Podvádí mě?

eldenisa
2. pro 2009

Dobrý den,možná tady někde toto téma již existuje ale chtěla bych slyšet názor vás maminek,které budete na toto přihlížet možná jinak než já.
Včera jsem chtěla napsat své kamarádce ale jelikož nemám kredit chtěla jsem napsat od přítele.Měl zrovna přijatou zprávu od Sab....Martin-je to sice mužské jméno ale zpráva zněla: No měla jsem na mysli to tema co vcera. - pak už si to nepamatuji - a dále pokračovalo mam jen strach aby to mezi nama neprasklo.
Sla sem ihned za pritelem a chtela sem vysveteleni.Rekl ze je to jeho kamarad a ze tak jenom spolu blbnou.
Stihla sem si jeste precist co poslal on a bylo tam:Ahojky pusinko,jak se mas.Ja jsem jeste v praci,Co delas??
Chtěla jsem vědět váš názor jestli by jste vy věřili tomuto vysvětlení.......

svoja
6. pro 2009

shodlY vsechny...pardon!

elvira19
6. pro 2009

svoja,
zhodli po slovensky sa píše s "i", takže si to písala asi pôvodne v slovenskej gramatike... 🙂

zanett
6. pro 2009

elvira - ja si jenom dovolim rict, ze kdybych zjistila, ze me MP podvadi (ciste hypoteticky), tak bych byla nastvana, zklamana, zranena, sokovana a citila bych se zrazena, ale nemyslim, ze by mi kvuli tomu kleslo sebevedomi, protoze ja chlapa nevidim (a nikdy jsem zadneho nevidela) jako svuj zdroj sebevedomi. Jasne, ze by me to strasne ponizilo a ublizilo mi atd atd atd, ale sebevedomi, jake ted mam, mam diky sobe a tomu, co jsem v zivote dokazala, jak se na sebe muzu spolehnout, jake mam zkusenosti a schopnosti, s tim nema chlap nic moc co delat. Nemyslela bych si automaticky, ze ta druha je necim lepsi, chlap nepodvani nutne proto, ze milenka je lepsi, ale proto, ze je JINA nez manzelka, jde o tu variaci, ne o soutez, kdo je lepsi. Uz jako puboska jsem zjistila, ze v zivote musi clovek spolihat predevsim sam na sebe a kdyz si pak clovek sebevedomi postavi na tom, ze ho jeho chlap obdivuje/ miluje, tak je logicke, ze se mu to sebevedomi zhrouti, kdyz bude podveden....

svoja
6. pro 2009

EL chichi, no asi jo....se stydim jako...ucitelka na materske, fuj 😅

ivett
6. pro 2009

elvira už snad naposled se vrátím k tématu hesel a pinů, jak píšeš, když tam není co tajit, proč nemůžeme ty hesla vědět??? já to obrátím, proč bych je měla chtít vědět, když tam nic tajného není a navzájem si věříme??? 😉
to je furt dokola a svoja to v prvním příspěvku na této stránce shrnula přesně...každému co mu vyhovuje...

a s tím sebevědomím to zanett napsala taky pěkně... 😉

ivett
6. pro 2009

já teda s ex nevěru zažila taky, poprvé jsem odpustila (nezapoměla) a dala druhou šanci, protože si myslím, že pokud ten vztah ještě nějakou šanci má, tak je dobré snažit se ho udržet...bohužel, sekal latinu pár měsíců a znova, to už byl konec a já ho poslala do pryč...takže taky vím, jaké to je a jak se v takové chvíli člověk cítí...
o to víc rozumím těm, které když mají děti, tak to musí zvážit i kvůli nim, ale zase a opět jen v situaci, že ten vztah/manželství ještě nějakou šanci má, pokud chlap podvádí opakovaně, pak i kdybych měla děti 3, tak s ním prostě nezůstanu...nejsem onuce, aby se mnou chlap vláčel a jak tu někdo psal, v moři je tolik ryb, proč bych se měla spokojit s tou, která mě ponižuje a ubližuje mi? i za cenu toho, že by moje děti měli otce dva...

zanett
6. pro 2009

ono je to tady furt dokola jak u blbych na dvorecku 😝 Proboha ktera zenska ma tak natvrdlyho chlapa, ze by dal sve milence cislo na mobil, ke kterymu ma volny pristup manzelka? Nebo by ji rekl 'Zlato, napis mi na tento email, manzelka k nemu ma sice pristup, ale neva' 😝 😝 😝 Tak blbej snad neni zadnej chlap, nebo jo??? 😲 Mne porad dojima ta naivita tech tady, co si mysli, ze znam manzelovo heslo/ Pin = vim o nem vsechno. Takhle naivni jsem teda nebyla ani v 15! Bezne maji lidi nekolik emailovych uctu ( ja mam treba 4 + 2 pracovni) a mam i dve simky do mobilu....v mem okoli teda nejsem rozhodne zadna vyjimka, ma to tak (pokud vim) dost lidi - MP pouziva moje 2 emaily, o tech ostatnich ani poradne nevi (ale ne proto, ze bych mu to tajila, ale proto, ze je pouzivam prevazne pro komunikaci s ceskymi prateli/ rodinou)...zalozit si emailovy ucet umi petilete dite, tak fakt nechapu, jak nekdo skalopevne verir, ze jeji manzel ma pouze a jedine ten email, od ktereho ma ona heslo.... 😝

elvira19
6. pro 2009

aj toto tu bolo už veľakrát :
- a kam máme ísť ? ja osobne napr. nemám rodičov, ktorí by ma podporili, nemám kamarátky, ku ktorým sa nasačkujem a môžem u nich na čas bývať...a aj keď celkom dobre zarobím, moje peniaze by mi nestačili, aby som som mohlo zaplatiť nájom, stravu a ďalšie nutné výdavky + niekoho na opatrovanie, keď malému skončí škôlka o 16:00 hod, lebo ja musím byť v robote dlhšie...a ešte ja môjho muža ľúbim, aj keď robí prešlapy ( lebo táto posledná kočenda, nebola prvá ) a nemyslím si, že som nejaká puťka a kozenda, keď mu odpúšťam, aj keď niekedy by som ho zabila...

a čo sa týka toho o tom sebavedomí, tak ja som asi fakt nejaká divná, lebo snažím sa najskôr "riešiť brvno v svojom oku a až potom smeť v oku iného" ( voľná citácia z biblie 😉 ) a ja mám snahu najskôr pozrieť na seba, či nerobím za tie roky manželstva niečo napol abo automaticky a tak ...a až potom hľadám chybu u druhého...a inak mne také to celkove sebavedomie tiež nechýba, ale keď má mm potrebu hľadať niečo niekde inde, tak ma to zneisti...chválabohu, že teba, zanett, nie 🙂

ivett
6. pro 2009

elvira to je zase věcí každého (každé)...pokud dokážeš překousnout to, že ti manžel sem tam ujede s jinou, za cenu toho, že máš kde bydlet, co jíst, že můžeš platit hlídání dětí, když jim skončí školka apod., pak je to tvoje věc a vyhovuje ti to...jiná by to třeba nedokázala překousnout a proto řeší odchod...nelze to paušalizovat, každá situace je jiná...

rimmel
6. pro 2009

elvira ja si zase myslim ze len preto ze nemas kam ist,ze je to dovod dost dobry nato aby si ostavala s manzelom...resp pre mna to neni...plus kebyze odides, manzel ta musi fin.podporovat..resp jeho dieta. tiez sa da robota zmenit aby si tam nemusela robit dlhe hodiny...proste da sa vsetko ked sa chce 😔 ale ty evidentne chces ostat s muzom, ktory ta absolutne nerespektuje a nemiluje a si tak stastna tak potom je naozaj vsetko v poriadku 🙂

zanett
6. pro 2009

elvira - no jo, ten prvni odstavec - to je ze zivota, nekdy je to treba nepochopitelny, ale takovy pripady se fakt deji, ale v zivote nikdy jsem neznala chlapa (ani jsem o takovym nikdy neslysela), kterej dal sve milence kontaktni udaje (cislo domu, cislo na mobil, email, icq atd), kdyz vedel, ze manzelka mu to vsechno lustruje....Ty takovyho nejakyho znas? Protoze jestli jo, tak je to s prominutim vul nejvetsi a zaslouzi si, aby se ta jeho nevera provalila!

ten druhy odstavec s tim sebevedomim jsem moc nepochopila - je mozne, ze mluvim ja o voze a ty o koze 😀 Ja jsem to myslela tak, ze moje sebevedomi je postaveno na tom, ze jsem v 19 odjela do ciziny, kde jsem se o sebe musela postarat, naucit se jazyk, pracovat, pak jsem zila ve trech ruznych zemich a pri zamestnani v cizine vystudovala vysokou skolu - to vse aniz bych mela podporu sve rodiny. Za to jsem na sebe pysna (i kdyz to ted nekomu muze pripadat jako vychloubani se) a po techto (nekdy hoooodne spatnych zkusenostech) mi vyrostlo sebevedomi, pac jsem si overila, ze si muzu verit a spolehnout se na sebe a ze se proste neztratim. Tohle mi uz nikdy nikdo nevezme a zadnej chlap s tim nema co delat. Prosla jsem si za poslednich let vsim moznym, to me otesalo a zocelilo a to, jestli me chlap podvadi, nebo ne, to je uplne jina story. Nemam sebevedomi postavene na vztahu, ale vire sama v sebe....

kalu
6. pro 2009

K tomu sebevědomí: ono je to opravdu tak (jak psala Zanett) , že pokud má chlap potřebu podvádět, tak mu stačí, že milenka je jiná než manželka. Vůbec nemusí být lepší, rozumnější.... přitahuje ho hlavně to , že je jiná.

Takže ženy nemusejí hledat vinu u sebe,na nich nic špatného prostě není, jen ten cit u toho muže už vychladnul a tak hledá změnu. takže žádné srovnávání, pochybování o sobě atd..
To, co prožívá Elvíra, je fakt smutné, když je v takové situaci, kdy i kdyby stokrát chtěla, tak si nemůže dovolit ho opustit. tady je každá rada drahá: snad jen potajmu střádat korunku ke korunce a pracovat na osamostatnění se , aby, až to zase přijde, tak bylo nějaké zázemí a nějaká rezerva do začátku. 😒

svoja
6. pro 2009

Ja se teda musim priznat k tomu, ze me sebevedomi zveda i zajem okoli...zejmena teda zajem meho muze. Kdyz vidim, jak je ze me "hotovej" a dokazuje me to nejen slovy, je to fajn....ale stejne tak jsem na sebe pysna jakoby sama za sebe.....ale ted se musim smat, ponevac mam asi o 20 kg vic nez bych mela mit, na ksichte jeden pupinek vedle druhyho, funim jak lokomotiva, dnes jsem si pred manzelem kupovala bozi poporodni nasravacky v CaA a lehce me teda kleslo (to sebevedomi)...ale paradoxne jsem si manzelem jistejsi nez kdy driv 😉

zanett
6. pro 2009

svoja - no tak samozrejme me tesi to, ze se MP libim a ze si mysli, ze jsem atraktivni, ale to, ze jsem atraktivni, to vim sama, nepotrebuju, aby mi to nekdo opakoval (teda, zase to zni jako vychloubani, ono sebevedomi se v CR moc nenosi, ze), a kdyby me MP podvedl, tak bych byla porad stejne atraktivni, porad bych to byla ja, tak nechapu, proc by to mym sebevedomim melo otrast? Jako nadsena bych samozrejme nebyla, ale zadna troska bez sebevedomi by se ze me nestala.

svoja
6. pro 2009

A zenska skutecne muze byt jakkoliv "dokonala"(nadherna, zcestovala, hovorit nekolika jazyky, mit vs tituly, domacnost v cajku a vsechno mozne, na co si vubec clovek vzpomene) a chlap ji muze podvest...o tom to neni....hledaji asi to, co jim nejakym zpusobem chybi, nebo se chteji pobavit, neco si dokazat nebo si proste jenom zasukat 🤐

zanett
6. pro 2009

svoja - 😀 to je fakt. na me jednou jeden letel a nadbihal mi, coz se mi zdalo mile a pak jsem nahodou zjistila, ze chodi na obedy, na drink po praci a treba i na veceri s jednou, ktera byla teda dle meho nazoru priserna (se mnou nikdy na drink/obed/veceri nezasel) - takova obycejna smudla, nehezka a bez vkusu, ani se nezdala moc mila no proste normalni chlap by se na ni dvakrat nepodival a tenkrat me to tak priserne najebalo - ale ne proto, ze 'za mymi zady' zve do baru a restauraci jinou, ale to, ze ta jina mi nesahala ani po kotniky! Kdyby sel na drink s nejakou inteligentni kockou, co ma vyborny smysl pro humor, tak me to treba taky nastve, ale rekla bych si, ze je mi jasny, proc jde s ni, ale kdyz jsem videla tu smudlu, uplnou sedou mysku, ktera splynula s davem, tak do me vjel vztek a zbavila jsem se ho tim, ze jsem mu jednou s ledovym klidem oznamila, ze jsem pro nej evidentne moc dobra a ze na me nema, kdyz mu staci takova nicka! No jenom hledel...teda, ted to po sobe ctu a rikam si, jak to zni strasne, ale byla jsem tehdy mladsi (i kdyz v podstate mam stejny nazor i ted).

ivett
6. pro 2009

zanett 😀 😀 😀 ale je dobrý být si vědom svých kvalit...

svoja
6. pro 2009

zan asi mel z takove jako jsi ty strach a rikal si, ze ta "smudla" mu pres hlavu nepreroste

sue
6. pro 2009

Kopa, ak s ním chceš dieťa, tak si len koleduješ o prebdené a prerevané noci a smutné dieťa... kiežby sa tak nestalo... ale v zázraky už neverím.

elvira19
6. pro 2009

rimmel,
máš zaujímavé názory...viem, že tu sa dá hlavne paušalizovať a že nie všetky rady sa hodia na všetky problémy "podvádzaných" žien, ale poviem ti, že keby si mi takto písala pred nejakým časom do témy "mm má kamarátku" a bolo to vtedy u mňa čerstvé, tak by mi to moc nepomohlo ( možno niekomu inému áno... ), ba priam naopak...ale napísala si svoj názor, ktorý ma neberie, lebo je na hony vzdialený od mojej reality ( a to píšem hodne - hodne objektívne a nezaujato ), ale beriem ho v zmysle rôznorodosť názorov...

zanett,
no hold, ja asi nikdy nebudem žena roka, ale vždy som ženám roka fandila, takže fandím aj tebe...ale vážim si vyjadrený názor, ja to pohľad z trochu, pre mňa, inej strany... 😉

kalu
6. pro 2009

No já jsem od přírody taky docela sebevědomý člověk, takže se mnou taky hned tak něco nehne. 😀 Vždycky jsem byla štíhlá modrooká přírodní blondýna a chlapi se okolo mně točili a mně to samozřejmě lichotilo. V těhotenství jsem přibrala 25 kg 😝 porodem ani kojením to nešlo dolů. Hrozně mě to trápilo, nechtěla jsem kvůli kojení držet diety, a do toho si manžel našel tu svou . Ale ani to se mnou nepohlo- od té doby , co odešel, tak jsem začala vařit zdravě, kvůli malé i sobě a ačkoliv nedržím žádnou dietu, kilečka se pomalu začala ztrácet, takže teď mám už jen 5 kg nahoře oproti své ideální váze. (fotku tady v profilu mám taky ve stavu po porodu, kdy jsem měla nahoře těch 20 kg a bohužel mi tam nejde dát aktuální, protože mám starý pc, na kterém nejdou zmenšit fotky z foťáku a tak mi nejdou vkládat na Koníka) Chlapi se kolem mně zase točí, ale bohužel zatím mám v sobě nastavený jakýsi blok a nikoho si k tělu nepouštím. Doufám, že ten "blok" časem povolí a já se dokážu ještě zamilovat...zatím ani náhodou...ale sebevědomí mi nechybí 😀

zanett
6. pro 2009

No jo, jenze nejhorsi je, ze ja i ted po te dobe vim (taaaak, od vrabcu na strese 😀 ), ze oni spolu porad jedou - on ma teda pritelkyni - potkala jsem je nedavno v supermarketu a ta jeho pritelkyne je sice trosku kulicka, ale v obliceji celkem pekna (navic udajne dela doktorat z politologie - takze zadna hnupka) a on porad chodi na kafe a na obedy s tou smudlou bez vkusu, ktera s 'odrenym chrbatom' udelala maturitu. No je mi jasny, ze jeho pritelkyne o te smudle nema ani poneti, protoze zenska jako ona by si asi nenechala libit, ze ji chlap chodi po vecerech do baru a navic s takovou nickou! Nebo o tom vi, a nema zadny sebevedomi... 😔 Kazdopadne on u mne teda dost klesl...je videt, ze na vic bud nema a tim padem mne neni hoden 😀 - ted uz to teda neni aktualni

mata25
6. pro 2009

ak si dost silna aby si manzelovu neveru uniesla a vies co by si robila ak by sa preukazala tak dohladavaj dokazy, ale ak nei tak nepatraj po tom ci ti je neverny. a ak aj ti je neverny tak s tym nic nenarobis, akurat sa budes trapit.

kalu
6. pro 2009

Jinak abych nevypadala jako nějaká povrchní nána, moje sebevědomí taky pramení z toho, že jsem se v 18 osamostanila, dostudovala vyšší školu, dostala jsem se v zaměstnání na dobrou a uznávanou pozici (za 4 měsíce se budu vracet po mateřský), dokážu se starat sama o sebe a dcerku, naše psiska, náš domeček...s tím žádný chlap nezacloumá... a jako Žanet- kdo by mmně nechtěl, ten mně není hoden. 😀 😀 😀

Zanett, můžu se zeptat, kolik ti je ? A kolik je tvému příteli ? Jestli to není moc vlezlý. Mě totiž taky vždycky přitahovali starší chlapi, ale byla jsem srab a bála se toho....

elvira19
6. pro 2009

zanett,
tak to je dosť silné kafé, že "taková nicka "....už si nie len žena roka, ale aj miss world ( medzi nami aj tým fandím 😉 ) ...neviem si dosť dobre predstaviť na akú ženu by som si dovolila takéto niečo napísať...a že u teba klesol preto, lebo sa stretáva s "nickou" ??? a nemal by u teba klesnúť skôr kvôli tomu, že podvádza priateľku a chová sa necharakterne ??? nemáš tak trochu v tom svojom sebavedomí poprehadzované tie priority ???

svoja
6. pro 2009

ale zas je to otazka vkusu....kazdymu se libi nekdo a neco jinyho....treba bys o me zanett rekla to same, co o te dame, co s dotycnym randi, kdybys me videla 😅

ivett
6. pro 2009

elvira očividně jsi nepochopila, co tím chtěla zanett říct 😉

elvira19
6. pro 2009

ivett, nechaj vyjadriť zanett 😉 ...ja si rada prečítam originál...

ivett
6. pro 2009

neboj 😉

kalu
6. pro 2009

Svojo, tak teď jsem si všimla, že už to máš za pár 😉 A takový krásný datum na termín 😉
Ani se nedivím, že je z tebe manža hotovej, ono když je chlap normální a svojí ženu miluje, tak se mu hrozně líbí i v období těhotenství a mateřství ,i když se to na té tělesné schránce podepíše. V tomhle období totiž žena ze sebe vyzařuje takovou tu ryzí přitažlivou ženskost- prostě i já, jako ženská, vnímám těhotný ženský a čerstvý maminky jako přitažlivý ženský. 😉
Hlavně ti přeju pohodovej porod a zdravý miminko,to je ze všeho nejdůležitější, a samozřejmě taky milujícího manžela a tatínka 🙂