Podvádí mě?

eldenisa
2. pro 2009

Dobrý den,možná tady někde toto téma již existuje ale chtěla bych slyšet názor vás maminek,které budete na toto přihlížet možná jinak než já.
Včera jsem chtěla napsat své kamarádce ale jelikož nemám kredit chtěla jsem napsat od přítele.Měl zrovna přijatou zprávu od Sab....Martin-je to sice mužské jméno ale zpráva zněla: No měla jsem na mysli to tema co vcera. - pak už si to nepamatuji - a dále pokračovalo mam jen strach aby to mezi nama neprasklo.
Sla sem ihned za pritelem a chtela sem vysveteleni.Rekl ze je to jeho kamarad a ze tak jenom spolu blbnou.
Stihla sem si jeste precist co poslal on a bylo tam:Ahojky pusinko,jak se mas.Ja jsem jeste v praci,Co delas??
Chtěla jsem vědět váš názor jestli by jste vy věřili tomuto vysvětlení.......

danfal
6. pro 2009

Tercie - myslím si, přesvědčit se nedá. Je mi to líto, ale tohle si myslím. Taky jsem tady psala, že si nemyslím, že uklízet doma a vyvařovat je problém. Já to dělám pro syna a budu to dělat i pro mého možného partnera - jsem prostě taková. Věř, že jsem si prožila nejeden den ve tvé kůži. Já měla přesně rozpočítaný, že denně můžu utratit padesát korum, víc ne, protože bychom nevyšli. Ale znovu říkám, že u nás jsem to vzdala já. Možná by nám to vydrželo, ale já neměla sílu čekat, až dostane rozum.
Taky jsme měli domeček, ze kterého jsem se musela vystěhovat, doteď platím manželovy dluhy a ob si tamn spokojeně bydlí s milenkou a jejich synem.
Je vidět, že svého muže miluješ a opustit ho nechceš. Myslím si, že se ráda staráš o nový domeček - dívala jsem se na fotečky, je krásný - a o manžela, těšíš se na miminko. Tak to tak dělej dál a pokud budeš mít smutek, tak se vypovídej. Jenom z vlastní zkušenosti vím, že po narození miminka to bylo ještě horší ☹ . Ale my měli i jiné problémy.

senja
6. pro 2009

Nazor chlapa (meho manzela), cituji: Kdybych mel bokovku, neukladal bych si jeji cislo a uz vubec ne jako Sab. 6 cislic se da naucit nazpamet. Jinak lecco vysvetluje jeho vek, mozna nebyl uplne pripraveny na to byt otec, i kdyz si to treba myslel, nevedel jaky to je. (Pozn. autora: Muj manzel je jen o 2 roky starsi 😀 Ale je fakt, ze uz se narodil jako starik. A take kdyby neco tutlal, daval by si majzla hodneho agenta StB).

Jinak, nikka.vo, ano, nectu, placla jsem svuj nazor, protoze nemam cas si to cele precist. Asi si nepamatujes co to je starat se o 5-timesicniho kluka, u toho se moc cist neda.

haninap
6. pro 2009

Senja ale ono když chlapovi prdne v kouli, tak už moc nepřemýšlí. Rozhodně ne hlavou 😀

kopa
6. pro 2009

Sue a fire85,
ano chci s ním dítě i potom všem a ted mě tu ukamenujte 😀 😀 😀

sabinina
6. pro 2009

Ahojky holky,
je to hrozně těžká situace,podle mě,kdo to nezažil,nemůže moc radit.. 🤐 U ženských je problém,že jsou většinou na svých partnerech finančně závislé a prakticky nemají kam jít..i když je,tak znamená hodně se uskromnit a samozřejmě i pro děti.. ☹ a to si myslím každý rozmyslí..jde o to,že uklouznout může každý.
Taky jsem nedávno řešila podobný problém,rozhodla jsem se s manželem zůstat,věřím tomu,že nás má rád a prostě si asi potřeboval něco dokázat..nevím.. 😢 nejhorší je obnovit důvěru..bude to trvat asi hodně dlouho,ale doufám,že se to povede..
Holky držím palce,at to všechno zvládnete 🙂

sirael4
6. pro 2009

sabinina: To je právě to, měla bych strach, že po tomhle už nebudu partnerovi věřit a budu ho podezírat i v nevinných situacích, protože když ti někdo jednou takhle ublíží, opravdu to důvěru naruší.To asi sama dobře víš.Když jsi se rozhodla s ním zůstat, tak ti moc přeju, aby jsi důvěru obnovila co nejdříve a aby on ti v tom pomáhal svým chováním 😉

draga
6. pro 2009

tercie (reaguju na tvůj příspěvek z 12:36) mám sousedku, kamarádku, je to hodná ženská, doma pořádek, navařeno ...dbá o sebe...s manželem se znají někdy od 16 let...měli spolu dítě před 11 lety a když bylo malýmu rok...naše si manžel milenku...došlo to tak daleko, že požádali o rozvod...ta moje kamarádka, mu sbalila kufry a odeslala ho ať si táhne k tý svojí rajdě...no odešel a pobýval tam půl roku...pak se s pokorou vrátil a uznal, že to byla nej chyba...(ona nevařila, nic neuměla) nakonec rozvod neproběhl a oni jsou spolu dodneška a mají teď spolu dalšího chlapečk (2,5r) no takže se asi nějaký chlap přesvědčit dá 😉

rimmel
6. pro 2009

ja take zenske fakt nechapem..ved je tolko ryb v mori..taaak vela.. 😕

rimmel
6. pro 2009

a presvedcovat chlapa ktory suka s inou a mna evidentne nemiluje? no co som uz uplne sprosta??!

lanczi
6. pro 2009

ahoj kopa,

neda mi nezareagovat na tvoj pribeh,lebo moja sestra zazila tiez nieco podobne vlaste to iste ako ty!
tiez to skoncilo akoze happyendom slubmi ze nikdy viac,ze je jedina ona tiez uverila zarobili si dieta a ked mala mala 3mesiace uz v tom on "lietal"znova..
a preco by si to nedovolil,ze? ved aj naposledy mu bolo odpustene,ved sa mu nic nestalo,ved ta zenska ho tak miluje ze ho neopusti ani keby to urobil stokrat,nie?
a vobec,preco si vazit zensku s ktorou si muz moze robit co sa mu zaziada?
si este mala,a hlavne bez zavazkou,mas vlastne svoju hlavu,aj po nej vlastne pojdes,ale nie je vsetko jedno ak mas zavazok,to sakra stoji za premyslenie..
vela stastia ti prajem budes ho potrebovat!

senja
6. pro 2009

rimmel, a co kdyz ty jak pise sabinina nemas kam jit, jsi z vetsi casti zivena partnerem a mas mrne v naruci? Copak ty bys vazne sla s miminkem pod most? Spousta zen zustava se svym partnerem, i kdyz je to hajzl a ony to o nem vedi, jen aby dite melo nejakou budoucnost, nejakeho otce (protoze vuci diteti je ten muz casto milionovy). Klidne me ukamenujte, ale pro mne osobne zena, ktera si nezvazi vsechna pro a proti a takto odejde s miminkem, aby pak celila sama financni nouzi ("prece mam hrdost, ne! Nenecham se sebou zametat!") mysli predevsim na sebe, nikoliv na vlastni dite. A matka, ktera nemysli v prvni rade na vlastni dite je podle mne... no comment 😒
A ze je hodne jinych muzu... moje babicka vzdy rikavala: "Je hodne skvelych chlapu, ale nejsou vsichni pro tebe". Az bude stat pevne nohama na zemi a dokaze se o sebe a dite postarat sama, aniz by se museli hodne uskromnovat, pak treba odejde, ale ted bych rekla, ze je brzo. A prozatim nezbyva nic jineho nez to brat tak, ze neni to alkoholik nebo fetak, nemlati ji, neponizuje, vydelava penize, je hodny na malou.
To se nam to radi "Nech ho byt", kdyz kazda z tech, ktere to radi ma za zadama (zatim) verneho manzela a v hloubi duse si mysli, ze ji se to stat nemuze. Ale houby, jednou to muze udelat KAZDY chlap, i ten sebehodnejsi a ne ze ne.

kalu
6. pro 2009

Dámy, můj názor na nevěru jako takovou je naprosto jednoduchý- kdo je nevěrný, tak svého partnera nemiluje. A šmytec, jasné jako facka. Člověk, který miluje, tak ho ani nenapadne koukat po někom jiném- v jeho očích je ten nej... jeho partner a vůbec ani nemá chuť sbližovat se s někým jiným....Já osobně taky nejsem žádná puťka a nevěru jsem zažila i ze svojí strany a pokukovat se po jiných jsem začala vždycky přesně v okamžiku, kdy jsem cítila, že svého chlapa už nemiluju..
Jak jsem tu včera psala o tom, že je to individuální. Většině lidí nevěra na druhém prostě vadí, protože každý vnímá to, že když mu je druhý nevěrný, tak ho nemiluje. (každý to cítí, ať si snaží nalhávat cokoliv a zavírat oči jak chce). Jsou ale lidi, kteří mají tzv. volný vztah a nevadí jim to- prostě jsou spolu "z rozumu", jsou si vědomi toho, že to, co je navzájem drží pohromadě je např. spol.firma, hypotéka,pohodlí atd... a své vztahy si navzájem tolerují a hlavně jsou v pohodě.
Kopo a spol. (nevím kdo tu všechno psal o nevěrných manželích a trápení se dávání x-tých šancí)- nevěřte tomu, že se váš muž změní. To se prostě nestane. Můžete s ním ale v klidu být dál, pokud se smíříte s faktem, že ta láska k vám není nic moc , ale z nějakého pragmatického důvodu s vámi bude a občas bude mít vedlejší vztah s někým jiným (protože po zamilování toužíme všichni) . Pokud jste s tímto smířené a ohledně tohoto v pohodě, pak můžete mít i nadále pohodový vztah . Musíte jen věřit, že vám ho některá z těch možných budoucích lásek neodvede. Pokud se budete užírat žárlivostí a podezíráním, tak to můžete rovnou zabalit.

kalu
6. pro 2009

A Senjo, Rimmel myslím reagovala na tu dívku, která ještě rodinu nemá a přestože jí partner obelhával a podváděl, tak se s ním teprve snaží otěhotnět.

Ono pak s dětmi na krku je to odcházení opravdu komplikované, ale např. já jsem příklad toho, že i s malým dítětem se dá z toho hrozného kolotoče vystoupit. Jasně, že si nemůžeme vyskakovat (finančně), ale máme svůj klid, malá vyrůstá v harmonii a ne v husté atmosféře plné hádek a neshod. A to je pro mně víc (a myslím že i pro ní) než značkové oblečení nebo drahé hračky.

rimmel
6. pro 2009

senja ja som vydata a dieta bez sobasa by som nemala..prave pre tieto dovody..a predmanzelsku zmluvu nemame podpisanu.. i ked muzovi verim sto percetne, nevies co sa moze stat...ci nejaka tragicka nehoda a potom ostat bez nicoho lebo ste neboli vzati..no nevim nevim 😀

kalu si nato kapla...kto miluje, nedokaze vsunut penis do inej 😀 😀 😀

rimmel
6. pro 2009

kalu regovala sem na dragin pribeh kamosky 😉

senja
6. pro 2009

Chcete neco z jine strany? Tak muj otec byl matce jednou neverny a prasklo to, protoze ta baba mamine zavolala a schvalne ji vsechno rekla, protoze otec odmitl nas opustit. A? Maminka zustala, ale neodpustila. Ze zacatku to bylo peklo, ktere trvalo nekolik let. Ale pak se to uklidnilo. A jsem vdecna, ze tak to dopadlo a my jsme meli rodinu. Ano, slapl vedle, ale litoval toho. Verim, ze pro mamku to bylo tezke, ale nakonec kdo neznal minulost, hodne nam zavidel jak milujici rodice se sestrou mame a jak se nasi navzajem miluji. Rada bych napsala, ze je tomu tak i dodnes, ale otec letos zemrel - nevydrzelo srdce, mimo jine i proto, ze se v myslenkach porad uziral, ze nam kdysi neco takoveho provedl...

zanett
6. pro 2009

kalu - kdo je neverny, tak partnera nemiluje? Znam dost chlapu (velkou cast z nich z prace), kteri by to vyvratili. Chlap dokaze byt neverny jen pro sex, zadne city v tom nejsou, to jen zeny vetsinou nedokazou podvest bez citu. No je mi jasne, ze ted se mnou nebudes souhlasit, ale zeptej se na nazor nekolika ruznych muzu....netvrdim, ze KAZDY neverny chlap ujede jen kvuli sexu, nekteri se do milenky opravdu zamiluji, ale chlapi proste dokazou oddelit sex a lasku vic nez zeny...

senja
6. pro 2009

rimmel, aha, tak to se omlouvam, ze jsem tak vyjela 😉 Zas ten problem, ze nectu cele diskuze 🙂

danfal
6. pro 2009

Kopi - to, že chceš miminko je hezké, ale nevzdávala bych se i svých jiných plánů. Možná bych tomu z vlastní zkušenosti dala chvilku čas. Jsi mladá holka, odpočívej, nakupuj pro sebe. Vyraž s holkama někam ven, na diskotéku. Zorganizuj si nějaký víkendový pobyt. My třeba chceme jet na aerobik víkend. Hodně holek, legrace, cvičení a pohoda. Nebo třeba choď na břišní tance. 1. se člověk neskutečně uvolní a 2. to pomáhá prý i k tomu otěhotnění.
Psala jsi, že Ti v životě hodně pomohl, ale taky hodně ublížil. Měla by jsi teď být tak trochu sobec a ukázat mu, že s tebou nemůže orat a vláčet.
Jinak k miminku stejně držím pěsti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PS: To pudinkové cukroví je božííííííííí - mám z jiné diskuze.

kalu
6. pro 2009

Zanett, nevěrou já jsem myslela paralelní vztah s někým jiným, ne jednorázový ojedinělý úlet někde na večírku většinou ještě pod vlivem vínka.
Jinak s tím, že muži ( a nejen oni, ale i některé ženy) dokážou sex i bez lásky, s tím s tebou souhlasím.
Ale neznám takového, který by toužil udržovat paralelní vztah s nějakou ženou, když by byl zamilovaný do té své.

zanett
6. pro 2009

Jo tak paralelni vztah asi fakt ne. Jenom tezko bude clovek milovat dve osoby zaroven, ze. Kalu, ale co treba takova paralelni milenka jen na sex? Zamilovanej je do manzelky, ale pravidelnym sexem s milenkou nepohrdne. To je (resp. byl) pripad tchana (tedy, byvaleho tchana) me kamosky. Jeho manzelka (tedy kamoscina tchyne) vedela, ze on ma milenku, ale on se holedbal, ze ta zenska je jenom milenka, ze on ji nemiluje. A tahl to s ni dobrych par let....mozna jeste tahne (kamoska se pak rozvedla, tak uz o byvalych tchanovcich nic nevi).

rimmel
6. pro 2009

zanett tak ti chlapi nevedia co je to milovat 😉

rimmel
6. pro 2009

senja v pohode 😉 inak pekny pribeh ale kebyze ja som tvojou mamou, nikdy uz mu neverim a trapila by som sa cely zivot a spochybnovala ci ma ozaj miluje 😖 a za aku cenu? aby deti mali oboch rodicov? ved tych rozvodom nestracaju..zalezi ako sa clovek s partnerom dohodne 😝 🙂

draga
6. pro 2009

rimmel vidíš a přesto jsou ženský co by za takovýho chlapa daly cokoli...já to teda taky moc nechápu, no ale co, každý smýšlíme jinak...ale je fakt, že sousedka je dneska spokojená, mají vztah asi jako většina párů po 12 letech...srovnalo se to u nich... 😉

rimmel
6. pro 2009

sousedka asi nema vela sebavodomia a hrdosti ☹ co je ale dnes bezne ze ano 😒

pikusa
6. pro 2009

Doma to máme nastavené--nevěra je konec vztahu...
důvěra by byla pryč a jak není důvěra,jde vztah do háje....

kalu
6. pro 2009

Zanett, já nevím.... do vztahu dvou lidí nikdo nevidí, ale i tak si troufám tvrdit, že ten bývylý tchán tvý kámošky tu svojí ženu nemiloval- jako z nějakýho důvodu by jí neopustil, ale podle mně jí nemiloval. Ale aspoň byl takový charakter, že jí neobelhával a nedělal z ní vola, ale normálně jí to řekl (teda předpokládam že jí to řekl, když to věděla)

Já se přiznam, že já bych s takovým chlapem být nechtěla.Když už bych s někým byla, tak proto, že ho miluju, a hrozně by mě zraňovalo, kdybych věděla, že on spí s jinou. Ten zmiňovaný ojedinělý úlet bych asi odpustila (i když i to by mi u milovaného člověka moc mrzelo), ale paralelní vztah bych nerozdejchala.

ivett
6. pro 2009

opět souhlas s zanett, chlapi opravdu dokáží podvést jen pro ten sex, bez citů, na rozdíl od nás ženských, které v tom ten cit prostě hledáme...

vrátím se k tomu "důvěřuj ale prověřuj", to jsem napsala já, ale asi to nebylo pochopeno, protože jsem reagovala na to, že když někdo omlouvá šmírování mobilu, emailu apod. tímhle výrokem, tak je mi z toho špatně...to, že to má někdo doma takhle oboustraně nastavený a nevadím jim, že si lezou navzájem do svých věcí, to je v pořádku, oběma to vyhovuje fajn, ale pokud je to jednomu nepříjemné, pak už nejde o svobodnou volbu a v pořádku to není...
to, že bych na druhém randeti sdělila chlapíkovi svoje piny a hesla jsem psala opět já a opět to bylo myšleno nadneseně, do extrému, že prostě nevidím důvod proč???
já jsem si s manželem dostatečně blízká i bez toho aniž bysme věděli svá hesla a piny, náš vztah a manželství nejsou o nic ochuzené, když tyhle hesla nevíme a žijeme naprosto spokojení a šťastní, vůbec to neřešíme a nepředháníme se v tom, kdo má co víc skrývat, protože nikdo z nás nemá co skrývat, jen prostě nevidíme důvod v tom, abysme si vykdákali na sebe absolutně všechno...
a na poznámku, že tohle říkají především ti, kteří co skrývat mají, radši nereaguju a jen se směju 😉

jde jen o to, jak si to kdo nastaví, už několikrát jsem psala, že pokud to takhle vyhovuje oběma, je to naprosto v pořádku... 😉 a o tom to je...

elvira19
6. pro 2009

ahoj...
...ja som svoj príbeh písala už do inej diskusie ( mm má kamarátku ), takže to čo sa tu spomína mám v živej pamäti, lebo som to riešila opäť pred niekoľkými dňami, u nás aktuálny stav : mier ! 🙂 uvidíme, že bude ďalej...

no a prečo som sa tu vlastne objavila ? len chcem napísať, aby všetky tie, ktoré hovoria, 1/aby sa vzťah okamžite ukončil, keď manžel/partner podvádza, alebo tie čo hovoria 2/ o ponížení, keď žena odpustí a snaží sa opäť veriť, alebo tie reči typu, že len 3/ nesebavedomá žena dôveruje, ale preveruje...tak toto všetko som pred tým ako som to zažila, tvrdila aj ja, teraz som už poučená a hovorím : 1/ vzťah sa dá obnoviť a naštartovať, keď majú obaja záujem, 2/ odpustiť sa dá, zabudnúť nie, prežiť áno, veriť možno, 3 / chcela by som vidieť sebavedomie tej ženy, ktorá zistí, že manžel má kamarátku, s ktorou chodí na kávu, má milenku, má niekoho na chatovanie a toto všetko tají .....by využila všetky dostupné aj nedostupné prostriedky, aby zistila pravdu, my ženy sme svojím spôsobom tiež svine...len taká by nestratila sebavedomie, ktorá už neľúbi a bolo by jej to jedno

...a ešte niektorá sa tu veľmi rozpisovala o tom, že je to "trápne" ( už napamätám presne ten výraz ), aby vedela manželove prístupy do PC a mobilu a naopak - o.k. beriem, ale toto pravidlo musí vyhovovať obom stranám, lebo ak nie, tak jedna strana bude nespokojná a tej nevysvetlíš, že tam nič tajné nie je...a ešte keď tam fakt nič tajné nie je, tak prečo tie prístupové heslá nemôžem vedieť ???? 😕
-nemám ani nižší intelek ani nie som z nejakej diery ( teraz bez urážky ), dokonca v mnohých veciach som dosť liberálna a dovolím si povedať, že pokroková, ale tomu o tých heslách a tajnostiach okolo toho nechápem !!!!

úprimne želám všetkým, ktoré svojim mužom na 100 % dôverujú, aby sa nikdy nesklamali, lebo fakt to bolí a moc 😢

svoja
6. pro 2009

Myslim, ze co se tyka hesel a pinu se tady shodli vsechny na tom, ze pokud to vyhovuje oboum jsou v poradku "obe varianty"(znat vse, neznat nic), ne? Jen to ma kazda doma jinak no...a je rozdil co rika zena prave podvadena a co rika zena, ktere se nevera netyka. Si myslim teda...