Podvádí mě?

eldenisa
2. pro 2009

Dobrý den,možná tady někde toto téma již existuje ale chtěla bych slyšet názor vás maminek,které budete na toto přihlížet možná jinak než já.
Včera jsem chtěla napsat své kamarádce ale jelikož nemám kredit chtěla jsem napsat od přítele.Měl zrovna přijatou zprávu od Sab....Martin-je to sice mužské jméno ale zpráva zněla: No měla jsem na mysli to tema co vcera. - pak už si to nepamatuji - a dále pokračovalo mam jen strach aby to mezi nama neprasklo.
Sla sem ihned za pritelem a chtela sem vysveteleni.Rekl ze je to jeho kamarad a ze tak jenom spolu blbnou.
Stihla sem si jeste precist co poslal on a bylo tam:Ahojky pusinko,jak se mas.Ja jsem jeste v praci,Co delas??
Chtěla jsem vědět váš názor jestli by jste vy věřili tomuto vysvětlení.......

rimmel
3. pro 2009

on ta klame, podvadza, nerespektuje, nepocituje k tebe ziadnu uctu a povazuje ta za hlupu...to si nechas? a este sa s nim budes milovat a zit s nim ako keby nic??

s.a.l.o.m.e
3. pro 2009

No já ne 😉 Ale o mne se tu nebavíme 😎

rimmel
3. pro 2009

ja viem ze nie ty salome 😀 😀 😀 to bolo adresovane autorke prispevku 😝 😀

s.a.l.o.m.e
3. pro 2009

Ahá 😉 Už jsem se lekla.
Zase chápu,že je to těžký.Ještě s dítětem.

nensy
3. pro 2009

elden to že tě podvádí je jisté
a to co bych dělala kdybych na něco takového přišla .se znám takže v tu chvíli co by k tomu došlo a ještě by mi řekl že si píše s kamarádem bych už víc neřešila a normálně ho vykopla a bylo by mi jedno že tady spolu máme děti .já bych už s tákovým člověkem nemohla žít.už jenom ten pocit že se spolu někde slejzaj a berou si mě do huby a strašně se bavěj tím jaká jsem káča že mu to všechno žeru a oni si mužou užívat dál no tak to teda vubec.je to hnusný když už v tom jsou děti ale bejt s chlapem jenom kuli dětem tak to ne.je mi to líto ale tohle je muj nazor jak bych to řešila já.

s.a.l.o.m.e
3. pro 2009

nensy-Pravda 😢

frisbee
3. pro 2009

eldenisa...srdiečko,čo mňa zarazilo najviac je to,že ti to urobil na začiatku vzťahu,neuvedomil si následky a ani to,že má zodpovednosť za svoju rodinu.Chlapi dokážu zatĺkať a robiť zo ženy blbca,v tomto prípade musíš byť silná,ironická a nachytať ho na jeho vlastných klamstvách,nenechať sa ním zmanipulovať,on sa bude spoliehať na to,že mu to prejde a nakoniec ťa presvedčí,že si ho k tomu dohnala.Takže doporučujem vážny a seriózny rozhovor,jednoduché vety s faktami,chlapi nejaké dlhé rozbory nevnímajú,musíš komunikovať a argumentovať ako chlap,aby pochopil,čo mu zdeluješ,radikálne riešemie ako rozchod by som v tvojej situácia zvážila,ale nič by som mu nedarovala,povedala by som mu,že nech si uvedomí,že puberta skončila,má zodpovednosť za rodinu,že budú platiť určité pravidlá a pokiaľ nie,tak nech si uvedomí,že ho rozchod bude niečo stáť.Je to smutná situácia,dá sa odpustiť,zabudnúť nie,partner musí byť človek,na ktorého sa dá spoľahnúť,ja viem,že život nie je ideálny,ale nevera na začiatku a s malým dieťaťom,na to musí byť silný žalúdok,alebo žiadny charakter.Premysli si všetko,prehovor s ním,ale neustupuj,on má čo obhajovať a vysvetľovať 😉

eldenisa
autor
3. pro 2009

S.A.L.O.M.E:Jo bavili sme se o tom že až malá vyroste bylo by fajn mít další ale to všechno bylo před tím než jsem našla ty zprávy ☹

mateta888
3. pro 2009

eldenisa : pokud mu polezeš do telefonu, né že bych ti to radila, ale ohledně toho čísla, jako že maže zprávy příchozí a je to jen chlap tak určo nemaže odchozí tam to čísilko bude jsou to základní boty co dělají a pokud to nebude tam tak to bude víc než flirt, ale to oni zas tak nedomýšlí. 😉

martimarti
3. pro 2009

Eldeniso, pokud jste řešili další dítě, pokud cítíš, že to myslí doopravdy, pokud to není povaha záletníka, pokud se to stalo poprvé...tak nad tím vztahem nelámej hůl. Nakonec odejít můžeš vždycky, ale nech si to jako poslední možnost. Většinu toho, co bych ti chtěla napsat, už napsala Mateta888 😉
Jen mám trochu strach, že jste oba příliš mladí a tím padem nevybouření...alespoň on ☹
Hlavně prosím nedělej scény, nevyzvídej, netlač na pilu a nebuď za fúrii, jen bys mu to ulehčila.

eldenisa
autor
3. pro 2009

já vím ale nemám 100%důkaz že mě opravdu podvádí.Chci mít jasný důkaz ať to taky můžu říct jeho rodičům.

s.a.l.o.m.e
3. pro 2009

mateta Určitě maže i odchozí 😉

Hlavně, holka, zvaž, jestli chceš s ním přesto být.Ublížil ti, myslí si že jsi hloupá a skočíš mu na takovou s prominutím dementní výmluvu, očividně s tím nemá v plánu brzy přestat....ale jestli tito za to stojí, tak bojuj a nedej tý potvoře šanci.
Proč bys to chtěla říkat jeho rodičům?
To je ta chlapská nepochopitelná povaha...mluví s tebou o dítěti a pak tohle... ☹

mywiel
3. pro 2009

martimarti tak to je sila... 😲 😲 😲 🙄

mywiel
3. pro 2009

Suhlasim s frisbee 😉

martimarti
3. pro 2009

Mywiel...a co? 😕

eldenisa
autor
3. pro 2009

Maže úplně všechno.Nemá žádné příchozí zprávy ani odchozí.Nejsou žádné hovory(odchozí,příchozí)Prostě si úplně vyčistil telefon.Ale teď jak sem za ním byla dole ve firmě tak měl hovor a když mě viděl odešel takže nevím.Prý měl telefon ohledně sponzorství na hokej 😠

peppapig
3. pro 2009

No vetsina zaletniku resi situaci ututlanim problemu a navrhem na dalsi dite! eldenisa, ja bych to taky s chladnou hlavou nezvladla, ale snaz se jak pisou holky a patrem a pokud se vse potvrdi, pak ho s radosti muzes poslat nekam.

martimarti
3. pro 2009

Eldeniso...přece si nečekala, že v tom telefonu něco nechá? 😕 Já se vůbec divím, že ho dá z ruky 😕 ?

mywiel
3. pro 2009

ten tvoj link ze je to tresné 😲

peppapig
3. pro 2009

martim, to je jasne, ze da telefon z ruky, aby to lakalo se do nej podivat, protoze on si je jisty, ze vse zamaskoval a vymazal!

mywiel
3. pro 2009

Eldenisa kym sa to nevyriesi daj si fakt bacha aby ste to druhé dieta teraz nemali. Drzim palce. 😔

martimarti
3. pro 2009

Aha...no je to tak, také jsem tomu nevěřila, když jsem o tom kdysi četla...vůbec by mně to nenapadlo 😒 A myslím, že to málokdo ví a případy, že se partneři navzájem žalují, jsou určitě jen extrémy 😉

martimarti
3. pro 2009

Mně by to taky nedalo, chtěla bych mít důkaz, to je jasný...ale on by fakt musel být hloupý, kdyby tam něco nechal, musí vědět, že eldenisa má pochyby a bude chtít vědět víc.
Ne,ne, přes telefon to už nepůjde, vše bude mazat a bude si dávat bacha.

mateta888
3. pro 2009

nech ho v klidu a jestli ti to dál bude vrtat hlavou a ustojíš ''pohodičku'' tak to zkus za dva týdny to už nebude tak ostražitej protože si bude myslet že už to nejhorší zažehnal a navíc když tě bude hod štvát a nejistota hodně hlodat tak ho v duchu pošli do dámského přirození, nech mu doma malou a vyraz si bez něho aniž by věděl kam jdeš a až se vrátíš tak mu neříkej detaily, jen když se zeptá, má tě moc jistou zkus zas být trošku mít jen svůj život tak aby tápal. 😉

fire85
3. pro 2009

proč píše frisbee jednou česky a jednou slovensky?????????????

martimarti
3. pro 2009

Protože je to Slovenka, co už dlouho žije v Česku. Zvládá bravurně oba jazyky...je to holka šikovná 🙂 🙂 🙂

eldenisa
autor
3. pro 2009

Musím doufat.Čato nechává telefon dole v prádelce ve věcech z práce a já tam chodím do pračky nebo za psem.Tak musím doufat že ten někdo znovu napíše a že to zrovna ten můj nebude vědět že psal ☹ Snad to ale bude co nejdřív protože já se z ténejistoty zblázním 😢

eldenisa
autor
3. pro 2009

Je fakt že jsem pořád doma akdyž někam vyrazím tak s ním.Nemůžu nikam jít protože mám strach mu malou nechat,prakticky jí vůbec nevidí takže ani neví co chce když začné plakat ☹
Tchýně je zas moc mladá a tak si užívá.Chodí na pivko s kamarádkami,do kina s manželem.

frisbee
3. pro 2009

fire,to je zvyk 😀 ...ja som v v znamení Panny,to znamená perfekcionalistický blázon,vždy chcem formulovať vetu tak,aby to bolo jasné a aby význam nezanikol v jazykovej bariére,takže tak. 😉
marti..díky,ja už asi motám oba jazyky 😀 😀 😀

fire85
3. pro 2009

fris-aha tak už je mi to jasný, už dlouho sem se na to chtěla zeptat. 🙂

eldenisa-musí to být hrozný, nevím co bych dělala, mě můj exmanžel taky podváděl, vlezla sem mu do mobilu, tam nic, ale pak mi řekl že se zamiloval a že odchází.
a když sem se ho ještě před tímhle vším zeptala, tys mě podvedl, tak řekl jo.už byl delší dobu divnej, tohle ženská prostě pozná.
u vás to asi bude to samý, bohužel ☹