponožek a nové spoďáry... nevím, asi baba nechápe, že má mě a já mu koupím nové ponožky a všechno, co potřebuje - a navíc, to co frčííí 😀 ona mojemu kupuje věci, jaké se nosily před 100lety a můj v tom stejně nikdy nikam nevyšel 😝 Podle mě se ona nemůže smířit s tím, že už doma nebydlí a má svůj život... s mojim už spolu bydlíme celkem 3roky, ale celou dobu mu nosila nějaké hadry a kraviny... ale ted, co bydlíme ve svém, tak veteš si tady nosit nenechám - ještě abych tady měla moli 😀 to nee....... 😉

pajmis
autor
28. srp 2008

Tak jsem dnes po dlouhé době viděla tchyni... no, snažila sem se být odměřená, otrávená... ale stejně tu seděla hodinu... jak došla, tak říkám, jé, hm, zrovna sem si lehla... ona nereagovala a šla do obýváku... super... a ještě mi dala tašku a hlásí mi - něco sem ti koupila... a já na ni...hm a co to je?? že - tak se podívej ... a tam peřinka s polštařem do postýlky... a já říkám - hm, tak to jo, ale já mám vybraný celý komplet nebesa+peřinky atd... a ona, no nevadí, budš mít dvoje... a já říkám, hm, ale já mám vybrané dvoje nebesa s peřinkama... tak dík no... a ona, že no tak na chatu at si to dáme tak říkám, že nejspíš teda na chatu 😀 a tvářila sem se jako že - pěkně děkuji 🙄 no tak si dala svoje oblíbené kafíčko a kydal...a já tady zývala, sledovala hodiny, říkala sem jen hm, jo, no... a ona valila... a byla tu i s Evou... no tak jedna jak druhá... Eva mluvila, tchyně začala taky mluvit ale ani jedna se nezastavila, tak mluvili obě dvě zaráz, ale každá o něčem jiném a já teda jen valila oči, koho poslouchat... no super... že prej, já se k vám nemůžu doozvonit už pěkně dlouho...a já říkám, no my si ted vypínáme zvonek, aby psi neštěkali..a ona ještě - no vidíš, to je dobrý... toš asi ju to netrklo... a ještě mi oznámila, zítra se stavíme...říkám hm... tak jako můj ted zase není doma, tak mu musím říct, aby zítra byl doma a já si půjdu do vany, když dojde, aby tady byla taky jednou s ním...beze mě...zase už mě bolí hlava... 😔

jehlicka1
29. srp 2008

Ahojky...jak to tu čtu...koukám, že tchýně jsou fakt hrozný. Já mám taky jednu a musím říct, že je to děs. S Tomášem jsme manželé teprve 3 měsíce a já se chci rozvádět. Co moje tchýně zjistila, že se budeme brát je to hrozný...byla teda zlá i před tím, ale ne tolik. žijeme v jednom baráku...teda každý ve svém, ale máme společnou chodbu a i to je moc. Ona je typ....já jsme pro našeho Tomáška nejlepší...nej uvařím, vyžehlím, obléknu, poradím....no prostě děs. Ona k nám tedy nesmí...žádné návštěvy, žádné vnucování, ale dělá jiné věci. Poštvává manžela proti mě. On mě sice miluje a co ona dělá mu leze na nervy, ale ne tolik, aby se něco změnilo. On jí sice vynadá, ale je to málo a hlavně podle mě to není tak důrazné jak by to potřebovalo. V ní je taková ta opičí láska a žít s tím....je to fakt na hlavu. Pořád má nějaké kecy, manželovi volá a píše třeba i 10x denně. A má takové ty řeči....vy by jste nejradši, abychom umřeli, tak přines provaz a já to udělám. Teda řeknu vám....já už kolikrát měla chuť pro něj jít a říct jí...tak prosím tady je. Už jsme dospěli do fáze...kdy já jí nezdravím ona mě tedy také ne. Jednou za čas se kvůli něčemu pohádáme, ale hodně zle pohádáme. Naposledy to bylo proto, že řekla, že si můžu sbalit věci a vypadnout...barák je jejich a manžel k nim přistavěl (opravdu úžasný nápad, když věděl jaká jeho matka je). No a tak se ta hádka, protože já si to líbit nenechám, se vyhrotila tak...že ona mi jednu flákla a já nelenila a vrátila jí to. V tu chvíli jsem teda myslela, že její manžel mě asi zabije. No děs. Tomášův otec razí heslo....budu za svojí ženou stát i proti vlastnímu synovi, i kdyby neměla pravdu a dělal cokoli špatného. No ono se to takhle do zprávy popsat a vše napsat nedá. Ze začátku to bylo v pohodě, já jsem si myslela, že mě má ráda, jezdila jsem jen na víkendy...byla jsem z jiného města...ale jak jsme stavěli...byla jsem tam častěji a častěji no a měsíc před svatbou se to už začalo hrotit a od té doby je to hrůza. Pořád Tomášovi nadává, že někam jezdíme...on nesmí ani k vlastní rodině, aby neměla žádné kecy. Nadává, že jí neřekl, že jede k vlastní babičce...jejím rodičům. No prostě bláznivá hysterická herečka. A je to tam horší a horší. Tomáš zasáhne, ale prostě málo..ona si z toho nic nedělá, oklepe se a jede dál. On z toho baráku nechce a já myslím, že už se asi za chvíli zblázním.

kruguer
29. srp 2008

Jehličko to je masakr. Jediná varianta je podle mě se odstěhovat. Z praktického hlediska to asi není jednoduché realizovat, když jste přistavěli, ale jinak se z toho zblázníte všichni nebo se brzo rozvedete, protože pokud je to už tak vyhrocené, tak se to asi jen tak nezmění. Hodně sil!!..

pajmis
autor
29. srp 2008

jehlička1: ahojky, no myslím, že kruguer má pravdu... já bydlet s tchyní pod jednou střechou tak bych z toho asi chcípla... jak upřímně, nesnesla bych to ani minutu...mě stčí že ta moje bydlí 20m od nás a přímo v baráku bych ji nesnesla... zkrátka, myslím, že by sis měla dupnout u tvojeho... nevím teda, jestli máte děti, ale já bych mu dala nůž na krk...bud já nebo matka... je to těžké, to vím sama... ale mojeho sem si nějak překotila na svoji stranu tím, že když se mě v něčem nezastal, tak sem mu říkala, že je máčka, máslo a maminčin mazánek a že s takovým já teda nebudu...a když tchyně plácla nějakou volovinu, s ktetou on nesouhlasil, to pak na ni vystartoval a seřval ji...je pravda, že ona hraje uraženou jen chvilku... ale dnes se ta baba měla zase stavit - hlásila nám to už včera když od nás odcházela... tak sem mojemu říkala, že dnes bude doma a s matkou si bude kecat sám...a že jak dojde, tak já se před ní zvednu, pozdravim a odejdu ložnice, aybch dala najevo, že mi je stará šumafuk... no tak to můj milý vyřešil po svém... doma ho to nebaví a šel si do garáže umýt auto... a ještě jak byl doma, tak poslal matce zprávu, at dnes nechodí, že nejsme soma, at nám zbytečně neplaší psi, tak at nezvoní... sice zvonek už vypojujeme, ale občas ho zapojím... kdyby něco... no, tak doufám, že dnes baba nedoleze... jinak je na tobě jak vše vyřešíš, ale být teboutak si fakt dupnu - jednou si tvůj musí uvědomit, že ted jsi jeho hlavní rodina ty a rodiče už jsou na vedlejší koleji - to taky mojemu furt cpu do makovice... já mu říkám - jak chce, že jestli chce, at si jde bydlet k rodičům a zkusí si zopakovat jaké to bylo, když došel dom, bylo uvařené jídlo, co on nesnáší a máti mu řekla - to sežereš aj kdybys tu měl sedět do rána...to ona mu říkala, už jak sme spolu chodili a já k nim chodila na návštěvu - toš takový on měl doma teror... a on moc dobře ví, že já bych nikdy v životě neuvařila nic, co mu nechutná a dělám mu jen samé pochoutky a hošánek už je tak trošku rozmazlený... a já moc dobře vím, že do toho doupěte k matce by se vrátit nechtěl...tak mu prostě (dalo by se říct 😝 ) tímhle vyhrožuju, že se k ní vrátí a bude po pantoflem u své matinky... chudák, sám se jí bojí a raději ji párkrát seřve, než aby sem já na něj byla nasraná a cpala ho zpátky k rodičům 😀 sem mrška, co ?? 😝 Nevadí...akorát chlapi musejí pochopit, že my ženy máme prostě vždycky pravdu - kromě jejich matek 😅 Přeji ti pevný nervy v rozhodování a hlavně se drž (mě se to kecá, když mám skoro to samo, co?? )... ale tak myslím, že se to u mě vyvíjí k lepšímu... uvidíme... Tak hodně štěstí 😉