Partner chodí s exmilenkou na večírky, líbilo by se vám to

zzz111
15. lis 2012

Ahoj, chtěla bych vás poprosit o názor

Jsem v roz. řízení, manžel měl poměr s kolegyní, když to prasklo, okamžitě začal pálit mosty...každý jsme si našli bydlení, společný byt prodali. Již proběhl soud o dítě. krátce po jeho odstěhování ho milenka vykopla, prostě byla mladší a byla ještě ,,děcko,,..což sám uznal, prý měl zatmění a po našich hádkách bylo jednoduché utéct jinam. Prý to neuměl nebo nechtěl řešit.
Než jsme si dali šanci, měl ještě nějaké ženský, ale prý stejně myslel na mě...že jsem jeho osudová láska. Vše myslím bylo ok, 3 měsíce...každý jsme ještě bydleli jinde. Před pár dny došlo k tomuto...syn dělal ukol, pomohla jsem mu něco vystřihnout / z 1 důvodu těžký nůžky /...ale měl na to moc řečí a mně už se to nelíbilo / syn je jeho nevl. / tak jsem řekla že se přece nebudu bát něco pomoct staršímu synovi...obzvlášt když si o pomoc neřekl. No prostě vzal bundu a odešel. My máme společně skoro 4letého syna.
Další věc bylo to, že v pohodě přišel a řekl mi, že na mikuláše mají firemní akci. Když jsem mu řekla, že se mi nelíbí, aby tam chodil, když tam bude exmilenka, tak prostě nic neřekl a nechal mě v domění, že prostě půjde, nebot jak tvrdí předtím nikam nechodil, tudiž si to vydupe. Pak jsme v tel si řekli pár ošklivých slov..oboustranně. Nakonec mi to nedalo, zavolala jsem mu s tím, že bychom se neměli brřit a probrat to..dle něj, je pozdě, nebot jsem řekla že je bezcharakteru a bezcitný....ale to že se to týkalo k té exmilence nevnímal, nechtěl, prý pozdě. No a když jsem chtěla dohodu, že at tam chodí, ale že by bylo myslím ke spokojensoti obou, aby šel třeba na hodku 2 aby se neřeklo, ale že prostě bolí vědění, že ještě svůj volný čas bude trávit s exmilenkou....prostě to bolí. Obzvlášt když to celá firma ví, odkopl nás kvůli ní....a on toho není schopen. Urazil se, on se cítí, že ho nemiluju, že je mi ukradený..ikdyž mu to vyvracím...chci nemožné?? jsem divná??? vždyt kdo by jen tak toleroval už to, že s ní dělá??? Jsem divná v tom, že kdyby trávil večery s exmilenkou, že prostě ta důvěra může být v nebezpečí?? myslím, že ikdybych chtěla sebevíc, je normální reakce podvedeného že v tomto čeká trochu pochoepní....myslím, že jsem neuděla nic tak hrozného, aby toto byl důvod k rozvodu, který bude za 3 týdny...nabídla jsem mu abychom to probrali..no myslí si, že ne, nebot už jsme to jednou udělali a prý sama vidím, že to nedopadlo....ale já už se nechci plazit, dolízat....očekávala jsem asi, že neuteče zase před malým problémem, že se bude snažit...ale připadá mi, že já mám být ta kdo bude brát ohledy. Má otázka..líbilo by se vá, kdyby váš partner chodil s exmilenkou na večírky, chtěly byste nějakou dohodu??? Prý mě strašně miloval, ale že takto už dál nemůže...nemůžu přijít z čeho nemůže? že by byl ženatý a zároven chováním svobodný?? synovi pomotal ted hlavu, ten si myslel že tu s náma bude, že budeme rodina....toto on nevidí, o vidí jen sebe. Nebo jsem divná já a chci nemožné????Mně je 38, jemu 43

lv
15. lis 2012

@zzz111 ...první, co mě napadlo, je že divnej je on..🙂 no každopádně by se mi nelíbilo, že se uvidí, bude stýkat se svou exmilenkou, to je jasný. Chce být asi volný, bez rodiny, bez zodpovědnosti za výchovu dětí..radu ti nedám, co naděláš, jestli chce odejít a neví co chce, jestli skotačit s bezdětnýma holkama, nebo být oporou a hlavou rodiny.

sarkar
15. lis 2012

@zzz111 Kopla bych ho do pr...kdyby se takhle choval. Pokud už chlap takovou věc provede a manželka mu odpustí, tak by se měl plazit po kolenou a předcházet si jí a ne si ještě takhle dovolovat. Divná rozhodně nejsi. Když to čtu tak si říkám, že bych se ho asi radši zbavila a našla si lepšího tátu pro syna, ale je mi jasný, že já nejsem ty, takže ti akorát držím palce ať brzo nastane pohodovější období 😉

airinka83
15. lis 2012

on si uvědomí o co ve vás přišel až to definitivně ztratí... teď evidentně neví co sám chce, jestli zůstat s rodinou nebo být volný. Není si jistý sám sebou, proto tě zraňuje a jestli to s exmilenkou byl jen úlet, tak to měl dělat v tajnosti a v tajnosti to ukončit a ne odejít a pak se chtít vracet. Podle mě když chlap odejde od dětí a ženy ve 43 letech, tak už musí rozeznat "úlet" a jestli mu to stálo za to rozbít rodinu. Já bych odpustit nedokázala a taky ho kopla do prd. 😒

zzz111
autor
15. lis 2012

no asi to byla chyba, odpustit...ale chyběl mi...ale ted vím, že pokud se rozvedeme, šanci už nikdy nedostane...pro mě to ten den def. skončí. A jsem ráda, že vám nepříjdu divná já 🙂) Právě...on kvůli ní hned vše pálil...bylo mu jedno kde budeme se synem bydlet, zda máme na jídlo....a hlavně si myslím, že pokud chtěl naše manž. zachránit, tak se přece normální člověk nemůže urazit za něco, když ví že něco hnusnýho bylo řečeno v afektu a k tomu oboustranně...a je pravda...syn si zaslouží lepší přístup od chlapa...já myslím, že chtěl dosáhnout toho, abych já si ho udržovala hlavně, byla ohleduplná....vždyt bych asi neměla jistotiu, že bude nalý problém a on zase neuteče....asi hledá vztah kde bude jen a jen štastný, hýčkaný, mít rodinu...jinak před 5 lety se rozváděl kvůli mě s první ženou, taky nechal dítě...no prostě jsem věřila že jsem byla jeho láska, myslím, že jsem...ale je to divný...chápu jeden rozvod, člověkk neví do čeho leze...ale aby mu nedošlo v jeho letech že je to spíš k smíchu....

zzz111
autor
15. lis 2012

a jednou jsem něco řekla..a udivilo mně když řekl...takto si mě chceš udržet???.....myslím že po všem se měl snažit víc on...

dripik
15. lis 2012

@zzz111 Po tvojí poslední větě, co jsi napsala, že řekl, bych ho poslala k šípku, má zřejmě pocit, že je obletovaný a že ty budeš prosit na kolenou aby s váma zůstal, přitom by měl žadonit on, stojím za tebou, chová se divně...utíkej od něj, v jeho letech by měl mít rozum...přeju hodně sil

zzz111
autor
15. lis 2012

@dripik díky, to mě taky právě hodně zarazilo.....pomalu jsem si připadala že jsem byla ja kdo vše pálil, měla milence....

zzz111
autor
15. lis 2012

jinak když jsem říkala že se mi nelíbí ten večírek s exmilenkou, sice tvrdil, že ona nebude...ale není to poslední večírek...tak mi pak napsal, že nebýt podminovacího nebo rozkaz. způsobu, že bych byla nejlepší ženská na světě....přitom jsem nic takto neřekla...ale za to přece chlap v jeho letech ( i kdyby to tak vyznělo /...přece nemůže chtít rozvod jako řešení ne?🙂

dripik
15. lis 2012

@zzz111 to spíš vypadá, že rozvod viděl jako jediné východisko z jeho situace a nepřemýšlel nad tím, jak by to taky mohlo dopadnout, že by mu to s milenkou nemuselo vyjít...a dál jede v tom, že to jediné východisko je a hold si našel dětinský důvod, který pomalu celou vinou háže na tebe a ne, že je to selhání z jeho strany...

zzz111
autor
15. lis 2012

@dripik asi ano...nebo nedokáže nic řešit...jen to zda jsem něco řekla tak či tak a co mu to vlastně způsobilo za ujmu...já se mu i omluvila, on nic...prostě mele svoji...že je u mě vlastně bezcharakterní a bezcitný...to že to bylo k tomu večírku nepochopí. A přitom psal, že toho rozvodu taky možná bude litovat celý život...

dripik
15. lis 2012

@zzz111 Vím, že je to těžké, ale snaž se být nad věcí, nedat mu znát, že tě ten rozvod skolil na kolena...Nevím jaký postoj máš ty dnes, že kdyby přišel omluvil se a řekl, že se rozvádět nechce co by jsi dělala? přistoupila by jsi na další šanci? a rozhodně co se jeho týče si myslím, že rozvodu litovat bude, pač v jeho letech se mu horko těžko bude zakládat další rodina a aby nakonec nezůstal sám...

zzz111
autor
15. lis 2012

taky myslím, že zůstane sám...že jen vystřídá plno ženských. No nevím..asi bych se bála, že se mi neěco nebude příště líbit a on zase bouchne dveřma..potřebuju cítit z chpala že ho jen tak něco neskolí a že chce hlavně řešit problémy a dokáže chápat, že i manž. je o trnech. Pač u nás se vždy jen dohadovalo o prkotinách..co přerostly v mega problém....a na toto on už asi nemá....ale nad věcí budu, příjde mi, že chtěl šanci aby do nás kopl znova a ještě víc.

zzz111
autor
15. lis 2012

a řekla jsem mu že do rozvodu ho nechci vidět a syn že se dá do té doby taky dokupy.....

amallie
16. lis 2012

@zzz111 divnej je on, podvedl tě a teď se chová, jak kdybys ho snad měla ty prosit a plazit se před ním, má pocit, že tě má jistou
Podle mě tě stejně bude podvádět znovu a ještě házet vinu na tebe, já bych se za ty tři týdny rozvedla a čau, lásko

zzz111
autor
16. lis 2012

@amallie jj, tak to vypadá že on je snad ještě na koni..chudák uraženej 🙂)

jinak jeho názor je, že ikdyby rozvod byl tak že plno lidí je spolu i PO..což jsem mu řekla, že to je pro mě nepřípustná možnost, nebot abych ještě motala hlavu synovi...že rodina je rozv. maminka a rozv. tatínek ikdyž manželé byli...to prostě nee...tak jsem řekla že v den rozvodu své city nechám na soudě a nikdy šanci nedostane. Takže si jede provětrat hlavu, nebot si asi myslí, že on je ten kdo o nás rozhodne...

amallie
16. lis 2012

@zzz111 fouňa 😖

zzz111
autor
17. lis 2012

jinak už začíná vyhrožovat přes syna....a prý jsem ho chtěla vlastnit....prostě si to umanul a nikdo mu to nevyvrátí....

verunnecka
17. lis 2012

nemá asi moc pádných argumentů tak do toho tahá syna a aby se nemusel připouštět že chybu udělal on

zzz111
autor
17. lis 2012

no myslím že jeho argumenty hraničí s ničím 🙂 Takže asi má představu že manželství je nebýt vůči někomu zodpovědný, prostě že vyplývá nějak samo že jeden patří k druhému...prostě on to bere že bych ho vlastnila...myslím že spíš hledá cokoliv....ale holky, dneska jsem mu dala najevo, že to není on kdo se rozhoduje, ale že už se nemá o čem rozhodovat....no najednou že pokud se ke mně choval zle, hrubě jak je mu to líto...ale už jsem se nenamáhala ani odpovědět...když jsem se omluvila já, tak mi řekl..to sis měla uvědomit dřív...asi mu přeskočilo, jinak to není možný.-

mangold
17. lis 2012

je fakt divnej on 😒

zzz111
autor
17. lis 2012

to je...on by klidně bral šanci po rozvodu...nechápu. Přece pokud miluju tak mu nedám jako důkaz lásky rozvod ne?😀DD