Podvádí mě?

eldenisa
2. pro 2009

Dobrý den,možná tady někde toto téma již existuje ale chtěla bych slyšet názor vás maminek,které budete na toto přihlížet možná jinak než já.
Včera jsem chtěla napsat své kamarádce ale jelikož nemám kredit chtěla jsem napsat od přítele.Měl zrovna přijatou zprávu od Sab....Martin-je to sice mužské jméno ale zpráva zněla: No měla jsem na mysli to tema co vcera. - pak už si to nepamatuji - a dále pokračovalo mam jen strach aby to mezi nama neprasklo.
Sla sem ihned za pritelem a chtela sem vysveteleni.Rekl ze je to jeho kamarad a ze tak jenom spolu blbnou.
Stihla sem si jeste precist co poslal on a bylo tam:Ahojky pusinko,jak se mas.Ja jsem jeste v praci,Co delas??
Chtěla jsem vědět váš názor jestli by jste vy věřili tomuto vysvětlení.......

martimarti
2. pro 2009

Eldeniso, čtu... 😉 co čtu, přečetla sis jeho mobil /jasně že náhodou, ne úmyslně 😀 /...ano, vypadá to, že tě podvádí, bohužel ☹

eldenisa
autor
2. pro 2009

Martimarti:já si ale telefon absolutně neprohlížela abych mu přišla na nevěru dost mu věřím,ale když tam byly takové zprávy.U nás je normální že třeba on příjde a řekne že mi psala mamka a co psala tak sem chtěla udělat to samé ale bohužel sem to asi dělat neměla ☹

vevusiatko
2. pro 2009

Eldenisa a nechava si volne mobil polozeny alebo ho nejako taji schovava?? ine sms tam nemal???
Chlapi co podvadzaju svoj telefon vacsinou beru vsade zo sebou 😉

momin
2. pro 2009

eldeniska kdybych byla v tve situaci tak asi odejdu....
A nebo pokud mu chces dat jeste sanci kvuli Nikolce.. At si ale vybere co chce...

martimarti
2. pro 2009

Eldeniso, ale pokud to tak funguje u vás a navzájem si třeba čtete zprávy...tak se tedy dost divím, že si kompromitující zprávu od milenky nesmazal 😒 když by mohl čekat, že si telefon půjčíš ☹

henikav1
2. pro 2009

momin neblbni, iste ze nema ciste svedomie, ale ako vies, ze to nebolo len o pikantnych smskach a chate??
mozno sa s tou babou nikdy nestretol, ja by som urcite zvysila ostrazitost, ale nerozvadzala by som sa hned

martimarti
2. pro 2009

Momin...to snad ne? Vždyť to nemá potvrzené, na co ta gesta 😠 ? Pro dítě je lepší mít oba rodiče, ne?Vždyť eldenisa neví jistě, jestli jí podvádí, má jen podezření...a bude odcházet? Prober se a neraď takový kraviny! /pardon 😉 /

momin
2. pro 2009

A co by pak mezi nema melo prasknout? To ze si pisou? 😒

rimmel
2. pro 2009

marti rozchodom dieta rodicov nestraca..ale vidi ich oboch stastnych a nie spolu za kazdu cenu a nestastnych.......

ja by som ho tiez poslala kade lahsie...aj keby sa s tou babo nestretol..takeho chlapa ja nechce, ano stale bude otec dietata a tym aj ostane ale ako zivotny partner?nie dakujem

momin
2. pro 2009

Ano pro dite je lepsi mit oba rodice ale za kazdou cenu? 😕
nerikam ze se ma hned ted sbalit odejit..ale pokud je to pravda nezustavala bych..

eldenisa
autor
2. pro 2009

Je pravda že si telefon posledni dobou predemnou všude nosil pryč dokonce i do koupelny:před pár měsíci věčne ležel na stole nebo v kuchyni ale teď je pořád pryč.Věčně nemá credit a stále si ho chodí nabíjet,a pak jsou tu ještě ty stále odjezdy někde pryč.
Vevusiatko:Je fakt že ho bere sebou ale byly tam jen ty a stejně všechno maže kdyby náhodou,Ještě toho ÚDAJNÉHO kamaráda prozváněl

Henikav1 určitě je to někdo koho zná.Často teď bývá pryč ale ne určitě na nějaké chatě páč přijede vždy domů třeba později

aniv
2. pro 2009

Eldi - Henikav myslela chat nie chatu

vevusiatko
2. pro 2009

Eldenisa tak to bude asi tak ☹ ☹
tu ti neporadim ☹ ale v kazdom pripade drzim palce

eldenisa
autor
2. pro 2009

ANIV: Ooopppss neumím číst ☹

vendulka
2. pro 2009

eldenisa: no ja bych i s nim promluvila na toto tema jako dva dospeli lidi co maji spolu dite a chtela bych vedet, jak to vidi dal mezi nama a co je pro nej priorita a pak bych to resila dal...pokud by se mi jeho vysvetleni a to jak to vidi dal nelibilo, sla bych od nej...sice bych se snazila kvuli male,aby jsme byli rodina,ale vola ja ybch ze sebe nenechala delat...mas i svou hrdost, ne? 😉
v teto situaci je tezke radit, kazdej by to udelal jinak podle toho jak by to citil v ten moment on...drzim palecky,at se to nejak vyresi 😉

mateta888
2. pro 2009

Zdravím, i já jdu se svou troškou do mlýna. podle toho co tu píšeš a jak byl podrážděnej tak podle mých zkušeností je to tutovka 🤐 . Je mi to mooooc líto. Kdyby to byl kámoš nevybuchl by, ted si bude hlídat mobil a bude podrážděnej.
Mě se to stalo, ale ještě jsem neměla malou a když jsme se k sobě vrátili . . .. . .důvěru už nikdy neobnovíš a když bude krize podvědomě to vytáhneš. Myslela jsem že když bude u porodu a malá že se změní, ale kdepak oni se nikdy nezmění. 😠 Po porodu jsem mu řekla, že to udělá ještě jednou (byla to 3 roky stará záležitost) tak už bych se k němu nikdy nevrátila.
Nedávno měl ''kamárádku'' 😠 nechala jsem ho přitom začal dělat drobné ale podstatné chyby. Nechám klidně ještě půl roku vydusit ono to nakonec stejně rupne. Momentálně je u nás pohoda, dokonce nejsou ani v kontaktu né že ona by nechtěla.
Co ti tak závěrem poradit, nedělej scény, pořádně si to v klidu promysli uvidíš jak mezitím bude reagovat on. Určitě bych s ním nezůstávala kvůli mimi, to napětí vycítí a bude plačtivé a nervozní a nebude k němu za nějakou dobu chtít. Mi jsme se před malou nerafali a když přišel z práce tak ke mě přiběhla říkala at jde pryč a nechodí ke mě. děcka jsou strašně vnímavý někdy až moc, takže pozor na to. Určitě pevný nervy a ještě jedna věc. Pokud budeš chtít tu dotyčnou kontaktovat nebo cokoliv podniknout, nikdy mu to neříkej on ji na to připraví a budeš na tom nejhůř ty, mine se to účinkem. prostě to udělej a klidně potom zapírej aspon poznáš jestli jsou ještě v kontaktu. 😉 😎 Hlavně všechno promysli.

kaci1
2. pro 2009

Myslím, že mateta888, to vystihla! Držím palec!

danfal
2. pro 2009

Pokud nechceš odejít, tak to neřeš. Dělej, že mu věříš, zajímej se o malou.Ale stejně jako Ti ostatní si myslím, že milenku má, bohužel.

mm1
2. pro 2009

je mi to ľúto, ale tiež si myslím, že má milenku... a nie je podľa mňa ospravedlniteľné ani to, že by chatoval niekde a takéto správičky si vypisoval cez sms.
má dcérku, a má ženu, tak tie by mali byť pre neho prvoradé.........
mateta888 to vystihla.... a
ešte si myslím, že ak to spravil takýto chlap raz, spraví to znova a znova.....

lamarika
2. pro 2009

eldenisa: vem si jeho telefon až ho nebude mít v ruce a bude něčím zaneprázdněný a zavolej tomu dotyčnýmu/né a buď se ozve chlap a nebo ženská. Pak bude jasno 😉

rioko
2. pro 2009

holky já nevím, ale manželství a další vztah založený na nedůvěře? já si taky myslím, že je to nevěra, ale neřešila bych to tak, že nenápadně zavolám na to číslo, spíš si taky myslím, že by si měli promluvit, mají spolu dítě
samozřejmě záleží na tom, jestli si promluvit dokáží...

danfal
2. pro 2009

Já nevím, ale moc chlapů, kteří jsou nevěrní a chtějí o tom mluvit neznám. Když se to stalo u nás, tak na mě křičel, že jsem hysterická, že jenom blbě žárlím a nakonec udělal to, co jsem stejně nechtěla slyšet. Řekl, že ji miluje a po půl roce odešel. ☹

rioko
2. pro 2009

danfal no to je těžké, asi každá rada drahá, pokud ji podvádí a nepřizná to, nebude už mezi nimi nikdy důvěra, pokud ji podvádí a řekne to, může být konec manželství
ale nesouhlasím, že dítě nepotřebuje oba, jasně že ne vždy a za každou cenu, naši byli taky rozvedeni, ale než se dítěti rodina rozbije, mělo by se to opravdu důkladně zvážit

lamarika
2. pro 2009

Když jí řekne, že je to kamarád a jenom takhle blbnou, tak jestli ji opravdu podvádí, tak se k tomu asi nechce přiznat. Takže si myslím, že tady je nějaká promluva zbytečná. A přesně jak píše danfal, neznám žádnýho chlapa, který podvádí a na dotaz: Ty mě podvádíš? se přizná.

vendulka
2. pro 2009

lama: pak ten chlap je idoit a kopla bych ho do prdele hnedka a letel by ani by nevedel jak, pokud teda ma rodinu a je otec ditete ,mel by se chovat zodpovedne a jako otec a ne jako ubohej c*rak 😝
na toto jsem alergicka na takove to jednani, ze kdyz je chlap otec a ma rodinu a chova se jako nezodpovednej blbecek

danfal
2. pro 2009

To si musí rozhodnout sama, ale tlačení na pilu nepomáhá. Podstatné je, že nechce odejít, možná je to hra a jemu dělá dobře, že se o něj někdo zajímá.

lamarika
2. pro 2009

vendulka: svatá pravda 😔

kalu
2. pro 2009

Eldeniso,
reakce tvého přítele byla bohužel naprosto typickou reakcí podvádějícího partnera, který navíc neměl ani čas si připravit nějakou kloudnější a "pravděpodobnější" lež, ale v časové tísni a šoku si vymyslel takovouhle blbost.
Na 99,99 procent tě partner podvádí- jak se zařídíš, je jen na tobě- tady najdeš rady od těch nejráznějších (radí vykopat z bytu) až po ty nejtolerantnější (radí promlouvat si,co mu ve vztahu chybí atd. a kvůli dětem dávat druhé a třetí a .... šance.)
Já jsem například svého ex po zjištění nevěry vyhodila a zažádala o rozvod a dneska jsem šťastně rozvedená a jsem ráda, že jsem to dotáhla do konce, ale u nás bylo ve vztahu těch problémů více (nespolehlivost, lhaní i v jiných věcech atd...) a nevěra byla už jen poslední kapkou. Tím chci říct, že možná, pokud by naše manželství bylo jinak ve všech směrech úplně pohodě,tak bych třeba nebyla tak nekompromisní, i když....teď když nad tím uvažuju,ono bez důvěry je ten vztah stejně o ničem... 😒

eldenisa
autor
2. pro 2009

Já si s ním o tom snažila promluvit ale on mi pořád tvrdí že se snaží ať se máme co nejlépe a já pak příjdu s něčím takovým,ale ať se mi nediví co by on dělal na mém místě??Nejhoší je že my nejsme manželé takže ho krom malé ke mě nic netáhne a taky se mi poslední dobou zdál divný.Když sem chtěla dát pusu řekl že nechce kdyš ho chci pohladit řekne nešahej namě.A když sem mu to po tom incidentě řekla,odpověděl že je unavený a že za to nemůže.....TAk já nevím co i mám o tom myslet.Bavila sem se i s kamarádkou která ho zná déle než já a taky řekla že je to až příliš stupidní výmluva 😒 ☹

janettka
2. pro 2009

eldeniso mě říct manžel,že nechce pusu nebo že na něj nešahám tak teda nevím....asi by se mě to strašně dotklo a určitě by mu to jen tak neprošlo....a i když nejste manželé,tak tvoje věta, že ho k tobě nic netáhne je velmi podivná.Ten papír o svatbě přece není pouto které dva lidi spojuje....ale ten zbytek.Důvěra,láska,chtít pro toho druhého to nejlepší...nebo jsem ve 40ti naivní?Myslím si,že je ti nevěrný a váš vztah nefunguje.