Partner mi udělal tolik zlého a teď se začal snažit, ale už ho nemiluji

kulihrasekzeleny
11. kvě 2019

Ahoj holky je to na dlouhe vypraveni. Jak oznamit cloveku, ktery vas ponizoval, sproste nadaval, atd, ze uz ho nemilujete? Zhnusil se mi, uz ho nemam rada. Najednou se zacal snazit. Nechci aby se me dotykal. Bojim se az bude zase chtit sex. Ten jsme kvuli hadkam nemeli 4mesice. Jsem na materske, mam hypoteku na byt kde zijeme. Nemuzu si vyskakovat. Cekam jestli maleho ve 2,5roce vezmou v zari do skolky v zari. Abych si mohla najit praci. V rijnu mi konci materska. Jak rict vybusne povaze, cholerikovi, ze uz ho nemilujete? Bojim se. Byly jste nektera v podobne situaci? 😢

pipapi
13. kvě 2019

@pipapi a dítě jsem s ním neplánovala, ale stalo se , a říct mu slovo potrat, tak je oheň na střeše, strašně jsem se bála toho, že malý bude už od mala po něm, naštěstí je to zlaté dítě ( klepu) , hodně jde o výchovu ...teď jsem ráda , že ho mám a fakt bych neměnila ani 1% pro co jsem se potom rozhodla. Jinak hrabal mi neustále do telefonu, soukromí 0. Nemohla jsem se na ulici ani na nikoho podívat, natož někoho pozdravit. Teror, hádky, nadávky, to byl denní režim, přitom já osobně jsem fakt hodně pozitivní a splachovací člověk, do 15 min dokázal otočit, jakoby se nic nestalo, dovedl říct v jedné větě ty pí** jedna zku***" a miluji tě ...prostě hnus. Upřímně lituji už teď nějakou další jeho přítelkyni, kterou namotá na svoje divadlo ...

kulihrasekzeleny
autor
13. kvě 2019

@pipapi paneboze kdyz ctu ten posledni prispevek od tebe. Je mi spatne. On je taky chorobne zarlivy. Taky mi hrabal kazdy den na telefon. I venku sem se musela divat do zeme. Uplne do detailu to stejne co popisujes :O a to s tema nadavkama a miluju te... Chtela jsem se te zeptat nevis jakou mel rodinu? Myslim rodice. Nepochazel ze spatnych pomeru? Nechapu, ze takovych stvoreni, chodi po svete vice :D ale jsem rada, ze ten tvuj konec byl stastny! To je aspon neco pozitivniho. To presne potrebuju slyset 🙂

pipapi
13. kvě 2019

@kulihrasekzeleny písnu ti to do zprávy