Podvádí mě?

eldenisa
2. pro 2009

Dobrý den,možná tady někde toto téma již existuje ale chtěla bych slyšet názor vás maminek,které budete na toto přihlížet možná jinak než já.
Včera jsem chtěla napsat své kamarádce ale jelikož nemám kredit chtěla jsem napsat od přítele.Měl zrovna přijatou zprávu od Sab....Martin-je to sice mužské jméno ale zpráva zněla: No měla jsem na mysli to tema co vcera. - pak už si to nepamatuji - a dále pokračovalo mam jen strach aby to mezi nama neprasklo.
Sla sem ihned za pritelem a chtela sem vysveteleni.Rekl ze je to jeho kamarad a ze tak jenom spolu blbnou.
Stihla sem si jeste precist co poslal on a bylo tam:Ahojky pusinko,jak se mas.Ja jsem jeste v praci,Co delas??
Chtěla jsem vědět váš názor jestli by jste vy věřili tomuto vysvětlení.......

filipal
5. pro 2009

pokusam sa vzit do situacie, ze zistim, ze ma partner podvadza.... 😒 no, mne by sa asi zrutil svet! ☹
ja mu uplne doverujem a prave dovera v nasom vztahu mi dodava istotu...
partnera, ktory ma podvadza by som opustila a istotu hladala inde (teraz nemyslim u ineho muza)
pre mna by to bol podraz!

danfal
5. pro 2009

Mě se tehdy svět zhroutil, ale už je to dávno. Jistotu mám ve svém synovi a v tom, že se dokážu postarat nejen sama o sebe, ale i o něj. Netvrdím, že mi není smutno, že život bez partnera je naprosto fantastický, ale dá se to a ne každé dítě z rozvedené rodiny je frustrované a nešťastné. Nemám ráda řeči typu - nemohla bych to udělat kvůli našim dětem.
Je lepší být šťastná a sama, než nešťastná, ale s manželem nebo přítelem.

filipal
5. pro 2009

ano, Danfal, aj ja si to myslim a takto lahsie stretnes partnera, ktory bude zato stat. drzim palce! 😉

danfal
5. pro 2009

Děkuji za držení palců 😀 !

lindda
5. pro 2009

Baby ta ak by som ja nieco tak zistila bol by to moj koniec som dost citliva na take veci vzdy som si mylsela ze by som ho zabila a aj ju a take silacke reci ale s odstupom casu a vyzsim vekom by som asi iba plakala a nicila sa 😖
Ja len dufam, ze sa mi nic podobne nestane.

Ale ak by nahoodou aj ked by mi srdce puklo by som to skoncila s muzom uz nikdy by som mu pri svojej povahe neverila a muzou je habadej isto by sa uz len niekto nasiel 😀 Ja by som mu nicila cely zivot denno denne by to mal na tanieri ja uz som taka a preto by som s nim uz asi nemohla byt a hlavne ak niejde o zivot ide o ho,,o 😀 Sorr 😀 za vyraz 😉 😉

kalu
5. pro 2009

Naprosto souhlasím s názory Danfal (také jsme v podobné situaci), lepší je být šťastně rozvedená než nešťastně vdaná. A bez důvěry se v šťastném partnerství žít nedá. resp. dá, ale neustále se užírat- lže mi, nelže mi.... co je to za život ??? 😉

haninap
5. pro 2009

Souhlasím s danfal, Bez důvěry postrádá vztah smysl a není na čem stavět. Člověk se pak doma hroutí z naprosto nevinných bezýznamných maličkostí, kterých by si dříve nevšiml. A takové soužití je o nervy. Většinou se to podepíše na dětech. Občas se to překonat dá, ale je to o lidech. Jen ta důvěra nejde jen tak vrátit.

ani3012
5. pro 2009

ahojte!
Tak to som si včera vypočula:
on-No jasne,však nemusíš mi veriť.Ale hovorím ti pravdu
ja-ale veď tu si mi hovoril minulý týždeň
on-áno,oklamal som ťa vtedy ale len preto,lebo som vedel,ako to dopadne
Ako písala hani,že ani keď povie Dobré ráno,tak mu neverí

haninap
5. pro 2009

NO a za týden se dozvíš, že pravda byla to první, a za dalších pár dní, že pravda je úplně někde jinde 😝
já slišim : nemoh sem ti říct pravdu , protože si dovedu představit jak by si vyváděla.

u nás. manžel ve vaně sms od Bobeš "tak šup šup do vany dál nevín
já kdo je Bobeš
on žádného ho bobeše neznám(vpodstatě nelže)

pro žanet telefon ležel přede mnou rozsvítil se a tohle sem viděla, nikde jsem nepátrala a nelezla do soukromí

haninap
5. pro 2009

sory Slyšim ne slišim 😔 stydim se

danfal
5. pro 2009

To jsou radosti 😢

ani3012
5. pro 2009

taký dlhý príspevok som mala a zmazala som si ho 😠
Tak v skratke:
Vôbec sa nehanbím a ani to nevnímam ako väčšie zlo,že som skontrolovala mm od hlavy až po päty.
Ani sa to proti mne neotočilo,lebo mm má čo vysvetlovať.
On keď sa spýta prečo,tak ja viem odpovedať,ale keď sa spýtam ja prečo,tak nevie,len tak a keby náhodou....
Nikdy som to nerobila ale pokiaľ predo mnou niečo skrýva a tají,tak má na to dôvod.

svoja
5. pro 2009

v podstate souhlasim s hani a dan 😉

drzim vam vsem pesti, aby jste byly co nejstastnejsi!

zanett
5. pro 2009

haninap - tu vetu, kterou jsi napsala, ze pouziva tvuj manzel (nemoh sem ti říct pravdu , protože si dovedu představit jak by si vyváděla) - tu jsem se uz jako pubertacka naucila pouzivat na svou matku
😀 Mati vzdycky vysilovala kvli nicemu a delala halo z kazde blbosti, tak jsem rychle pochopila, ze je lepsi si skutecnost trochu pribarvit, pripadne ji rict to, co chce slyset a bude klid. No a kdyz pak neco prasklo, tak jsem ji rekla presne to (tedy, ze jsem se ji bala rict pravdu, nebot mi bylo hned jasne, jak to vezme). Takze mi to pripada logicky, ze tvuj manzel reaguje tak, jak reaguje. Ja treba tohle obcas praktikuju se svou pedantskou sefovou (ale jen pokud jde o malickosti) a MP to zase obcas praktikuje na me - v tom pripade hledam chybu u sebe a ptam se sama sebe, proc mi nerekl pravdu. A pak prijdu na to, ze mi tu pravdu nerekl, protoze uz predem vedel, ze vyskocim jako certik z krabicky...Takze zapracuju na tom, abych mu dala na vedomi, ze mi muze rict cokoliv a ja nebudu hystercit. I kdyz v nasem pripade jde o malickosti, ale princip je tentyz... 😉

haninap
5. pro 2009

Problém je v tom, že jsem strašně klidnej člověk, a věci raději přejdu než bych se zbytečně rozčilovala. Ono je to takové alibistické. On mi tu pravdu říct nemoh, protože se za ní spíš styděl. Věci nejsou černobílé,a to , že muž lže, neznamená , že má doma hysterku. Může to zamenat i to, že dotyčný je nevyzrálý pitomec. Což se kolikrát projeví až po mnoha letech soužití.

Jo a když za mnou přijde s tím, Miláčku dnes jsem přefik kolegini z práce, byla tak neodolatelná tak bude hysterka asi z každé, že?

zanett
5. pro 2009

haninap - tak to je jasne, ze vyjit s pravdou na svetlo by ho asi stalo kejhak a zadna by ho za to nepochvalila 🤐 A nekdy to opravdu funguje jako alibistacka obhajoba. Ale kdybych si vzala ten priklad, cos uvedla (za predpokladu, ze jsi opravdu klidna a nehystercis), tak ja bych zahajila rozhovor:
on: nemoh sem ti říct pravdu , protože si dovedu představit jak by si vyváděla.
ty: (s ledovym klidnem) a uz jsem takhle nekdy vyvadela? Jsem klidna a veci prejdu, nez abych se rozcilovala.
on: ****ted by si musel neco vymyslet****
ty: (opet s ledovym klidem) no tak mi dej konkretni priklad a rekni mi, kdy jsem naposledy vyvadela?
on: *****pokud jsi opravdu nikdy nevyvadela, nemel by na to co rict, byl by zahnanej do kouta a bud by vybalil pravdu, nebo by rozhovor nejak ukoncil, coz by bylo podezrele a to bych mu taky rekla (v klidu).

zenaa
5. pro 2009

To jak píšete, že jak se chovají chlapi, tak jsem se chovala já, věčně schovaný mobil, vymazaný veškery hovory a sms. Podvedla jsem ho, neví to a nedozví se to, nesmí. Kdoví co on kde dělá a podle mě, v každém vztahu dojde k nevěře. Takže pokud se tak nějaký chlap chová, je to jasný.

haninap
5. pro 2009

tak trochu sci fi.
ale jestli to tak funguje u te be, klobouk dolu.
Možná si tyhle situace nemusela nikdy řešit a rozhoně bych ti to nepřála, z druhého břehu se na to kouká trochu jinak.

zanett
5. pro 2009

zenaa - tak ono zalezi, co je vlastne nevera. Nemyslim, ze v uplne kazdem vztahu dojde k te 'dokonane' nevere, kdy si jeden (nebo oba) najdou milence/ milenku a s tema pak spi. Ale pro nekoho je nevera flirt, polibek, email/SMS s intimnim podtextem nebo primym navrhem atd. V tom pripade je pak nevernych 99% paru...znam z prace chlapy, kteri flirtuji jako zblazneni, ale nemaji zaludek na 'klasickou' neveru...no ale sve manzelce se samozrejme nebudou chlubit ani s tim flirtem, protoze nevedi, jak by to ona vzala...asi by si myslela, ze o neveru opravdu jde.

zanett
5. pro 2009

hani - to bylo na koho? Na me, nebo na zenaa?

haninap
5. pro 2009

na zanet ,promin

haninap
5. pro 2009

zanet, ale ti chlapi si vůbec neuvědomují, jak moc tímhle "nevinným" flirtováním manželce ublíží. A provalit se to může úplně náhodou, bez toho aby manželka pátrala. Pošlou něco jinam , blbě uloží...

zanett
5. pro 2009

hani - jak to bylo mysleno? S tim sci-fi? My se takhle s MP normalne bavime: bez emoci a otevrene (teda, nebavime se o nevere, pac to u nas neni aktualni - nastesti)....proste si kazdy den vecer sedneme a probereme, co mame na srdci, nebo jen tak, co se ten den stalo atd....ja jsem za to rada, protoze bych nerada mela vztah, jaky meli (maji) nasi, kdy si poradne nepromluvi, jen si vzdycky neco sdeli mezi dverma atd...clovek pak poradne nevi, jak se ten druhy ma, co dela a skoro to konci tak, ze kazdy ma pak vlastni zivot....

s tim flirtovanim - no tak, co k tomu mam rict, no v podstate souhlasim.

filipal
5. pro 2009

Haninap, ja si myslim, ze mas pravdu, ze klamu a podvadzaju nevyzreti jedinci. asi aj preto klamala Zanett v puberte.nebola este zrela, nie preto, ze by jej matka robila chyby. pubertaci su totiz taki...mam jedneho doma a viem, ze aj ked sa roztrhate, idu do opozicie...klasicka revolta. Zanett, ty si este stale taky rebel! 🙂 😉

inac co sa tyka toho sukromia a mobilu: dnes MM pipla sms. poucena nazormi Zanett 🙂 som ju neotvorila a kricim mu, mas sms. on podrazdeny, ze musel ist na poschodie - a co si ju nepozrela?
u nas je vo vztahu taka dovera, ze si kludne mozme ist do mobilu a nepovazujeme to za zasah do sukromia, ale ako pomoc...nemame co pred sebou tajit...
ja nevravim, ze tak maju fungovat vsetky vztahy, ale su aj take... 😎

zanett
5. pro 2009

filipal - rebel teda jsem, to mas pravdu 😉 , ale ja ziju s dvema partnerovyma detma, kterym je 12 a 15 let, takze mam pubertalni chovani denne na programu 😀 😝

mywiel
5. pro 2009

Suhlas s haninap 😉 je iné ked tu situaciu naozaj prezivas.

haninap
5. pro 2009

Zanet: tak to ti můžu jen závidět toho jsem chtěla docílit, Ale musí na to být dva. Už sem se naučila říkat přesně co potřebuju co si myslím a taky v klidu. No nikdo přeci neumí číst myšlenky. Bohužel bez odezvy druhé strany. Mě by stačil jeden den v týdnu. Manžel to raději řeší mimo s Bobešem. Kdyby tihle flirtující jedinci ten čas věnovali své polovičce doma, asi by se divily jak by se domácí atmosféra změnila.

zanett
5. pro 2009

jinak filipal - s tim mobilem. Zalezi, jak to u vas funguje, jestli tvemu manzelovi nevadi, ze bys mu cetla jeho SMS, tak je to jeho rozhodnuti. Ja jsem to brala podle sebe, ani v dobach nejvetsi zamilovanosti jsem nikdy priteli nedala heslo na muj mail nebo ho nenechala cist SMS. A ani jsem nechtela vedet jeho hesla nebo cist jeho mobily. Jak zamilovanost opadava, tak je clovek klidnejsi a vidi veci realne a tuplem si chrani soukromi (teda, alespon v mem pripade to tak je). Znam pripady, kdy lidi v dobach zamilovanosti prozradili tomu druhemu sve heslo na mail a rok na to uz toho litovali - protoze meli pocit, ze nemaji zadne soukromi. No a kdyz uz nekomu heslo das, tak je tezky mu rict, ze sis heslo zmenila a nove neprozradis, to je proste podezrele, i kdyz nic netajis....

filipal
5. pro 2009

ved to, na dobry vztah treba aspon dvoch. darmo sa jeden snazi...moze sa aj rotrhnut, ked druhy nedodrziava ziadne pravidla... 😒

zanett
5. pro 2009

svata pravda, filipal - na vsechn jsou dva, MP zil prede mnou 20 v nespokojenem manzelstvi, kdy jeho ex nemela o nic zajem, nechtela se bavit, mela vlastni zivot, tak on vi, jak strasny to je, kdyz jeden zajem ma a druhy na to kasle, tak se snazi, abychom meli vyrovnany vztah a zili spolecne a ne jen vedle sebe....ale to casto prijde az se skusenostma...