Podvádí mě?

eldenisa
2. pro 2009

Dobrý den,možná tady někde toto téma již existuje ale chtěla bych slyšet názor vás maminek,které budete na toto přihlížet možná jinak než já.
Včera jsem chtěla napsat své kamarádce ale jelikož nemám kredit chtěla jsem napsat od přítele.Měl zrovna přijatou zprávu od Sab....Martin-je to sice mužské jméno ale zpráva zněla: No měla jsem na mysli to tema co vcera. - pak už si to nepamatuji - a dále pokračovalo mam jen strach aby to mezi nama neprasklo.
Sla sem ihned za pritelem a chtela sem vysveteleni.Rekl ze je to jeho kamarad a ze tak jenom spolu blbnou.
Stihla sem si jeste precist co poslal on a bylo tam:Ahojky pusinko,jak se mas.Ja jsem jeste v praci,Co delas??
Chtěla jsem vědět váš názor jestli by jste vy věřili tomuto vysvětlení.......

jojci29
7. pro 2009

Clovek nechce stupit dva razy do tej istej sr....cky.A hlavne by som sa bala ako by sa druhy tato spraval k mojmu dietatu.

lumah
7. pro 2009

latvia 😀

svoja
7. pro 2009

daNfal teda, pardon 😅

Se to tady trochu zvrhava me prijde....proc? Dyt si tady mezi sebou nemusime dokazovat, kdo ma vyssi sebevedomi, zkusenosti, kdo mene nebo vice pecuje o domacnost potazmo o chlapa...Kazda to, co dela, dela s nejlepsim vedomim a podle sveho presvedceni...proc si tady davat najevo, kdo je vetsi "svetacka", "nezavislacka" nebo "domaci putka"???

latvia
7. pro 2009

ospravedlnujem sa zanete za sum travy, ale nasrdil ma "ton" jej otazky...tak entschuldigen 😝

danfal
7. pro 2009

Svoja souhlasím. Některé věci by tady být neměly, to se týká i mého vzdělání. Bylo to trapné 😅 , ale ulevilo se mi 😀 😀 😀 .

svoja
7. pro 2009

dan to jsem zrovna nemyslela 😎

danfal
7. pro 2009

No, dneska mi to zrovna nepálí, co 😎 ?

kalu
7. pro 2009

Tak já se připojuji k Danfal- po stejné zkušenosti jako ona (manželství s blbcem) to mám se vztahy podobné- i když možnosti by byly, strašně se bojím dalšího vážného vztahu, hrozně moc nechci podruhé šlápnout zase vedle (už kvůli mojí malé). A taky se podepisuiju pod názor, že s dítětem se vybírá partner úplně jinak než bezdětné ženě.

diskusia
7. pro 2009

RÉTORICKÁ HÁDANKA:
nevarí,neupratuje,nemá s partnerom deti,zachované súkromie,kto je to?
no predsa spoločníčka 😀 😀 😀

pre nechápavcov: Hádanka,na ktorú netreba reagovať

latvia
7. pro 2009

😕 😀

zanett
7. pro 2009

diskisia je, koukam, provokater 😀 Ze by nekdo z meho 'fanclubu'? 😀 😝

elvira19
7. pro 2009

diskusia : 🙂

a ak môžem odporučiť kočkám, ktoré majú doma problém, pretože manžel má/asi má kamarátku, tak si prečítajte tému : mm má kamarátku...keď som potrebovala poradiť a vykecať sa, tak mi tam písali zuajímavé veci, s ktorých som si zobrala aj konkrétne rady k srdcu ...výsledok u nás síce ešte nie je cítiť, lebo je to ešte krátko, ale časom dúfam, že to bude o.k.....pozdravujem 🙂

diskusia
7. pro 2009

trafená hus zagágala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danfal
7. pro 2009

Elvira, moc Ti přeju, aby se to u vás vylepšilo. Držím pěsti.

svoja
7. pro 2009

jako kdyz to shrnu, tak z me strany: klobouk dolu pred vsema, co se s necim takovym perete....jako me by to rozsekalo...

svoja
7. pro 2009

...tim jsem chtela rict, ze vam drzim pesti vsem!

filipal
7. pro 2009

no, mate tu aj srandu, baby!
inac Danfal, fakt si kocka a este aj inteligentna.... 🙂
ja ti poviem, preco nemas chlapov na kazdy prst desat....tazko si najdes seberovneho! 😉
moj syn mal tiez 5 rokov, ako tvoj Vojtisek, ked som si nasla super chlapa...takze aj to sa stava...

mywiel
8. pro 2009

Nechcela by som zazit taku ranu pod pas od partnera a hlavne ked uz mame dieta, som dost sebavedoma, ale toto by velmi nastrbilo nas vztah a uz by som mu na 100% nikdy neverila, uz by sa tam nieco zlomilo, dovera je krehka vec, aj ked vsetko zalezi od konkrétnej situacie ci dat alebo nedat druhu sancu, lebo je rozdiel s niekym spat a s niekym si len pisat a ked obidvoje nepotesi. Ja som dost extrém pre mna je vela veci ciernych alebo bielych a casto tak v zivote aj jednam, ale keby sa to stalo neviem akoby by som reagovala a ci by som manzelovi druhu sancu nedala uz len kvoli dcére, boh vie, ale zas sa zozierat a upodozrievat musi byt tiez hrozné akurat si ludia z toho vyrobia rakovinu a stanu sa ziarlivcami. Najhorsie je to ked partner uz nema vobec zaujem druhého vypocut a cokolvek zmenit ci riesit v takom vztahu by som neostala ani minutu je to strateny cas.

wali
8. pro 2009

ahojte, obraciam sa na vas s prosbou. este donedavno som ani len v najhorsom sne netusila, ze by sa ma niekedy nejaka podobna situacia tykala. ale bohuzial zistila som, ze manzel si pise so svojou kolegynou z prace, zacal ju viacej doma spominat a nejaka ta varovna ziarovka vo mne zablikala. ked som nanho vyjela, tak priznal, ze sa do nej zamiloval, ale ziadny sex tam nie je (comu verim). lenze tvrdi, ze mna miluje na 100% a do nej je LEN zamilovany. lenze ako moze niekoho milovat na 100% a zamilovat sa do inej? podla mna to nie je mozne, podla neho ano. prosim vas o vas nazor, chcela by som mu potom dat precitat vase prispevky, nech su uz akekolvek. mozno mam len ja taky nazor?? momentalne neviem kde je sever, neviem co spravit, neviem, ako riesit tuto situaciu, je mi zo vsetkeho akurat tak zle. tak budem rada, ak napisete. dakujem

lamarika
8. pro 2009

Wali: též zastávám tvůj názor, že pokud někoho miluješ, tak už se nezamiluješ do nikoho jinýho. Spíš bych řekla, že si tvůj muž plete s prominutím pojem a průjem. Podle mého názoru zaměňuje sexuální přitažlivost za zamilovanost. Pokud se ti k tomu přiznal a zatím si jenom píší, tak hurá do boje. Já bych na tvém místě si s ním promluvila jak chce tuto situaci řešit, tím myslím jestli si s ní chce něco začít, co vy dva atd. Pak bych trvala na tom aby s ní udržoval pouze pracovní vztahy a přestal si s ní psát. I když já jsem takovej rapl, že bych asi doma hysterčila dokud by nezačal pracovat jinde a s ní už se neměl možnost potkat. Do tý doby bych byla pořád jak na trní.

misinn
8. pro 2009

wali, myslim si ze je to somarina co ti povedal, ja by som mu to v ziadnom pripade netolerovala...on akoze co chce od teba??chce ta na to prichystat ze s nou mozno nieco bude mat?alebo potom nechapem o co mu ide no keby mne toto povedal moj manzel hned by u mna skoncil...akonahle by mne toto muz povedal uz by som mu v nicom neverila aj keby s nou nic nemal.nechapem ako sa da milovat dve osoby naraz.co by na to povedal on keby si mu povedala ze milujes svojho kolegu alebo kamarata?

llaayllaa
8. pro 2009

ahoj wali 😉 no túto tvoju situáciu ti teda nezávidím ☹ neviem a an tii nebudem radit,pretože osobnú skúsenost zatial chvalabohu nemám,preto to zatial,lebo človek nikdy nevie čo život ešte prinesie,ale podla mna,to čo ti tvrdí tvoj manžel je prinajmenšom dost divné,teba miluje na 100% a do inej je zamilovaný,no,podla mna to je nemožné,aspon z mojho hladiska,ak ta miluje na 100%,tak ako to,že ti dokáže takto ublížit......?a to nehovorím o detičkách,vidím,že ich máte dve,mal mysliet na dosledky svojho správania sa a ak ta fakt tak miluje,nech s dotyčnou prestane vypisovat a venuje sa vám ako rodine,nech radčšej čas "prepísaný"s dotyčnou investuje do vašich detí,skús mu určit nejaké hranice,pravidlá........,aby mal možnost dokázat ti,že ta lúbi,ak teda o to má zujem a ty tiež,vela síl prajem a pevné nervy,držte sa 😉

wali
8. pro 2009

holky, stalo sa to v nedelu, ked som nanho vyjela a vcera sme sa dokazali o tom otvorene porozpravat. viem tolko, ze si spolu skypuju, v praci sa samozrejme tiez vidia, obaja spolu hovorili medzi sebou o svojich sympatiach (ona je vydata s 1 dietatom a ocividne tiez "len" zamilovana do mojho manzela), k nicomu inemu medzi nimi nedoslo. mne manzel tvrdi, ze ma miluje 100% a nechce sa rozist, nechce prist o rodinu, nechce byt s tou druhou, ze sa nechcel do nej zamilovat, ale sa to proste stalo, ze nedokazal ovplyvnit svoje city. ale co mam robit ja? ako tomuto celit, ked som este 2 dni dozadu zila v domneni stastnej lasky?
jeho riesenie je, ze zmeni pracu. lenze holky, to mam dozivotne zit s tym, ze za rohom existuje zena, do ktorej je manzel zamilovany? obavat sa, ze sa niekde hoci len nahodou stretnu? a ze zistia, ze ich sympatie su vacsie a tak podobne - co potom? ked teraz zmeni pracu, nic to v podstate nevyriesi - stale bude do nej zamilovany. a ja s tymto zit naozaj nechcem. s takouto obavou. nebolo by lepsie, keby si to vyriesil najprv on - ci ta zamilovanost prejde do lasky alebo zisti, ze bo bolo poblaznenie a ze si ju zidealizoval? pre mna by to asi bolo tiez lepsie, keby som si potom bola ista, ze je to tak alebo tak a podla vysledku riesit dalej situaciu. hm???

wali
8. pro 2009

llaayllaa - on mysli na rodinu, je naozaj dobry otec, venuje sa nam a donedavna som sa naozaj nemohla na nic stazovat. proste sa nechcel zamilovat, ale stalo sa. lenze mne sa tym vlastne zrutilo vsetko, aj ked to nespravil naschval.

misinn
8. pro 2009

wali, urcite nie je vychodiskom to ze by odisiel z prace.uvazujes spravne ja by som to tiez tak riesila.nech si najskor on v hlave ujasni co vlastne chce daj mu nejaky cas na to aby sa uistil ci to naozaj nieje len poblaznenie.pokial bude naozaj zamilovany treba to riesit.ale urcite nepomoze len to aby odisiel z prace.no nerobme dopredu unahlene zavery, nechaj ho nech si uvedomi co vlastne chce.ja viem ze to par dni potrva a bude to pre teba tazke ale podla mna nemas ine vychodisko.... ☹

consti
8. pro 2009

Nic proti holky, ale proč hned tvrdíte, že to není možné?? Podle mě se jde zamilovat do dvou osob a být nerozhodný. Navíc zde mluvíme o chlapovi, jak můžete vědět, že on to tak třeba nemá? Vždyť muži jsou jiní jak ženy! Pro chlapa není problém mít sex i s někým, koho nemiluje...Ne, že by to nešlo i u žen, ale přecejen je to u ženských často spíš přes city. Proto bych ho neodsoudila, zvlášť, když sám ví, že nechce opustit rodinu a navrhuje řešení. Ono také platí, že sejde z očí, sejde z mysli. 😎

latvia
8. pro 2009

wali, a co mieni dalej robit? lebo ak sa nechcene zamiloval tak tym ze je to jeho kolegyna a budu sa vidat denne sa neodmiluje..zamyslel sa nad tym, ze kedze teba miluje na 100 percent, ako by sa citil keby si mu ty povedala ze si sa zamilovala do kolegu? spaval by pokojne? nerozmyslal by cely den co v praci robis? ci sa niekde nerozpravate a nevymienate zalaskovane pohlady? lebo ak je trochu normalny, tak by mu to vadilo... dolezite je, co chce s danou situaciou robit....ci ta bude dalej trapit alebo sa nejako rozhodne....mne by to teda sakra vadilo....kazdy bol raz zamilovany a vie ze vtedy clovek zije v 7. nebi alebo na dotycneho furt mysli.....takze mne by to dost vadilo

llaayllaa
8. pro 2009

no neviem,ale myslím si,že by nebolo od veci,keby fakt zmenil pracoivsko,a ako to riešit dalej.....?No ja na tvojom mieste,by som si ho riadne všímala,to ako by ku mne pristupoval a všetko ostatné,aby som zistila,či je fakt až tak zamilovaný,alebo miluje mna,a podla jeho správania by som z toho potom vyvodila dosledky,samozrejme,že by asi nestálo za vela žit s mužom,ktorý miluje inú a nie mna,takže asi by som to riešila už radikálnejšie,keby mi po byte behal manžel z hlavou v oblakoch,kvoli inej,tak nech by išiel.........za inou,Ved aj my si zaslúžime byt milované,a viac ako hociktoré iné,s ktorými sa poznajú,či píšu skypujú,atd.,ved sme im dali ich deti a o ostatnom ani nehovorím,a ak si to raz jeden chlap nedokáže vážit a zvážit,a zamiluje sa,ako nejaký fagan do inej,tak to asi nám ta námaha nestojí zati.
No,ale ty musíš,v prvom rade vediet,či sa o nho oplatí bojovat a či to vlastne chceš............... ☹

latvia
8. pro 2009

aha, nedocitala som....no, ked chce zmenit pracu, je to velke plus....vyskusajte to, ved rozvadzat sa teraz nechces, ci hej? mysli teraz na seba a dieta a cas ukaze....

filipal
8. pro 2009

Wali, presne ako ti teraz povedal, ze sa nechcel zamilovat, ale nemoze za svoje city, ti neskor moze povedat, ze vas nechcel opustit, ale city su mocnejsie a preto musi ist k tej druhej... ☹
ale co s tym? stava sa to v zivote a ti co hovoria, ze to nie je mozne, to jednoducho este nezazili.
predstav si, ze k tebe ma pomaly vztah uz ako k blizkemu rodinnemu prislusnikovi a zrazu vzrusenie, zamotala sa mu hlava, zatemnenie mysle...proste ulet! naozaj sa asi zalubil, ale je to len prechodny jav....
zvlastne, ze sa k tomu priznal. ale za zalubenie do ineho cloveka naozaj nemozeme... ☹ ☹ je to iracionalne...
podla mna zalezi na tom, ako ty zvladnes tuto situaciu. vycitky, tlak a pod. tu mozu napachat len skody. ale ako to zvladnut, kym mu to zalubenie nevyprcha?! tu je kazda rada draha a na kazdeho plati nieco ine.
odbornici radia zmenu. zmenu ucesu, vizaze, najdi si nejake cvicenie, kde budes pravidelne dochadzat, s kamaratkou pravidelne na kavicku...on nech strazi deti. musi v tebe objavit nieco nove, aby ste mohli vas vztah ozivit...