Podvádí mě?

eldenisa
2. pro 2009

Dobrý den,možná tady někde toto téma již existuje ale chtěla bych slyšet názor vás maminek,které budete na toto přihlížet možná jinak než já.
Včera jsem chtěla napsat své kamarádce ale jelikož nemám kredit chtěla jsem napsat od přítele.Měl zrovna přijatou zprávu od Sab....Martin-je to sice mužské jméno ale zpráva zněla: No měla jsem na mysli to tema co vcera. - pak už si to nepamatuji - a dále pokračovalo mam jen strach aby to mezi nama neprasklo.
Sla sem ihned za pritelem a chtela sem vysveteleni.Rekl ze je to jeho kamarad a ze tak jenom spolu blbnou.
Stihla sem si jeste precist co poslal on a bylo tam:Ahojky pusinko,jak se mas.Ja jsem jeste v praci,Co delas??
Chtěla jsem vědět váš názor jestli by jste vy věřili tomuto vysvětlení.......

jojci29
2. pro 2009

neviem si predstavit ze by si moj MM vypisoval s nejakou pusinkou ako haja zatial co ja by som mu chystala veceru a prala spodare.

eldenisa
autor
2. pro 2009

ZANETT: Podívej myslím že to tu někdo už psal a já ti to zopakuju jsi úplně mimo téma.Pokud neumíš číst je to tvá věc:Já mu do mobilu nehrabala s úmyslem něco najít!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Já chtěla napsat je n zprávu takže prosím tě přestaň mě obviňovat z toho že jsem narušila jeho soukromí a pro to byl podrážděný. 😠

danfal
2. pro 2009

Jó, holky. Místo toho, abyste pomohly, tak budete moralizovat co neměla. Mimochodem stalo se a z toho je třeba vycházet. Nemyslím si, že je dobré někoho stále upozorňovat na to, že něco udělal špatně. To je totéž jako někomu, kdo spadl z kola říkat, že na něm nemá jezdit.
Prostě mu do mobilu šáhla a jestli vás to pohoršuje, tak jí nepište. Nebo se snažte ji podpořit, protože se určitě necítí nejlíp a poslouchat, že si za to může sama jí na sebevědomí nepřidá.

bobisek
2. pro 2009

Vau, tak koukám, že někdy to tu zajíždělo skoro až do urážek místo do rad.
Bohužel si taky myslím, že má milenku
Z vlastní zkušenosti vím, že uložený číslo pod Martinem neznamená vždycky chlapa. Určitě je to nějaká Marta a nebo Martina. A pokud se bojí, že to praskne, tak určitě taky bude zadaná.
Nepřemýšlela jsi o nějaký takový z okolí? Třeba jí i znáš

být tebou, tak bych se hlavně uklidnila (do stavu fungování) a přestala o tom uplně doma mluvit a čekala bych. Budď se znovu něco přihodí a nebo taky ne. Ale taky bych si nenechala líbit,aby se štítil mýho dotyku a nebo mi nedal pusu. To bych ho kopla do vajíček
Zkus upoutat pozornost na sebe. řekni mu, aby pohlídal malou a sama si vyjdi někam na zábavu. Můžeš se schovat třeba k mamce, ale to mu neříkej. Začni mýt tak trochu tajnosti a chovat se k němu víc žensky. Nevim jak bych to popsala. Nechci tím říct, že se nechováš žensky, ale nemůžu najít to správný slovo. Myslim tim třeba že ho začneš doma svádět a nebo trochu laškovat. I když to bude šílený, tak furt úsměv na rtech.
Uvidíš reakce
Přinuť ho, aby s vámi trávil víc času. Procházky, kino, výlet. Musíš ho zaměstnat. Tedy pokud chceš vztah udržet.

macka01
2. pro 2009

mať 100%sukromie v manželstve?to čo je za sprostosť?tým že sme sa zobrali máme právo o sebe vedieť všetko.Mať pred sebou tajnosti je úspešný začiatok konca.Zannet ked budeš vydatá aspoň 3krát toľko čo si,budeš inač hovoriť.Keby sa Eldenise náhodou nedostal ten mobil do ruky,tak by dalej žila v nevedomosti a nvedela by nič,čo jej muž robí za chrbtom.Určite by to naňho doteraz nepopvedala.Takže,občas skontrolovať nie je zlé.Eldenisa,hod slovo s jeho rodičmi ak máš s nimi dobrý vzťah

bobisek
2. pro 2009

danfal, souhlasím.
Moralistky jděte do kšá 🙂

jojci29
2. pro 2009

prepac Danfal ale povedat ze idem na zabavu a pritom ist k mame sa mi zda smiesne.Ved ma 18 rokov a ma urcite kamaratky tak nech si ide naozaj za zabavou.Chlap si vsimne teda moj vzdy ked sa viac upravujem alebo lepsie obliekam ked idem do mesta.Vidim tie pohlady.Najviac sa mi pacilo ked povedal ze najviac sa mu pacim nenamalovana 😀 To urcite.

eldenisa
autor
2. pro 2009

BOBISEK: Děkuji za podporu moc.Možná máš pravdu.Nechám to na čas být.JE nže je to hrozný blíží se Vánoce pro moji princenu to budou první a jak se mám těšit když vím že tady něco nehraje 😢

jojci29
2. pro 2009

sorry to bolo pre bobiska

bobisek
2. pro 2009

jojci, já to pochopila, že to bylo pro mě.
Jasný, ať se jde bavit a určo má hodně kamarádek. Nemyslela jsem to zle. Jenom prostě to bylo takový nadhození, že kdyby nebyla nálada, tak aby alde zalezla třeba k mamce. A určo je to i levnější 😀
Ale zábavu jí přeju a doufám, že to zapíchnutí u mamky je krajní řešení 😉

rkk
2. pro 2009

ahoj holky tak myslim že mate pravdu žadny truchleni doma a huraaa ven.Myslim si že chlapi jsou takovy že když jim ukažeš že tě to položilo tim lepe pro ně 😠 Ale když ukažeš že jsi vlastně navenek v poho 😉 .Namaluješ se hezky oblekneš navoniš a vyraziš si tak to ho zlomi.Pokud tě ma rad a ma jen nějakou bokovku tak mu to začne vadit věř mi. 😉 Musiš se kousnout a mit před nim navrh přece tě nějaka pipka nerozhazi 😀 S tebou ma mimi a to si myslim že je pro něj duležitějši 😔 A bud za to ten chlap stoji a bude s vama a nebo at si jde 😠
A s tim mobilem souhlasim řika se duvěřuj ale prověřuj.Držim palečky at to zvladneš 😉

skaredka
2. pro 2009

holky ze se na to nevykaslete, se dohadovat jedna pres druhou jak babky na trhu 😖
kazdy ma svuj styl zivota, kazdy ma jiny nazor na manzelstvi atd, kde je napsano, ze manzelstvi musi byt nalinkovane podle pravitka?
Kdyz chce mit nekdo soukromi v manzelstvi a obema to vyhovuje, jsou stastni a v pohode tak proc ne. A zase naopak, kdyz chcete vedet o tom druhem vsechno a nikomu to nevadi, tak si to tak mejte.
NIKDO by nemel rikat nekomu jinemu jak zit svuj zivot!

Ted k tematu,
Eldeniso taky si myslim, ze se neco deje. Bud nejaky romanek pres telefon, nebo se s nekym vida, ale urcite tam neco je. Osobne bych asi udelala hroznou scenu sbalila si kufry a jela k tatovi. Jenze to jsem ja, mam horkou hlavu.
Jestli to dokazes, tak to na chvili pust z hlavy (ja vim, temer nemozne) a uvidis co bude dal. Preju hodne stesti!

aleachim
2. pro 2009

eldeska, nezlob se, ale když chci napsat zprávu a vidím, že přišla zpráva, tak to vymáčku a nečtu, když to není určeno mě. Sama píšeš, že sis ještě přečetla, co psal on. No, to vypadá, že jsi se v telefonu vůbec nehrabala. Jestli tě podvádí nevím, ale jeho výmluvu bych moc nevěřila.

kasyma
2. pro 2009

Ahoj Eldenis,přečetla jsem si to tady a můj názor je,že za tím určitě něco je. Jak píšeš,že je k tobě odtažitej a tak. Jasný gesto toho,že se něco děje a že tě zřejmě podvádí. Ty smsky jsou úplně jasný žádnej kamarád,ale nějaká zřejmě "hodná kamarádka". Já i kdybych to číslo věděla tak bych na něj zatím nevolala spíš bych vyčkávala a čekala na jeho další přešlap. Hlavně bych spíšměla brouka v hlavě kdo to může být, napadají tě nějaké varianty? Jak dlouho se takhle chová? A co s malou jaký má vztah? Je mi tě moc líto určitě tě to moc bolí a kort když spolu máte malou,že se takhle chová místo,aby si vážil toho co má doma tak se snaží si dokazovat jinde jakej je borec.Takovýhle chlapy fakt nesnášim 😠

mateta888
3. pro 2009

tak jsem dočetla jak se ´to u tebe vyvíjí. No tak pokud se chová tak jak se chová, nech ho, hlavně za ním nedotírej, už ted si z tebe udělal tu druhou a máš svou hrdost. uvidíš jak se to bude vyvíjet a podle toho se pořídíš. 😎 Pokud se jeho chování nezmění i to hnusný k tobě (já bych si to líbit nenechala) tak se prostě zbal a jdi s malou a pokud by dělal moc dusno tak to pak řekni jeho rodičům, je super že v nich míáš takovou oporu 😵 . Není moc příjemný pocit, když ty jsi ta co doma uklízí, pere smradlavý fusky a stará se oděcko a on ti řekne bez malé ? No tak ani ve snu 😠 se chlapeček přepočítal.
Ona je ta co si sním užívá tu veselejší stránku nebudu to rozepisovat, zbytečně by to bolelo 😖 . A pokud přijde doba, že se ty dva chytnou tak si to vyleje na tobě tak to je hotovo a není co řešit. Poznáš to jednoduše. Když to ted necháš tak a jednou přijde a bude podrážděnej a hledat maličkostia kraviny a prostě jen aby mohl bezdůvodně vybouchnout tak to je ono 😠 .
Tak se drž ale hlavně všechno řádně promysli, chlapů je spousta a i lepších ale dítě je tvoje tak at se probere ta malá za to nemůže, že její táta je . . . . .. no bezkomentáře.

zanett
3. pro 2009

eldeniso - tak v tom pripade jediny, co ti muzu rict je Good luck 😀 😀

s.a.l.o.m.e
3. pro 2009

Každou chvíli mě udivuje,jak chlap,co má malé miminko,má ještě energii na takový kraviny 🙄
Není to náhodou tak,že on chodí do práce,ale veškerá starost o dceru a domácnost je na tobě?Možná je málo unavenej,zkus ho více zaměstnat.Taky se mi líbí,jak ti tu někdo radil,abys byla tajemnější.Prostě mu šupni malou,domluv se s kamarádkou nebo mamkou a odejdi,vrať se třeba až v jednu a nemusíš se zpovídat,kam jdeš.On to očividně taky nedělá.
Jak už tu hodně holek psalo,kamarád to nebude.Ono totiž i kdyby měli mezi sebou takovou "srandu" jak ti řekl,tak by určitě nepsal kamarád v ženském rodě.Ještě by mě uráželo,že si myslí,že jsem tak blbá,že na to skočím.
Dr.Plzák radí-i když podle mého je to v praxi strašně těžko proveditelný-buď ta lepší.Lepší než milenka(pokud s ním chceš zůstat).Nebav se vůbec o tom tématu,dělej jako by se nedělo nic.Snaž se víc odpočívat,abys měla častěji náladu na intimnosti,a sváděj ho co to jde,žijte zamilovaně.Chval ho,obdivuj,když něco udělá,zase chval.
Hlavně se o tom nebav.Plzák taky radí,že do roka maximálně to přejde.Je to logický.Když nebude dělat dusno manželka,milenka spolehlivě začne.Bude ji vadit,že si na tebe nestěžuje,že má doma klid,a ona bude s ním chtít být a bude víc a víc naléhat....takže si sám rozmyslí, kde mu je příjemněji.Je to asi jediná možnost...
Popravdě,mě by to přišlo těžký,ale něco na tom bude 😉 Pusť se do boje!

rimmel
3. pro 2009

dr plzak je debil....preco ako by sa mala autorka prispevku chovat ako keby nic? ma mu to teda tolerova ano? no zbohom...zahne raz, zahne aj druhy.

zanett
3. pro 2009

salome - a nerika Plzak co delat v pripade, ze ten chlap si pak bude uzivat obou (a obema pak rikat, ze ta druha je hrozna, ale ve skutecnosti si uzivat toho, ze mu obe udelaji, co mu na ocich vidi?). No kterej chlap by nechtel dve zensky zaroven, ktery se navic muzou pretrhnout, aby se mu zalibily? 😎 Mne ta Plzakova teorie moc nesedi - no jenom si to predstav: manzelka se bude tvarit, jakoze nic, bude mila, privetiva, usmevava, svolna k bezuzdemu sexu, bude vzdy dobre naladena a chlap si rekne, ze je to skvely a pak pujde k milence, ktere rekne, ze manzelka je furie a milenka ho zacne utesovat a bude mila, privetiva, usmevava, svolna k bezuzdemu sexu a vzdy dobre naladena a chlap z toho vyjde jako vitez, pac bude mit 2 zensky najednou - co na tohle rika Plzak? 😀 😎

s.a.l.o.m.e
3. pro 2009

taky ho nemám moc v lásce, ale na tomhle něco je.
Jak jinak se zachovat v případě,že si ho chce udržet?Má dvě možnosti,buď ho kopnout do zadku a rozejít se s ním, ale pokud je rozhodnutá na to zapomenout,přejít to a doufat že to byl jednorázový úlet,nebude nejvhodnější,když to bude chtít neustále řešit a rozebírat a dělat scény...
On si řekne že doma je furt dusno(on si rozhodně neuvědomí,že to dusno je kvůli tomu,co udělal,takže je to vlastně jeho vina)a že s novou amantkou je mu příjemněji,protože je chápavá,netlačí na něj,neječí...
Jenomže když Deniska bude klidná,nechá ho,až jeho nadšení a zamilování(či co to je)opadne,má šanci,že se usmířejí.
Ono totiž zanedlouho začne naléhat ta nová milá,aby byli spolu,aby to Denise řekl,začne se vyptávat jak to doma mají...a to mu příjemný už tak nebude.

rimmel
3. pro 2009

jasne, mne len nejde do hlavy preco by si ho chcela udrzat...takeho chlapa fuj nechcem ani za milion eur. 😝 😀

s.a.l.o.m.e
3. pro 2009

To já bych taky nechtěla 😉 Ale mají malé miminko ☹ A z toho jak píše se mi zdá,že ho nechce opustit.

mateta888
3. pro 2009

holky kámoška má recept. Jak začne chlap mít takovýhle choutky a dělat kraviny umlátit ho sexem a vrazit mu dítě. 😀 A další den znovu, když nic jinýho tak nebude mít energii chrápat s ní. Já jsem zvýšila frkvenci a ůčinky to má, né že by jsme to potřebovali ted je klídek, ale jen tak preventivně, ten chlap se i hned jinak chová 😎 .

rimmel
3. pro 2009

nechce ho opustit prave koli mimi..keby mimi nemali uz by ho nechala a to presne sa mne zda hlupe.ostavat spolu koli mimi...taka hovadina ze konec 😀 ved ok mame spolu mimi, ty otcom stale ostavas, budes sa stale kolko chces podielat na vychove, dieta tym nic nestrati, ba ziska dvoch usmiatych stastnych rodicov ..no ked takto silou mocouostanu spolu? uz to pojde iba dole vodou, a stastni teda urcite nebudu...

ale kto vie nikdy nehovor nikdy ale ja verim ze ak muz zahne raz, zena to odtoleruje, zahne zas. 😝

rimmel
3. pro 2009

baby to je hnus...takych chlapov ako niektore mate doma...to co su uz fakt vsetci chrapuni?! 😕

s.a.l.o.m.e
3. pro 2009

Prevence je dobrá věc 😀 Ale myslím,že některej se nedá umlátit sexem,že by pak neměl energii pro jinou 😅

eldenisa
autor
3. pro 2009

Děkuju moc za rady.Včera jsme si zašli na pivko.Všemožně se vždycky odvrátil od tématu.Řešili jsme malou,moji mamku a další dítě 😠 To fakt bylo něco na moje nervy.Dělat že nic.Včera ani neschoval telefon.Takže je mi jasný že úplně všechno bude poctivě mazat.Proč na telefonu není něco jako koš na počítači 🙄

rimmel
3. pro 2009

eldenisa nechapem...ved mu na rovinu povedz.

s.a.l.o.m.e
3. pro 2009

A on se s tebou bavil že by chtěl další dítě?
No ale vidíš,držíš se.Je dobře,že děláš že nic.Věřím,že ho to přejde.

rimmel
3. pro 2009

boze moje nervy baby!

mozno ho to prejde ano, ale sa ti nehnusi??? to snim chces zostarnut s takym chrapunom?? 😨