Partner ma opustil v čase IVF. Je tu tiež niekto?

slnecnica111
10. zář 2008

partner ma opustil v čase IVF, je tu tiež niekto?

niki2
12. zář 2008

Slnecnica, nezkousela jsi na strankach www.neplodnost.cz?

ivulinda
23. říj 2008

co je IVF 😕

skuli
23. říj 2008

IVF -In Vitro Fertilization Asistovaná reprodukce pro ženy,které nemohou otěhotnět přirozenou cestou.

dadous
23. říj 2008

slnecnica a proč to udělal?

musilka
23. říj 2008

slnecnica a myslíš že to není jen zkrat???? My teď jsme v tom kolotoči IVF a musím říct že se pohádáme mnohem častěji než dřív. Je to strašlivý nápor na nervy obou. Ale zase můžu říct že jsme si mnohem blíž než před tím. ALe ty hádky jsou častější. Někdy mám já a asi i on chuť se vším praštit 😔

dadous
23. říj 2008

no nas to asi teprve čeka a taky mam trochu strach jak to všechno zvladnem

garfieldmail1
21. lis 2008

Myslím, že je nejdůležitější, aby po dítěti opravdu toužili oba dva! Znám několik párů, kde mají dítě přirozenou cestou, které chtěla jen maminka a tatínek se nechal buď přemluvit nebo maminky tajně vysadily antikoncepci a teď je to všechno málem na rozvod. Já mám za sebou "pouze" nepříjemnou zkušenost samovolného potratu a kdyby se to stalo znovu, tak se asi rozejdem. Napodruhé to naštěstí vyšlo, miminko jsme oba chtěli 🙂 My ženy to prostě vnímáme úplně jinak, což je logické, ale těžko můžem chtít po chlapovi, aby to vnímal stejně 😅 Chceme jeho pochopení, ale sami pro něj obvykle pochopení v takové chvíli nemáme 😨
Slnecnici držím palec, když to nevyjde s tímhle, tak možná miminko až tolik nechtěl a je lepší, když to řekl už teď , jistě to vyjde s jiným, lepším 😉