Podvádí mě?

eldenisa
2. pro 2009

Dobrý den,možná tady někde toto téma již existuje ale chtěla bych slyšet názor vás maminek,které budete na toto přihlížet možná jinak než já.
Včera jsem chtěla napsat své kamarádce ale jelikož nemám kredit chtěla jsem napsat od přítele.Měl zrovna přijatou zprávu od Sab....Martin-je to sice mužské jméno ale zpráva zněla: No měla jsem na mysli to tema co vcera. - pak už si to nepamatuji - a dále pokračovalo mam jen strach aby to mezi nama neprasklo.
Sla sem ihned za pritelem a chtela sem vysveteleni.Rekl ze je to jeho kamarad a ze tak jenom spolu blbnou.
Stihla sem si jeste precist co poslal on a bylo tam:Ahojky pusinko,jak se mas.Ja jsem jeste v praci,Co delas??
Chtěla jsem vědět váš názor jestli by jste vy věřili tomuto vysvětlení.......

haninap
3. pro 2009

No jo , když ony ty ženské po nich pořád něco chtějí : vykoupat, nakoupit, nakrmit , pohlídat atd. a ještě jsou protivné. Milenky jsou příjemné usměvavé , chápající. No a doma zázemí . Já se včera ptala , jestli mu není trapný chtít doma večeři a čisté prádlo, zatím co on dělá co dělá. No není 😝 . A když to žena utne , tak je za tu zlou, co se o něj nepostarala.

sirael4
3. pro 2009

filipal: S takovými já nesouhlasím.Myslím, že když je snaha na obou stranách, vše se dá urovnat.Jsme dospělí 🙂

sirael4
3. pro 2009

haninap: To jsem taky už slyšela někde.A ty to víš, on ví že víš a stejně s tím nepřestal? 😕

kutcher
3. pro 2009

Holky, ja jsem az takova, ze kdybych mela duvodny podezreni, dala bych dite hlidat nasim a chlapoj bych rekla, ze jedu do lazni se z toho vseho uvolnit a uplne normalne bych ho spehovala... sledovala bych ho do prace a pak co celej den dela... normalne by me asi nebavilo se za nekym plazit, ale byla bych tak nasr..a, ze by me od spionaze neodradilo ani par volu.

haninap
3. pro 2009

Sirael:On ví , že já vím. Jestli přestal nevím ,ale chová se ke mě lhostejně . Prý si nemůže pomoc. Tohle téma se už řešilo v Manželská poradna a Manžel má kamarádku. Je neuvěřitelné kolik pitomců běhá po světě.
Jen já už konečně nacházím sílu žít bez něj. Za týden máme 10 let od seznámení. 😒. tak to asi oslavíme stěhováním

peppapig
3. pro 2009

kutcher, v podobne situaci bych to resila stejne jako ty

sirael4
3. pro 2009

kutcher: Na to je tu forum My stíhačky 😀
haninap: Chceš ho opustit?Myslíš že se jeho lhostejnost ještě nespraví?Nechápu, proč je lhostejnej on, když on je ten kdo to pokazil 😢

haninap
3. pro 2009

To neví ani on sám. Já si myslim , že se zamiloval. Já ho neopustim. jen mu sbalim kufry. už je to po druhý. prvně prosil snažil se. Dnes je problém v komunikaci daleko snáze se navazují vztahy. bez mobilů a internetu by to nemuselo dojít tak daleko, času na schuzky tolik není. Jako my tady.

kutcher
3. pro 2009

sirael4 To me je jasny, ze takove tema tu asi bude, ja to nedelam a duvod nemam, ani nejak nic moc radsi neresim, proto se stihackou byt necitim, popravde o tomto foru nevim, protoze mam internet v mobilu a dela mi dost potize se vsema tema strankama listovat, jen pisu, co bych udelala, kdybych si neceho takovyho vsimla, furt lepsi, nez se klepat nekde v rohu v nejistote a cekat, az ten srab sebere odvahu se priznat a omluvit, asi tak nejak

filipal
3. pro 2009

Sirael, nerozumiem? s akymi nesuhlasis? myslis s rozvodmi kvoli tyraniu a alkoholizmu?

sirael4
3. pro 2009

filipal: S tím, jak některé ženy svádějí naschvál kolegy atd.
haninap: Když ho neopustíš, ale sbalíš mu kufry, jaký to bude mít význam?
S tímco jsi napsala ohledně mobilů, internetu, to máš pravdu...bohužel, nic s tím nenaděláme 😒 A prvně to byla ta samá, nebo měl jinou?

haninap
3. pro 2009

Přestanu se dennodenně trápit tím, Jak nic nedělá pro urovnání věci. Já jsem tu doma a s dětmi nikam nepůjdu. Nedokážu žít jen tak vedle sebe bez lásky , umořilo by mi to. 😢 Nejsem to já kdo vše zahodil.

filipal
3. pro 2009

ahaaa! 😉 Sir.

Haninap, ty este cakas na tu poradnu, nie? 😝

sirael4
3. pro 2009

to je správný, já bych se ale asi trápila i kdyby tam nežil... 😒

haninap
3. pro 2009

Jo, ale věci nějak plynou, že v tom moc šancí nevidim. dennodenně posloucham, že se nezmění a nebude se sebou nic dělat. O takovou budoucnost nestojim. Ale pak mi ta jeho vstřícnost ohledně poradny nejde do hlavy, zrovna on za psycholožkou. nebejt toho tak už je dávno pryč.

sirael4
3. pro 2009

To by měl,možná by si uvědomil,jak se chová 😒

filipal
3. pro 2009

moj ex pred rozvodom sa tesil do poradne, tam posielali automaticky kazdy par... pomaly flirtoval s psychologickou
a tak ju manipuloval, ze si s nim nevedela rady... bola mlada a neskusena, cervenala sa... treba zohnat skuseneho terapeuta, ked ti ide o dobry vysledok...

haninap
3. pro 2009

mam doporučeno od babičky psychiatričky. měla by být zkušená. No to by mi kleplo , kdyby tam flirtoval 😠

draga
3. pro 2009

eldenisa...nechci tě nějak trápit...sama asi stejně tušíš...ale jedno ti řeknu...chodila jsem s několika partnery a skoro vždycky mi říkaly jejich maminky jak mě moc mají rádi a že kdyby mi ten jejich pacholek něco provedl tak ho poženou...pak došlo na rozchod z jejich strany a ani jednou se mě maminka nezastala 😀 v tu chvíli je to jejich dítě a kdyby se postavil na hlavu tak ho omluví...to jen k tomu, jaks psala, že tě má jeho tatínek rád a že by hnal z domu jeho...no jinka ti přeju hodně sil a abys to nějak vyřešila, protože tahle situace je na palici... 😔

filipal
3. pro 2009

Haninap, tvojej babicky? ta chudera psychologicka, nevedela co si pocat a doporucila hned po pol hodine, ze sa s nim mam rozviest! 😀

rimmel
3. pro 2009

draga no ja mam zase iny priklad..matka byvaleho ma mala tak rada ze jemu ozaj vynadala ked sme sa rozisli (obaja spolocne ale viac menej on) a stretavala som sa s nou nadalej 😝 😀

filipal
3. pro 2009

Rimmel a teraz si so svokrou tiez tak dobre rozumies?

rimmel
3. pro 2009

filipal ano 🙂 mna vzdy vsetky mamicky mali rady 😀 az na posl.byvaleho, ten matku nemal, iba otca a ten teda nist moc...nastastie to je uz minulost

rimmel
3. pro 2009

dokonca si so svokrou rozumiem ovela lepsie nez s mamou ☹ svokrat mi je velmi podobna a moja mama je uplny opak mna 😝

filipal
3. pro 2009

tak si asi mile ziena, ked si ta oblubia aj svokry! 😉 😅 ale cudne, ze ten otec ex nebol nadseny...a manzel si ta asi vybral podla mamy. asi maju dobry vztah, ze? 😎

haninap
3. pro 2009

Filipal: Ne moje babi má deprese a léčí se na psychiatrii u velmi dobré doktorky. Ta mi doporučila tu poradnu. Jen bych nerada chodila na kontroly s babčou 😉 , není k tomu daleko.

rimmel
3. pro 2009

filipal ano maju vyborny vztah... 🙂 akurat sme sa minule bavili ze aka som jej podobna resp ze ako mame rady tie iste veci az ho to vystrasilo lebo vedome si ma urcite podla toho nevybral ale mozno na tom daco bude 😀

a ten otec..no on bol taky celkovo divny..ako slusny vsetko ale ked som zacala rozpravat o nasej "buducnosti" tak sa mi len rehotal..asi vedel preco 😉

filipal
3. pro 2009

Rimmel, partnera si podla rodica druheho pohlavia vyberame podvedome (nie vedome) ak sme boli v detstve spokojni.
ak nie, tak si vyberame presny opak. ( ja som si vybrala presny opak...a tiez podvedome) 😅

rimmel
3. pro 2009

no ja neviem co som si vybrala, moj muz ma narodky v ten isty datum ako moja mama, alkohol nepije vobec na rozdiel od mojho otca kt.ho pije denne ale inak je kludas ako on 🙂

nikka.vo
3. pro 2009

Filipal,já jí neradim aby ho opustila,ale aby se rozhodla co vlastně chce. Přiznám se že při přečtení prvního příspěvku bylo hned jasné, že je eldenis ten typ, co si to nechce připustit a radši si bude vsugerovávat, že to není tak jak to vypadá a ještě začně věřit tomu co jí mu říká a všechna vina bude na ní a ona bude ta špatná. A hned po tom přečtení mi bylo jasný, že tady nejde ani o otázku - podvád/nepodvádí? ale spíš mám ho opustit, nemám? ☹ A tady asi už ani nejde jen o tu nevěru, ale i ty keci co pak měl, takhle se chová milující člověk? Kdyby měl svědomí čisté, tak se tu situaci snaží alespoň trochu pochopit a zasmál by se tomu, že díky kamarádovi s kterým si píše jako s ženskou se málem rozchází a snažil by se to řešit, zavolal by mu, nebo by prostě reagoval jinak.