Partner. Co byste dělaly na mém místě vy?

misacek13
1. kvě 2021

Dobrý den. Chci vaše názory na můj problém s partnerem. S partnerem jsme spolu už pět let a máme 4leteho syna. Když jsem otěhotněla odstěhovala jsem se k němu a jeho rodičům. Jeho mamka se o něj starala hezký. Uklízela mu ložnici,vařila, přála atd. Teď to všechno dělám samozřejmě já. Teď k jádru problému. Nejsem tak dobrá kuchařka jako jeho maminka a babička, pořád se mám co učit. Ale snažím se,občas dostanu od švagrové pochvalu. Teď problém. Čekáme druhé (plánované)miminko a já se snažím všechno stíhat. Syna který je doma více jak půl roku kvůli covidu(má problémy s řečí), postarat se o zvířata na zahradě (máme slepice a králíky), uklízet, vařit. Problém je ten, že partner pracuje od sedmi do půl čtvrté do odpoledne. Vždy zavolá že jede domů a já hřejí jídlo ať má na stole. Když se stane že oběd ještě není ohřátý a musí čekat,nebo je příliš horký (nemůže si to pofoukat)nebo je studený(vlažnější když nestíhám)tak nadává, že chodí do práce a o všechno se stará finančně. Já nevím ale vždy se cítím uraženě protože ja taky besedním na zadku. Jak mu mám vysvětlit že to že nechodím do práce neznena že se flakam. Mám doma Jendo dítě velký barák na úklid a vždy nemusím všechno stihnout. Potíž je v tom že kdykoliv se braním vždy to skončí řevem z jeho strany. Co by jste dělaly na mém místě vy? Děkuji moc předem

camelinka
2. kvě 2021

@zdenule23 To je prave ono :( Uz se pak verit neda...a obavam se, ze kdyz to utne s touhle, pozdeji se najde jina suprkamoska 🤔

zdenule23
2. kvě 2021

@camelinka právě a nejhorší je na tom to že jsem neplánovaně otehotnela. Chtěla jsem to dát pric z mnoha důvodů ale on mne přemluvil ať to nedělám. A teď tohle je to jako vrazit kudlu do zad

camelinka
2. kvě 2021

@zdenule23 Tak to je charakter :( A mas kdyztak kam jit? Ja si neumim predstavit, s nekym takovym zustat a podezrivat, kde, co a s kym :(

zdenule23
2. kvě 2021

@camelinka bohužel ne ale je tu řešení azylovy dum kde mi pomohou najít své bydlení apod.. A navíc já jsem ho předtím vážně nepodezrivala jen nám to už neklapalo . Tak jsem si sním sedla a p všem jsme si promluvili i o možném odchodu pak nastal zlom okamžiku kdy se choval jako milující manžel otec , a nám to klapalo. A právě klapalo to do doby než jsem zjistila pozitivní test. Ano už před tím měl potřebu schovávat mobil ale neřešila jsem to,nebylo to tak časté. Ale právě od doby co mne přemluvil si dítě nechat nastal zvrat. A začal venčit psa on když jsem venčila já nepřišlo mi to divné až do včerejška kdy jsem zjistila s kým si hodiny volá

klokanka31
2. kvě 2021

@zdenule23 Já bych ho vykopla.

zdenule23
2. kvě 2021

@klokanka31 bohužel byt je jeho

zdenule23
2. kvě 2021

@klokanka31 navíc mám hrozící riziko potratu a moc dobře ví že mám mít klidovy režim .Ale namísto toho jsem teď dostala seřvano, že on pracuje a když dojede domů tak chce uklizeno uvareno a teď tomu tak není. Neříkám že tu je bordel to ne ale třeba není uklizene nádobí či dovarene jídlo.. A já ho teď prosila můžeš mi prosím odtáhnout v ložnici postel ať můžu zamést a vytřít ani to neudělal. Takže já sama klasika sranda je taková že postel je z masivního dřeva a luxusně těžká

klokanka31
2. kvě 2021

@zdenule23 Proboha proč si to necháváš líbit??

michaela666
2. kvě 2021

To není možný, kde se takový idioti hledají? Poslední dobou je takových úžasných chlapů, že je můžeme přehazovat vidlema. Nenechte se sebou zametat holky.

zdenule23
2. kvě 2021

@klokanka31 Já vůbec nevím.. Pravda nikdy jsem se neuměla bránit..

bara88
2. kvě 2021

@zdenule23 proč sis s takovým člověkem pořizovala děti?a když už tedy tak proč s ním zůstáváš?vždyt tohle je i od tebe nezodpovědnost ,jak k tomu příjdou děti?

bohumilakupkova
2. kvě 2021

Co bych dělala, tak to by záleželo na tom, jak moc by mi záleželo na tom s ním zůstat. Kdybych usoudila, že mi jinak jako partner vyhovovuje a tohle je jediné podstatné mínus, dokázala bych se s nějakým ústupkem z mé strany smířit. Já bych ho úplně nezavrhovala, jestli s ničím jiným neotravuje a nějak se zapojuje.Takhle byl prostě od mala naučený. Těžko ho změníš. To, že se ženská doma fláká si bohužel asi myslí hodně chlapů.
Můj muž je taky zvyklý z domova na servis, ale mně to neobtěžuje. Nepřipadá mi nijak složité mu během pěti minut jídlo ohřát a nandat na talíř. Celé dopoledne si plánuji jak chci a pak tu chvilku, kdy přijde, věnuji jemu. Jenže rozdíl je v tom, že on poděkuje a pochválí. Kdyby si stěžoval, neměla bych chuť se snažit. Víš co se říká, že láska prochází žaludkem, něco na tom u chlapů bude. 😂Ale jestli buzeruje i v jiných věcech, je to na zvážení, jestli si jen nehoní ego. S tím jídlem mě ještě napadlo, že by mohlo pomoct zabalit do práce nějakou buchtu, aby se domů nevrátil tak nenažraný. 😀

te_reza
2. kvě 2021

@zdenule23 nebuď blbá a jdi od něj. Fakt je až fascinující, jak si některé nechají 💩na hlavu 🤦‍♀️

zdenule23
2. kvě 2021

@bara88 když jsem sním počala první dítě vše ok.. teď při druhém ok přemlouval mne nejdi na potrat a teď bohužel je to tak jak je.. Ano nezodpovědnost z mé strany tam taky je.. Ale pokud vím každý se hold splete a já svou chybu uznávám..

zdenule23
2. kvě 2021

@te_reza však taky odejdu 💩 si na 👩‍🦰 bylo víc než dost

misacek13
autor
3. kvě 2021

@gracinka7 zase nemůžu říct že by nic nedělal. Kolem baráku litá a dělá. To ne že ne. Jen s tím jídlem je rozmazlený jak mimino. To už jsme mu přímo řekla. Zatím je klid.

misacek13
autor
3. kvě 2021

@vikinkav ano už jsme mu řekla svoje. Ne nejsem troll. Ale oni to u něho v rodině mají tak nastavené že ženská zastává snad všechno a musí prostě stíhat. Pak přijdu já a ejhle. Nejsem stejná.

misacek13
autor
3. kvě 2021

@codal ano už jsme mu řekla že začíná být krásné a budeme se synem chodít zase na hřiště tak si bude muset to jídlo ohřívat sám

codal
3. kvě 2021

@misacek13 dobrý začátek ❤️

levandule_k
3. kvě 2021

@misacek13 Tak hlavně vytrvej a držím palce.

misacek13
autor
29. črc 2021

@bohumilakupkova děkuji,a ano někdy si myslím že si honí ego, protože často křičel kvůli malickostem a věcem,u kterých neprilozi ruku k dílu snad nikdy.