Podvádí mě?

eldenisa
2. pro 2009

Dobrý den,možná tady někde toto téma již existuje ale chtěla bych slyšet názor vás maminek,které budete na toto přihlížet možná jinak než já.
Včera jsem chtěla napsat své kamarádce ale jelikož nemám kredit chtěla jsem napsat od přítele.Měl zrovna přijatou zprávu od Sab....Martin-je to sice mužské jméno ale zpráva zněla: No měla jsem na mysli to tema co vcera. - pak už si to nepamatuji - a dále pokračovalo mam jen strach aby to mezi nama neprasklo.
Sla sem ihned za pritelem a chtela sem vysveteleni.Rekl ze je to jeho kamarad a ze tak jenom spolu blbnou.
Stihla sem si jeste precist co poslal on a bylo tam:Ahojky pusinko,jak se mas.Ja jsem jeste v praci,Co delas??
Chtěla jsem vědět váš názor jestli by jste vy věřili tomuto vysvětlení.......

zuzuzanek
4. led 2010

Ahoj holky, moc děkuju za reakce a za podporu, i když mi nepíšete nic moc pozitivního........ ☹

já fakt nevím, on totiž spoustu věcí dělal i před tím, s holkama si píše pořád, se svojí bejvalkou i s jinejma, jen jsem na to teď asi víc zaměřená......teď večer jsem mu řekla, že vím o tom účtu za telefon - on si ho totiž nechal normálně na skříňce mezi jinýma papírama - no a on říkal, že to prostě provolal, že se mu to přeci nestalo poprvé.......je fakt že už to párkrát prostě přetáhl......a že kdyby nechtěl, abych to našla, tak to přeci schová.......

tak jsme o tom zase mluvili, o všem, co si myslím, co vím o tom volání a tak.....no a říkal ať už se na to fakt vyprdnu, že mi 100x říkal, že nikoho nemá, že ani není do nikoho zamilovanej, že kdyby byl, tak tu se mnou teď a vlastně celý vánoce nesedí a snaží se být s ní........

holky já fakt nevíííííím, vždycky jsem mu věřila, teď chci taky, ale jde mi to nějak hodně ztuha 😕 nevím jak to mám napsat, ale na jednu stranu - když se nad tím vším zamyslím, tak mi prostě přijde, že někoho má......ale na tu druhou - když se na to podívám fakt nezaujatě a řeknu si, že nikoho nemá, tak mi prostě přijde, že je vlastně úplně normální a já to mám jen v hlavě........jak už jsem psala, on nikdy neřešil, jestli si píše s kamarádem nebo kamarádkou, prostě to dělal vždycky, já to vždycky tolerovala a problém nebyl.....

se omlouvám za ty špekulace tady 😉 ale mě se to honí v hlavě pořád všechno dokola a dohromady, každou minutu jinak.....

dneska jsme se třeba krásně milovali......z jeho iniciativy, odpoledne u stromečku 😵 .....vždycky mi říkal, že nemůže spát s někým, koho už nemiluje - tak vlastně ztroskotaly jeho minulé vztahy, že se zamiloval jinde a s tou dotyčnou prostě najednou nemohl být, natož s ní spát, ze dne na den......a opět dvě strany - kdyby byl zamilovanej jinde, tak se mnou není a nespí - ale zase je to přesně tak, jak skončili jeho vztahy - zamiloval se a odešel.....

no prostě mohla bych o tom psát pořád dokola, omlouvám se, že je to zase tak dlouhý, ale vždycky se mi uleví, když se vypíšu 🙂

prostě to nebudu řešit, uvidím, jak se to vyvrbí, ztratit ho nechci, nikdy mě zatím nezklamal, tak budu doufat, že ani tentokrát ne........stejně na tom nic nezměním, jestli se mnou být nechce a je zamilovaný jinde, tak stejně odejde, i kdybych se rozkrájela.....

moc díky za podporu 🙂

bebisek
5. led 2010

Ahojky všem,

náhodou jsem narazila na toto téma a taky bych anonymně chtěla přispět svou nemilou zkušeností

Nestihla jsem vše dočíst, ale těch prvních a posledních pár stránek mi hodně připomíná to , co se mi stalo -

Eldeniso - to, co jsi psala splňuje bohužel konání z desatera věcí, které muž dělá, když podvádí (našla jsem na netu)
Zuzuzanku - sice se nepřiznal, ale já osobně bych mu moc nevěřila

Stala se mi před dvěma lety podobná věc - vyřizovala jsem s jeho vědomím věci z jeho mobilu, když najednou přišla SMSka, v domění, že je od člověka, kterému jsem od rána volala, jsem si ji přečetla - byla od ní, byla celkem jasná a dalo se z ní mezi mezi řádky vyčíst, že došlo k úletu a pokračování je teď na něm, zapíral, zapíral, nakonec se přiznal, dala jsem mu šanci - chystali jsme nové bydlení a našemu mimču byly 2 měsíce....

Ikdyž odpustíte, nikdy nezapomenete.... a možná jste i ve střehu, no já nebyla
pár dní před Mikulášem, když jsem opět volala z jeho mobilu jsem narazila na SMSku, ani bych si jí neotevřela, ale jméno bylo mužské a první slovo textu - miláčku.... přečetla jsem je všechny, bylo jich tam asi 6
nepřiznala jsem to, ale řekla, že mi někdo volal a prásknul ho - všechno zapřel s SMSky vymazal
jenže já mu probrala i kapsy a mezi doklady našla schovanou vizitku na motel s číslem pokoje....

najednou se držel doma a já se trochu zklidnila, jenže pak před Vánocemi obstarával nákupy a dost často se někde zdržel a 23. večer po mě slovně vystartoval, vůbec jsem nechápala, kolik bije .... no a ráno mi to došlo
našla jsem SMSku, že čeká na obvyklém místě (v motelu) a těší se - byl s ní a doma se chtěl hádkou vyhnout sexu, debatám, no všemu....
podobné znění této zprávy + jedné jeho starší jsem si přes net poslala na svůj mobil s dovětkem, že mě nějaký přítel varuje,co můj muž píše jedné ženské a uhodila na něj - první, co ho zajímalo, bylo, kdo to poslal - zase vše popřel , tak jsem se zeptala, proč má stejnou odeslanou zprávu v mobilu - pod tlakem důkazů se přiznal, (super Štědrý den)
nakonec přiznal i ten motel, což jsem si nebyla jistá, jen jsem to zkusila....

týden jsem na něj nepromluvila, pak jsme měli debatu, žvanil, protiřečil si, prý toho nechá....
upřímně, už mu nevěřím, navíc když jsem si tu mozaiku poskládala, trvalo to skoro rok....
Snažím se změnit svůj život, najít si práci a být nezávislá, postarat se o sebe i o děti a pak můžu dělat gesta,
v současné situaci nemám kam jít, bydlíme v podnájmu, máme rozestavěný dům, hypotéku a já jsem na mateřské...

Jen chci všem říct, nedělejte ukvapené závěry, ale zároveň po sobě nenechte šlapat, po pár dnech má člověk jasnější hlavu a dokáže se lépe rozhodovat ke svému prospěchu, ale více všem přeju, aby takovou situaci vůbec nemusely řešit

zuzuzanek
5. led 2010

Bebisku to je mi moc líto co se ti stalo ☹ navíc, když máte doma mimčo a všechno se to stalo okolo vánoc........

já si teď potřebuju všechno uspořádat v hlavě, přesně jak píšeš, nedělat ukvapené závěry a zkusit se na to podívat trošku nezaujatě..........

večer jsme se o tom zase pořád dokola bavili, já si prostě myslím, že nekecá, znám ho natolik, že si troufám říct, že poznám kdy mi lže........ale prostě ty věci okolo, ty telefony a tak, vím že to všechno nevěře nahrává....

uvidím, jak to bude probíhat dál, hrabat se mu ve věcech a zkoumat kde co nebudu, nikdy jsem to nedělala a přijde mi to hnusný - nechci nikoho urazit, možná že časem budu tak zoufalá, že to udělám - ale teď to prostě dělat nechci......

a navíc, jestli opravdu někoho má a není to nějaká jednorázovka a nehodlá to ukončit, tak to dlouho nevydrží a odejde a já s tím nic neudělám, i kdybych se na hlavě stavěla......

moc vám všem děkuju a pokud vám to nebude vadit, tak vám dám vědět, jak to pokračuje, tak mi držte palce prosííím

kalu
5. led 2010

Bebisku, to je mi moc líto- mám podobnou zkušenost, u nás se něco podobného odehrávalo před minulými Vánocemi- já jsem tedy radikální povaha- svého teď už exmanžela jsem vyhodila a už jsme rozvedení a on žije nyní se svou tehdejší milenkou (a už teď jí opět podvádí a lže a ví to kde kdo, jen ona ne) a svého rozhodnutí nelituji !!!!
Jinak podle zkušeností nejen mých osobních, ale i defacto každého, koho jeho partner podvádí/podváděl- nevěrný se prostě nepřizná ani za nic- je to pro něj natolik nepříjemná situace, že si vymyslí cokoliv, aby se nemusel přiznat. Dokonce ani v případě, že už se svým stávajícím partnerem být nechce, tak se nepřizná a raději si vymyslí v drtivé většině jiný důvod k rozchodu, než jen milenec/milenka. To je prostě fakt. Z tohoto důvodu já vidím jako naprosto zbytečné debaty s partnerem na téma, že mám podezření atd....- pravdu vám totiž stejně neřekne a navíc si začne dávat většího majzla, aby na to jeho polovička nepřišla.
Takže moje zkušenost je nic neříkat (pokud mám podezření) a být ostražitá a zjistit si to na 100%- a potom teprve jednat. Rozejít se nebo bojovat o něj- to už je na každém.

Bebisku, ty jsi to vzala za správný konec, moc ti držím pěsti, aby si to dokázala dotáhnout- já měla oproti tobě to štěstí, že jsme bydleli v mém baráčku, takže jsem neměla problém s ubytováním.
Zuzuzanecek- tobě přeju, aby se tvůj přítel hodil do latě a zároveň upřímně radím- zatím si ho za této situace neber a měj oči na stopkách a už s ním debatuj na téma nevěra pouze až to budeš vědět určitě. 😉

fire85
5. led 2010

kalu mýlíš se-aspon teda v mém případě se chlap k nevěře přiznal, a když odcházel tak řekl že je to kvůli ní, takže nejsou všichni jen co to nepřiznají, ale ten můj byl asi vyjímka.

zuzuzanek
5. led 2010

Kalu já vím, debatit už nebudu, mě samotnou to už nebaví, jsem pak akorát naštvaná a stejně to k ničemu nevede, protože buď mluví pravdu a nic není a nebo prostě zatlouká......oči na stopkách mít budu, to si piš, on zase tak rafinovanej není, když ten telefon pořád tahá a je nervózní, tak to poznám ať chce nebo ne........
ztratit ho nechci, neumím si představit, že budu bez něho, takže mi nezbývá nic jinýho, než bojovat a doufat, že to byl jen úlet........nějak nemám sílu na to, abych ho vyhodila, našla si jinýho a za 5 let řešila to samý......stejně to s každým dopadne plus mínus stejně, vyjímky možná jsou, ale vždycky je to jen chlap, kolem kterýho se točí pořád nějaká kamarádka nebo kolegyně a nikdy si nemůže být nikdo jistej, že neulítne......

mywiel
5. led 2010

Holky drzim vam palce, obdivujem vas ako to zvladate. Ja by som nemohla mat s chlapom sex keby som si myslela ze mozno spi aj s nejakou inou, jednak by som sa bala nejakej choroby a jednak by sa mi uz asi hnusil. Chlap podla mna bude zatlkat do poslednej chvile az kym mu nedate dokazy pod nos. Kalu napisala raz super vetu nepocuvajte co vam hovori, lebo on vam vzdy povie co chcete pocut aby mal pokoj od otazok radsej si vsimajte ako sa chlap sprava! 😉

mywiel
5. led 2010

Kalu tvoje nazory sa mi velmi pacia bohuzial vidiet ze mas v tomto skusenosti... ☹

zanett
5. led 2010

holky, to me mrzi, cim prochazite, ale ja mam paradoxne trochu opacnou zkusenost, resp. zkusenost me sestry, ktera je momentalne sama: ma spoustu kamaradu (jeste je na vysoke) a vetsina z nich je poparovana a ona neveri vlastnim ocim, kdyz vidi, jak jsou ty chlapi verni!!! Rikala, ze doufala, ze se nektery z jejich kamosu chytne (na ni), ale dopadlo to tak, ze si nasli pritelkyne a tem jsou skalopevne verni, az to mou segru deprimuje - cim to je? 😕 A musim rict, ze v posledni dobe ve svem okoli taky vidim dost spokojenych vztahu (coz je samozrejme dobre), nejak te nevery ted v nejposlednejsi dobe vidim kolem sebe min, vsichni (predevsim chlapi) se zdaji byt obrazky ctnosti...zvlastni, ze?

zuzuzanek
5. led 2010

zanett mě teď zase spíš přijde, že jsou všichni chlapi nevěrní......ať se ve svém okolí podívám na koho chci, na kamarády, na rodinu, v práci, tak snad všichni do jednoho začali zahejbat......i ty, o kterých jsem si myslela, že by to fakt nikdy nedokázali, tak to udělali........a co je horší, buď mě nebo přítelovi se svěřili........jsou to teda jak chlapi, tak i pár ženských - i když těch je míň........takže možná i proto jsem si začala víc všímat těch telefonů a toho, jak se chová......protože mi přijde neuvěřitelný, že všichni začli zahejbat, jen ten můj ne.....nevím no, takhle to teď máme my v našem okolí, bohužel ☹

mywiel
5. led 2010

zanett ty zijes v nejakej dobrej klime.... 😉 😀

kacka.va
5. led 2010

zanett: nebo tvoji sestru nechtějí a užívají si jinde 😉. Bohužel co já vím z okolí, tak několik vztahů vypadá pro okolí naprosto spokojeně, že jim všechno klape, mají fungující rodiny a vztahy, ale přitom se podvádějí. Ono taky ne každý to hned začne vyprávět, že má nějakou bokovku.

iris
5. led 2010

Ten můj to přiznal, až když ho ona kopla někam...a co myslíte? Pořád se jí doprošoval o přátelství apod., když zjstil, že si narazila dalšího (opět ženatého) chlapa, žárlil jak blázen...to bylo stále, jak ji nenávidí, jaká ona je mrcha...no a stejně s ní kominikoval dál.

bebisek
5. led 2010

Ahojky,

díky všem za podporu,
Kalu, já mám taky celkem jasno a většinou taky řeším věci radikálně, ale.....
domek je sice taky napsaný na mě, ale máme na něj společnou hypotéku - což se dá bez problému vyřešit a hypo přepsat taky jen na mě,
jenže domek prochází rozsáhlou rekonstrukcí a není v něm možné bydlení, takže zatím bydlíme v provizorním najatém bytě - smlouva je na něj.
Nejsme manželé, takže rozchod celkem "brnkačka" - co se týče oficiálního papírování
Myslete si třeba, že jsem mrcha, ale teď je to pro mě soužití z rozumu - v květnu mi končí mateřská a prcka mi vezmou do školky až v září, jiné hlídání nemám a bez hlídání neseženu práci.... prostě bych tu hypotéku a jiný prozatímní byt neutáhla....
navíc jsem měla od rodičů poměrně dost peněz na přestavbu domu, které se rychle rozprskly, ale já nějak na domě neviděla výsledky - teď už vím proč, takže bych ráda aspoň část svých peněz viděla zpátky,
nejvíc mě štve, že se taky stávalo, že jsem neměla ani na jídlo pro děti, protože on nepracoval, stále sháněl práci, ale moc se nepřetrhl a všechno jsme po vyčerpání všech rezerv na dům táhli z mé mateřské, dokonce jsme měli i pár nezaplacených splátek na hypo a on přesto utrácel za motel s tou babou....

možná to vyznívá trochu zmateně, pořád přemýšlím kudy chodím, jak to nejlépe pořešit, jednou už jsem mu šanci dala a on mi zasadil další ránu, mnohem hlubší, v tuhle chvíli to nemůžu a ani nechci odpustit, myslím si, že nejsem žádná líná káča a dělala jsem vše pro to, abychom mohli žít podle našich představ a tohle je opravdu moc.....

a s tím prohledáním věcí - jasně je to hnusný, ale já už neměla chuť se trápit, jestli jo, nebo ne a chtěla jsem mít jistotu, je mi 40 a nebudu nikomu dělat blbce a poslouchat ty přiblblý žvásty, míň ponižující mi připadá říct to na rovinu...

holky, já nevím, jak se to nakonec vyvrbí, cítím se teď taková prázdná a je to všechno hrozně bolestný, navíc jsem před půl rokem odešla z Prahy na vesnici, abychom byli spolu a mohli ten dům co nejdřív dodělat...., teď si tu připadám jak kůl v plotě bez přátel, bez zázemí s minimálními šancemi na cokoli...
tak mi prosím držte palečky, ať se mi podaří najít dobrou práci, děti a sebe finančně zajistit a brzy bydlet ve svém, pak můžu dělat radikální rozhodnutí, aniž bych tím své děti jakkoli ohrozila

kalu
6. led 2010

Bebisku, podle mně tu situaci řešíš naprosto ideálně, jako správná máma 😉 - jsou chvíle, kdy člověk prostě nemůže odejít nebo vyhodit z minuty na minutu.
My jsme taky měli v plánu vzít si hypotéku na rekonstrukci mého domku (já mám starší domek po babičce), dokonce už jsme to všechno vyřizovali (je tu potřeba nová střecha,fasáda a chtěli jsme udělat i podkroví) a do toho jsem se dozvěděla o té jeho ženské. Kdyby už jsme si tu hypo vzali, tak by bylo všechno mnohem složitější- takhle mi zůstala "jenom" jedna nesplacená půjčka, ze které jsme dělali rekonstrukci vnitřku, plast.okna a topení- a tu jsem splatila jednorázově svým stavebním spořením- takže v současné době jsme s malou bez dluhů a ve svém. I když ta střecha a fasáda by potřeba byla ☹ - ale zatím musíme vydržet- od dubna nastupuju zpátky do práce a malá do školky, tak uvidíme, jak se nám povede. Jinak vnitřek máme po rekonstrukci, máme 3+1 a podkroví s malou, když jsme samy dvě, nepotřebujeme.
Být na tvém místě, dělala bych to stejně jako ty. Počkala bych , až se finančně trochu vzchopím a až bude dům obyvatelný a mezitím si založila tajně další účet a na ten si spořila korunky do začátku. Jak jsem pochopila z tvých příspěvků, tvůj přítel nejenom že ti zahýbá, ale navíc je to "nemakačenko" a ještě utrácí to, co mu svěří druhý. Můj ex byl něco podobného 😠 (s jeho novou ženskou je podle mně hlavně proto, že ona je prachatá, "polepšil" si z mojí staré chaloupky do města do luxusní vily s bazénem, bydlí tam s ní a jejími dětmi, jejími rodiči a jejím bratrem s rodinou- rodiče jim udělali byt v podkroví a ex do toho nemusel dát ani korunu a zadarmo bydlí a nemusí chodit pracovat- co tam je, tak marodí-1,5 roku a rodiče jsou šťastní, že si jejich dceruška konečně někoho našla, tak se o něj starají jako o prase v žitě 😝 ) Takový chlap je pro ženskou jako koule na noze- místo toho, aby jí byl oporou, tak jí pořád tahá ke dnu- já to znám- a ten tvůj se choval jako hajzl doteď, tak můžeš být zase pro změnu chvíli ta mrcha ty 😉 Děláš to hlavně pro svoje děti . Moc ti držím palce !!! 🙂

hankaaa1
7. led 2010

ahojky,

citam si tu ti vase pribehy a nachadzam v nich situacie , v ktorych cme sa ocitli aj my... len ja som im nikdy neprikladala vacsi vyznam.
pred casom u nas praskla partnerova nevera .. nie ze by sa priznal.. to ja som mu dokazy musela otrepat o hlavu.Tvrdil, ze sa to stalo len jeden krat a hned to ukoncil, myslela som si ze cez jednorazovy ulet sa snad spolocnymi silami budeme vediet preniest...
Lenze som sa zacala viacej zamyslat nad roznymi situaciami, ktorym som sa predtym nezaoberala ( ked som nebola na MD , tak som bola dot pracovne vytazena).
Mam pocit, ze to nebola jednorazovka, ale to trvalo dlhsie, mozno az doteraz.
Lebo to obdobie pravidelne chodil cca o 3 hodiny neskor z prace ako zvycajne, a taktiez minmalne jeden den z vikendu pracoval, no a este do toho prisla lyzovacka s kamaratmi, ktorych vobec nepoznam, ( nikdy predtym nesiel na vikend bezomna)a nemohla som sa mu dovolat, len sms mi posielal ( ze nebol signal)
.. toto prestalo cca pred 2 mesiacmi , ziadne vecery v praci, ani vikendy ,ked len tak na skok 2 -3 hod., .. ale viem ze aj za ten cas sa da vela stihnut 😖
.. no ale pred vianocami, ked som mu raz volala , mysliac si ze je v praci povedal ze je v metre, ale nakoniec som sa dozvedela , ze tam nebol
... a zacal na internete travit cas dlho do noci, den pred silvestrom to bolo do 3 rana, tak som spravila scenu a on ze si dopisuje len s kamaratkou, ale nechcel mi onej nicpovedat.. kto to je od kial sa poznaju a tak ..( popieral, ze je to ta jeho jednorazovka)

.. no a teraz tu sedim a zacinam si vybavovat vsetky absurdne veci , ktore sa stali pocas nasho vztahu ( 8 rokov)
..raz som mu nasla tel. cisla na nejake baby ( jedno meno si pamatam, ze bambulka... takkze predpokladam asi nejake ku..y).. tvrdil, ze to pre kamarata

...potom som raz videla fotkuv pc, na ktorej je odfoteny nahy( cele teko, bez hlavy je na fotke)... uhol pohladu, akokeby z nasej postele.. ked som sa pytala , co to ma znamenat, ze nevie odkial to je

...potom , asi mesiac pred nasou svadbou mal obdobie, ze sa nestale stretaval so vsetkymi moznymi kamaratmi a aj jednej spoluziacke stale pomahal s problemymi v manzelstve.. raz mu posielala sms este o pol noci

...no a den pred nasou svadbou mu bolo neskutocne zvracal a bolo mu strasne zle ( .. nebola ziadna rozlucka, ani ziaden alkohl, nikdy mu nebyva zle)...nemyslela som , ze by to mohlo byt nasou svadbou.. ved ju inicioval on, a zili sme v spolocnej domacnosti vysse sest rokov...alebo, ze by predsa dostal strach ?

.. a stale nosi telefon zo sebou , vsade.. aj do sprchy.. ide vyniest smeti berie telefon..

vzdy bol mil uzasnymilujuci , pozorny a starostlivy partner, preto som nikdy tomu neprikladala pozornost.. ...neviem , mozno som paranoidna... a mozno som konecne otvorila oci ,a zijem s clovekom, ktory ma podvadza cely cas, co sme spolu☹

ak je to tak, tak mi je luto , ze som na to prisla az teraz.. mame 4 mesacnu dcerku, a to co by sa predtym dalo vyriesit jednoducho , raz a navzdy.. je teraz velmi zlozite

co si o tom myslte ?

😔

mywiel
7. led 2010

Hmm tazko radit ale toto je divné 🙄 .. a stale nosi telefon zo sebou , vsade.. aj do sprchy.. ide vyniest smeti berie telefon..

bora8
7. led 2010

čo takto mu dať prášok na spanie a v noci si pozrieť jeho telefon?

romana29
7. led 2010

muži se nemění...pokud ti něco takovýho udělal už před svatbou, tak bohužel, bude v tom asi pokračovat a jestli má někde na profilu nahou fotku, tak myslím, že je jasné, na co ji tam má....aby nějakou k* zaujal, případně s ní flirtoval přes net, v nejhorším případě pak ještě v reálu.
Telefon bych ani neprohlížela, tam totiž určitě něco najdeš a jenom se budeš trápit.
Co takhle mu udělat to, co on dělá tobě? Nosit se sebou pořád telefon, domluvit se s kámoškou, aby ti sem tam posílala nějaké sms, usmívat se, culit, aby jsi byla jako vyměněná. Schválně sedět na netu, když víš, že má přijít domů....prostě ho trošku vytrestat, třeba to pochopí...třeba taky ne.
Blbý je, že máš tak malou holčičku.

bora8
7. led 2010

sory zabudla som dodať smajlík 😉

hankaaa1
8. led 2010

romi, on nema nikde na profilu nahu fotku,

tu fotku som objavila cez taky program v pocitaci, kde si mozes otvorit vestky obrazky, ktore boli na tom pc kedykolvek otvorene, aj ked nie su ulozene
.. to by si on do profilu nedal.... co viem tak napr. na fecebooku ma fotky nas dvoch a malu.
... a taktiez si nie som ista , ci ma podvadzal pred svadbou.. tvrdi, ze to co sa stalo pred par mesiacmi bol len jednorazovy ulet... ale sam mi povedal, keby som na to sama neprisla, nikdy sa nepriznal (asi sa riadi heslom zatloukat, zatloukat, zatloukat...)
..no na druhej strene si myslim, ze moc dobre klamat nevie .. ked klamal, vzdy som na to prisla.. alebo to nejakou sprostou nahodou prasklo
...alebo, ze by som si to myslela len ja, ze som na to vzdy prisla ? a pritom som o tom nemala velakrat ani tusenia ? ☹

..ziarlit to on vie, aj ked nema moc dovod... no neviem ci to teraz zaberie 😨

hankaaa1
8. led 2010

bora.. prasok na spanie.. to je na mna asi silne cefe, bala by som sa , ze mu nejako ublizim, alebo ze na to pride...
😨

wsmoulinkaa
8. led 2010

ty jo klidně ten prášek mu dej....anebo si kup(ted nevím kde a jak se tomu říká) brom?? až někam půjde, tak mu nalej do čaje např a nic nebude!!!! 😅

haninap
8. led 2010

Brom se dával vojákům do čaje aby neměli chutě na ženský. Asi si ho tu objednáme a dostanem množstevní slevu 😀

wsmoulinkaa
8. led 2010

haninap 😀 😀

frisbee
8. led 2010

kočky moje...projímadlo-preháňadlo,nech má aspoň poriadnu hanbu 😀

haninap
8. led 2010

To sem někde slyšela v rádiu, jak se pomstít za nevěru, tak jedna paní volala, že zjistila , že je jí manžel nevěrný, tak mu dala projímadlo do jídla a protože věděla, že se léčí slivovicí tak další do slivovice. U milenky se po.. a pak se léčil a léčil a pořád běhavka 😀 nakonec byl s milenkou konec.
A jiná paní za nevěru vydrhla záchod manželovo kartáčkem na zuby.

bora8
8. led 2010

alebo všetky tri naraz - brom, na nič sa nezmôže, zapí pri tom a nakoniec sa zo sna aj pos..... 😀

haninap
8. led 2010

bora 😀 😀 😀 málem sem spadla ze židle

ani3012
8. led 2010

bora 😀 😀 😀 😀 😀