Přísaha. Co byste dělaly, kdyby to chtěl porušit / porušil?

23. dub 2022

Co byste dělaly kdyby vám manžel přísahal na život vašeho dítěte, a pak to chtěl porušit/porušil?

xxx3d
23. dub 2022

nevím, asi bych byla nervózní už v té chvíli jakési přísahy.

l01991
23. dub 2022

Proboha kdo přisaha na život jakehokoli ditěte???Jak se piše nademnou už ta přisaha by se mi nezdala a k tomu když ji nedodržel...

slecnami
23. dub 2022

Jako promiň, ale tak je úplně blbý, nebo co?! Tak ať příště nepřísahá. Pro někoho možná hloupost, ale já jsem na tohle háklivá/pověrčivá, či jak to říci a prostě by mi to vadilo... Co s tím ale popravdě netuším :(

sirinfirst
23. dub 2022

Já si ani neumím představit, že bych chtěla po manželovi, aby mi přísahal.. To jsme dělali naposledy asi jako děti..

autor
23. dub 2022

@sirinfirst On přísahal ze své vůle, mnohokrát mi lhal, a tentokrát mi chtěl dokázat že to myslí smrtelně vážně,abych mu věřila. Tak přísahal na naše dítě 😢

autor
23. dub 2022

@slecnami Já právě taky pověrčivá jsem. Ještě to neporušil,ale chce. Nachystala jsem rozvodový papíry protože jestli udělá takovou sviňárnu, pak ať táhne. Ale bojím se...

slecnami
23. dub 2022

Zkus to prostě brát tak, že pokud kecal a zaklínal se nějakou přísahou, tak to prostě stejně neplatí, když je to lhář. 🍀

kakamila12
23. dub 2022

Přemýšlela bych, jestli jsem si vzala chlapa nebo nedospělý dítě.

gracinka7
23. dub 2022

Netušila jsem, že tohle dělají i dospělí 🙈 asi bych se lekla, co to má jako být.

ckocka
23. dub 2022

Věřit lháři přísahu?

jjasmina
23. dub 2022

Kdyby se jen zmínil o prisaze zrovna na život dítěte, řekla bych mu jestli není úplně blbej a nedovolila bych. Jenže já jsem zasadova i s jednou lži by šel do háje

codal
24. dub 2022

Taková přísaha je úplně k ničemu a navíc naprosto ubohá. Pokud ti manžel lhal a teď plánuje ti znovu ublížit, ať už jakkoliv, tak jsou rozvodové papíry na místě.

zelenaesmolda
24. dub 2022

Lehni,trolle.

autor
24. dub 2022

@zelenaesmolda Nejsem troll.

zelenaesmolda
24. dub 2022

To rika kazdy troll

zuzkasim
24. dub 2022

Mě učili, že se přísahá jedině před Bohem a u soudu🙂 Nikdy bych po nikom nechtěla, aby mi přísahal a ještě k tomu "na něco", třeba na život dítěte. A kdyby něco takového řekl sám od sebe, spíš bych zpozorněla, co to jako má znamenat. Jestli máte potíže se lhaním manžela, tak bohužel, chorobných lhářů mezi námi pár je a nikdy jsem nezaznamenala, že by to bylo řešitelné, takový člověk se nezmění...

sudylichozrout
24. dub 2022

Moniko, rekla bych ti, at se na nej vyseres a konecne to das dohromady se Sablaturou. 😂😂

rexinka
24. dub 2022

@sudylichozrout Chvili mi trvalo, nez mi to doslo. 😂

mourovatakocka
24. dub 2022

Víte jaké je nejoblíbenější slovo každého lháře? Přísahám.

cilkat
24. dub 2022

Ptáš se, jak má taková přísaha fungovat? Hm... to, na co dotyčný přísahá, je "zástavou" za splnění slibu. Pokud slib je porušen, zástava propadá tomu, komu bylo přísaháno... Takže... co uděláš s životem svého syna? Asi úplně to samé, jako bez té přísahy, ne? ... Jen bych ho vychovala bez toho notorického lháře a evidentního blba, co dodal druhou půlku genetického materiálu...

ina10
25. dub 2022

Řekla bych mu, že je v.ů.l, zbabělec a lhář sedmilhář...a proč jsi vůbec "souhlasila", aby přísahal na vaše dítě? (vůbec na kohokoli jiného?)...když má chlap přísahat, tak přece jen na své koule a péro (to jediné má u nich cenu)