Partner už mě nepřitahuje, hádáme se. Jak to řešit?

zuzikaa1
16. dub 2012

ahojky konikovky😉 Mozna me odsoudite,ale rada bych znala vase nazory at uz jsou jakekoliv. S partnerem zijeme uz zhruba 10 let a mame spolu 2 deti. Neustale se ale hadame a nerozumime si v podstate v nicem.
On ma jine nazory nez ja jsme proste jini. Prvnich 5 let to klapalo ale zbytek je o nicem. Rad si vypije, coz mi dost vadi.
Prestal me fyzicky pritahovat a nechci s nim spat. (podotykam ze deti jsou velke 9 a 7). on se citi ukrivdeny a hadame se v podstate hlavne kvuli sexu.
Posledni dobou jsem se premahala a doted premaham a je to horsi a horsi.
Nevim jestli ho mam jeste rada a nebo je to zvyk, kdyz ale odjede treba na sluzebni cestu na tyden tak mi trochu chybi. Nevim proto zda se rozejit nebo to nejak resit, jini muzi me ale pritahuji ☹☹ dekuji za nazory

jop
18. dub 2012

@zuzikaa1 no, je jasné, že když se rozejdete, tak ti chybět bude, aspoň nějakou dobu, přece jen jste spolu dlouho. Jenomže je asi potřeba si položit otázku: přežiju radši pár měsíců s pocitem osamělosti, nebo to nechám jak to je, děti budou vidět špatný vzor a já budu mít pořád nervy z hádek?
Podívej, já mám opravdu moc hezký vztah s manželem a můžu ti říct, že ten pocit, že je ti někdo hrozně blízký, že se na něho můžeš 100% spolehnout, že by pro tebe a dítě udělal všechno na světe, to se prostě nedá popsat, je to nádherný pocit, život mi díky tomu připadá fajn, neřeším hádky, každý den si říkám, jak ho miluju a jaké mám štěstí. Vážím si toho, protože jsem předtím měla jiný dlouhodobý vztah a tam to vypadalo úplně ale úplně jinak. Chci tím jenom říct, že tvoje štěstí je jen a jen ve tvých rukou, vždycky máš na výběr.

zuzikaa1
autor
18. dub 2012

@lussi To mas pravdu, jelikoz byl od nas uz a vratil se kdysi 😖

zuzikaa1
autor
18. dub 2012

@jop Asi mas pravdu, nedovedu si takhle zivot predstavit dalsich treba 20 let 😖 protoze se dost trapim 😖
Asi bude nejlepsi se rozejit uz kvuli detem 🙂

Holky moc Vam vsech dekuji za vase nazory a ze jste me vyslechli 😵 🙂