Podvádí mě?

eldenisa
2. pro 2009

Dobrý den,možná tady někde toto téma již existuje ale chtěla bych slyšet názor vás maminek,které budete na toto přihlížet možná jinak než já.
Včera jsem chtěla napsat své kamarádce ale jelikož nemám kredit chtěla jsem napsat od přítele.Měl zrovna přijatou zprávu od Sab....Martin-je to sice mužské jméno ale zpráva zněla: No měla jsem na mysli to tema co vcera. - pak už si to nepamatuji - a dále pokračovalo mam jen strach aby to mezi nama neprasklo.
Sla sem ihned za pritelem a chtela sem vysveteleni.Rekl ze je to jeho kamarad a ze tak jenom spolu blbnou.
Stihla sem si jeste precist co poslal on a bylo tam:Ahojky pusinko,jak se mas.Ja jsem jeste v praci,Co delas??
Chtěla jsem vědět váš názor jestli by jste vy věřili tomuto vysvětlení.......

sayast
2. pro 2009

elde,je mi to lito, ale po tom co v tech zpravach bylo, bych jeho vysvetleni neverila 😔

consti
2. pro 2009

eldenisa nevěřila...Ale nevím, jaký tvůj přítel je atd. To si musíte vyřešit mezi sebou 😅 .

vendulka
2. pro 2009

eldenisa, no ja bych mu teda neverila, to je trosku trapna a blba odpoved na tvoji otazku co to znamena...je mi to lito...

asanaa
2. pro 2009

elde moc moc mě to mrzí,ale nevěřila bych ☹ mám velice podobnou zkušenost,bývalí používal ty samé fígle a pak stejné výmluvy!!!Nakonec jsem na to číslo zavolala a vzala to ženská,takže nebylo pochyb. 😔

eldenisa
autor
2. pro 2009

je fakt ze si s jednim kamosem rikaji mysacku a tak ale o tomhle klukovi jsem od něho nikdy nic neslysela a i tak nesedi mi to mela a neprasklo.On se ted se mnou hada ze mu neverim a kdyz sem mu rekla že na to číslo zavolám ze svého telefonu a pockám jen kdo to zvedne a pak řeknu že je to omyl,řekl že mu nebudu dělat ostudu a že to číslo smazal,ale kdyby to byl kamarád tak přece to číslo nemaže!!JE mi z toho zle nvím čemu mám vlastně věřit 🙄

vendulka
2. pro 2009

tak to je trapne teda co ti rekl 😠

xsuzzi
2. pro 2009

elde:bohužel lepší než v tobě vyvolávat naděje jestli to opravdu není nějaká sranda s kamarádem....není

je mi to líto,ale pokud sis přečetla větu bojim se,aby to neprasklo,tak Tě tvůj přítel podvádí 😔

filipal
2. pro 2009

kamaratovi by pisal " Pusinko" ? zrejme si mu prisla na neveru... ☹

rimmel
2. pro 2009

jasne ze neverila....

xsuzzi
2. pro 2009

ježiš já koukám,že spolu máte miminko 😢
to je strašný,mrzí mě to za Vás 😢 držte se

henikav1
2. pro 2009

elde, keby to bol naozaj kamarat a ze len tak blbnu, tak by ti sam dal telefon, aby si si to preverila, ale ked to rychlo zmazal, tak nema ciste svedomie

iris
2. pro 2009

nevěřila, ani náhodou, hloupá výmluva

kaci1
2. pro 2009

Buď to táhne s nějakou ženskou a nebo s nějakým chlapem. Rozhodně bych mu neskákala na ty trapné výmluvy!
Klidně bych na to číslo zavola. Ostudu dělá on tobě!
A jestli to tak nejní, tak asi nemam smysl pro humor!

momin
2. pro 2009

Zdravim,pokud ma tvuj pritel stejny smysl pro humor jako muj,verim ze by kamaradovi pusinko napsal!! ja uz sem dokonce i na ty jeho kamarady zarlila dokud sem je nepoznala a nepochopila ze je to opravdu jen vtip... Ale taky nevim co bych na tvem miste delala.. henikav1 to napsala asi uplne presne. Kdyby to byl opravdu kamarad myslim ze by nereagoval tak podrazdene...

aniv
2. pro 2009

Vyhovára sa - a v tom sú chlapi majstri sveta, to mi ver. A neopísala si si to číslo? Ak áno, skús zavolať, ale nie zo svojho mobilu

eldenisa
autor
2. pro 2009

Já tomu právě taky nechci věřit,a navíc je tu ta malá která za nic nemůže já prostě nevím jak dál......Mamka mi řekla ať odejdu když sem to řekla mu tak má tisíc výmluv jako že to byl jen kámoš a že když to nedokážu pochopit tak je to moje věc ale kámoš by mu určitě nepsal takové kraviny a nepsal by jako ženská a na to co psal co děla by určitě neodpověděl ŽE HAJÁ!!!!!

enilora
2. pro 2009

eldesisa
som si 100% istá že ťa podvádza...takto nejako som načapala aj mojho muža...keďže píšeš že je to len priatel rýchlo ho pusti k vode a pohladaj si takého čo si ťa viac zaslúži.

martimarti
2. pro 2009

Bacha...prohlížení cizího mobilu je trestným činem...jen tak na okraj 😉

http://www.trivis.info/view.php?cisloclanku=200...

eldenisa
autor
2. pro 2009

ANIV:chtěla sem si ho opsat ale už mi ten telefon nedal a řekl že prej abych mu nedělala ostudu tak to číslo smazal ale proč by mazal číslo kamaráda se kterým si tak důvěrně píše??!!!!

henikav1
2. pro 2009

elde, este nieco, aby si ho neodpisala velmi rychlo, teda neverila by som mu, ze to nebola zena, ale mozno ta nepodvadza skutocne, len cez sms si pise pikantne spravicky a mozno na nejakom chate. Takto ho neznama tajomna zena rychlo poblazni a tak isto rychlo to moze aj prejst, ale horsie by bolo keby sa dohodli na skutocnom stretnuti, to by sa mohlo sice tiez rychlo skoncit sklamanim, ako aj tym, ze by ta podviedol, tak zvys ostrazitost

jana06
2. pro 2009

Eldenisa, připojuji se k ostatním...
Bohužel Tě opravdu podvádí. Z fleku Ti vysypu xy výmluv a ukonejšení, jen aby bylo zažehnáno peklo. Znám to z vlastní zkušenosti.

eldenisa
autor
2. pro 2009

martimarti:Já si ho neprohlížela a není to cizí telefon když je koupený za moje peníze a chtěla jsem jen napsat kamarádce!!!!!

rimmel
2. pro 2009

marti a to aj plati ak ti muz da heslo na jeho email? 😀

martimarti
2. pro 2009

Ale napsala jsi, že jsi chtěla poslat SMS od přítele 😀 😀

momin
2. pro 2009

marti marti tak tohle urcite potrebuje eldenisa ted slyset.... 😖

vevusiatko
2. pro 2009

eldenisa drzim palce viac nemam co povedat...to je chore aby prehladavanie cudzieho mobilu bolo trestynm cinom sak to potom zatvarajme chlapov a zeny za neveru 😠 😠 😠 😠 😠 😠

eldenisa
autor
2. pro 2009

martimarti:Psala pořádně si prosím ještě jednou pročti celý dotaz na hoře je to tam napsáno!! 😉

martimarti
2. pro 2009

Rimmel, já nevím, já nejsem právník 😉 jen to píšu proto, že si vzpomínám, jak nějaká žena byla odsouzená za to, že manželovi prohlížela ze žárlivosti mobil...fakt je to ze zákona, holky 😉 😉
To není můj výmysl, tak bacha 😀 😀
Když už prohlížíte, tak aby o tom nevěděl a nesmíte říci, že jste prohlížely, to dá rozum 😀 😀

elmesdemayo
2. pro 2009

vrchol trapnosti je v této chvíli zapírat. Vrchol amatérismu bylo nechat volně svůj mobil.

Ale nejvíc se mi zvedá žaludek z toho, jak si chlap může udělat dítě a místo zodpovědnosti se vrátit do puberty a chovat se jak idot.