Podvádí mě?

eldenisa
2. pro 2009

Dobrý den,možná tady někde toto téma již existuje ale chtěla bych slyšet názor vás maminek,které budete na toto přihlížet možná jinak než já.
Včera jsem chtěla napsat své kamarádce ale jelikož nemám kredit chtěla jsem napsat od přítele.Měl zrovna přijatou zprávu od Sab....Martin-je to sice mužské jméno ale zpráva zněla: No měla jsem na mysli to tema co vcera. - pak už si to nepamatuji - a dále pokračovalo mam jen strach aby to mezi nama neprasklo.
Sla sem ihned za pritelem a chtela sem vysveteleni.Rekl ze je to jeho kamarad a ze tak jenom spolu blbnou.
Stihla sem si jeste precist co poslal on a bylo tam:Ahojky pusinko,jak se mas.Ja jsem jeste v praci,Co delas??
Chtěla jsem vědět váš názor jestli by jste vy věřili tomuto vysvětlení.......

eldenisa
autor
3. pro 2009

Možná opravdu nemám žaludek na to abych se odstěhovala,protže jsem chtěla ať má malá úplnou rodinu.Nechtěla sem ať má to co já.Naši jsou 11 let rozvedeni.
Nebojím se že by se jeho rodiče nepostavili za mě.Jelikož oni jsou spolu 25 let a jsou pořád do sebe zamilovaní jako puberťáci -tohle obdivuju.Třeba když se někdy bavíme před nima s přítelem a on mi řekne ty vole,tak hned jeho táta řekne,mamko slyšela si to?jak to s ní mluvíš takle já se s mamkou nikdy nebavil.A byla to taky podmínka když sme řekli že chce bydlet tady.Jeho taťka mu řekl že si má uvědomit že bude mít rodinu a že jestli zjistí že se hádáme nebo že mě podvádí okamžitě letí pod most,že on tohle nesnáší a že by to nikdy neudělal.Je to dost správný chlap.Věřím tomu že já bych nebyla ta špatná.
Proto chci taky počkat ať mám jasný důkaz ať věří mi a né jemu ať tady pak nejsem za mrchu já,která s ním nechce být a že si hledám jen záminku ☹

nikka.vo
3. pro 2009

😉 eldenisa, tak snad tě znají, vědí jak se máte rádi, že žádný problém nebyl a kdyby ses odstěhovala, tak snad budou věřit tobě, ne? Podle toho co píšeš o tom nepochybuju. A nechceš se odstěhovat kvůli jeho rodině, nebo sobě? Je do toho netahej, nejdůležitější jseš ty,přítel a malá, neřeš okolí. A úplná, ale nešťastná a hádající se rodina, je určitě mnohem horší, než rozvedená rodina, kde má holt tatínky dva. Je vidět, že na to nejseš připravená, tak pokud jseš tak silná dělat, že se nic neděje ( a věř že teď asi důkazy seženeš těžko) tak není co řešit a dej tomu ještě čas, jak už tu někdo psal, rozejít se můžete vždycky. Jen aby se to nestalo za pár let a ty si přišla zbytečně o drahocený roky života a malá snášela rozvod hůř 😉 To je tvůj boj, ale zase to neber tak, že ty jseš ta co rodinu rozbije 😉
Já třeba taky vim, že dneska bych na nevěru nahlížela jinak a mozek by mi říkal, ať nedělám tak razantní rozhodnutí a dám mu ještě šanci, ale srdce mi říká, že tak bych žít nedokázala. Já vim na 100% že bych se trápila, podezírala ho a určitě bych mu to ještě několikrát vmetla do tváře. 😔 A taky při každém nezvednutí telefonu, nebo zpoždění bych si v hlavě přehrávala scénáře kde teď je a co dělá ☹ Takže tady ti už asi moc neporadíme. Myslím, že všechny do jedné jsme řekli jak si myslíme,že to je a na tobě je udělat rozhodnutí a s tím ti už nikdo neporadí,tady už se většina neshodne 😉

ani3012
3. pro 2009

nikka.vo
tak to si teda báječne poradila 😀 😀 😀
Všetko si napísala tak,čo sa odohráva momentálne v mojej hlave.Tiež sa pýtam,či dať ešte šancu alebo nie.Hodila som si kockami,(blbé,ale ma to pobavilo)že ak tam budu min.3 šestky tak to skúsim ešte raz.A ono tie potvore tam boli štyri 😀 😀
No v stredu ideme do man.poradne,tak uvidím tetu psychologičku,čo poradí
A by si niekto nevykladal také veci,že sa riadim kockami,tak to nie,to len z blbosti ako keď trháte kvetinke lupienky:ľúbi ma-neľúbi ma 😉

lamarika
3. pro 2009

eldenisa: Moje kamarádka je se svým přítelem 5 let. Před dvouma rokama mu přišla na nevěru a rozhodla se, že mu odpustí a zůstane s ním. Neustále žije s obavama když se třeba zdrží v práci, že je někde s nějakou jinou. Kontroluje mu telefon, mail, icq, . . . Asi před třema měsícama mu přišla opět na nevěru a zase se rozhodla zůstat. Vůbec svému příteli nevěří, neustále ho kontroluje, telefonujemu, nahání ho. . . Děti zatím nemají, ale plánují je a já si nedokážu představit, že v takovém prostředí bude vyrůstat malé dítě. Jak ve vztahu chybí důvěra, tak to pak stojí za prd a ani ta atmosféra pro děti není dobrá. Oni to vycítí. Kdyby mě manžel podvedl, tak bych radši žila v nevědomosti, protože i kdybych mu na to přišla, tak bych ho neopustila, nemám na to sílu a pak by trpěl akorát malej.

nikka.vo
3. pro 2009

lamarika, tak to je síla... to už je nějaká psychická závislost na něm, ne? 😕 😕 😕

mywiel
3. pro 2009

Necitala som vsetky posledné strany, ale zatial si s nou len pisal nie? Nespal s nou dufam, mozno zatlka lebo sa zlakol, ze si na to prisla a boji sa, ze ked budes mat jasny dokaz a on to prizna, ze odides, mozné je aj to, ze teraz chodi po zeravom uhli, ked si na to prisla a snazi sa ti to vyhovorit, ze si s niekym zacinal. Ak to je len na zaciatku a nic okrem pisania nebolo mozno este mas sancu to zachranit a ak to zaslo uz dalej tak sa ti zrejme aj tak neprizna. Napis mu email a povedz mu, ze ste rodina, ze ste traja tak ako si predstavuje svoj zivot dalej, lebo ty potrebujes mat v nom doveru, ze sa to uz nezopakuje, uvidis ked si to precita a rozlezi sa mu to v hlave mozno s tym sekne a pochopi o co prichadza. ☹

lamarika
3. pro 2009

nikka: Asi trochu ano, ale jsou tam i jiné důvody. Bydlí v jiném městě a ona tam namá za kým by šla . Zatím ještě studuje a sama se neuživý, takže bydlet s ním je asi pro ni menší zlo. Každopádně on je živoucím důkazem, že jednou podvede, znovu podvede. Nejhorší je, že poprví ji podvedl se ženskou, která byla v sedmým měsíci a podváděl jí s ní opakovaně. Podruhý opět s ní, ale už netěhotnou

ani3012
3. pro 2009

lamarika
samozrejme,nikto by sa nechcel dozvedieť,že ho jeho drahá polovička podvádza.Verím tomu,že je hodne žien ,ktoré v tej nevedomosti žijú.Ale prísť na neveru a tváriť sa,že nič sa nedeje,len kvôli deťom,je riadna blbosť.Ja sa snažím správať sa tak ako vždy.A Evka to cíti a je veľmi plačlivá,zle zaspáva.S mm sa vôbec nehádame,len diskutujeme.On chce zostať a ja som povedala zase že tri krát a dosť.
A Patrik?Ten vníma všetko,aj keď to vyzerá,že je mimo(je pozerá na rozprávku)

mywiel
3. pro 2009

eldenisa tu ale nejde o nejaku obhajobu pred rodicmi, na to sa vykasli, tu ide o to aby si to zachranila a on si uvedomil, ze blbne, tu nejde o to ho zalovat pred rodicmi to ti aj tak manzelstvo nezachrani, myslis, ze mu rodicia dohovoria a on sa zmeni a bude ti za to vdacny, ze si im to povedala? Napis mu ten mail bez vycitiek, co k nemu citis, svoje obavy ale bez urazania, uvidis hadam sa spamata.

lamarika
3. pro 2009

ani: já jsem to brala podle sebe. Nedokázala bych se chovat k manželovi jako dřív. Asi bych pořád bulela, na manžela nemluvila a nebo na něj řvala. Taky bych mu dělala naschváli, např. bych mu nevařila, neprala, atd. Já nejsem z těch klidnějších, takže u nás by to opravdu odnesly děcka. Na druhou stranu i když tuším jak by to u nás vypadalo, tak bych stejně asi nedokázala odejít. Nevím, zatím to nemohu posoudit, protože jsem se do takové situace nedostala a doufám nikdy nedostanu.

ani3012
3. pro 2009

lamarika
veď o tom hovorím.Ja som si myslela toto isté. 😉

ani3012
4. pro 2009

Manželská hádka:
-"Priznaj sa - bol si mi neverný?"
-"Koľkateho?"

filipal
4. pro 2009

Lamarika, tak to uz ta tvoja kamaratka nema pud sebazachovy! 😖
nech uteka, kym nie je tehotna! taky chlap sa nikdy nezmeni.... ☹
Ani 😀 😝

smileyka
4. pro 2009

keby som mu na to takto prisla, tak by sa podla mna zachoval ako chlap keby sa priznal. Aj ked by to sakra bolelo, ale neznasam zbabelcov.

kacka.va
4. pro 2009

smileyka: ty znáš nějakého chlapa, který se přizná? Já ne. A když se přizná, tak pochybuju, že je ta pravda celá.

ani3012
4. pro 2009

kacka.va
presne tak!Aj môj si myslí,že keď nepovie celú pravdu,tak to vlastne klamstvo nie je,len nepovedal všetko 🙄

soniada
4. pro 2009

eldenisa v mojom okolí sa robí to iste, chlapi si ukladaju ženy ako kolegov z prace, starý overený trik...teda overený az pokým spravu neotvoríš 😒 keby si pisali len tak si ju predsa nemusi ukladat pod chlapským menom..nepoznam chlapa ktorý by si vymienal sms len tak s chlapom..ten moj si nechce ani so mnou ved sme spolu casto tak naco si pisat ..setrime 😀

ani3012
4. pro 2009

soniada
môj nepísal ani sms k vianociam a zrazu beho týždňa ich napísal "kamarátke "ktorú som ani nepoznala až 38.Samozrejme,že potajme.Aj v noci a skoro ráno,že či nezaspala 😀 😀 😀

smileyka
4. pro 2009

no keby som uz nasla taketo smsky, tak by som radsej brala, keby sa priznal ako zatlkal - to by sa mi zhnusil este viac. A z toho textu usudzujem, ze nejde o ziadnu jednorazovu zalezitost, ale o vztah
eldenisa tu je tazko radit - resp. lahko sa radi, pokial nejde o nas
verte tomu, ze je ine, ked si situaciu predstavite hypoteticky a ked je realne tu - to mam na mysli take rady, ze ja by som robila to a to...

zanett
4. pro 2009

soniada - ale ja znam zase par hysterickych zarlivek, ktery ztropi scenu jen kdyz se ten jejich podiva na jinou, takze ti chlapi pak i o kolegynich z prace mluvi jako o muzich (proto, aby se vyhnuli dalsim scenam). A kdyz pak takova hysterka otevre zpravu od 'Roberta' a ve skutecnosti to je zprava od Kateriny, ktera mu pise neco pracovniho, tak to te hysterce nevysvetlis, ze on z pudu sebezachovy prejmenoval kolegyni Katerinu na Roberta, aby se vyhnul podobnym dramatum - a je to uplne nevinne....

ani3012
4. pro 2009

zanett
neviem prečo mám taký pocit,že si tých chlapov zastávaš.Možno si tiež jedna z "kolegýň "
Ak sa mýlim tak prepáč.

zanett
4. pro 2009

ani - to teda rozhodne nejsem a ano, mylis se! Vubec nikoho se nezastavam, jen rikam, ze nic neni cernobile...

mywiel
4. pro 2009

V kazdom pripade je to neseriozne, ak ide o pud sebazachovy...ved hadam sa neboji vlastnej zeny a ak hej tak nech je otvoreny ja si myslim, ze kazda by pochopila pracovnu smsku, ale skryvanim sa to len skomplikuje, zdravy vztah ak ma vydrzat tak treba komunikovat nie skryvat pred partnerom a navyse ked nie je ani co. Ti co si vypisuju s inymi ked maju deti je smutné, lebo si neuvedomuju o co mozu prist, pre nejaky blby flirt co im zdviha sebavedomie. 😠

haninap
4. pro 2009

Ani: ty žiješ s tim mim. Taky nepsal. nikdy. A najednou300 měsíčně . Málem fakturu za telefon sežral, než aby jí ukázal 😀 . A taky říká jen něco. Většinou to okomentuje- Ale na to si se neptala.Teď si přepsal jméno z Bobeš na Vojta. Ptala jsem se Je Bobeš a Vojta Jeden a Ten same- Ne to jsou dvě různá jména. No. nelhal, že. 😝

haninap
4. pro 2009

Tohle mi včera pobavilo Není to až moc k tématu ale:

Z mé ženy se stala HYSTERKA

Jsme spolu tři roky a manželka se už nyní začala chovat jako hysterka. Prý je to nemoc. Poraďte mi, jak ji přinutit, aby se začala léčit. Dřív taková nebyla. Naopak, docela pohodářka. Možná jí jen leze na mozek, že je už přes dva roky doma s malým synem Čendou. Pořád by si jen stěžovala, přitom nemá na co! Skoro nic po ní nechci. Uvaří - uvaří, neuvaří, taky dobře. Dokonce ani nějaký ten nepořádek mi nevadí, v zásadě je mi jedno, co dělá. Můj táta mámu pořád do něčeho nutil, vím, jak jí to vadilo. Zařekl jsem se, že já něco podobného dělat nikdy nebudu. Navíc je se mnou docela izábava. Když má Zuzka ty své depky, tak se vždycky snažím situaci nějak odlehčit. T řeba mě napadne nějaký fórek, nebo najdu i na té situaci něco humorného. Jako onehdá - Čenda měl skoro čtyřicítky, Zuzka zelená strachy. Konstatoval jsem, že tak třeba ušetříme alespoň za topení. V ůbec ten fór nepochopila. Začala ječet jak V iktorka u splavu, pak po mně hodila talíř. Co s tím? Čeněk, Úvaly

Pokuste se jí porozumět

Milý Čeňku, existuje jeden typ mužů, kterým se říká ~hysteroformní~. Vedle něj se dříve či později začne každá žena projevovat hodně emotivně. Takový muž se vyznačuje zvláštní netečností. Sám ji prezentuje jako velkorysost či tolerantnost. Jeho partnerka pak strádá pocitem prazvláštní bezbřehé rozplizlosti. Ať udělá, co udělá, reakce prakticky žádná. Ani radost či uznání, ani nelibost. Dokud ještě vyhovět chce, potřebovala by odezvu - tohle dělá dobře, toto se mi nelíbí. Později už chce taková nebožačka jen vyprovokovat alespoň nějakou reakci, třeba izlobnou. V kombinaci s opravdu silně vyvinutým smyslem pro humor, či spíše pro nejapné vtipkování, vytváří pak netečnost směs opravdu hodně výbušnou. Pak snadno dojde i na ty létající talíře. Chcete-li tedy něco změnit, zvažte, zda byste neměl začít u sebe. Zpočátku by úplně stačilo, pokud by manželka mohla mít alespoň někdy pocit, že ji berete vážně. Její přání, radosti i strasti. Za pokus to stojí.

ani3012
4. pro 2009

😀 😀 😀

svoja
4. pro 2009

sorry, ze vstupuju...ja jen porad nechapu jaky jiny dukaz o nevere si pisatelka predstavuje? ty sms snad nebyly dukaz???? pro me dostatecny, zejmena jejich obsah, ktery jednoznacne ukazoval na to, ze to neni nejaka jednorazovka...tak na co jeste jako ceka? ze ji privede domu ukazat??? je jasne, ze si ted bude davat pozor a telefon nechavat k nahlednuti, kdyz ho dukladne maze...nerikam ci delat nebo nedelat, to ma kazdy nastaveny jinak...kazdopadne se me zda, ze dotycny nevernik dela ze zakladatelky peknou husu....teda jako ne, ze by byla...vite jak to myslim.

ani3012
4. pro 2009

a ešte ma tak napadlo:viete čo je pre mňa v manželstve súkromie?
Keby manžel začal vyhľadávať na nete všetky moje príspevky vo fórach a tak.I keď je to všetko verejné,tak je to istím spôsobom zásah do súkromia.
Aj ja by som skontrolovala,čo jej vlastne odpísal on.Veď aj pubertiačka by si mohla zistiť tel.číslo mm a napísať mu,ako ho ĺúbi a tak.Možno by jej odpísal,že nech dá pokoj,ale bo že je to omyl.
Takto sa eld. presvedčila,že o žiadny omyl nejde

svoja
4. pro 2009

haninap... 😀 😀 😀 bych ho zabila asi 😀 😀 😀

mywiel
4. pro 2009

Je smutné ze tak malé babo maju a musi vypisovat inde, ti chlapy su v tomto hrozni, ze akonahle im zena nevenuje pozornost ale je vytazena na zac. a venuje sa hlavne miminku a kojeniu tak si hned najdu nahradu aby si zvysili ego, chlapy vobec nie su stvoreni zit monogamne podla mna.... 🙄