Podvádí mě?

eldenisa
2. pro 2009

Dobrý den,možná tady někde toto téma již existuje ale chtěla bych slyšet názor vás maminek,které budete na toto přihlížet možná jinak než já.
Včera jsem chtěla napsat své kamarádce ale jelikož nemám kredit chtěla jsem napsat od přítele.Měl zrovna přijatou zprávu od Sab....Martin-je to sice mužské jméno ale zpráva zněla: No měla jsem na mysli to tema co vcera. - pak už si to nepamatuji - a dále pokračovalo mam jen strach aby to mezi nama neprasklo.
Sla sem ihned za pritelem a chtela sem vysveteleni.Rekl ze je to jeho kamarad a ze tak jenom spolu blbnou.
Stihla sem si jeste precist co poslal on a bylo tam:Ahojky pusinko,jak se mas.Ja jsem jeste v praci,Co delas??
Chtěla jsem vědět váš názor jestli by jste vy věřili tomuto vysvětlení.......

zdenka26
5. pro 2009

Holky to je prostě to co se tady někde probíralo,že partnerům prohlíží historii na netu,bych manžela přizabila kdyby mi to udělal 😠 Taky jsem už tady jednou psala že nejsme maminky ale manželky 😉

ivett
5. pro 2009

no ještě historii přohlížet, páni...a jak se pak cítí, když tam nic kompromitujícího nenajdou? bych se musela cítit jak ta největší trapka a stíhačka... 😕 a zjsitit to o manželovi, tak jsem asi hodně zklamaná...

teĎ si uvědomuju, že vlastně známe svoje hesla na ntb, každý máme svůj, tak kdyby něco, ať se tam dostanem a aby to nebylo těžký, máme je oba stejný 😀 tak přece jen něco...

zdenka26
5. pro 2009

tak já od manži neznám žádné heslo,telef.má zablokovaný,když už se chci vědět kdo mu píšu tak se zeptám.

zdenka26
5. pro 2009

takové to prohlížení telefonu a kontrolování partnera je spíš ao nedostatku sebevědomí.To je ale jen můj názor 😉

ivett
5. pro 2009

jo a já třeba vůbec nevím, jak si zablokovat telefon 😅 nebo jako myslíte PIN když je vypnutý?
já neznám teda nic...

zdenka26
5. pro 2009

ne já i manža máme normálně zablokovaný tel i když je zapnutý,nechávám ho v práci na stole a nikdy nevíš kdo ti tam vleze

ivett
5. pro 2009

jo takhle, aha, to já ani nevím, že jde... 😅 jako v práci to chápu, doma moc ne...i když je to asi dobrý, kdybych ho někde ztratila a tak, asi se na to mrknu 😀 i když, pro dnešní machry není problém se i přesto do telefonu dostat...

zdenka26
5. pro 2009

tak doma ho mít zablokovaný nepotřebuju ale nebudu to pořád odblokovávat a pak blokovat

ivett
5. pro 2009

no a teĎ si představ některé z těch, které je potřebují mít nonstop pod kontrolou, že zjsití, že má manžel bloknutý telefon, no prostě podle mě jim nevysvětlíš, že je to proto, aby mu do něj v práci někdo nevlezl, nebo při ztrátě aby tam nevlezl někdo cizí...ony nevidí neslyší a budou tvrdit, že to je jen proto, že tam má něco, co před ní skrývá 😀

ivett
5. pro 2009

ale to už jsme mimo téma...

zdenka26
5. pro 2009

Víš ivett já kdysi byla taky taková,měla jsem staršně nízké sebevědomí,byla jsem si sama sebou nejistá.Ted už je to jinak,vím že mě manžel miluje,přitahuju ho a nemusím trapně žárlit a ponižovat se nějakým kontrolováním

ivett
5. pro 2009

důležitý je, když si to člověk uvědomí... 😉

svoja
5. pro 2009

Ja osobne mojemu do mobilu nelezu, ani do pocitace...to same on me...hesla nevim, mozna bych je odvodila, ale nemam zajem ani potrebu, stejne tak on...stejne tak me nejde ani do kabelky nebo penezenky, i kdyz mu to reknu, plati i naopak(ne, ze by teda nosil kabelky, myslela jsem tu penezenku 😀)

kdybych mela stoprocentni jistotu, ze me muj podvadi, okamzite to ukoncim.
Kdybych nemela jistotu a jen se domnivala a on by me nic nerekl, asi by me to sezralo za ziva, ale tezko rict, co bych udelala....porad spoleham na to, ze jsme dospeli rozumni lide....a zaplatpanbuh se nas toto tema netyka, protoze jsme oba ve vztahu spokojeni a konkretne muj muz si po predchozi zkusenosti vazi toho, co ma.....a ano, obcas si jen tak pro formu zaflirtuju....otazka je, co je flirt, ze...to ma kazdy jinak.... 😉

a ano, jak jsem psala ve svem predchozim prispevku o domacnost se staram a delam to rada a protoze chci, protoze vidim, ze muj muz to dela taky a ze stejneho duvodu...chlapa, kterej by me mel jako sluzku nebo by ji ze me chtel udelat bych poslala do haje zelenyho 😀

a souhlasim s tim, ze kdo chce podvadet tak to udela, i kdyby manzelka vedela hesla, piny a znala telefon zpameti...je to o lidech...

ivett
5. pro 2009

svoja: pěkné shrnutí 😀

svoja
5. pro 2009

DAN dik 😵

jo, asi je to hodne o sebevedomi...to souhlas 😉

sirael4
5. pro 2009

zenaa: Kdovíco kde dělá?A třeba není jako ty a nepodvádí tě...Navíc si rozhodně nemyslím, že dojít k nevěře musí v každém vztahu. Pravda je, že dnes je toho víc, možná se to lidi méně snaží tajit, ale tohle je tak jednoznačný názor, že mi to moc nesedí.

zanett: Můj názor je takový, že pokud máš čisté svědomí, neděláš nic, co bys nedokázala vysvětlit, nevím, proč by si tvůj muž nemohl v mobilu pročíst seznam nebo smsky. Stejné očekávám od něj. Pokud máš zábrany, je ti to nepříjemný, asi nemáš svědomí tak čisté, jak se tváříš. Jasně, spousta věcí může vypadat jinak, pokud jsou vytržené z kontextu, ale pokud si někdo chrání mobil 24h denně, nebo ho má zaheslovaný, asi opravdu něco skrývá. To není o tom, že by jsi někomu do mobilu lezla...spíš o tom, že víš, že ho před tebou neskrývá.

svoja
5. pro 2009

IVETT 😀 😀 😀 😀

Jako znam par paru, kteri o sobe vedi naprosto vsechno, mobily maji pomalu dohromady...atd. Mam z nich husi kuzi....ale pokud to vyhovuje oboum, nikomu to samozrejme neberu ani nezazlivam!!!!!!!!!

svoja
5. pro 2009

ELDEN vyborne zpravy 😉

ivett
5. pro 2009

sirael ale právě, že vím, že ho přede mnou neskrývá, tak proč bych mu do něj lezla? me osobně absolutně nezajímá tel. seznam v manželově mobilu... 😅 a smsky taky ne...a kdyby mě to zajímalo, tak se ho narovinu zeptám...
a jsme zase u toho, prostě proč bych měla mít nějaké tajnosti jen proto, že na druhém randeti nevyžvaním chlapovi všechny svoje hesla a piny??? a hlavně PROČ TO???? vysvětlí mi někdo konečně PROČ? z ajaké sitauce bych měla za manželem přijít a říct mu "hele miláčku, tak moje heslo k mejlu je to a to, k druhému mejlu to a to, piny k účtu jsou ty a ty", na co dalšího bych mu měla dát ještě jesla? od účtu na facebooku, od icq? co dál??? já nevím, ale bych si připadala jak hňupka, co se snad bojí mít něco sama pro sebe...

ivett
5. pro 2009

jako v jedné jediné situaci bych pochopila znát hesla a piny od toho druhého, a to v případě smrti ☹ je to pak jednodušší, kor když na ten mejl něco chodí co se týká obou dvou...

sirael4
5. pro 2009

draga: Souhlasím s tím, to je přímo ideál. Samozřejmě kdyby chtěl být nevěrný, zařídí si to i jinak (jsou takoví, kteří mají třeba dvě simkarty), ale taková důvěra by měla být. Pak člověk nemusí být podezíravý, a ani nic jiného. Nepřijde mi na tom nic divnýho.

zanett: Tvoje vnímání soukromí mi připadá trochu zkreslené. Možná změníš názor, až budeš v situaci, v jaký jsou holky. Ono tím, že si někoho vezmeš, dáváš najevo jakýsi souhlas k tomu, aby tvoje soukromí bylo soukromím společným, stejně tak on. Najednou nejsi sama za sebe, ale jste pár, který má své soukromí společné. Proto mi připadá jako hloupost tvrdit, že jemu není nic do tvých kontaktů ani tobě do jeho. V manželství by měli mít oba právo vědět, s kým se druhý stýká a podobně. To není nic, co by se vylučovalo se soukromím. To že ti bude muž nevěrný, to taky zasahuje do tvého soukromí, rozhodně mnohem víc. Dělejte si to jak chcete, tohle je můj názor. A znám taky holky, co ho mají stejný, jen partner ne a tak se naoko tváří, že ony s tím jeho návrhem souhlasily... 😉
To neber osobně!

ivett
5. pro 2009

sirael v tom případě já se vdávala asi špatně, protože jsem rozhodně nešla do manželství s tím, že přestávám být sama sebou 😅 co je tohle za blbost? já jsem pořád já...na tom nezmění nic ani manželství...

ivett
5. pro 2009

stejně tak manžel je pořád manžel...

sirael4
5. pro 2009

nemluvila jsem o tom se měnit, být někdo jiný....ale o tom zvyknout si, že některé věci už prostě nejsou jen otázkou tvojí, ale otázkou vaší...stejně jako třeba finance se týkají obou, tak přátelé taky...

frisbee
5. pro 2009

ivett,přesně...mm věděl,že si bere silnou osobnost,já taky a tak to zůstalo...já tady to odevzdání zažila u své matky...byla otrokem svého manžela,kterej jí zakázal mít kamarádky,zakázal chodit do práce,zakázal líčení....jeho názor byl,že manželka má manželovi dělat služku,ona se s tím bohužel ztotožnila,pak se mi nikdo nemůže divit,že trvám na své "svobodě",když jsem viděla,jaká troska se z ní stala.

sirael4
5. pro 2009

frisbee: Je svoboda osobnosti...jestli se budu líčit, jak, co budu nosit za oblečení, jaké budu mít kamarádky, jaký sport budu provozovat nebo jestli vůbec, kolikrát denně se sprchuju a tak dále je moje osobní svoboda. To, jestli mám milence, to už ne...takhle to je myšleno.
Nehledě na to, že je třeba dělat ve vztahu kompromisy, ne sice takové, že se plně podřídíš, ztratíš své zásady a budeš plnit vše na co si vzpomene, ale takové, že nebudeš dělat co je druhému nepříjemné....s tím ale do vztahu jdeš ne?

svoja
5. pro 2009

Jako je rozdil:
1. schovavat mobil a okate neco zatajovat a tajit....to potom asi nejaka pochybnost zahloda, kdyz to partner dela tak okate
2. mit neco zaheslovane, ale z duvodu treba kvuli "verejnosti" - uz to tady nekdo zminoval (nikdy nevis, kdo ti tam vleze)...to chapu
3. nemit zaheslovane nic a nelezt si nikam, protoze ta potreba neni
4. nemit zaheslovano a lezt vsude, protoze ta potreba je (at uz potreba mit o vsem prehled nebo treba si neco overit)

sirael4
5. pro 2009

svoja: Souhlas. A třeba to co uvedla frisbee je zbytečně přehnaný extrém 😉

frisbee
5. pro 2009

sirael..já ti rozumím,jak to myslíš. 😉 ,bohužel ten přehnaný extrém trval víc jak 20 let,než nevlastní otec zemřel..a v ní to zůstalo,ona si myslela,že stejného otroka budu dělat i já..píšu to jako výstrahu,člověk si fakt musí hlídat svůj osobní prostor.No ale nechci odbočovat od původní témy. 😉

sirael4
5. pro 2009

To musí. Nelze na druhou stranu ale zůstat úplně stejná jako jsi byla sama, protože pak by spolu partneři nevydrželi. Je nutný se druhému v něčem přizpůsobit, oboustranně, pochopitelně.