Podvádí mě?

eldenisa
2. pro 2009

Dobrý den,možná tady někde toto téma již existuje ale chtěla bych slyšet názor vás maminek,které budete na toto přihlížet možná jinak než já.
Včera jsem chtěla napsat své kamarádce ale jelikož nemám kredit chtěla jsem napsat od přítele.Měl zrovna přijatou zprávu od Sab....Martin-je to sice mužské jméno ale zpráva zněla: No měla jsem na mysli to tema co vcera. - pak už si to nepamatuji - a dále pokračovalo mam jen strach aby to mezi nama neprasklo.
Sla sem ihned za pritelem a chtela sem vysveteleni.Rekl ze je to jeho kamarad a ze tak jenom spolu blbnou.
Stihla sem si jeste precist co poslal on a bylo tam:Ahojky pusinko,jak se mas.Ja jsem jeste v praci,Co delas??
Chtěla jsem vědět váš názor jestli by jste vy věřili tomuto vysvětlení.......

filipal
5. pro 2009

Zanett, to sa mne zda napriklad nepredstavitelne...a preco by som mala pred nim tajit moje maily? jasne ze ich nemam zaheslovane...ani mi to nenapadlo, manzelia sme uz 10 rokov. nemame co pred sebou tajit. snazim sa vzdy konat priamo...mame aj spolocny ucet...nas vztah je zalozeny na absolutnej dovere.

draga
5. pro 2009

holky já nevím...z mého zdravého já mi něco říká, že pokud je doma všechno v pořádku není nutné mobily skrývat, zadávat pin apod....my máme s manželem mobily položený pořád na stole vedle sebe, když dojde sms, řeknem podle toho kdo je k mobilu blíž...přečti mi to...když mi někdo volá a nejsem zrovna u mob. zvedne to manžel a naopak...taky mě nikdy nenapadlo manželovi mobil projíždět, protože ta důvěra je daná tím, že nic neskrýváme...no pravda je pokud by chtěl podvádět dá se to i tak...ale takové ty kecy o soukromí? 😔

mateta888
5. pro 2009

zdravím ve spolek, jen že vám sem vstupuju. Mám zkušenost s nevěrou kdy mě podváděl a nedávno měl kamárádku. Když jsem to zjistila poprvé vrátila jsem se k němu, po narození malé jsem mu řekla, že ještě jednou a jde. Jak byla ta kamáradka tak jsem to věděla, je instinkt, který bohužel nikdy nezklame.
Terci je to hnusný ale pokud takívý divný pocit máš tak je to fakt, nejhorší natom je že to odnáší dítě. Je hezký že chcete zůstat celá rodina, ale počítej s tím že mimi bude závislák na tobě a podvědomě citlivější a nebude žádná sranda, mě to ukázala malá ted a to jsme měěli diskuze až když spala a nechtěla aby se ke mě vůbec přiblížil. Nikomu to nepřeju at je to jen flirt přes sms, ale tím to nikdy nekončí. . . . . .bolí to neskutečně. . . . z vlastní zkušenosti vím, že pokud to i jen přes sms a setkání tak se z vás stane ta co doma uklizí a stará se a pere smradlavý fusky a ta druhá si užívá tu zábavu. S vámi sem tam taky, když žehlí svědomí, ale to už taky potom poznáte. Jste rázem mín než vzduch. 😒 a udržet si sebevědomí je nadliský výkon.
U nás je ted klídek, ale jestli napořád to si netroufnu říct.

Mojí kámošce se tohle stalo, když měla kluka malýho cca 6 měsíců ani nezapíral atak se rozvedli, boj o malého byl ted má přítele a když zlobí umlátí ho sexem

haninap
5. pro 2009

mateta neuměla jsem nikdy přesně vystihnout jak to cítim , Je to přesně jak píšeš. člověk se může přetrhnout a smetanu slízne jiná. ☹

tercie
5. pro 2009

Ahoj holky... tak jsem dočítala, a v podstatě máte každá pravdu, jen máme každá jiný zkušenosti... a každá se musíme zařídit podle sebe, není na to jednotná rovnice... bohužel ☹

Já vlastně v podstatě nikdy neměla žádnej matatelnej důkaz, vždycky jsem znala jen pár sms, fotek a zbytek byly moje domněnky... možná bych reagovala jinak, přistihnout ho "při činu", ale to zas nevím, jak bych reagovala, prtoože na takovou situaci připravená nejsem... NAbízela mi kamarádka, že se do toho vloží a nějak ho nachytáme, abych v tom nefigurovala, a jen se s ním pak setkala tváří v tvář by konečně přestal zastírat a mohli jsme to řešit konkrétně... ale nevím, popravdě mám z takhle přímý konfrontace strach, jsem srab.

nensy
5. pro 2009

tak mi to máme doma že taky nikomu nevadí když si přečtem toho druhého zprávu .třeba se i stane že manža nemá kredit a potřebuje volat tak si veme muj mobil a já mám doma jeho .nebo když mi příjde sms tak normálně jde a podívá se a řekne mi a mě to teda vubec nevadí .oba víme hesla na email a když je někde pryč a potřebuje a mělo mu tam něco přijít tak mi zavolá at se mu tam podívám nebo naopak .jako podle mě je to o duvěře a nevidím duvod proč bych měla před ním něco tajit když není co a naopak.

zanett
5. pro 2009

filip - no s tim soukromim, kazdy to ma jinak. Ja jsem na sve soukromi velmi citliva (proste mam takovou povahu, neni to tim, ze neco tajim) a mobil a email je muj soukromy a nikomu do toho nic neni, MP se mnou souhlasi a ma svuj mobil/email atd taky jen pro sebe. Jo a baknovni ucet mame taky jeden spolecny, ale taky minimalne jeden kazdy zvlast. Tak to proste mame a je nam fajn 😉 Pritelovy emaily/ SMSky ostatnim lidem me nezajimaji, nic mi do toho neni, nemam podezreni, ze by me podvadel, az podezreni mit budu, pak to budu resit (zeptam se ho rovnou), ale nemyslim, ze tim, ze bych mela pristup k jeho sms/ emailu, ze mu tim zabranim nevere - proste kdo podvadet chce, tak bude, jen se ujisti, ze to dela tak, aby se to neprovalilo.

Haninap - mozna prave v tom je zakopany pes- jak pises, ze ty se muzes pretrhnout a on si uziva jinde a smetanu slizne ta druha. Ja jsem tady jednou na nektere diskuzi v podobnem tematu jedne rikala, at teda neni porad ta hodna, poslusna atd, ale malem me za to sezrala. Doporucovala jsem knizky 'Proc si muzi berou potvory' a 'Proc maji muzi radi potvory' (ted se mi hned nevybavi ta autorka), ale ja je cetla a jsou napsane na zaklade muzskych vypovedi a i MP mi potvrdil, ze je na tom dost pravdy. Proste kdyz se zenska strha, aby mu udelala, co mu na ocich uvidi, tak on to neoceni, spis ho bude palit dobre bydlo a bude se z nudy poohlizet jinde. Hodna, poslusna, pracovita manzelka ho nudi a vzrusuje ho neposlusna dablice z prace...Ja sama to teda muzu potvrdit, kdyz jsem byla mladsi, tak jsem na chlapy byla potvora a oni se kolem me tocili a slintali jak hladovi psi. V momente, kdy jsem byla hodna a nekomplikovana, tak je to prestalo bavit a zacali se poohlizet po nejake, ktera jim nic neda zadarmo. Proste chlap asi potrebuje tu vyzvu, jinak je to nuda, i kdyz jsou asi vyjimky.

Dam priklad me kamosky. Je hodna, mila, usmevava, velmi tolerantni, umi varit (a vari rada), takova hodna a hezka holcicka, a clovek by rekl, ze kazdej chlap se do ni zblazni. Ona s kazdym vyjde podobrym, nehada se, dela ustupky, ale presto je porad sama. Ja jsem potvora (a vzdycky jsem byla), je mi sumak, co si o mne kdo mysli, klidne priznam, ze neumim varit a nevarim rada, jsem docela sobec a egoista a nikdy jsem nemela s chlapama problemy - tocili se kolem me jak vosy na med (dokonce i MP priznava, ze se mu libi, ze nejsem 'snadno uspokojitelna')....mozna, haninap, kdybys pritvrdila a nedelala manzelovi blbce, vic by si te vazil...?

tercie
5. pro 2009

Nensy já bych proti tomu nebyla abysme si takhle četli zprávy, už kolikrát jsem mu to navrhovala, já před ním nemám co tajit, ale on striktně odmítá... asi má proč...

Žanet i proti vašemu způsobu, každý svoje soukromí... nic nemám, každýmu vyhovuje něco jinýho... ale řekni, kdyby tě nedejbože opravdu začal podváět, myslíš, že na přímý dotaz - podvádíš mě... ti odpoví ano? Pochybuju o tom... a jak pak chceš zjistit, jestli lže nebo ne?

A k tvojemu příspěvku pro haninap... tu knížku jsem četla taky, líbilo se mi to, ale já prostě neumím bejt ta potvora, nejde mi to, kdybych se přetrhla... když nemám vařeno a seděla bych tu u počítače, zatímco on maká venku a štípe dřevo na topení, víš co bych si vyslechla? A mám riskovat, že se sebere a pojede teda v tom případě na oběd k milence? 😨

Nedělat chlapovi blbce, to se lehko řekne, když on doma taky maká jak černej, to se mu nedá upřít... jenže oni ten domácí servis mají rádi, a když ho nebude mít doma, tak si ho prostě najde jinde... ? A vážit si tě stejně nezačne, max tě pošle do háje, že na to se nemusel ženit když se o něj nestaráš... Nevím, no. Oni pak mají argument na všechno, ať jsi potvora a nebo se můžeš přetrhnout, aby byla doma pohoda...

zanett
5. pro 2009

tercie - ano, ja myslim, ze MP by mi to priznal, protoze on proste neumi lhat. Takhle to priznal i sve ex, kdyz se ho zeptala, jestli spolu mame vztah - kdyz jsme spolu zacinali (teda, ona se ho pry narovinu zeptala, jestli se mnou spi a on ji rekl, ze ano. On mi to pak rekl a ona to pozdeji potvrdila).

Tercie - fakt je, ze kazdy vztah je jiny a kazdy funguje jinak. Neni na to univerzalni recept. Ja jsem potvora povahou, tak mi to jde snadno, ale chapu, ze hodna holka se nepredela...Ja nechci, aby se mnou byl chlap proto, abych se o nej starala, nejsem jeho matka! Chci, aby byl se mnou proto, ze jsem to ja a ze je mu se mnou dobre. Takhle jsem to vzdycky rikala vsem svym chlapum a nikdy se se mnou nikdo nerozesel proto, ze bych se o ne nechtela starat -prave naopak, oni se starali o me, a MP je v tomhle ukazkovy, fakt si me rozmazluje... 😉

zanett
5. pro 2009

tercie - cetla jsem to tady na nekolika diskuzich, kdy podvadene manzelky doufaly, ze az on zjisti, ze milenka neumi varit a ani prat, ze se rad vrati k domacimu servisu u manzelky. No nestacila jsem se divit. To ty zensky opravdu chtej, aby se vratil jenom k tomu servisu, co mu davaji?!?!? 😲 To mezi nima neni vic? Me by to strasne urazilo, kdyby si MP na nasem vztahu cenil jenom vyprany ponozky a uvarenej obed (navic, ja peru, ale nezehlim a uz vubec nevarim 😀 )...spis chci, aby se vratil ke mne samotne, k tomu,ze si mame co rict, zasmejeme se, mame spolecny konicky a zazitky, rozumime si a podporujeme se a ne k vypiglovane domacnosti! Jak rikam, ja jsem nikdy nikomu sluzku nedelala, a presto mi chlapi zobali z ruky (ne doslova, to je metafora 😀 )...ted uz jsem 5 let s MP, tak se o ostatni chlapy nezajimam...

tercie
5. pro 2009

Žanet jasan, já tím nechtěla říct, že dělám doma služku, ale prostě já mám na starost práce v domácnosti, a on venku, kolem baráku, aut a psů...

zanett
5. pro 2009

tercie - tak kdyz on dela venku a ty doma, tak je to v pohode, oba delate. Ale casto to je tak, ze chlap chodi jen do prace a po praci ma padla a manzelka pak dela vsechno ostatni a dre za dva. A jeste si naivne mysli, ze kdyz bude mit navareno, napeceno, vyluxovano, vyprano a vyzehleno, deti obstarany a bude usmevava a porad dobre naladena, tak ze ten chlap bude spokojeny a nikdy se nebude poohlizet jinde. Opak je vsak pravdou - podivej se na vsechny ty podvedeny tady....kdyby to byla pravda, ze uklizena domacnost = zaruka dobreho manzelstvi, tak tahle diskuze ani nebude existovat.

ja mam treba na schodech centrimetr prachu a podlahu v kuchyni jsme nevytirali dobry mesic a koupelna potrebuje uklid. Ale nemam na to ted nervy, jsem po celym tydnu v praci vyflusnuta, radeji si misto toho zajdu na manikuru/ masaz/ cviceni/ k holici nebo jen tak na kafe s kamoskou a nejakej prach nebo neumyta koupelna jsou mi u riti (sorry za ten vyraz) - ziju jenom jednou a nehodlam svuj zivot promrhat nad uklidem. no a kdyz by se to MP nelibilo, tak mu laskyplne, ale rozhodne reknu, ze muze vyluxovat sam (coz taky casto dela)...ne na nej rvat a vycitat...

haninap
5. pro 2009

zanet: když sem zkusila domácí servis utnout, narazila jsem. 😖 A rozhodně nestojim o to aby se vracel jen kvůli tomu. Jediný proč chci ,aby zustal, je , že mi má rád . Já sem mu na rovinu řekla, že jestli chování nezmění má se vším útrum. Nejsem jeho služka. Ale ono řešit věci honem radikálně nejde, zvlášť s dětmi, Zvlášť když ta starší dusno cítí a prosí aby jsme se nerozvedli.

Tercie Já taky neumím byt mrcha. Někdy bych ráda ale s tím se člověk narodí. Ale ve dne starostlivá manželka a v intimních věcech tam je to úplně o něčem jiném, rozhodně ne žádná putička.

haninap
5. pro 2009

Jo a je to taky tak , že on, když je doma tak dělá kolem baráku. Aby nedělal vůbec nic a ještě chtěl servis to bych ho hnala. 😉

zanett
5. pro 2009

haninap - no ono jde o to, jak byl vas vztah zajety pred tim. Kdyz jsi mu poskytovala servis a najednou jsi to chtela utnout, jasne, ze se mu to nelibilo (ale mne osobne by to neodradilo. Proste bych se na nej vyjebala a co by delal? Mohl by delat kovbojku, ale fyzicky te nemuze prinutit, abys sla a vyprala jeho fusky, pak by to byla bud manipulace ci dokonce pokus o otroctvi a to je pokud vim, podle ceskych zakonu tresntne 😀 ).

U mych rodicu to bylo tak nejak: mama delala cely zivot sluzku, cela domacnost byla na ni a kdyz se pak jednou vzbourila a chtela s tim prestat, tak se to tatovi nelibilo a ona misto toho, aby si dupla a stala si za svym, tak mu zase tu sluzku zacala delat, protoze pry je lepsi mit klid bez blblych reci a vycitek. To je ale rozdil v povaze a generaci. ja jsem nikdy zadnyho svyho chlapa neucila spolehat se na to, ze se o nej budu starat, takze byl klid (i kdyz v obdobi zamilovanosti to laka starat se o toho druhyho a delat, co mu na ocich vidime, ale na pohodli si clovek rychle zvykne a jak z toho pak ven?)

zanett
5. pro 2009

No nic devcata, ja jdu na tu manikuru, tak vecer ahoj 😉

svoja
5. pro 2009

Jako pokud chlap nechce, tak proste mluvit nebude...at uz s nim zenska mluvi s ledovym klidem nebo bez.

Stejne tak - pokud bude chtit flirtovat nebo podvadet, tak to udela at uz doma funguje "model soukromi" podle zanet nebo podle ostatnich.

Muj manzel se treba poprve rozvedl i z duvodu, ze byvala nebyla rodinny typ, naprosto kaslala na domacnost, peci a rodinny "krb". Radeji kavickovala, navstevovala kamaradky apod. Mimo toho si tedy uz nerozumneli ani jinak, takze "nepece o domacnost" nebyla jediny duvod. A v zadnem pripade to neni typ, ktery potrebuje mit z zeny sluzebnou. Doma se stara o vsechno mozne, uklizi, vari, luxuje, pomaha se vsim...protoze vidi a citi to same ze me - ze ja mam snahu a chut se starat o "nas". Jinak si muzu delat co chci, v nicem me neomezuje a ani ja jeho. Dela me ale radost delat mu radost - at uz je to upecena buchta, vypiglovanej byt nebo cokoliv jineho a nepripadam si jako jeho sluzka, protoze kdyz se me nechce, tak to nedelam a prd se stane. Nekterym chlapum k zivotu staci opravdu jen mit doma pohodu a pak nehledaji jinde. Je to individualni! ....to jen k tomu "servisu" v domacnosti.

danfal
5. pro 2009

Svoja - takovýho pohodáře si představuju taky 😀 - závidím. Mě by taky někdo takový vyhovoval a je mi jedno, že na někoho budu působit, že dělám služku. Podle mě pokud to člověk dělá, protože chce a ne proto, že je nucený, tak je to v pořádku.
Jenom bych ještě chtěla říct, že ženská má šestý smysl a kde se něco děje, tak to vycítí. Taky si myslím, že není potřeba se obhajovat, ať už děláte cokoliv, ale musíte s tím být smířené vy.

zanett
5. pro 2009

jezis, tak ja tady neco napisu, a dalsich deset se toho chyta jak hov*o splavu! 😀 😎 Proboha tak kazdej je jinej, snad ne?!?! Ja jsem psala o svych vlasnich zkusenostech a o tom, co vidim v okoli, nemam patent na moudrost. Tohle je diskuze, aby se diskutovalo, kdyz tady bude kazdy s kazdym jenom souhlasit, tak k tomu bude stacit jedna stranka a bude vymalovano!

Mimochodem - vy nikdo neflirtujete? Ja ano! MP taky! Myslim neskodne flirtovani bez navrhu nebo intimnosti, nedejboze oplzlosti. Proste delam v praci s 200 chlapama, zenskych nas je tam 20, z toho mladych nas je tam tak 5, zbytek jsou stary a tlusty 😀 (to byl polovicni vtip - v pripade, ze se nekdo citi urazen 😎 ). Tak co asi mame delat? Hrat si na jeptisky z Rochova klastera? 😀 Nikdo nikoho neurazi, jen proste VELMI NESKODNE obcas flirtujeme (v nekterem z mych minulych prispevku jsem uvadela ten priklad s kolegou, ktery mi pak posilal to sve foto - vsechno ve vsi pocestnosti). MP vi, ze flirtuju, on flirtuje taky. Co je spatnyho na NESKODNYM A NEVINNYM flirtu? Vy fakt neflirtujete?

eldenisa
autor
5. pro 2009

Tak sem poslechla asi skoro všechny názory Vás a začala ověřovat 🙂 V pátek sem malou dala Tomášovi s tím že budu celý den pryč a že chci peníze.Řekl že není problém jelikož byla celý den i jeho mamka doma jinak sám by si netroufl.Řekl že když si nebude vědět rady tak půjde za ní a nebo zavolá mě.Jet nikam nemohl vzala sem mu auto 😀 Řekla sem mu že chci peníze že si du užít tak se mě na nic neptal a dal mi 3 000 ať si jdu užít.Tak sem zašla ke kadeřníkovi,na nehty,solárko atd.Prřišla sem domů odpočatá a úplně nová.Byl ze mě hotový jak mi to sluší.

Napadlo mě jak se dá všechno zjistit a tak sem volala jeho kámošovi Lukášovi a ptala se na Martina Saba,řekl že to není žádný vymyšlený člověk a že má bráchu Lukáše.Když sem mu řekla jestli mi nelže tak mi odpověděl že se mám klidně zeptat svého tchána že ho taky moc dobře zná.Tak sem mu řekla co sem našla u Toma v telefoně atd.Odpověděl že mi klidně to číslo na Saba pošle a že mu mám zavolat a zeptat se ho,ale radši sem nikde nevolala nechci být za stíhaáčku.Taky řekl že nemám být blbá že co je s Tomem tak mluví o tom jak plánuje svatbu a jak nejsem skvělá atd.

Tak zatím nevím,ale určitě si budu dávat pozor ☹

zanett
5. pro 2009

eldenisa - prima 😉 , jenom bych byla opatrna a nezminovala cizi cele jmeno na verejnem foru...

ivett
5. pro 2009

Ahojky, diskusi pročítám průběžně skoro celou, ale jedno pořád nechápu...Proč bych měla vlivem zamilovanosti dávat manželovi (příteli) svoje hesla na email nebo mobil apod.??? já to jako nechápu, to si jako po měsíci řeknete "tož co kdybych mu dala svoje hesla" a uděláte to? nebo co vás jako k tomu vede? nebo co tím jako je sledováno? to má být jako gesto, že mu věříte nebo on má věřit vám? já to prostě nechápu...

téměř ve všech věcech co se tu řešily se ztotožňuji s zanett, máme to nastavené doma taky tak nějak podobně, jen ti dva puberťáci nám tu neběhají 😀

ivett
5. pro 2009

eldenis tak držím palce ať to dobře dopadne... 😉

na unáhlená rozhodnutí je vždycky času dost a chtěla bych vidět všechny ty, které ru hlásaly, jak okamžitě by odešly a sbalily mu kufry apod., co by dělaly kdyby v té situaci skotečně byly...

consti
5. pro 2009

ivett souhlas. Cizímu se radí nejlépe. Já se snažím vždy zamyslet nad tím, co bych dělala v situaci té dotyčné a ne radit to, co je podle mě nejlepší udělat. Realita je pak trochu jiná... 😎.
A souhlas s tebou i zanett. Taky nemáme hesla a piny toho druhého. Bylo by mi nepříjemné, kdyby se mi manža hrabal v mailu nebo mobilu a stejně to má on. Myslím, že vzájemná důvěra je naopak v tom že tato hesla atd. neznáme a ne v tom, že jeden druhému lezeme do soukromí 😕 😅.

zanett
5. pro 2009

cau ivett 😉 Jo ty hesla a nejruznejsi 'povoleni' k tomu mit moznost nahlidnout do mobilu atd 😀 no oni to asi berou jakou znak absolutni oddanosti, otevrenosti a duvery a znak toho, ze pred tim druhym nemam absolutne zadne tajnosti a jsem jak otevrena kniha a ochotna s mou polovici sdilet vse podle hesla 'Co je me, je i tve' abla bla bla podobny sladky recicky (vsak to asi sama znas) 😀 Otazkou je, jestli je to pro vztah idealni byt absolutne a bezezbytku stale otevren tomu druhemu...me osobne by to docela nudilo, kdybych se o MP mela vzdycky dozvedet vsechno od AAA az do ZET, proste trosicka nevedomosti rozdmychava vasen, ne? Nejsem prece jeho matka a on neni muj pubertalni syn, abych mu lejstrovala mobil a email...No ale holt, jsme ivett, asi v mensine - kazdej to ma jinak...jen si teda rikam, ze bych nedokazala zit s chlapem zadne z prispevovatelek, protoze kdyby on trval na tom, ze mam pristup ke vsem jeho osobnim informacim a totez by chtel po mne, tak to bychom si navzajem sbalily kufry sakra rychle 😀 Stejne jako MP by nedokazal zit s nejakou stihackou, ktera by se domahala prava na to vedet o kazde jeho SMSce a kazdym blblym emailu.... 😀

zanett
5. pro 2009

consti, souhlas, ale tady se asi dozvis, ze 'Duveruj, ale proveruj' 😀 Nektery mistni prispevovatelky vypadaji spis jako matky tech chlapu, ne jak jejich manzelky (je mi jasny, ze za tenhle komentar to od tech militantnich asi pekne schytam ha ha 😀 Tak do mne!).

ivett
5. pro 2009

consti právě...jako můžu napsat co si myslím, jak to vidím, ale ve finále je stejně neznám a vím o tom všem velký prd na to, abych radila...názor říct můžu to jo, ale říkat někomu "odejdi od něj" apod., to asi ne...Sama nevím, jak bych se chovala a jak bych v takové situaci reagovala, takže těžko říct...

zanett ahoj...jj, v menšině jsme, ale mě to fakt neva, protože si myslím, že je to takhle lepší, i když samozřejmě každého věc...např. argument, že se musí zvednout k tomu mobilu a tu sms si přečíst a že se mu nechce, tak mi řekne ať to přečtu, to pro mě není argument a jestli to tak opravdu je, tak je to asi fakt líný tvoreček, protože zvednout s k mobilu snad zvládne každý...taky by mě asi lehce dusilo žít v naprosté otevřenosti, protože podle mě takhle absolutní otevřenost ani neexistuje, kde je řečeno, že krom mejlu, ke kterýmu mi dá heslo nemá ještě dalších x, ke kterým už to heslo nevím? jako já v tom vůbec nevidím smysl, např. co já bych si měla číst u manžela v mejlu? je to jeho mejl, takže asi těžko tam bude někdo psát mě ne? a že tam chodí faktury? no tak holt tu hodinu tam ještě vydrží a až manžel dorazí, tak je otevře a vytiskne nebo já nevím co...prostě neexistuje pro mě argument, který by mě přesvědčil, že je to k něčemu dobrý...
ale jak už tu mnohokrát zaznělo, je to každého věc, pokud to tak mají nastavený oba a nevadí jim to, tak ok...já bych to tak prostě nechtěla ani za nic...a naopak si stejně jako ty myslím, že to, že si nevidíme až do žaludku, je spíše znak důvěry...když nám někomu přijde smska tak toho druhého nezajímá, kdo to je a když jo, no tak se zeptám, mejly mě nezajímají vůbec, když je tam něco podstatného nebo něco pro něj, řeknu mu to, to mu to přece nemusím dávat číst ne? když zvoní mobil, vemu ho do ruky a ujdu ty 3 kroky do jiné místnosti a podám mu ho, proč bych ho měla brát? totéž s sms...manžel mi neleze ani do mých věci, jediné pro co si do kabelky vleze jsou klíče od mého auta, protože ví, že je mám v jediné kapse, kde nic než klíče není...nevlezl by mi ani do peněženky, prostě by mi ji vždycky donesl a já bych mu to, co potřebuje dala, a tak to máme oboustraně...
a přesto si myslím, že to neznamná, že si nevěříme a že se musíme prověřovat...ale to bych tu psala furt dokola, holky co to tak nemají to nepochopí, stejně jako my prostě nepochopíme je... 😉

kalu
5. pro 2009

Já si myslím, že nejdůležitější je, aby to měli oba partneři v sobě nastavené stejně a oběma to schéma vyhovovalo. pak je vše v pořádku.
Nicméně si myslím, že kdo chce jinému být nevěrný, tak prostě je a vůbec nezáleží na tom, jestli si navzájem znají hesla emailů a čtou sms. Dříve počítače ani mobily nebyly a nevěra kvetla zrovna jako dneska (je pravda, že se asi na ní nepřišlo tak často 😉 )

frisbee
5. pro 2009

holky,já vím,že v této konkrétní situaci to byla náhoda s mobilem,teď píšu za sebe ...nenapadlo by nás dívat se druhému do mobilu nebo na mail,natož otevírat obálky,dceři taky klepu do pokoje,to je základ taktu,slušnosti a soukromí...jasně,když mi řekne,abych se podívala,kdo mu píše,tak mrknu,ale jinak by mě to ani nenapadlo.Já si vytrpěla hodně od tchýně,která nám všude lezla,takže soukromí je moje největší priorita. 😉 ...protože když chce jeden z partnerů zahnout,tak to stejně udělá,tomu se zabránit nedá.Ale nezávidím vám to,je to smutek,ponížení a bezmoc.

ivett
5. pro 2009

kalu i frisbee, souhlasím 😉

jen ještě dodám, že když to někdo omlouvá argumentem "důvěřuj, ale prověřuj", tak se mi zvedá tlak... 🙄