Partner mě uráží, nemá rád moje děti. Chce vídat syna

jessicca
9. říj 2009

Zdravím všechny, kteří dočtou až do konce 🙂 a možná mi poradí, či něco vytknou - cokoliv. Jak začít - tak před 4 lety jsem se slepě zamilovala, to se stává, skoro po roce otěhotněla...V té době jsem žila se svými dětmi z předchozího vztahu v pronájmu a tak nějak jsme byly sehraný tým. Mé těhotenství bylo od začátku rizikové, přišlo v době, kdy jsem se chtěla s přítelem rozejít pro neustálé ponižování mé osoby. Jelikož jsem v té době dostala výpověď z bytu a přítel vlastně se mnou čekal první dítě, nabídl mi bydlení u něho na baráku na vsi. Odstěhovala jsem se tedy k němu i s dětmi, ovšem netušila jsem, jak dalece to vše zajde. Chápu, že jsme u něj bydleli, ale jeho neustálé buzerace, že na baráku musí děti vstávat v 7h, a co on tam neudělal za 10 let, nutil je ať makaj, že je nebude živit, když neměl své dny, tak jsem byla pí.., mí děti lenoši, kluk můj deb.., buzerant atd. Dospělo to tak daleko, že mezi partnerem a mým synem vyrostla nenávist, dcera, ta ho občas vyfakovala, ale když už můj kluk byl raději u své prababičky, já ho vídala jen jednou týdně, holku 3 týdny před maturou vyrazil, že když nechce makat u baráku, tak tam nemusí být a má se sbalit...Už toho na mě bylo moc. 2 roky jsem to vydržela, pak řekla dost,( podotýkám, že děti vstávali denně v půl šesté a jezdili busem či vlakem do školy 40 - 50 min)a vrátila se už s 3 dětmi zpět do města, do pronájmu a mohla bych říct, jsme šťastni...Jenže jeho nezájem tenkrát o svého synka, najednou přerostla v děsný zájem, obviˇnuje mě , že jsem mu ukradla syna, děsně ho chce vídat, jelikož malému jsou 2 roky, je ještě kojen a ofíco jsme to neukončili, tak na so a ne tam s malým jedeme....Ale mě to deptá, jen tam dělám služku, uklidit, uvařit a nejlépe sex, což většinou není, nemám totiž zájem, nemiluji ho, ale on jako by mě neslyšel, furt se ptá kdy se vrátím bez těch přiblbů (to jsou mé 2 děti starší) atd. Co by jste dělali Vy? Máte někdo nějakou podobnou zkušenost? Mým snem je aby se zamiloval do někoho a bylo by. Vím zní to hrozně, ale je to tak. V mém srdci je nyní prázdno a pochybuiji že po tom všem bych k němu našla cestu, kterou ani nehledám a nechci. Jeho urážky jsou stále, jeho ego je děs....on chce vidět kluka i v týdnu, ať prý ho vzbudím,když byl marodnej, tak ať ho zabalím do deky a přinesu ukázat atd k nám do bytu nechce na malého se podívat, neboť nechce čumět na ty ksichty prý.....co by jste dělali?! Ukončili definitivně?! A aby toho nebylo málo, tak byl akční a zaplatil nám na týden dovču, mně, malému a sobě..řekla jsem mu co s tím sleduje, že z mé strany se nic nezmění...prý ví, ale v zápětí mi vyčítal tu dovču, jako bych se ho o to prosila. Jedu jen kvůli malému....a zároveň se toho děsím...Trošku jsem to shrnula, ale na cokoliv odpovím a díky...Iv

jaspina
9. říj 2009

Jess - tak to vím naprosto jistě - to bych teda ukončila fakt striktně! Nesnesla bych být tebou, že se takto chová k dětem a jak o nich mluví - což bych mu teda hodně rázně vysvětlila s tím, že nikam za nim jezdit nebudu! Pokud má takový zájem - ať si za malým přijede. Ale v momentě, kdy by měl blbé poznámky nebo se špatně choval k dětem - letěl by. Jako ať to zkusí přes soud..s tím jak se chová pochybuju, že by mu někde přiťukli nějaké návštěvy..leda tak pod tvým dozorem.. Ale jednoznačně bych mu utla tipec - u něm doma se on cítí ten silný - ale u vás se musí chovat podle vás a jak nebude - tak ať táhne! Promiň že to píšu možná hnusně, ale úplně mě představa toho chlapa naštvala!

luthien.k
9. říj 2009

Souhlas s Jas!!!!!

sayast
9. říj 2009

take souhlasim s jaspinou!

suki
9. říj 2009

Jedině ukončit to. Nic víc a nic míň.

sayast
9. říj 2009

u me je taky moznost ze driv ci pozdeji zustaneme s dcerkou sami a ze si casem najdu noveho partnera. ale nedovolila bych aby se k ni nekdo choval takhle. fakt, jdi od nej a dost rychle to utni. myslim ze vcera uz bylo pozde 😔

suki
9. říj 2009

sayast tak to mě mrzí, myslím, že jsem někdy prohlížela vaše albíčko a teď jsem nakoukla a moc se mi líbíte jako rodinka, vypadáte šťastně. Ta svatební je krásná. Tak se hlavně držte, ať vám to všem dopadne co nejlíp. 🙂

sayast
9. říj 2009

suki, moc dekuju. uvidime, nelamu to pres koleno. hlavne je pro me nejdulezitejsi julca a chci aby vyrustala v klidu. nema cenu aby vyrustala v osklivem prostredi s obouma rodicema. to at radsi jen s jednim a v klidu 🙂
ja to v hlave srovnany mam. to spis manzel s tim ted nejak bojuje a "hleda se ". ma navic i slozitou povahu
jsem smirena i s tou horsi variantou a to mi hodne pomaha nebyt v "haji" 😅 🙂

suki
9. říj 2009

sayast tak moc držím pěsti a zvládněte to nejlíp jak to půjde. Ono je to někdy těžký, ale hodně věcí se dá zvládnout 😉 🙂

suki
9. říj 2009

Malá je nejdůležitější 😉 🙂
Dobrou holky 🙂 Ríno je moudřejší večera 🙂

sayast
9. říj 2009

dekuju 🙂

skuli
9. říj 2009

Nikdy bych nedovolila,aby někdo urážel a nadával mým dětem.Natož člověk,který by je měl jako můj přítel chránit a mít rád.Vem nohy na ramena a nech ho plavat.Nestojí za to.Musí moc dobře vědět,že ti to nedělá dobře poslouchat to,jak nadává tvým dětem.

filipal
10. říj 2009

jessicca,

tomu , co robi tvoj partner sa hovori psychicke tyranie.
on nie je celkom v poriadku. je to psychopat. musis od neho co najdalej,
lebo znici zivot nielen tebe, ale aj tvojim detom. ( teraz myslim aj tvojmu najmladsiemu)
po rokoch ti to budu deti vycitat a znenavidia aj teba.
viem, ze je to velmi tazke, ale radila by som ti prerusit vsetky kontakty
a stretnutia so synkom, len podla rozhodnutia sudu.

ja sama som rozvedena, odisla som od podobneho psychopata, ked mal syn 2 roky.
nikdy som to neolutovala. par rokov som bola sama a potom som stretla dobreho muza,
s ktorym sme uz 10 rokov manzelia a je mne aj synovi oporou.
zivot sa mi neuveritelne zmenil.

preto naber odvahu a ukonci to! rezolutne.

drzim ti palce

sisi.v
10. říj 2009

jess, nezlob se na mě, ale podle mého názoru už jsi měla být pryč o hodně dřív, než jsi odešla, ale i tak gratuluju. nikdo, ale skutečně nikdo na světě, se nemůže tímto způsobem chovat k dětem, k žádným dětem, natož k mému. chlapů běhá po světě spousta a jednou jsem matka, která by měla chrátit své děti.

j.a.n.u.s.
10. říj 2009

utikej...hodne sily...souhlas se sisi.

jessicca
autor
10. říj 2009

Ahojkym všem, děkuji vám za Vaše příspěvky, vím, že máte 100% pravdu, teď mě čeká soud, mám soudce chlapa - bezdětného - tak nevím, jak vše dopadne. Tento týden jako vždy jsem s malým u jeho otce - nejprve to začalo hádkou, prý jsem "hyena" co mu ukradla - odvedla dítě, pak zas šil na jiné věci, urážel a to i před malým a po 2 hodinách chtěl pusu a dnes by mě nejradši pusinkoval a hladil, je mi z toho fakt zle..když jsem mu řekla, jak se chová nenávistně k mým starším dětem i teď co už s ním nežijeme, tak na mě vystartoval jestli mám ráda jeho syna či nenávidím před ním - tak to přehnal...takové kecy před 2-letým klukem, který ničemu nerozumí a má prostě rád mamku i taťku...Já mám pocit, jako by se snažil mě vydírat skrz malého, prý si o něj zažádá a bla bla, co to je vůbec za člověka..Obávám se, že malého bude asi pěkně navádět, když nebude mít i mě...Holky chce se mi ze všeho brečet, nevím, kdyby našel nějakou jinou a zamiloval se, asi by to pro mě byla výhra, zní to děsně co?! Jsem ráda, že aspoň někde se můžu vypovídat a svěřit..díky vám všem..krásný večer.

jessicca
autor
10. říj 2009

Nejhorší je, že po roce známosti jsem byla rozhodnutá konec díky jeho povaze, ale mé těhotenství atd vše zkomplikovalo a teď.... 😢

filipal
11. říj 2009

ale nerozumiem Jessicca,
preco si tento tyzden ako vzdy u jeho otca?
ty si sa tak rozhodla dobrovolne?
podla mna sa od neho nevies odputat ty, prepac.... ☹

a kde su tvoje starsie deti?
aj oni maju pravo na matku.

jessicca
autor
11. říj 2009

filipal - tak to není, i když to tak vypadá, jsem tu i s malým, neboť ho kojím, ale klidně bych mu ho dala a byla v Lib. Starší děcka (holce už je 19 a klukovi 15), jaou doma, kluk většinou na trénincích a holka v so v práci a v neděli uvaří....To je právě to, že mám někdy špatný pocit z toho, jak mě obviňuje, že jsem mu malého sebrala, a tlačí mě do kouta, tak tu prostě zatím tu so a ne přežívám...Ještě tu je jeho matka s přítelem, ta by nás nejradši dala dohromady..Ale já vím, že ho nechci , že je jen otázka času kdy bude Konec, ale je to fakt zbytečné protahování, jsem hloupá..vím to, a stejně stojím na jednom bodě... ☹ je zlej, co vše mi říká, vyhrožuje, a pak mě chodí ošahávat, jsem jak loutka, kterou tahá za šňůrky, možná až bude po tom soudě, kde nevím, co z
as bude předvádět, bude vše jednodušší....nikdy jsem nezažila takovou povahu...která se mění z minuty na min utu...říkám ať si někoho najde, bude mu líp, ale on mě dusí svou láskou, vůbec mě neposlouchá, že ho nemiluju, jen beru jako otce malého, s kterým bych chtěla vycházet v klidu....

kubaka
11. říj 2009

jessico - děsná povaha, urychli rozchod jak jen to jde a zařiďte se s dětmi sami pro sebe. A ukonči to kojení - hodně se ti to zjednoduší - nebudeš muset být s mužem!!! Zkus se zamyslet, zda ho stále nekojíš proto, že tím malého k sobě fixuješ. On tě přes dítě jen vydírá - kdyby ho měl mít sám, nebude mít o syna zájem: myslím, že se nemusíš bát, že by tě o něho připravil. Jen ho používá a pak odpadne.
Takže zruš kojení - je to zbytečné - a urychluj separaci. Pevné nervy přeju

draga
11. říj 2009

jess promiň ale kolik ti je? kdyby ti bylo 15 chápu, že si nevíš rady...ale tohle...bude to horší a horší...znám z osobní zkušenosti...synovi jsou dva roky a ještě kojíš? nic proti koju...ale tohle je fakt vydírání přes syna...a taky přesně nechápu co chceš poradit...sama víš, že bys měla ihned tenhle vztah ukončit... 😉 a jak už tady padlo...nejsi to ty kdo vyhledává nějaké vazby? on tě dusí svou láskou??? jakou prosím tě, že ti nadává do krav a uráží tvoje děti??? tomu říkáš láska???
víš ono se to píše snadno ale byla jsem v takovém vztahu s tyranem...až na to, že jsme neměli dítě...a dalo mi to hodně práce se od něj odpoutat...on tou svou zlobou jako by mě přitahoval...jsem si připadala chvílema jak uhranutá...a dneska jsem ráda, že je to za mnou...probuď se!!!!

raady
11. říj 2009

Ahoj jessica,
držím ti palce, aby si kontakt s otcem tvého synka dokázala co nejrychleji ukončit. Opravdu zvaž i to kojení. Možná to pro malého nebude tak těžké a tobě to v tvé situaci pomůže. 😉
A hodně síly do soudního řízení.

luthien.k
11. říj 2009

Myslím, že jess nepotřebuje ani tak poradit, jako se svěřit, postěžovat si, probrat to, utvrdit se v názoru, zkrátka to, co nám ženám dělá dobře a co muži nechápou 😉
Jess, hodně sil do toho, o čem víš, že musíš udělat!!!

elika74
12. říj 2009

Mna este napadlo, ci nemas pribuznych, ktori by ta podrzali a pomohli, niekoho s kym by si sa mohla o tom porozpravat. Jedna vec je o tom napisat anonymne a druha vec povedat o svojich problemoch nahlas niekomu a poziadat mozno o pomoc. Napr. zariadit si, aby na dalsi vikend ste boli u niekoho inde na návsteve. Zazijete nieco iné, pridete na ine myslienky. Mozno zakusis pocit slobody, dokazes sa nadychnut a odrazit sa. Myslim si, ze keby si isla na nejaky vylet a nie k tomu muzovi, nemusis mat pocit, ze mu beries dieta, ty tomu dietatu das ovela viac, ked sa mu budes venovat sama v klude. A mozno raz, ak by sa stal zazrak, ze sa ten muz zmeni, bude ti vdacny, ze si uchranila vase dieta od zbytocnych stresov. Tiez si myslim, ze mu jeho otec nie je dobrym vzorom, tak by som mu otca ani neukazovala.

petruna
12. říj 2009

z toho co píšeš : nevrátila bych se ani za zlatý prase, na dovolenou bych nejela...Dovolená kvůli malému může být i bez chlapa. Pokud na ní nejsou peníze, tak někam jinam, na co peníze jsou. Takhle malé dítě nebude nijak traumatizovaný, když nepojede na nějakou extra dovolenou. Jet podle mě nemá žádný smysl.