Podvádí mě?

eldenisa
2. pro 2009

Dobrý den,možná tady někde toto téma již existuje ale chtěla bych slyšet názor vás maminek,které budete na toto přihlížet možná jinak než já.
Včera jsem chtěla napsat své kamarádce ale jelikož nemám kredit chtěla jsem napsat od přítele.Měl zrovna přijatou zprávu od Sab....Martin-je to sice mužské jméno ale zpráva zněla: No měla jsem na mysli to tema co vcera. - pak už si to nepamatuji - a dále pokračovalo mam jen strach aby to mezi nama neprasklo.
Sla sem ihned za pritelem a chtela sem vysveteleni.Rekl ze je to jeho kamarad a ze tak jenom spolu blbnou.
Stihla sem si jeste precist co poslal on a bylo tam:Ahojky pusinko,jak se mas.Ja jsem jeste v praci,Co delas??
Chtěla jsem vědět váš názor jestli by jste vy věřili tomuto vysvětlení.......

lamarika
4. pro 2009

haninap: 😀 😀 😀 😀 😀 😀

senja
4. pro 2009

A co takhle zkusit na to cislo zavolat a pockat kdo to zvedne? Je to asi trapne, ale aspon tak se da ujistit, zda to byl chlap nebo zenska 😕

nikka.vo
4. pro 2009

Holky, asi tady pořádně nečtete, nebo nečtu já? Eldenisa si to číslo neopsala a on ho pak ,,vymazal,, Samozřejmě si jí dal pod jiné jméno, pochybuju, že by jí vymazal. 😉 Tak jak tam může zavolat 😉

mywiel
4. pro 2009

Ved to nemoze, musi mu napisat a spoliehat sa, ze mu este ostalo kusok rozumu v hlavicke a zmeni spravanie. Ja to raz nepochopim novopeceny otecko a vypisuje inde, prefackat ho. 😠

tercie
4. pro 2009

Ahoj holky, jsem na tom stejně jako eldenisa... akorát u nás už to je opakující se historie... podáděl mě je to 4 roky, s kolegyní z práce. To jsem ještě odpustila, však ujet jednou může každej... od tý doby sekal latinu, ale mobil měl zakódovanej, prej je to jeho soukromí do kterýho mi nic není 😕 ale doma byl klid... mezitím jsme dostavěli, dvakrát potratili, teď čekáme miminko potřetí a v létě jsem ho potkala na jedný akci kde dělal služebně předváděčku na jedný akci a nějaká pipina mu seděla v našem autě... já na tý akci byla i se svýma rodičema... No takže jsem na něj uhodila co to je zač, on nás představil, ale holky tak blbej pocit jsem v životě neměla, ti dva v tý chvíli byli rudý... v rozpacích..prostě to měli napsaný na čele. No vykecal se s tím, že je to známá a že ji využívají aby jim tyhle akce fotila. OK, to jsem vzala, ale od tý doby jsem o tom přemýšlela a najednou se mi to začao jako puzzle v hlavě skládat... čím dál pozdější příjezdy z práce, pořád samý smsky... no nedalo mi to, kód jsem nááhodou objevila napsanej tak jsem se do telefonu koukla. MIMO JINÉ tam měl sms i ot téhle... přijedeš ještě dneska? A ještě mám tu tvoji fotku na pc na ploše a je prostě božíííí furt na tebe koukám... a asi 12 výpisů jí doručených zpráv. V odeslaných nebylo nic.
No zkrátím to, ujišťuje mě že je to jinak než si myslím, ale už mi není schopnej vysvětlit jak to teda je... a že má jen mě a malýho, že nechce zažít co tenkrát a podobně,... strašně bych chtěla věřit, už kvůli tomu aby malej nevyrůstal bez táty... ale půjde to, žít s věčným podezřením? Občas se mi daří na to nemyslet, ale třeba zrovna včera se mi to v noci honilo hlavou a nemohla jsem spát... odejít nechci, ale je jiný východisko? Slepou a blbou taky dělat neumím... je to bludnej kruh. On si nepřizná že dělá něco co se nemá... on nemá žádnej problém. Manželská ani jiná poradna nehrozí... U něj by asi nepomohlo ani těch pár facek ☹

svoja
4. pro 2009

pro deti je kolikrat lepsi, kdyz jsou rodice zvlast a spokojeni nez spolu a nespokojeny....vyciti dusno "lip" jak dospelaci, bohuzel 😖

filipal
4. pro 2009

no teda, Tercie, je to riadny sviniar! prepac, ak ta to zranuje, ale to je vrchol! 😠 😠 a co na to tvoji rodicia, ked ste stretli tu jeho milenku?
ja by som s nim nezostala. to nie je jedno posmyknutie. on ta premyslene podvadza... co bude robit o par rokov? dovedie si ju aj do vasej spalne? ak to nechce riesit, nic ine ako rozchod ti nezostava. musis si vazit samu seba! 😝

tercie
4. pro 2009

filipal svojí kámošce bych taky takhle poradila, přesně jako ty... ale sobě poradit neumím...
Našim jsem řekla že to byla fotografka, což jsem si v tu chvíli taky myslla, nechci je trápit, už si s námi užili svoje když se to stalo poprvé před těma 4.lety...

filipal
4. pro 2009

ja viem, ze sa lahko hovori... mas ho tak velmi rada? alebo sa bojis samoty? alebo si si zvykla?

tercie
4. pro 2009

Musím dodat že doma je úplně v pohodě, kdybych tohle nevěděla, nemám si vůbec na co stěžovat... Ona na tý akci opravdu fotila, i ty zprávy by se daly vyložit různě. Prostě jen domýšlím co se asi děje ale přímý důkaz nemám, proto nechci dělat radikální a nevratný rozhodnutí...

filipal
4. pro 2009

hmmm, zvlastne... a vsima si ta, da pusu a tak? nezanedbava ta?

zanett
4. pro 2009

tercie - ted me asi rozcupujes bud ty, nebo ta, ktera mi tady pred tim rikala, ze se neverniku zastavam (nezastavam!), ale jaky mas vlastne dukaz, ze te podvadi? Neber me prosim spatne, ale nekdy clovek vidi to, co chce a ne to, co se opravdu deje. Kolega mi taky jednou poslal svou fotku a mam ji ulozenou v pocitaci (o co hur, na te fotce je cerstve vysprchovany a kapky vody mu jeste stekaji po vlasech 😀 ), ale bylo to proto, ze jsem se ho jednou z legrace v praci zeptala (byly jsme ve vytahu a nechtela jsem, aby konverzace trapne stala), jestli ty jeho kudrnaty vlasy drzi tvar, i kdyz jsou mokry, nebo jestli se narovnaji 😀 😎 a par dnu na to mi poslal fotku s popiskem 'Well, what do you think?' (Tak co, co si to to myslis?) Byla to uplne nevinna legrace, oba mame sve vztahy a jsme jen kamarady z prace (pracuju v mladem, kreativnim kolektivu, zadna skrobenost, tudiz jsme vic odlehceni, ale nikdo nikoho nepodvadi). No a fakt o nic nejde - kdyby na tu fotku MP nahodou narazil, taky by se asi divil, ale verim, ze bych mu vysvetlila, ze je to nevinne (vlastne na tom ani neni nic moc co vysvetlovat, byla to nevinna legracka)...No a ja jsem mu pak v prubehu casu zminila, ze na te fotce vypada dobre - rekla jsem to jen tak mimichodem jako nevinny kompliment (on fakt dobre vypada, takze jsem si nemusela vymyslet a na podobne komplimenty je asi zvykly) a presto z toho nikdo nedela halo. Ale verim, ze kdyby jeho pritelkyne prisla na to, ze jsem mu to rekla, poskladala by si to dohromady a hned by si myslela, ze ji se mnou zahyba, coz je naprosto absurdni a nepravdive!!!

tercie
4. pro 2009

žanet...to jsem v podstatě napsala v příspěvku výše... že jistotu nemám. Kdyby mi to rozumně vysvětlil, proč za ní jezdí a proč si denně píšou a volají...ale to ne. Jen mi řekl že si asi myslím, že vím šechno nejlíp... ale když jsem chtěla ten jejich vztah teda vysvětlit, abych pochopila o čem to je, tak mi na to nic neřekl.

fili dá mi pusu, hladí mi bříško, v noci si usínáme v náruči, sex máme taky, ... je pozornej, ale ne tak, že by bilo do očí že něco zastírá, prostě tak nějak normálně...

svoja
4. pro 2009

tercie nedivim se, ze uz neveru "hledas" vsude po tom, co jste si uz prosli.....asi to tak nejakou dobu (ne-li porad) bude....

zanett neco na tom bude, co rikas....sleduju te tady na diskuzi, mas takovy zdravy nazory, ale zas ne kazda zenska tohle pobere no....nektery jsou spis zarlivy a tohle proste nesnesou no....

ja osobne jsem srdcem zarliva a mozkem neco jako zanett...chichi 😀 😀

tercie
4. pro 2009

Svoji já právě myslela, že si po předchozí zkušenosti, kdy to na ně prasklo a byla to nechutná záležitost pro všechny zúčastněný dá pokoj, ale zřejmě si myslel, že to tentokrát schová líp... a nebo v tom opravdu nic není...ale proč mi to teda není schopnej objasnit, to je to, co nechápu... přece kdyby to byla opravdu jenom kamarádka tak bych to pochopla, taky se bavím s klukama...

filipal
4. pro 2009

no ja neviem baby, ja nie so ziarliva...ale podla mna treba mat zdravy rozum a zase sa nenechat podvadzat!
cize najprv by som si overila skutocnosti, ziskala dokazy a ak treba riesila... 😉

svoja
4. pro 2009

tercie...no treba jde prave o to, jestli bys to pochopila....bud je zase nevernej a v tom pripade je to vul a nebo neni a jen nevi jak by ti to dokazal a nechce se v tom stourat, protoze ma strach, ze bys neverila....cemuz se na druhou stranu zas nelze divit, pac ta duvera tam je urcite narusena...ale zas jestli se k tobe chova jinak normalne.... 😒fakt tezko rict

kazdopadne neustale smskovani, volani a vidani se s nekym bych svemu muzi rozhodne netolerovala, ja osobne ne-nikdy!

tercie
4. pro 2009

fili když já už se ale bojím do toho telefonu poívat, co bych tam zas našla... a přece za ním nebudu jezdit a sledovat ho... navíc když v práci sjezdí někdy půl republiky...

tercie
4. pro 2009

svoji máš pravdu, akorát s tím smskováním... přece není malej smrad, a nebudu mu něco zakazovat... navíc i kdybych to udělala, pochybuju že by se mě lek a přestal s tím...

svoja
4. pro 2009

tercie no to je pravda....je to otazkou priorit no (jako myslim u nej)

tercie
4. pro 2009

svoji a taky nevím, jak bych to zkontrolovala... on je na ten svůj mobil děsně háklivej, když zjistil že jsem mu tam vlezla byl víc naštvanej kvůli tomu, než kvůli tomu co jsem tAM NAŠLA A ŽE HO Z NĚČEHO OBVIŇUJU..,pardon caps. Prej je to jeho soukromí, on mi do mých věcí taky neleze... a to je fakt, nejde mi ani do peněženky, i když mu řeknu aby si tam našel co potřebuje, natož do mobilu. No ale já když něco tuším, tak mobil je to první kde si to můžu ověřit.

svoja
4. pro 2009

ter no to je fakt...asi spis sleduj jeho chovani a tak, to kolikrat prozradi vic....ale jak rikam...tvuj usudek bude asi vzdycky trochu zkreslenej...jako klobouk dolu fakt....ja bych neveru nekousla - nikdy

zanett
4. pro 2009

tercie - no jenomze otazka soukromi je v tomto pripade osemetna. Pises, ze kdyz neco tusis, ze si to v jeho mobilu muzes overit. To je asi prave ten problem. Kdyz to reknu tvrde, tak do jeho mobilu ti opravdu nic neni. Jeho mobil neni zadna overovaci kancelar, kam se obratis pokazde, kdyz se ti nebude neco pozdavat. Totiz ani to nejvetsi podezreni neni duvodem k tomu narusit neci soukromi.

svoja
4. pro 2009

zan v podstate mas pravdu pravdouci.....jak ale zjistit pravdu, kdyz se dotycny ridi heslem "zatloukat zatloukat zatloukat"???...ted to myslim obecne ne primo na tercii....a taky tim nemyslim, ze bych lezla do mobilu

tercie
4. pro 2009

žanet já vím, že se to nemá... ale řekni mi upřímně, kdyby ti tvoje intuice říkala, že se něco děje... ty by ses nepodívala, nechtěla bys vědět, na čem jsi?

aniv
4. pro 2009

Terci - najhoršie na tom je, že keďže si to už zažila, tak sa asi tak ľahko napresvedčíš, že je verný. A nepomôže ti ani mobil - keď tam niečo nájdeš, tak vieš, že si mala pravdu, a ke&´d tam nič nebude - budeš si myslieť, že to vymazal. Ja som si tiež neveru prežila asi pred 4 rokmi, a teraz by som sa na to tak pozerala. Takže radšej do mobilu nechodím - sladká nevedomosť 😀

filipal
4. pro 2009

moze si najat detektiva!! 😀
teda neviem, ale tu by som volila cestu menieho odporu a radsej pozrela do mobilu...

zanett
4. pro 2009

v tom pripade bych na to sla asi jinak (ted me hned nenapada jak, zalezelo by na konkretni situaci, vetsinou se na to prijde nejakym preslapem podvodnika, ktery si jednou neda pozor a nevedomky se prozdradi), ale je tezky nekoho obvinit z podvodu (nevera) a sam se zachovat hnusne (lezt nekomu do mobilu) - tohle totiz stavi oba dva na v podstate stejnou uroven, oba porusili neco vuci tomu druhemu...i kdyz nevera se bude v tomto pripade zdat horsi a poruseni soukromi jako neskodne, v principalni rovine je to totez...specialne pokud ma manzel tercie stejny postoj vuci soukromi (tedy vi, ze na nej ma pravo a to si haji).

tercie
4. pro 2009

aniv... jojo, sladká nevědomost... teď už se bojím se tam podívat... protože se bojím, co by tam zas bylo... Možná si dá na 4 roky zas pozor, a pak si zas někde začne... já fakt nevím, jsem už ze všeho jelen, holky... ☹ Přitom na prcka se těší, je jak malej kluk... nejhorší je že už nevím, čemu věřit.

zanett
4. pro 2009

tercie - kdybych mela podezreni, tak bych jeho soukromi neporusila. Protoze ik kdybych neco nasla, tak co mu pak reknu? Ty hazle, ty me podvadis, zjistila jsem to tak, ze jsem ti vlezla do mobilu/ emailu? A on me setre tim, ze mi rekne, ja jsem hajzl? tak jo, podvadim te, ale ty jsi cuza, ktera nerespektuje moje soukromi! A oba bychom meli pravdu..To byl jenom takovy prepis potencialniho vyvoje dane situace...proste bych nikdy nechtela klesnout na uroven podvodnika a i kdyby me to uziralo, snazila bych se najit jiny zpusob (ten je ale zavisly na kazde individualni situaci).