Podvádí mě?

eldenisa
2. pro 2009

Dobrý den,možná tady někde toto téma již existuje ale chtěla bych slyšet názor vás maminek,které budete na toto přihlížet možná jinak než já.
Včera jsem chtěla napsat své kamarádce ale jelikož nemám kredit chtěla jsem napsat od přítele.Měl zrovna přijatou zprávu od Sab....Martin-je to sice mužské jméno ale zpráva zněla: No měla jsem na mysli to tema co vcera. - pak už si to nepamatuji - a dále pokračovalo mam jen strach aby to mezi nama neprasklo.
Sla sem ihned za pritelem a chtela sem vysveteleni.Rekl ze je to jeho kamarad a ze tak jenom spolu blbnou.
Stihla sem si jeste precist co poslal on a bylo tam:Ahojky pusinko,jak se mas.Ja jsem jeste v praci,Co delas??
Chtěla jsem vědět váš názor jestli by jste vy věřili tomuto vysvětlení.......

danfal
2. pro 2009

Nejlepší je se dohádat 😀 . Tleskám všem, které stoprocentně věří a přeju jim, aby nemusely pochybovat. Až potom se ukáže, jak to vlastně je. Nevíc bylo v úvodu napsáno, že chtěla jenom napsat kamarádce, protože neměla kredit.

filomenka29
2. pro 2009

presne tak danfal, pekne povedane 🙂

jojci29
2. pro 2009

filomenka29 co tym chces docielit ked utocis na inych .Kazdy pise svoj nazor na danu problematiku ked sa ti nepaci fajn ale osobne utoky je uz fakt sila 🤐

filomenka29
2. pro 2009

jojci zase nepochopila, ja som na nikoho neutocila, len som si vyjadrila svoj nazor, dakujem za pochopenie 😉

momin
2. pro 2009

Hmm uplna pravda.. tohle je diskuze a kazdy muze vyjadrit svuj nazor.. nechapu co vyjizdis kvuli preklepu nebo cemu vlastne...

eldenisa
autor
2. pro 2009

DANAFAL: Asi ano nechám to na nějaký čas uležet a budu dělat jako že nic.100% důkazy stejně nemám.Budu jen doufát že ten někdo zas pošle nějakou zprávu a já tak to číslo zjistím. 😒

eldenisa
autor
2. pro 2009

PEPPAPIG: oba jsme dost mladí on má 23 a já teprve 18 málou sem měla dost brzo ale co na tom když vím že jsem dobrá máma,když se podívám na nějaké případy.

FILOMENKA29: nevím jsetli si to uvědomuješ ale já prosila o radu a ne o to aby si řešila kdo jak píše nebo jestli zná ten či onen hesla.Za tvé rady díky ale tohle tady fakt hlavním tématem není 😒

jojci29
2. pro 2009

tiez si myslim ze by si si mala byt 100%ista az potom riesit.Skus si spravit pekny vecer s partnerom pri dobrej vecery a flaske vina a zisti ci ta jeho odtazitost je ozaj z prepracovanosti alebo proste nema zaujem.A ak zistis cislo tak na neho zavolaj z cudzieho telefonu nie zo svojho.

marcelapetrikova
2. pro 2009

eldesinko ahoj já nevím ale ted jsem se ptala muže co si o tom jako chlap myslí a ten mi řekl že tě asi vážně podvádí protože jinak by tak neběsnil je mi to líto 😢
ale píšeš že jseš mladá tak si myslím že kdyby jsi zůstala sama s malou nebylo by to na dlouho 😉

eldenisa
autor
2. pro 2009

JOJCI29: to udělám hned jak se k tomu telefonu dohrabu a půjdu ihned za mojí babčou a budu volat a kdyby to zvedla ženská radši se jí zeptám jetli nezná nějakého martina aby ten můj nemohl přijít s tím že to byla jeho přítelkyně 😖

marcelapetrikova
2. pro 2009

ELDE a co třeba nechat zavolat kamaráda aby to nebylo nápadné?máš nějakého kamaráda?

mapekuto
2. pro 2009

Ahoj, je těžké radit , ale já bych určitě udělala jednu věc a tu, že bych si napsala číslo a zkusila bych zavoolat, samozřejmě pod utajeným číslem. Důvěřuj, ale prověřuj.

ianitka
2. pro 2009

eldenisa, teraz som to docitala, suhlasim s babami, nieco tam zialbohu bude...
ale cele rozhodnutie je na Tebe, ci to ma zmysel zachranovat a ako, ale zatial na to ides velmi dobre, drzim prsty

marcelapetrikova
2. pro 2009

mape taky myslím že by bylo fajn to ověřit než udělá ten krok kterej třeba pak nepujde vrátit zpět

filomenka29
2. pro 2009

tak drzim palce eldenisa a informuj nas ako to dopadlo 😉

eldenisa
autor
2. pro 2009

Měla jsem si to ověřit hned a ihned si taky to číslo napsat ale udělao se mi tak zle že mi to podstatn vůbec nedošlo.Nejhorší ale je že teď vypadám jako ta potvora já,která si hledá jen záminku aby se mohla odstěhovat a on je ten ublížený......... 😢

marcelapetrikova
2. pro 2009

el to je přesně ono ty budeš za potvoru která ničí rodinu ale to co ti dělá on nikdo nevidí 😠
někteří chlapy jsou fakt na zabití 😠
občas i ten můj 😀

filomenka29
2. pro 2009

skoda, ze ta to nenapadlo skor,no co uz, uvidis ako to dopadne, len sa netrap 😒

eldenisa
autor
2. pro 2009

Všechno mi to došlo až jak sem si lehla do postel v šoku jsem si ty 2 zprávy četla a za boha si už nemůžu vzpomenout co v nich pořádně bylo.Musela jsem být z toho úplně vedle páč ma docela dobrou paměť.Nějak se z toho pořád nemohu vzpamatovat.
Najednu stranu bych mu chtěla uvěřit sle pořád to ve mně uvnitř hlodá.Připadám si jako nějaká stíhačka.Je mi fakt na nic a nejradši bych si o tom s někým pokecala ale jediný kdo tu je je moje nastávající tchýně.máme totiž společnou domácnost.Přítelovi totiž patří fima která je u domu a on by někde na byt sám nešel 😠

peppapig
2. pro 2009

eldenisa, ono je vlastne jedno kolik je mu let, chlap blbne v kazdem veku 😠 Urcite jsi bajecna maminka i pritelkyne. Ach jo, zivot je nekdy nespravedlivej. Nejhorsi je, ze ted nevis na 100% co a jak. To, ze sis neopsala to cislo, to by v takove situaci nenapadlo asi zadnou z nas. Drzim pesti at se vse vysvetli 😔

peppapig
2. pro 2009

A kdybys rekla budouci tchyni co ti vrta hlavou a co se udalo, myslis ze by te trosku upokojila a povzbudila? Nebo by hned stala pri synackovi?

jojci29
2. pro 2009

s mamou sa nemozes porozpravat mozno ti poradi a usmerni ona.Ked byvas u priatela tak ries tak aby ste neskoncili na ulici aj s malou.

aurecon
2. pro 2009

A máš kam jít, když je to vlastně přítelovo? Taky souhlasím s ostatníma, že je to víceméně jasné ☹

eldenisa
autor
2. pro 2009

PEPPAPIG: Jeho otec je ten nejskvělejší chlap kteýho znám a vím že kdybych mu řekla co s děje letěl by on z baráku a ne já a vůbec by je nezajímalo jestli je jejich syn.Taková byla podmínka když sme se tu nastěhovali.

AURECON:Mám kam jít nějakou dobu bych bydlela u své mámy,která si spravuje baráček a má byt 3+1 v osobním vlastnictví.Takže až by se přestěhovala zůstalo by to mě 😢

peppapig
2. pro 2009

Vidis, pokud mas s jeho rodici fajn vztah, tak to zkus jen nahodit, ze nevis co dal nebo tak neco.

Nechci syckovat, ale kdyby se nedej boze stalo neco podobneho nam, tak ja muzu jit leda tak pod most. Tak hlavu vzhuru

zanett
2. pro 2009

peppapig, jojci29: musim souhlasit s filomenkou - nemyslim, ze by bylo v kazdem vztahu nutne, aby partneri (manzele) znali sva hesla a pravidelne si cetli SMS nebo emaily. Ja osobne jsem pomerne uzavreny clovek a rada si hlidam sve soukromi (NEMAM CO TAJIT, ale jde mi o PRINCIP). Proste kazdy clovek ma pravo na soukromi - tim myslim na 100% soukromi, do ktereho nikomu dalsimu (ani manzelce/manzelovi) nic neni! Spouste lidi nevadi (treba vam dvema), ze by vam manzel cetl maily/ SMSky, ale mne by to priserne vadilo uz z principu. Proste jsem sice se svym pritelem uz 5 let, miluju ho nadevse, ale zaroven me nevlastni (a ja nevlastnim jeho) a pravo na urcite soukromi mame i dlouhodobem, milujicim vztahu. KDyby mi MP chtel cits emaily, postu ci cokoliv, asi bych se nastvala a reagovala bych velmi podrazdene. Ja taky jeho soukromi nelustruju (ani me to nezajima), nemam co tajit, ale jsem soudny clovek s vlastnim uvazovanim a pravem na soukromi, tohle mi nemuze uprit vubec nikdo a presne tohle respektuji i ve vztahu k ostatnim. Takze bych netvrdila, ze mezi manzely by mela byt 100% otevrenost a ze by bylo nutne, aby o sobe vedeli uplne, naprosto vsechno...ono i obcasne male (neskodne!) tajemnstvi ten vztah okoreni a rozdmycha vasen. Nevera samozrejme neni neskodna...

eldenisa
autor
2. pro 2009

ZANETT:Tady předmětem diskuse absolutně není 100% otevřenost ani jestli znám nějaká hesla či mu hrabu do soukromí.Přečti si prosím ten začátek 😉

jojci29
2. pro 2009

zanett 100 ludi 100 chuti.Potom sa nahodou pozicia mobil a clovek sa nestaci divit.Aj ked podvadzat sa da aj inteligentne a podvadzany na to nepride.A jedneho dna sa podvadzajuci bud odlaskuje alebo zbali a odide.Nepochopila si ma.Ja nekontrolujem MM postu ale proste vieme hesla lebo na manzelov mail chodia napr. elektronicke faktury atd.Na druhej strane keby az tak velmi chcel tak si zalozi druhy mail o ktorom mi nepovie.Mozno ho aj ma.Ja neviem a neriesim.i

peppapig
2. pro 2009

zanett, tady psal nekdo neco o pravidelnosti? Hmm, ja jsem to urcite nebyla. Jsi mimo tema 😉

zanett
2. pro 2009

elden - ja vim, ze predmetem diskuze je neco jineho, me jenom prekvapilo, jak se kdosi snesl na filomenku, jako kdyby nebyla normalni, kdyz rika, ze bezne, aby manzele meli urcite soukromi a urcite 'tajnosti'.

Jojci - presne tak, to, ze mi nekdo bude lustrovat mobil a ze bude vedet o kazdem mem emailu, to mi jeste nezabrani, abych byla neverna (kdybych teda chtela byt). Proste si zalozim dalsi ucet bez vedomi toho druheho a aleluja...Ja nemyslim, ze je resenim vedet o tom druhem 100% vsechno - proste to neni zaruka niceho.

Pepappig - nechytej me za slovicka, ja vim, ze jsi nepsala o pravidelnosti, ale nerekla bych, ze jsem uplne mimo tema, protoze me treba prekvapilo, kdyz elden. psala, ze jeji chot reagoval podrazdene, kdyz se ho na to zeptala a odpovedi ji bylo, ze on ma asi spatne svedomi. tak jsem psala, ze ja bych taky v takovem pripade reagovala podrazdene (tedy v pripade, ze se dozvim, ze mi nekdo koukl do mobilu) a to i presto, ze neverna nejsem a nemam co tajit, proto jsem psala, ze jde o princip! Ze ne kazdy, kdo reaguje podrazdene, je hned neverny, i kdyz uznavam, ze v tomhle pripade o neveru asi jde, ale to my nikdo nevime presne, to je vsechno v rukou tech dvou....