Před otěhotněním mě podvedl, teď to nezvládám

pavlakh
10. čer 2012

Ahoj holky, doufám že jste to nezažily, ale nadruhou stranu zase potřebuji poradit, mám šílené těhotenství :D 3 měsíce u mísy k tomu nedostatek spánku chodím ješte teď stále do práce , denní noční a starám se o byt a psa a veškeré financování, aby včas bylo vše zaplaceno. V době menstruace právě teď mám šílené deprese nebudu vám je psát myslely by ste si že jsem blázen. Tak mě napdají různé myšlenky jsem vyčerpaná z toho jak mi to v hlavě šrotuje :( V prosinci jsem odjela k tetě na 5 dní, otvírala restauraci tak jsem jí musela jet pomoc. Přijlea jsem nečekaně brzy a tak nějak to poznáte když jste měli doma návštěvu. Samozřejmě chlap bude zatloukat zatloukat zatloukat, řekl mi ať se v tom neštourám chvilku mě trápilo a přešlo to, protože se úplně změnil začal víc poslouchat ale je to důsledek pouze toho, že nečekal, že jsem schopná mu sbalit věci rozejít se s ním vystěhovat ho. Samozřejmě to netrvalo ani týden a byl zpět úplně nový. Otěhotněla jsem !! Paráda, noci modlení , brečení toho , že jsem neschopná otěhotnět jsem otěhotněla a nám se změnil život... Jak jsem psala, vrátily se mi myšlenky čím to je? nejhorší na tom je, že jsem zjistila kdo u nás byl ( jiné vajgly v popelníku, co jsem přišla domů hned letěl a chtěl je vysypat, jindy to přetéká, poprvé v životě vypral.. No jo jenže pral ložní prádlo :( Pračka nesmyla blonďatý vlas a na matraci neuklidil sperma.. ) nejhorší byly jeho poškrábané záda 🙂 Víte co myslím jak to vypadá, to zná a pozná každá. Překousla jsem to a sklidnila jsem se. Holky proč se mi to teď zase vrací?? Proč mě trápí až teď že mi byl nevěrný? Když se vrátím na to jak jsem přišla kdo to byl, obsluhuju v baru a bydlím o patro výš, chodí sem jedna "moje kámoška!... Tak právě ta u nás spinkala a tomu mému poškrábala záda. Mám jí to říct že o tom vím? Ať se mi klidí z očí, pokud bude lhát vzteky jí ostříhám ty její vlasy !!!!!!!!!

anavila
10. čer 2012

@pavlakh ahoj..velmi som nepochopila, spala u vas len raz? a ty sa teraz k tomu vracias v myslienkach? je to uz fajn? pises, ze manzel poslouchá, skus sa s nim o tom porozpravat, o tvojich pocitoch a tak...ked ta miluje, tak ta upokoji a bude stat pri tebe ale ked ta dalej podvadza, tak na to sa neda nemysliet, nebudem ti radit aby si od neho odisla, to musis vediet sama, a tez neviem ci mas vhodne podmienky odist od neho...velmi drzim palce..a to tehotenstvo to je kopec hormonov, neboj,,to prejde...drzim velmi velmi palce.hlavne sa s nim o tom porozpravaj ale v klude bez histerie.ahoj

pejullka
10. čer 2012

@pavlakh já tě obdivuju, já jsem v tomhle jiná. Vím, že je strašné být s dítětem sama, ale já bych to nedokázala odpustit, pořád by se mi to vracelo a pořád bych mu to dávala na jevo a asi nikdy by to nebylo ok. Co se týká té kamarádky, tak té bych to řekla.

ebsian
10. čer 2012

@pavlakh Taky obdivuji..Protože bych od něj ihned odešla a to navždy..Nikdy bych mu to neodpustila a to i kdybychom měli dítě.. Raděj bych byla sama..

editah222
10. čer 2012

@pavlakh nebyla jsem ve tvé situaci a nezávidím ti ji.
Myslím si, že když už jsi se přes jeho nevěru jednou přenesla tak ted nemá cenu se v tom dál vrtat. Čekáte spolu miminko a snad jste spolu jinak i štastní ne? Ptát se té dotýčne můžeš, ale budeš ubližovat sama sobě. Jwšstli s ním chceš být tak se snaž na to zapomenout, je to těžké, ale ne nemožné.
'Rozhodnutí je jen na tobě.

suzete
10. čer 2012

@pavlakh to ti řekne úplně každá holka, která se o nevěře nedozvěděla, že by sbalila kufry ať se děje co se děje. V tom jsme všechny stejné. Ale až se v té situaci ocitnou, je realita uplně jiná. Nakonec, stejně to vypadá tak, že ženy jsou jen ty, které se o nevěře dozvěděly a ty, které o tom neví... a to i ty, které by daly za ty svoje ruce do ohně.
Hormony jsou "svině", nedivím se že to s tebou teď mává, ale rozhodně bys to měla probrat s mužem. A to ze všech stran, co to bylo (vztah/alkohol/úlet/dobrodružstí), jestli v tom pokračuje nebo prostě dostal rozum a celá záležitost je ukončená.
Ta "kamarádka" v tom zas tak nehraje roli, ona tě nepodvedla, podvedl tě muž, ale s mojí povahou bych ji to taky teda dala najevo.
Hlavně si to vyříkejte, ať má miminko klid a může ti dělat jenom radost.

editah222
10. čer 2012

@pavlakh ještě jen dodám, na noční jako těhotná chodit nemusíš!!!

jop
10. čer 2012

@pavlakh ahoj, já bych partnera hned nezatracovala, nicméně bych si s ním promluvila, měla bych potřebu to řešit, chtěla bych slyšet, že to byl jen jednorázový úlet a nic podobného se už opakovat nebude. Pokud jeho milenecký poměr stále trvá, opravdu bych mu sbalila kufry, protože nebudeš mít klidné těhoteství a ani tu náročnou dobu po porodu. Nedivím se, že se ti to teď vše vrací, já jsem v těhotenství taky byla víc citlivá a řešila jsem dávno "zapomenuté" vztahy s rodiči apod..

katerinanov
11. čer 2012

ak píše @jop , taky bych ho hned nezatracovala. Nedovedu si představit, jak moc to bolí ale když se zkusím vžít do tvé situace tak bych si to asi zkusila vyříkat a pokud se přes to chceš přenést tak to dál nevytahovat. Je ale opravdu velký rozdíl milenecký vztah a jednorázový úlet.

mates22
11. čer 2012

@pavlakh já to nezažila, jedna moje kamarádka ale ano, manžel jí byl nevěrný počas těhotenství a i šestinedělí - jednorázovky, zato více ☹ . Tak jsem nad tím trochu dumala, co bych dělala já a došla jsem si vnitřně k názoru, že bych zhodnotila situaci, pokud by to bylo jen o sexu, asi bych to nechala tak, protože vím, že mě a děti manžel miluje....pokud by to ale byl nějaký dlouhodobější vztah, to už bych nějak řešila, toho bych se bála, aby si manžel najednou nezbalil kufry (nebo mně). A to, že se ti to teď vrací - ano, to jsou hormony, člověk je děsně citlivej a vyplouvají mu na povrch i pozapomenuté věci ☹ . A nevlivníš to rozumem, bohužel. Pokus se zjistit, zda ten vztah trvá a pokud ne, nech to být a těš se na svoje maličké, hormony se časem taky trochu zklidní. A na tu noční nechoď, nemusíš a nestojí to za to, já skončila kvůli stresu v práci na rizikovým a málem jsem o mojí maličkou přišla.

pavlakh
autor
22. čer 2012

Určitě s nikým neudržuje vztah. Moc mě zklamal a vážně si to uvědomil. Ale chtěla jsem vám říct celý příběh a to poslední zakončení, já na to nemyslím, nebavím se o tom, neleží mi to v žaludku, ale třeba jsem hledala jen důvod se s ním hádat a asi slyšet , že mě miluje a že jsem jediná a takový ty normální blbosti 🙂 Jsem ráda že to je za mnou. Té holce jsem to řekla. Koukala jak puk. ale teď to neřeším.. Ať už to porodím!! nechci takové stavy..

kristyn.g
22. čer 2012

@pavlakh tak to tedy zírám, já bych nevěru tedy odpustila ale nedokázala bych to zapomenout, takže asi by ve výsledku náš vztah šel do kopru. Pokud už to máte vyřešeno tak držím palce ať se ti daří k tomu nevracet a rány neotevírat, ale je přirozené, že když si na to vzpomeneš tak ta křivda tam prostě stále je a bude a důvěru to může oslabovat. Užívej si těhotenství a přemýšlej nad jinými věcmi 🙂 držím palce

pavlakh
autor
22. čer 2012

Teď už to je parádní, ale ty dny kdy se dostaví deprese, nějaký pláč, že nebudu v pořádku mě zneklidňuje, ale až skončím v práci a budu doma v klidu, můj stav se určitě zlepší 🙂 Chci ten prokletý prosinec vymazat, ale já měla minulý rok, nejhorší rok.. Nic mi nevycházelo, takže tamto už byla jen třešnička. Věřím na JAK NA NOVÝ ROK TAK PO CELÝ ROK, Na silvestra jsem nepila a pracovala a byla jsem taková klidná všechno jsem stíhala na Silvestra jsem obsluhovala 40 lidí 🙂 Tento rok jsem se ještě neopila, vrátila se mi práce a daří se po finanční stránce 🙂

romcovaklarka
25. čer 2012

@pavlakh Ahoj, já jsem taky přišla manželovi na nevěru a to dokonce v době, kdy už jsme měli 3měsíčního prcka a půl roku po svatbě ☹ Vyříkali jsme si to, já mu odpustila. Samozřejmě jsem na to nezapomněla, ale čím dál míň často si na to vzpomenu a rozhodně se držím, abych o tom nemluvila. Manžel seká dobrotu (nebo si dává lepší pozor? Kdo ví, ale jednou jsem řekla, že mu odpouštím, tak mu věřím, dokud se neprokáže opak). U něj to teda bylo s kolegyní v bývalé práci, už má jinou práci a já dotyčnou neznala, takže v tomto asi jednodušší. Ale věřím, že to může fungovat, když se chce. Držím palce, ať to spolu zvládnete a hlavně hodně zdraví miminku 🙂

pimpos
25. čer 2012

Ahoj, no já souhlasím taky s těmi, které by si to raději nejdříve vyříkaly. Nejsem ten typ, který vinu hned hází na druhé, proto vždy začínám nejdříve u sebe. Kde jsem udělala chybu,kde ji podle mého udělal on, jak to vnímá partner a co s tím oba chceme dělat.Vždycky je ale základ v komunikaci. Taky jsme měli s manželem krizi. Byla jsem ve 3.měsíci, měli jsme chvíli po svatbě, hodně stresu,stěhování, v krátké době spousta změn, do toho moje hormonální bouře...maras. Na každého chlapa je to nápor,ale málokterý za tebou přijde sám a řekne: " Puso, máme problém"...Řeší to přesně tak, jak to udělal tvůj partner a na nás je, abychom tomu buď v čas předešly, pokud cítíš, že je něco špatně, popř. si s nimi promluvily.Můj to řešil útěky do práce.CO tam dělal, nezjišťuji, raději 😉 . To,že se ti to teď vrací, je normální. Měníš se, chceš se z těhotenství radovat a chlap nedělá věci podle tvých představ. Promluvte si a uvidíš, jak to vidí on a co se s tím dá dělat. Rozchod je sice jednoduchý, ale radikální a podle mě až poslední možnost, když už komunikace nefunguje...Hodně štěstí! Napiš,jak to dopadlo 🙂

ebsian
26. čer 2012

Jinak já znám takového chlapa, jeden to u nás dělal a trvá to stále v práci, zatímco jeho byla před porodem a pak v šestinedělí, tak ten kasanova se tahal s 19 letou holkou a dělali to na šatně na stole, přičemž existuje dokonce fotka v akci. Kolovalo to firmou, je to smutné.. ☹ ☹ ☹ On se cítil jako frajer. Po noční, místo aby jel za miminem a ženou, tak jim jedna kolegyně půjčovala byt na sex. 😢 😢 😢
Všeci to věděli, on se tam před nama s ní miliskoval. venku když kouřili, tak se tam taky opleskávali. Ta mladá holka se zamilovala a on 40 letej 😠 😠 😠
Ale byl na to hrdej. Některé ženy se nechaly slyšet, že to chudák doma prostě nemá, když je žena v tom a má díte. Ubohá výmluva!!

slundo
28. čer 2012

Podle mě se ti to vrací proto, že si tenkrát byla dost tolerantní....mně se kupodivu taky vracej věci, které jsem v minulosti přešla a asi to byla chyba a doteď s nimi nejsem srovnaná....