Padá to na mě, nemám si s kým popovídat

jaydeep
12. čer 2014

Asi se potrebuji vypsat, nebo popovidat...ale nici me to vic nez dost..je to necelych 10mesicu co se zabil druhej tatka, vybornej jako clovek, tata, kamarad... koukam na telefon, projizdim seznam, a premyslim komu zavolam s kym si popovidam, vlastne nemam s kym :( chybi mi zavolat a rict "ahoj tati" a vykecat se. Prvni tata aj mamka jsou vyborny!!! Pomahaji jak mohou, jen hromadu tech vetsich problemu co bylo nevi, nechtela jsem jim pridelavat starosti. Kdyz jdu kolem mist, restauraci kam jske chodili je mi bidne..od te doby malokam zajdu. Neumim popsat co se ve me honi... spim jako kdyz nespim..funguju jen s detma a v praci...

curdibilka
12. čer 2014

@jaydeep Tohle chce psychologa, pokud nemáš dobrou kamarádku a chodit se vypovídat. Není na tom nic špatného a tobě se hodně uleví... 🙂

jaydeep
autor
12. čer 2014

@curdibilka tam chodim, je to jeden z nejlepsich v nasem meste, ale zatim je to stale na stejnem bode 😠

curdibilka
12. čer 2014

@jaydeep Pak se nebraň antidepresivům. Také jsme je nějaký čas užívala a nestydím se za to...když není jiného východiska, jsou nejlepší pomůckou. Konkrétně jsme užívala Eliceu, je nenávyková a velmi šetrná k organismu, dobře ji lidi snáší. Moc mi pomohla...zase jsme začala naplno žít pro svou rodinu a také pro sebe a ne jen přežívat a ploužit se jako lemra...vstávat jen proto, že musím, jíst jen proto, že musím a být ady na světě jen proto, že musím... Život není o přežití, ale o prožití, zmínila jsi, že máš děti, určitě si chceš život užívat i kvůli nim a mít i dobrou náladu a pokud se trápíš už takovou dobu, asi není na co čekat... Já to také zkoušela různě překonávat, ale deprese byla silnější a sama jsem na to nestačila...

jaydeep
autor
12. čer 2014

Doktor to zatim zkousel bez, mam tam jit asi za mesic.. jine vychodisko asi nebude, a maa pravdu, neni zac se stydet. Kazdy ma neco... ja fungovat chci, jenze ten pocit, ze uz to nebude ono ve me je...to stale nedokazu vstrebat :(

curdibilka
12. čer 2014

@jaydeep Máš přerušené dráhy serotoninu a dobré nálady, já si taky myslela, že už nikdy nemůže být dobře, že už je to vše na ho+no, ale už jsme rok bez AD a je to fajn, žiju, jak chci a život si užívám. 🙂 Zkus se ho přímo zeptat na tu Eliceu, moje dr. s ní má vynikající zkušenosti a já na ni taky pěju jen chválu. 🙂

jaydeep
autor
12. čer 2014

Zkusim za pokus nic nedam, dekuju 🙂

curdibilka
12. čer 2014

@jaydeep Za nic a klidně se ozvi i do soukromky, když si budeš chtít pokecat. 🙂

salina1979
16. čer 2014

Holky jste můj případ. Jsem sama, teda kromě přítele a tří dětí, ale prostě jsem sama. A s AD mám taky zkušenost, teď momentálně bez nich, kvůli kojení, ale nevím co bude pak. Brala jsem Cipralex. Asi vaše přízpěvky už nenajdu a tak přeji, ať už nejste sami, nikdo. (vždy, když někam písnu, tak to podruhé už nenajdu :( ).

lu777
16. čer 2014

@salina1979 nahoře v menu je přímo napsáno "Kam jsem přispěla"... stačí na to kliknout a uvidíš všechno 😉

salina1979
16. čer 2014

No když jsem napsala moji otázku, už jsem ji nenašla :(((( Takže ani nevím jestli někdo na ní odpověděl :(((( Ale jinak komentáře jsem tu zahlídla - ty kam jsem přispěla. I tak moc děkuji 😉

suzief
16. čer 2014

@jaydeep tak to nebude ten nejlepší, když se to nikam neposunulo s tím psychologem...