Po jaké době s partnerem začnete trpět ponorkovou nemocí?

karotky
30. pro 2012

S manželem se v pracovní dny vídáváme ráno,než odejde do práce,v poledne,když přijde na oběd a pak odpoledne,když přijde z práce domů.Netrávíme spolu celou dobu(buď má jeden na starosti děti a druhý jinou činost doma nebo běhání po městě/úřadech apd.),ale i tak se dá říct,že jsme na sebe zvyklí-oproti těm párům,kde je např. partner/ka od rána do večera v práci a kolikrát se nevidí ani o víkendech(vícesmenný provoz v práci apd.).Teď jsou svátky,manžel bude 14 dní doma a už po týdnu na sebe začínáme narážet 😀
Jak to máte Vy?

kajalka
30. pro 2012

V pracovní dny se vídáme ráno, cestu do práce i z práce máme společnou, takže odpoledne buď jsme spolu nebo je muž na baráku. Celý léto jsme spolu strávili na stavbě den co den, o dovolený od 7 od rána třebas do 22h, v mezičase jsme se přestěhovali do minibytečku, kde máme jednu místnost jako obývák i ložnici a ponorkou jsme netrpěli a doufám, že ani trpět nebudeme, umíme dělat ústupky oba dva. A když je nejhůř, beru psa a jdu se vydýchat na pár hodin ven. Jsme spolu 7 let, takže se známe natolik dobře, kdy víme, že máme vyklidit pole a klidnit hormon. Bože dej, ať to tak máme do konce našich dní 😀

lucinka_jirackova
30. pro 2012

My to máme tak že se vidíme jen o víkendech...přítel odjede v pondělí a přijede v pátek nebo v sobotu...jezdí po Evropě kamionem a já jsem na mateřské...takže si přes týden píšeme přes tel a teď je vlastně od 22.12. až do 1.1. doma a už teď mě štve že zase musí do práce ☹

petrusew
30. pro 2012

No já měla chlapa po úraze 9m doma a ponorkou jsme netrpěly 🙂 a to jsme tehdy byly spolu pět let 😀

hadruska
30. pro 2012

Ja ho vetsinou zabijim po tydnu, co je doma a posilam ho do prace. Ted byl doma od pulky prosince a docela dobry, jeste sem ho do prace neposlala 😀

hehena
30. pro 2012

jsme s mužem hodně často, i spolu pracujeme. kdyby se mnou (s náma) mohl bejt furt, vůbec by mi to nevadilo... ale samozřejmě ponorka sem tam příde a lezem si na nervy, většinou to naštěstí netrvá dlouho, jsou to jen výkyvy. víkendy navíc povětšinou trávíme výletama, kdy si všímáme hlavně dítěte, takže na ponorku ani nebejvá prostor. jsme spolu přes 8 let.

vojtaxx
30. pro 2012

No my jak kdy s manželem...Většinou jsme v pohodě..je od rána do večera v práci ale je fakt že když je doma déle než týden tak už ho mam plné zuby ale ted jsme to měly před vánoci vyjimečně pěkné ...a to jsme spolu přes 5 let ale než se narodil druhý malý jsme se v životě nepohádaly byly jsme bez hádek 4 roky a pak už toho asi bylo dost a sem tam si už nenechám libit když jsme sama doma s dětmi...ale většinou se třeba hádame jen kvůli blbostem 🙂

babulinkab
30. pro 2012

no my už s manželem táhneme 19.rok 😲 😲 😲 😲 řekla bych jak kdy, jsou dny, kdy jsme úplně v poho, jindy stačí třeba jen málo a hned jsme v sobě 😀 😀 😀 😀
ale celkově když je víc dnů doma, tak mi přijde nejlepší, když jde "makat" na baráku (pořád to doděláváme) a já si dělám svoje v kuchyni, atd.