Prečo muži nevedia povedať " Prepáč"?

tupelino
19. črc 2013

Prečo muži nevedia povedať "prepáč", napriek tomu že im dojde, že urobili chybu? Prečo musia ženu za každú cenu ponížiť, prečo si nevedia vážiť čo majú doma a počúvajú keci kolegou, kamarátou, i keď tá čo je doma a čaká na neho nieje taká o akej rozprával kámo, s ktorou sa rozviedol, alebo sa nebavia, veď my nie sme všetky rovnaké, prečo si nás nevážia??? Prečo?? ☹ ☹ ☹

pepibubu
19. črc 2013

Ponížit? to snad ne....

kristynka410
19. črc 2013

Protože většina žen, když se jim doma začne dít toto, nehledají chybu v muži, ale samy v sobě a více a více se mu snaží úpěnlivě zavděčit. Žena musí znát svoji cenu, mít hrdost a nedat se. 😉 Když se neumí omluvit, tak si vás nezaslouží. Nevařila bych, neprala, neuklízela... to bere jako samozřejmost... ale samozřejmostí je přece i slušné chování a úcta vůči partnerovi... takže pokud se jí nedostává z jedné, proč by mělo z druhé? Uvidíš že mu to brzy dojde a ještě se rád omluví! A pokud ne, zasloužíte si lepšího! 😉
A opravdu si nemyslete, že je to jen bláhový názor svobodné holky! Naučila jsem to mamku a divily byste se, jak je to teď doma mnohem lepší! 🙂

speedygon
19. črc 2013

Jooo, to by mě taky zajímalo...mohli mít takový model ve vztahu svých rodičů a zafixovali si to(například).....

lrg
19. črc 2013

Muži to dokážou, ale jen ti správní muži. A jen správní mužové si zaslouží naši lásku. Jako v Mrazíkovi - nad nikým se nepovyšuj a před nikým se neponižuj.........A pomáhej lidem 😀

pepibubu
19. črc 2013

@lrg já to mám zafixovaný z pyšný princezny, kde to řekl král Miroslav... ale to je fuk, prostě nikdo nikoho by neměl ponižovat.....

lrg
19. črc 2013

@pepibubu Jo? Tak teď nevím, myslela jsem, že to říká maminka Ivánkovi 🙂

tupelino
autor
20. črc 2013

Rozprávky sú rozprávky, ale život, realita je iná. Je krásne veriť v rozprávky, ale málo komu sa podarí žiť ich, a ja som len snívala, ale život nieje rozprávka. ☹ Svoju cenu poznám, ale nedokážem byť tak strašne tvrdá, hrdá že som aká som. Kým som sa ja prihovorila, i ked som bola bez viny, vš. sa vyriešilo rýchlejšie, ale teraz.... no hrúza, to sú týždne, mesiace kým sa dá vš. ako tak do normálu. Ja som z toho ale už na prášky. Čo s tým??