Podvádí mě?

eldenisa
2. pro 2009

Dobrý den,možná tady někde toto téma již existuje ale chtěla bych slyšet názor vás maminek,které budete na toto přihlížet možná jinak než já.
Včera jsem chtěla napsat své kamarádce ale jelikož nemám kredit chtěla jsem napsat od přítele.Měl zrovna přijatou zprávu od Sab....Martin-je to sice mužské jméno ale zpráva zněla: No měla jsem na mysli to tema co vcera. - pak už si to nepamatuji - a dále pokračovalo mam jen strach aby to mezi nama neprasklo.
Sla sem ihned za pritelem a chtela sem vysveteleni.Rekl ze je to jeho kamarad a ze tak jenom spolu blbnou.
Stihla sem si jeste precist co poslal on a bylo tam:Ahojky pusinko,jak se mas.Ja jsem jeste v praci,Co delas??
Chtěla jsem vědět váš názor jestli by jste vy věřili tomuto vysvětlení.......

anta
2. pro 2009

Tomu bych teda vůbec nevěřila, bych ho asi čutla 😀 😀 😀 Už to vidím, jak píše kámošovi, že je v práci a co on dělá, toho kámoše by to tak zajímalo a jistě se navzájem oslovovali pusinko, to jo 😖

petka.k
2. pro 2009

ahoj,taky se připojím. Před lety jsem měla taky podezření, ale nedávala jsem tomu velkou váhu, nicméně do doby než mi přišla sms, která nebyla pro mě, ale jeho kamarádku...Taky se mi vymlouval, že to psal kamarádovi, nicméně jemu by asi nepsal, že je divoška. Šílela jsem, hysterčila, nic jiného jsem ale neměla, takže jsme to překonali. Vzhledem k tomu, že máte dítě a já sama teď miminko čekám, tak pokud by se mi stalo to co tobě, tak to překonám a vyčkám co se z toho vyvrbí. Hlavně netlačit na pilu, sama podle sebe vím, že je to ještě horší....

rimmel
2. pro 2009

eldesa, chapem ze sa snazis chytit aj tej najmensej slamky ale po case ak nie teraz ti to zapne, byt tebou poriadne nad vsetkym porozmyslam lebo toto je koniec vasho vztahu 😒

macka01
2. pro 2009

Enilora a ty si toho svojho už k vode konečne pustila?ak je prezeranie manželovho mobilu trestný čin,no tak fakt už neviem.ak by si robil srandičky s kamarátom nemal by problém aby si mu zavolala.Myslím,že na druhej strane by sa ti ozvala na 99%žena,bohužiaľ ☹

peppapig
2. pro 2009

eldenisa, je mi moc lito v jake jsi ted situaci, ja to nikdy nezazila, tak si ani netroufam radit co dal. Z vypraveni moji mamky, mam pocit, ze chlap si dokaze vymyslet neuveritelne blbiny, kdyz jde o podvadeni, cloveku to pak doplete hlavu, ze si sama zenska pripada jak magor. Pokud se tvoje podezreni opravdu potvrdi, bud rada, ze nejste svoji, ja vim zni to hrozne, ale je to tak. Rodina, kde se lze, neni rodinou. Ja bych neveru neodpustila ☹

Holky, uz nevim kdo to psal, takze zvednout ci precist zpravu z mobilu manzela/partnera je trestny cin? Tak to uz je opravdu vrchol! A to plati jen v CR/na Slovensku? Podle me preci zivotni partneri/manzele ziji spolu bez nejakych tajnosti, proc by melo jednomu z nas vadit, ze jeden druhemu zvedneme nebo precteme smsku nebo otevreme postu na jmeno toho druheho?

filomenka29
2. pro 2009

eldenisa....pozeram ze mas jedno sedemmesacne dieta a je to dieta s tvojim partnerom? Lebo ak ano tak si to poriadne vydiskutujte a nerob unahlene zavery aby na to nedoplatil tvoj syn. Spytaj sa ho otvorene, ci ta podvadza a ak bude tvrdit, ze nie, tak doveruj, ale preveruj.

rimmel
2. pro 2009

filomenka prepac ale sak je to jasne ze podvadza...a zvazovat taketo veci koli synovi? a preco ved ked sa rozidu, otcom neprestane byt...

filomenka29
2. pro 2009

ja viem ako to myslis rimmel, ze nie je dobre zostavat s niekym kvoli dietatu, ale v dnesnej dobe je vellmi moderne, ze deti vyrastaju len s jednym rodicom a nie je to chyba tych deti, som nazoru, ked si s niekym planujes zivot a deti, tak si to x-krat rozmysli a bud si ista,y, co robis.... Rimmel-vsak eldenisa este nema v rukach 100%dokazy, aby mohla podstupit taketo unahlene kroky. Nikdy neodsud nikoho bez dokazov...Nemyslis, ze by si tomu mohla dat este sancu? je to predsa ICH zivot Rimmel 🙂 🤐 😵

ani3012
2. pro 2009

už som to v jednej téme použila a použijem to aj teraz:
Čo je podvod?
Podvádzaním je nielen sexuálny pomer s niekým, kto nie je vašim partnerom či manželom, ale aj akákoľvek iná kompromitujúca situácia. Ako iste viete, nevera nemusí byť vždy len fyzická, ale aj psychická. Tí najprísnejší medzi podvod zahŕňajú aj erotické chatovanie alebo "povyrazenie" si s niekým opačného pohlavia, aj keď k ničomu nedošlo. Hranice tolerancie sú individuálne a vplyv majú tiež predchádzajúce skúsenosti. V tej najvšeobecnejšej definícii nevery by sa mohlo hovoriť o tom, že k podvedeniu došlo vtedy, ak má vinník pocit, že by mal niečo zatajiť, a ak on sám sa ocitol v situácii, v ktorej by nerád videl svoju polovičku.

jojci29
2. pro 2009

jednu vec nechapem.Ako moze niekto napisat ze treba zostat s podvadzajucim manzelom kvoly dietatu a treba si to vydiskutovat.A co ako?Kolko krat spal s druhou a ci ju lubi?A dieta je urcite stastnejsie bez jedneho rodica ktory ho pride pravidelne navstivit ,lubi ho a venuje sa mu ako s obidvomi rodicmi ktori sa neznasaju a cely den na seba stekaju.Lebo ak jeden podvedie pochybujem ze druhy zabudne a odpusti.
Eldenisa urcite si na 100%zisti ci ta naozaj podvadza a potom to ries ako to uznas ty za vhodne.A mysli hlavne na seba,zivot mas pred sebou.Drzim ti palce.
Ja si s manzelom bezne pozeram vzajomne telefony maily postu proste vsetko,pozname si navzajom hesla.Ved preto sme manzelia a byvame spolu a delime sa o vsetko.

filomenka29
2. pro 2009

ak si dobre citala moj prispevok, tak som netvrdila, ze ma zostat s nim kvoli dietatu....jojci29 vravela som a to citujem moja...poriadne si to vydiskutujte a nerob unahlene zavery......a nemyslis, ze je to trochu chore jojci29, ze s manzelom bezne pozerate vzajomne telefony maily postu proste vsetko, poznate si aj hesla???? Nie je to trosku privela? To vyzera, ze si vobec nedoverujete, ked sa stale preverujete? 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

ani3012
2. pro 2009

jojci29
súhlasím ,je to smutne,ale bohužiaľ...

ani3012
2. pro 2009

fiklomenak
aj my sme to trak s manželom mali,vedeli sme hesla ale nekontrolovali sa.Niekedy mi povedal,že aby som sa pozrela,či nemá poštu a tak...vôbec to nieje choré.Iba že by to jednému z nich nevyhovovalo a ten druhý sa o to stále pokúšal aj nasilu...

tatata
2. pro 2009

boze niektore ste tu take radikalne ale chcem vas vidiet v tej situacii ako budete vykladat kufry...jasne ze nevera je hnus ale ked ma clovek dieta, byt, spolocnu minulost a velky cit ku partnerovi tak ho predsa nebude hned vyhadzovat..ved to nemusi byt hned devkar co je zaregistrovany na sex zoznamke...moze to byt proste aj pripad ze sa bohuzial zamiloval na zaklade sympatii a prerastlo to do vztahu..toto nie je obhajoba ..ale stane sa to asi kazdemu zalezi ako clovek ukociruje tuto situacii ..ci to prerastie do fyzicna a akym sposobom sa s tym nevernik vysporiada...ved mozno je to posmyknutie, ktore sa uz nikdy v zivote nezopakuje... nechcem byt naivka ale treba reisit situaciu aj s chladnou hlavou.. ked sa clovek spamata z prveho soku

eldenisa
autor
2. pro 2009

Já nevím celé je to podivné on si prostě věří v tom že nejsem schopná odejít a taky mi vyhrožuje že jestli chci jít tak mám ale bez malé.A on moc dobře ví že já tohle neudělám......... ☹

tatata
2. pro 2009

no pokial ti takto vyhrozuje, tak je to jasne... v tom pripade tam nie je o com diskutovat..takto sa milujuci partner ktory urobil chybu nesprava, takto sa sprava len egoista tak radsej od neho prec ..nevernik a egoista je hnusna kombinacia

ani3012
2. pro 2009

tatata
aspoň je vidieť,kam až môže tvoj muž zájsť. Možno sa dočkáš takej situácie,že on sám ti povie že:
máš veľký cit k nemu,spol.minulosť,a že sa zamiloval a prerástlo to do vzťahu.....
Som zvedavá ako budeš takúto vec riešiť a možno nielen jeden ale aj dva krát aj tri...ako my podaktoré!

jojci29
2. pro 2009

co je chore na tom ze nemame pred sebou tajomstva.Chore je ked maju manzelia zaheslovane fora a potajme vypisuju s kadekym.Na mail mi chodia ponuky na dovolenky a maily od znamich a spolocne si ich prezerame alebo si povieme kto si ma co kde precitat.Neviem si predstavit ze by si manzel prezeral svoju schranku a akonahle by som vosla do izby by ju rychlo zavrel.Uz by bolo po dovere a to ti vravim diskusia by asi dllllho nebola mozna.Ja manzela nekontrolujem ved keby chcel tak ma podvedie a ja to neovplyvnim.MYslim si ze kazda zena vyciti kedy je milovana a kedy nie.Poznam manzelsky par ktory si neprezeraju navzajom telefony a viem ze jeden z nich podvadza toho druheho uz hodne dlho

filomenka29
2. pro 2009

tak to ta ma omotanu pekne okolo prsta....ked vie, ze neodides a ked ti este vyhrozuje, ze mas odist, ale bez male.......tak je to na tebe eldenisa...... ☹

ani3012 po prve sa nauc pisat.....aj ja poznam manzelove hesla bla bla bla, ale nebudem mu nikde liezt, nemam na to dovod a verim mu na 100%.....

danfal
2. pro 2009

Tak se na to vykašli. Přestaň si ho všímat. Chtěj jenom peníze na malou a na provoz domácnosti, víc neřeš. Já si myslím, že nechceš odejít, tak neříkej před ním něco, čeho budeš potom litovat. Aby potom neřekl, tak jdi a ty budeš nešťastná.

jojci29
2. pro 2009

ani3012 pravdu mas.Mozno sa da raz odpustit ale potom zit s tym ze ta moze znovu podviest....aky je to zivot prezity v strachu.

ani3012
2. pro 2009

to myslíš ten preklep že trak namiesto tak? 😀 😀 😀
Držím malú na rukách a stane sa.Ja tu riešim obsah a nie úpravu...a keď chcem niečo rýchlo napísať,tak sa stane,že namiesto s kým napíšem z, no a čo? 😠

filomenka29
2. pro 2009

nebolo by lepsie aby si sa radsej venovala malej? 🤐

ani3012
2. pro 2009

a čo teba do toho? Mne sa zrútilo manželstvo a ty tu ideš niekoho poúčať ,čo ma robiť?

peppapig
2. pro 2009

eldenisa, kolik ma pritel vubec roku

filomenka29
2. pro 2009

ani sa necudujem to be honest, pravda boli... 🤐

mimkao
2. pro 2009

filomenka29, máš ty ale problémy... 🙄

ani3012
2. pro 2009

nemám k tebe slov a ešte aj tvoje rady stoja za prd
Malú držím na rukách,lebo si práve odgrcáva...
Sa divím čo tu ty vlastne robíš.Čo čakáš,že ti všetci budu tlieskať aká si múdra? Ja tu aspoň nie som inkognito.
Idem OFF!!!

filomenka29
2. pro 2009

a ze vraj flegmatik... 😀 😀 😀 😀

filomenka29
2. pro 2009

drzim palce eldenisa, hlavu vzhuru 🙂