Podvádí mě?

eldenisa
2. pro 2009

Dobrý den,možná tady někde toto téma již existuje ale chtěla bych slyšet názor vás maminek,které budete na toto přihlížet možná jinak než já.
Včera jsem chtěla napsat své kamarádce ale jelikož nemám kredit chtěla jsem napsat od přítele.Měl zrovna přijatou zprávu od Sab....Martin-je to sice mužské jméno ale zpráva zněla: No měla jsem na mysli to tema co vcera. - pak už si to nepamatuji - a dále pokračovalo mam jen strach aby to mezi nama neprasklo.
Sla sem ihned za pritelem a chtela sem vysveteleni.Rekl ze je to jeho kamarad a ze tak jenom spolu blbnou.
Stihla sem si jeste precist co poslal on a bylo tam:Ahojky pusinko,jak se mas.Ja jsem jeste v praci,Co delas??
Chtěla jsem vědět váš názor jestli by jste vy věřili tomuto vysvětlení.......

svoja
6. pro 2009

KALU jeee 😵 dekuju 😵 no ja si teda uz moc pritazlive nepripadam...ale asi na tom neco bude, vnimam to podobne jako ty 😉

zanett
6. pro 2009

kalu, je mi 26 a MP 52.

elvira - souhlas s ivett, opravdu to chapes spatne, ale ja nevim, jak vic jasneji a polopateji bych to mela vysvetlit..? Jsem myslela, ze je to jasny, ale asi ne vsem 😀

danfal
7. pro 2009

Taky jsem pracovala v zahraničí, mám vysokou školu a najít si chlapa mi nikdy nedělalo problém. Pak jsem se vdala, měla malýho, manžel si našel milenku a sebevědomí bylo v pr.... Nikdo nemlůže vědět, co to s ním udělá.

svoja
7. pro 2009

dan mmch...jsi pekna baba 😉

jojci29
7. pro 2009

Ja som nebola nikdy prilis sebavedoma aj ked som o muzov nemala nudzu,tiez som zacala sama v zahranici kde pracujem doteraz,som v 5-om mesiaci a chlapi prejavuju aj teraz zaujem.Ja si myslim ze so sebavedim sa clovek narodi.Poznam baby ktore niesu krasne ,nemaju pekne postavy a sebavedomia maju na rozdavanie.
Na zaciatku fora som sa trosku zapajala do debaty a citala prispevky podvadzanych a potom ma prepadla taka ziarlivost ako nikdy.Zacala som si vsimat spravanie MM a viac kontrolovat.No islo mi to na hlavu.Takze rozmyslat o tom ci ma podvadza alebo nie je blbost a svojim sposobom narusuje vztah.
Ale ked sa nevera zisti treba to urcite riesit a neklast si ruzove okuliare pred oci.Ked zacne muz podvadzat a je mu odpustane, raz sa zamiluje tak ze odide a nebude mu zalezat na tom ci su deti male velke alebo zaopatrene.
Poznam sice pripady ked sa muz nechcel rozviest lebo lubil svoju zenu a svoje deti ale nechcel sa vzdat ani svojej milenky ale to sa tykalo skor starsich panov ktori nezvladli prechod.

danfal
7. pro 2009

Já jsem tehdy o sebevědomí přišla a doteď se s tím potýkám. A tiše závidím všem, které mají sebevědomí na rozdávání.

rimmel
7. pro 2009

cooo danfal....ved ty si taka kocka! 😉

kalu
7. pro 2009

Já mám sice sebevědomí na rozdávání (ale je pravda, že to je asi vrozené-jsem taková odmalička), na nepřízeň opačného pohlaví si nemůžu stěžovat, ale stejně jsem sama... ☹
Tomu prostě nejde nijak poručit, buď toho "našeho pravého" na tom světě potkáme, nebo ne..... Ale moje motto je, že než být s tím nesprávným, tak to radši sama.
Btw.Danfal- holky mají pravdu, fakt si pěkná ženská 😉

mywiel
7. pro 2009

Danfal ty mozes mat na kazdy prst jedného... 😉

zanett
7. pro 2009

holky, a kdyz teda danfal muze mit na kazdem prste alespon jednoho chlapa, tak proc ho teda nema..??? 😕 😅

ani3012
7. pro 2009

ach jo !

consti
7. pro 2009

Tady to teda jede 😀 .
Ještě k té nevěře, nikdo nemůže vědět, jak by se zachoval, pokud to nezažije. Pokud bych ale byla bezdětná, což zatím jsem 😀 , a manža by mě podvedl, tak bych asi neodpustila. Respektive odpustila bych, ale asi by mě to pořád štvalo, byla bych podezíravá, nevěřila bych mu...A nakonec bychom se rozešli. 😅 Pokud bychom už měli děti, bylo by to rozhodování asi těžší, ale myslím, že by byl vždy problém v důvěře 😝.

rimmel
7. pro 2009

zanett lebo tomu neveri 😉

consti
7. pro 2009

Jinak souhlas s zanett v tom, že se přece nestrhnu s úklidem atd. Jako samozřejmě se snažím abychom se nebrodili v odpadcích 😀 , ale rozhodně nedělám teplé večeře a netrávím večery uklízením a žehlením (to tak jednou týdně) 😀 . Podle mě je nejlepší takový ten zlatý střed, s uklízením to prostě nepřehánět a když pak uklidíte a uvaříte, tak je to pro ty chlapy příjemné překvápko 😀 😎 .

consti
7. pro 2009

Samozřejmě to píšu z pozice pracující ženy. Až budu doma, tak se budu asi manželovi a dětem věnovat víc 😉 😎 . Teď přijdu z práce večer a většinou úplně ko, takže tak 🙄 . Ale já mám teda štěstí na manžela, se kterým děláme většinu "domácích" prací napůl 😉.

latvia
7. pro 2009

zanett.....si asi prostoducha.....a otazka typu preco teda danfal chlapa nema, je hodne akurat tak IQ sumu travy 🙄

ivett
7. pro 2009

consti s tím příjemným překvápkem v podobě úklidu a teplé večeře jsi to napsala krásně 😉 😀 já souhlasím...i s tím dělením domácích prací atd.

danfal
7. pro 2009

Danfal ho nemá, protože zatím kolem nebyl nikdo, kdo by za to stál. A pokud byl, tak měl rodinu a děti ☹ .
Taky si nemyslím, že mít někoho za každou cenu není řešení.
Nebo je třeba Danfal trochu vybíravá 😀 😀 😀 , to byl vtip.

zanett
7. pro 2009

latvia - 'prostoducha' jsi zrejme asi ty! To byla retoricka otazka (pro nechapavce: retoricka otazka nevyzaduje odpoved). Takze kdo ma IQ 'sumu travy'???? 😝

martimarti
7. pro 2009

Diskuze se mění ve poučky o stylistice? 😕 😕 😀

jojci29
7. pro 2009

baby neurazajte sa navzajom.Tema je o podvadzani.Je to pravda ze je v dnesnej dobe tazke najst muza ,hlavne takeho ktory by stal za to riziko opatovat mu city.Najma zena rozvedena ktora ma skusenosti s neverou,zena s dietatom alebo detmi ale hlavne zena ktora vie co chce a co nechce to ma zlozite.A chlapi po 30-tke su bud rozvedeni(mozno nie z vlastnej viny ale naco riskovat) alebo slobodni mladenci ktori sa tazko prisposobuju partnerke a chcu aj nadalej viest staromladenecky zivot.Cest vynimkam.

latvia
7. pro 2009

zanett, retoricka otazka nevyzaduje odpoved od publika, pretoze na retoricku otazku si odpoveda sam clovek co ju polozil....takze IQ sumu travy u mna neboduje, vzhladom k tomu ze tusim ako si si na svoju retoricku otazku odpovedala 🙄

danfal
7. pro 2009

Jé, já napsala blbost. Mělo to být, že si nemyslím, že mít někoho za každou cenu je řešení.
Promiň Zanett, ale já taky nepochopila, že je to retorická otázka 🙂.

latvia
7. pro 2009

jojci....sorry, nedalo mi.....

danfal
7. pro 2009

A to mám vysokou s červeným diplomem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

svoja
7. pro 2009

dafal je kocka, ktera si podle me nepotrebuje za kazdou cenu nabrnknout dalsiho blbce 😉 ...si teda myslim ja a omlouvam se, jestli se pletu nebo jsem se nekoho dotkla...

latvia
7. pro 2009

svoja, presne to chcelo byt tym vsetkym povedane, presne ako si to napisala 🙂

danfal
7. pro 2009

Mám strach z dalšího blbce. To je celé.

latvia
7. pro 2009

myslim ze sa tu najdeme take viacere... 😔

danfal
7. pro 2009

Já si taky myslím, že kdo se jednou spálil, ten si podruhé bude dávat velký pozor, aby se mu to nestalo znovu. Taky s dítětem je to seznamování trochu jiné, alespoň u mě.