Podvádí mě?

eldenisa
2. pro 2009

Dobrý den,možná tady někde toto téma již existuje ale chtěla bych slyšet názor vás maminek,které budete na toto přihlížet možná jinak než já.
Včera jsem chtěla napsat své kamarádce ale jelikož nemám kredit chtěla jsem napsat od přítele.Měl zrovna přijatou zprávu od Sab....Martin-je to sice mužské jméno ale zpráva zněla: No měla jsem na mysli to tema co vcera. - pak už si to nepamatuji - a dále pokračovalo mam jen strach aby to mezi nama neprasklo.
Sla sem ihned za pritelem a chtela sem vysveteleni.Rekl ze je to jeho kamarad a ze tak jenom spolu blbnou.
Stihla sem si jeste precist co poslal on a bylo tam:Ahojky pusinko,jak se mas.Ja jsem jeste v praci,Co delas??
Chtěla jsem vědět váš názor jestli by jste vy věřili tomuto vysvětlení.......

naty.motylek
28. bře 2010

ahoj holky mužu mezi vás

helcah
29. bře 2010

No naty, to právě asi nebude chtít slyšet, radši jí to ani nebudu říkat, protože to našla právě v historii....jako přímo ty odkazy na jednotlivé slečny z té dané oblasti....

naty
29. bře 2010

no, tak to prostě prohlížel záměrně...ale to neznamená, že tam byl...třeba byl prostě jen zvědavej, co já vím, třeba mu někdo řekl, že to dělá nějaká známá, tak se chtěl přesvědčit apod. ...a nebo tam prostě chtěl jít...nebo šel...nicméně nevím, jak tohle řešit, protože zásadní chyba byla, že mu to řekla...teď,i kdyby něco dělal, si bude dávat majzla, nepřizná se a tvoje kamarádka se bude nadál trápit...bohužel...to by musela obcházet ty priváty s fotkou jejího muže a ptát se, jestli tam nebyl... 😝 😀 ...což samozřejmě neudělá, takže nevím... 😒 ...leda na něj něco vymyslet, ale to je otázka pak no... 🤐

somjezibaba
1. dub 2010

bebisek,filipal. dakujem za reakciu hoci prisla neskor ako som potrebovala a nakoniec som to teda musela zvladnut pretoze konfrontacia prisla....dosla som mu na to cirou nahodou,vedela som jeho prihl.heslo na net,ale nikdy som ho nezneuzila na to aby som sa mu hrabala v jeho poste.raz nahodou som si sadla k pocitacu,nebol odhlaseny a v tej chvili mu tam vyskocila rp a mne skoro oci vypadli,nemohla som tomu uverit ake sladke reci,lichotky,navrhy-ktore ale nepatrili mne.samozrejme s neprijemnym pocitom som pockala az odide do prace a potom slusnost-neslusnost ,precitala som si co som len vedela.bola som zdesena,verila som mu aj ked v nasom vztahu 7.rocnom uz to nie je ako na zaciatku...bolo to niekedy okolo valentina ked som to zistila,par dni som to vydrzala v sebe dusit,ale citila som ze dlho to nevydrzim.a este ma v tom zmatku co som mala v hlave napadlo pozriet si aj mobil,ked uz som sa uchilila k takemu ubohemu kroku-kontrolovat postu-tak nech je to uplne a to bola este horsia rana,mobil plny mms-iek a to len same baby v pradle ale castejsie bez neho az tri roky dozadu...a to si myslim ze nas vztah nebol vtedy na tom az tak zle,mali sme spolu cerstvo prve dieta a medzi tym samozrejme aj par fotiek rodiny,ktoa je vraj pre neho vsetko...no tazko opisat ako som sa citila,som vtedy par noci nespala a dve kila schudla,co mi padlo aj vhod kedze po druhom porode mam este navyse.nevedela som co mam urobit,povedat-nepovedat,otrasna situacia.je fakt ze posledny rok to vo vztahu riadne skripalo,a j sme si par krat skocili do vlasov,takze som jednu chytila tehotna-netehotna,dovtedy to urobil len dva razy ale miernejsie.vtedy som povedala ,ze u mna skoncil a nastala doba ladova ,nepomohli mu ani ruze.skratka to je pre mna chrapun co udrie zenu.a odvtedy ziaden sex!! celkom asi 9.mesiacov....ani nemal snahu .a teda po tom otrasnom zisteni s kym to vlastne zijem som sa rozhodla ze pridem prva ja.moj zmatok v hlave,krvacajuce srdce a este som si povedala o sex-no cista masochistka.......,no bol velice prekvapeny co sa deje ale potesilo ho to a mal vraj pocit ze nas vztah sa ubera k lepsiemu,ja som si ho totiz chcela otestovat-no vravim masochistka.to sa burka len chystala a prisla 2-3 dni,tlakova nadoba-cize ja-upustila paru a cosi mu splechla do tvare a potom to uz islo,ale jeho vyraz tvare-bol zdeseny co vsetko viem -a nemala som sa dozvediet -to sa mi pacilo.totiz on je ten dokonaly co nerobi chyby a vtedy som to bola ja kto ho precural.trvalo par dni kym sme to ako -tak uzavreli,vraj nic fyzicke nebolo,len fotky a pisanie,ale verte tomu....nemam kam ist atakze naozaj vyskakovat nemozem,ale keby som mala kam tak to urobim a myslim ze k tomu aj tak raz dojde,pretoze len co sa z toho otriasol tak sme zasa v starych kolajach,hesla samozrejme zmenil a ked idem k pocitacu tak sa bezi odhlasit,mobil vymazal a snad si mysli ze je to ok.no velke gulove,to sa sice da odpusti ,ale nie ZABUDNUT!no kaslem na neho.raz sa mu to vrati-a to bude chlapec pozerat....takze takto ...snad ste nepospali kym ste to docitali....

filipal
2. dub 2010

jezibabka, ojojooooj, ani neviem co ti mam na to napisat.... ☹ ☹
mne to vychadza cele tak, ze vo vasom pripade sa nejedna len o neveru, ale aj o ine, vazne problemy...
sama vies, lebo to spominas, ze je to aj fyzicka agresivita.
dokonca aj sama poznas riesenie, ktore spominas na zaver...."raz k tomu dojde"
pises, ze mate dve deti, tak chapem, ze riesenie nie je lahke.... 😔
si rozumna zena a vies, co mas robit, len musis nabrat odvahu. 😝

marianna222
24. dub 2010

Jezibabka, asi si nahnevana a asi odomna toto nebudes chcieť pocut, ale nerozmyslala si nad manzelskou poradnou? Je jasne, ze tvoj drahy to ma v hlave pomylene a nepochopil, kto je u neho v zivote dolezity, tak mozno to raz pochopi, len mu treba do toho pomoct. Správa sa ako puberitak. Ozaj u vas je viac problemov, ktore rozhodne treba riesit ci uz tou spomenutou poradnou (aj ked viem, ze ziadna psychologicka nevymaze to, co si zazila), alebo ak to nepochopi, tak zial rozchodom 😖. Musis byt silna a spravit vsetko pre to, aby si bola stastna ty aj tvoje deticky, tak hlavu hore 🙂 . My zeny to mame omnoho tazsie, pretoze citime vacsiu zodpovednost za deti, ale preto sme aj take silne osobnosti od prirody. Sama som rozvedena s dietatom, tak viem o com hovorim 😉 . Zacni zit svoj zivot naplno, nech vidi, ze niesi na jeho pubertiacke vykyvy zvedava (aj ked je jasne, ze to tak nieje, ale daj mu to aspon pocitit). Aj napriek tomu, ze mas rodinu, deti, tak si stale plnohodnotna osobnost, ktora si zasluzi zit - zit zivotom, aky sama chces a nie aky ti ho niekto bezohladny vytvori. Drzim prsteky 🙂

somjezibaba
25. dub 2010

nehnevamsa,kazda rada dobra.uvazovala som o tejto moznosti ale mam pocit ze by som neuspela,totiz si mysli ze je to vsetko moja vina,ze to su len nasledky mojho spravania a pravdepodpbne by tam poslal mna .ja si myslim,ze moje spravanie je vcelku normalne-na to co dokazuje a on samozrejme je uplne v poriadku-ja sa mam vraj zmenit....hovori sa urob svoju zenu kralovnou a budes kral -da sa to povedat sice aj opacne 🙂 🙂 ....v tejto chvili priznam sa to nejako neriesim,ale ma to u mna zapisane.je jasne ze mame vo vztahu problemy len nemam silu sa v nich teraz pitvat.skor si teraz potrebujem upratat v hlave,odreagovat sa-mame velku zahradu... 🙂 ma to urcite v hlave pomylene,ale vsetko si to nesie z domu-tak ako vsetci si urcity vzorec spravania nesieme-ja tiez niekedy spoznavam v sebe svoju matku 😅 ....u nich doma vladol patriarchat u nas skor naopak .a to potom niekedy vyzera ako boj.to uz je ale zase o inom....

filipal
25. dub 2010

Jezibabka, do tej poradne by ste museli ist aj tak obaja...mohla by si ist naozaj najprv ty a tvojho muza by predvolali.
viem, ze nie kazdy chlap sa da do takej institucie dostat, to ti pisem len ako info. 😉 drzim palce

kveta
25. dub 2010

Somjezibaba, neostala by som s ním. Uráža Ťa a bije Ťa tehotnú-netehotnú. Spamätaj sa. Toto nie je partner do života.

helcah
26. dub 2010

Ve vztahu je prý důležitá úcta. A když manžel mlátí manželku tak k ní asi moc úcty necítí a ta manželka si ho už asi vůbec nemůže vážit. Asi to neni jednoduchý, ale u mě by s první fackou láska vyprchala, tohle opravdu nesnesu a není to normální. Podle mě teda nevěra není zdaleka takový problém jako to fyzický napadání. I když na první pohled může nevěra bolet víc, ale to je jen teď, posléze to může dopadnout mnohem hůř.

somjezibaba
26. dub 2010

helcah,mas uplnu pravdu,tak to citim.aj ked poradna by mnohe mohla vyriesit,ja sama neviem ci dokazem este zacat od zaciatku.ta nevera-aj ked teda tvrdi ze fyzicka nebola-to preboli,ale to ze som dostala facku,to uz je pre mna iny problem,ak sa budeme tvarit ze sa vlastne nic nestalo,tak ja sama stracam hrdost aj pred sebou ze si to necham,co uz potom on??

helcah
26. dub 2010

No právě a navíc bych se bála co na to děti. Myslím si, že kdyby se to časem ještě zhoršilo tak ním budou opovrhovat. Já se tedy přiznám,že mě chlapi, co umí uhodit ženskou připadají strašně ubozí a kdyby mě manžel uhodil tak nevím, jestli bych ho dokázala považovat za něco jiného než za nulu. Sestry otec před rozvodem mou mamku několikrát fyzicky napadl a já teda ním do dnes opovrhuju a možná ho i lituju. Poradnu bych určitě zkusila, ale průser je, pokud si ten člověk neuvědomí, že je chyba v něm, pokud pořád bude dávat vinu tobě, tak s ničím nepřestane. Otčím má dnes dávno novou rodinu a svou ženu opět mlátí a to čím dál tím hůř, ale chybu na své straně neshledává.

mmarketkah
27. dub 2010

Ahoj, jsem tu nová ale toto téma mě zajímá, protože jsem úplně ve stejné situaci 🙄 Přišla sem manželovi taky na takovouto sms a uhodila na něj co to znamená a on že si jen tak píšou, že to nic neznamená. Sou to zrovna dva měsíce a najednou z toho nic to neznamená bylo že je to jeho osudová láska a že ji miluje ale nechce od nás odejít ap... Myslela sem, že je to jenom flirt, které ho přejde ale když mi dneska řekl, že na mě nebude mít zase čas a možná bude s ní něco se ve mě zlomilo a řekla sem mu ať si sežene bydlení a odejde. Já už jsem z toho na nervy a on jako by nic a že to přece není jenom tak odejít. Ale vybral si to sám a já budu myslet taď hlavně na sebe a moje dvě holky. Takže pokud můžu radit okamžitě to nějak začněte řešit než z toho bude zase nějaká tá osudová láska ap...

filipal
27. dub 2010

no Marketka, blahozelam ti, ze si ho dokazala vyhodit! ake velke dcerky mate? neuveritelne, zrazu osudova laska! 😠 😠 😠

somjezibaba
27. dub 2010

mmarketkah,si silna,fandim ti,ja nemam kam odist a na jednom dvore s nami byva aj jeho matka,nemienim urcie zostat s nou a jeho poslat....to by bolo trochu na hlavu,musela by som zbalit aj ju....u nas je to tak sproste domotane a niekedy sa citim ako v slepej ulici,

helcah
28. dub 2010

jezibabka a co tvoji rodiče? Ty Ti nemohou nějak pomoci?

kveta
28. dub 2010

Somjezibaba, jeho matka nie je Tvoj problém, ale jeho. Nech ju zbalí on. Je na hlavu, že s ním ostávaš... Nehľadaj výhovorky, ale cestu z problému...

somjezibaba
28. dub 2010

helcah s mojimi rodicmi nekomunikujem uz niekolko rokov 😒 a kveta: pri troch detoch to nie je jednoduche....keby som cakala prve tak ako ty,v pohode ,uz som prec a vlastne ja uz jedno zlyhane manzelstvo mam za sebou,odtial ta 19.rocna,vtedy som nemala problem ...teraz ako 39 rocna zacinat znova a z nicoho,vsetko mame na hypoteky....viem cim som presla vtedy ako som sa hrabala z nuly,teraz je to naozaj zlzitejsie a hrdost-nehrdost asi pre mna bude schodnejsia cesta-najprv poriesit po dobrom niekde v poradni

mmarketkah
29. dub 2010

Díky za podporu já pořád nevím jak budu žít dál On pro mě byl vším všechno jsem kvůli němu zahodila a to byla asi ta největší chyba 😖 Holky jsou ještě malinký 3 a 1 rok . Nevím byla jsem u kartářky a ta mi všechno tohle předopvěděla a kdyby ste věděli do jakých detajlů jenže mi řekla, že se z toho vzpamatuje a vrátí se k nám a že to potom bude on, které bude prosit o lásku. Jenže já už v to nevěřím i když doposud měla ve všem pravdu. Každopádně mu nebudu dělat žádné problémy s holkama a doufám už kvůli nim, že zůstaneme aspoň kamarádi.

helcah
30. dub 2010

Jezibabka, zkus to, od toho přece manželský poradny jsou. A když to nepůjde, alespoň si pro to udělala všechno. S těmi rodiči to je škoda, ale ať je to problém s partnerem nebo rodiči, ráda bych řekla jedno: život je docela krátký a člověk by se měl snažit ho prožít alespoň trochu šťastný, aby sis jednou nevyčítala, že jste byli všichni nešťastní a mělo to být úplně jinak. Takže pokud Ti bude líp samotné s dětmi, zkus to nějak vyřešit. Sice je to těžké, ale můžeš zkusit zkontaktovat nějaké odborníky. Já se totiž nemůžu vzdát názoru, že chlap, který ženu jednou uhodí s tím už nikdy nepřestane.

somjezibaba
30. dub 2010

dakujem helcah ,tak to je naozaj rada na zamyslenie,musim so sebou nieco urobit,teda nieco viac ako robim...to o tom zivote sa mi paci,clovek casto zabuda na jednoduche veci...

bebisek
7. kvě 2010

Ježibabko,
ani nevíš, jak ti rozumím, mě sice můj muž neuhodil, ale je mi 40, děti malé, práce žádná a dům na hypotéku, naštěstí ten
můj se probral a začal sekat dobrotu - aspoň doufám, ale drží se doma, tak nejspíš ano
Ale jeho prohřešek to nebyl první a pokud bych měla práci a byla nezávislá, nejspíš bych to řešila radikálně.
Nedělej ukvapené závěry, vše si promysli tak, ať je to ku prospěchu tvých dětí a ku prospěchu tvému, to je důležité, ale určitě si nenech ubližovat
Chápu, že je to určitě těžké, ale pokud nemůžeš odejít a osamostatnit se, zkus se s ním domluvit na slušném jednání a soužití když ne kvůli vám, tak kvůli dětem.
Moc a moc ti držím palce.

přiznám se, že u nás fungujeme jako přátelé, pořád to nemůžu překousnout, takže žádná intimita mezi námi není, teď
je pracovně měsíc pryč, než odjel začalo se to trochu po čtyřech měsících zlepšovat, ale ta křivda a bolest je moc velká
a netuším, jestli to ještě někdy bude jako dřív. Přála bych si to už kvůli dětem

Mějte se všechny hezky a ještě přeposílám pár řádků, které mi dnes poslala má milá kamarádka - líp bych to nenapsala:

"Jsou věci, které už nelze vrátit zpět nebo napravit - důvěra je moc moc křehká. Kdyby všichni nevěrní chlapi byli aspoň tak chytří, aby dokázali své zálety utajit. Můj názor je ten, že chlap, co tohle nezvládne a přitom chce dál setrvávat v původním vztahu je idiot, který ani ve snu nemá zdání, co svojí hloupostí a neopatrností nevratně způsobil."

pa

tetes1
8. kvě 2010

Velice se omlouvám,rozhodně se nechci nikoho dotknout nebo urazit. Ale. Mám velmi radikální názor na to,když chlap uhodí ženskou je to podle mě s.áč a když uhodí těhotnou ženskou,tak jak by řekl Homolka je to pro mě mrtvej muž. Ale jednou mě můj muž vytočil na tolik, že jsem po něm mrskla,co jsem měla momentálně v ruce a nedokázala jsem v danou chvíli z toho vyvodit důsledky (jakože jestli něco rozbiju,jestli ho zraním....) Prostě člověk je tvor omylný a citově založený, tudíž asi né vždy se mu podaří držet své nervy na uzdě. Není to omluva,ale možná polehčující okolnost. Nicméně,co dál. Tak buď to po nějaké době odpustím nebo s tím chlapem končím. A tím nemám na mysli,že to musí být konec,jakože odstěhovat se,pokud mi to finanční podmínky neumožňují. Ale můžu dát jasně najevo, a pokud chci,aby to chlap pochopil,nezbývá nic jiného než mu to vysvětlit naprosto jasně. Že teda konec,budeme žít ve společné domácnosti,ale už si každý jedeme po svém. Ale když něco takového neudělám a zároveň se vnitřně rozhodnu, že ho potrestám tím, že s ním 9 měsíců nebudu spát....Tak co vlastně teda chci? Skončit s ním,ale zároveň si ho stále nárokovat? A tresta někoho tím, že budu odmítat s ním spát? No, nevím,ale tím si vlastně nekoleduju o nic jiného než že si někoho najde. Netvrdím,že je to správně,ale co si ten chlap má o tom myslet? A nechci moc rýpat do toho,že když mi zůstanou kila po porodu a nic s tím nedělám, že se chlap chce podívat na ženskou s hezkou postavou.....Já bych tomu, že "jenom" kouká na net a nechá si posílat nemravné fotky,skoro i věřila. Prostě si potřebu sexu kompenzuje jinak.