Po 3 rokoch chce dcerku do striedavej opateri

runkla
5. zář 2010

Ahoj.Dnes je to druhy vykend ked si bere dcerku sob. a ned.,tak nam to sud neriadil ako priebežne opatrenie pokial neporodim.So těhotna s novym patrnerom,žijeme spolu 3 roky mala ho milovala.V maji ma byvali napadol u nas doma aj pred dcerkou tak sa ho začala bat,leto travila na slovensku u mojich rodičou aby na všetko zabudla.V čera prišla od otca a je uplne ina ,nerozprava sa s nami je drza ako na mna tak aj na partnera.Ja plačem od včerajška.S dcerkou som bola 24 denne a teraz mi opride,že všetko čo som.čo sme pre nu robyli bolo nanič.

ria80
5. zář 2010

Tvůj příspěvek je trochu zmatený.Co s tou střídavou péčí?

runkla
autor
5. zář 2010

no bere si ji v soboru a v neděli od 10-17 hod,tak to rozhodla soudkyne aj napriek posudku psycholožky.Tady de spiše o to.že holka k němu nechtěla a ted tam byla podruhy a je uplne jina,oplne mne ignoruje.

neu.sona
13. zář 2010

A jakej máte vztah s biologickým otcem? Z mojí zkušenosti byste se měli domluvit hlavně vy dva a potom řešit dítě. Protože dítě nechápe naschvály, že buď on nadává na Tebe nebo ty na něj 😉 .

runkla
autor
17. zář 2010

@neu.sona no vztah neni dobrej,protože nas opustil po 8 letech manželstvi a eště se přiznal,že ma vztah 3 roky se znamou.Ale tam de o to,že mne nerešpektuje a děla si co chce on a mi mu musime vyhovět.Jednou jsem řekla ne a to byl ten Květen čo mně napadnul doma.A dhlavne to děl přez ditě,ktere eště nena takové myšlení jak dospěli.Mněl domluvenu schuzku s psycholožkou od mali a ani tam nedorazil!

draga
17. zář 2010

já to teda moc nechápu...střídavá péče je že je dítě týden u otce a týden u matky...ty píšeš o víkendu? je to celý nějak zmatený ale asi jsi z toho rozhozená...