Přišla jsem na manželovou nevěru a nevím jak dál

olivkanellis
16. zář 2013

Ahoj holky,
potřebuji se vám svěřit a potřebuji poradit...jsem s tímto problémem sama...protože kámošky jsou rodinné známé, nechci aby se toto rozšířilo mezi kamarády. Tak. Jsme s manželem 4 roky + 3 roky chození, máme 9 měsíční holčičku. Vždy jsem věděla, že manžel se rád kouká po holkách a že má rád vzrůšo ve vztahu a sexu....celých 7 let se snažím, aby vztah nebyl rutina (starám se o sebe, hezky se oblékám, žádné pyžamo ale hezké erotické košilky, převlékám se do různých oblečků, když chci zpříjemnit sex atd,,,)....jenomže v těhu a cca půl roku po porodu jsem trochu polevila a výsledek? cca 4měs. po porodu (v březnu) jsem našla v jeho PC fotky žen..vysloveně z nějakých erotických seznamek...udělala jsem mu scénu...on brečel a na kolenech říkal, že my jsme pro něho nejdůležitější v životě....V srpnu jsem mu našla v PC podobné foto zase....opět stejný scénář. Ale protože to jsou jenom fotky nějakých kurev se seznamek jsem nechtěla nějak narušovat náš vztah a doufala, že ho to přejde....Minulý týden se vrátil ze služebky, měla jsem tucha, přešla mu historii na noťasu a na našla: hledal privátní sex ve městě kde spal, našel inzerát a poté vyhledával na netu (i seznamu) tu holku kterou našel v inzerátě, pak hledal jení číslo....Ráno jsem mu zkontrolovala mobil a na to číslo z inzerátu volal...Takže jí prostě zavolal a šel za ní....Když jsem mu to řekla, přísahal, že číslo mu dal kámoš (aby jí zavolal a měl jenom společnici na večeru a nebyl sám), že prý na netu jí hledal aby viděl jak vypadá a co je zač....Když jsem se ho zeptala jesli si myslí, že jsem debil, tak řekl, že by tomu také sám nevěřil....Opravdu byl na lopatkách a přísahal, že s ní nespal, už týden se mi snaží dokázat, že my jsme pro něj to nejdůležitější a prý nedovolí rozpad rodiny. Ale já mu nevěřím...nevím jak se k němu zachovat...nejhorší je to, že já ho miluji, že mě těší se o něj starat a hýčkat si ho...nevydržela jsem byt uražená, ale vnitřně jsem v háji...prosím poraďte mi, jak se chovat aby věděl, že to nemá odpuštěné a jak mu říct aby to už nikdy neudělal...děkuji za rady...

megy
16. zář 2013

pokud ho tak moc miluješ, tak proč jsi mu šla do soukromí - mobil, PC. tohle asi nikdy nepochopím :-/ sto lidí, sto názorů, ale já teda striktně odmítám takové kontrolování partnera

llluckaaa
16. zář 2013

Asi taky neporadím, protože to nějak nechápu... Úmyslně ho špehuješ v PC, pak mu uděláš scénu jen kvůli nějakým fotkám, pak znovu, pak mu zase špehuješ počítač, pak mu špehuješ mobil, vyjedeš na něj, on ti přísahá, že s nikým nic neměl.... Tvůj manžel má teda trpělivost, já bych už dávno vyletěla kvůli tomu šmírování 😅

petrajurinova
16. zář 2013

@olivkanellis nechci ti sahat do svědomí, ale uvědomuješ si že tím, žes mu vlezla do telefonu a jeho počítače tak ses dopustila trestného činu? Nevím jestli jsi to zrovna ty, kdo by měl něco odpouštět - víc by ses měla zajímat o to, jestli ti tvůj muž bude schopný odpustit že ho až takhle kontroluješ.

wisttit
16. zář 2013

Ja teda nevím, ale neřekla bych, ze největším problémem je kontrolovani pocitace.
Chyba je evidentne asi na obou stranách, nemyslíte?

zdeeniii
16. zář 2013

Já teda nevím, názor předešlých holek je na mě moc drsný....sice se nemá koukat druhým do mobilů a podobně, ale zajímalo by mě, jak by se jim líbilo, kdyby (třeba že jiným způsobem) přišli na takovou věc svému chlapovi a to jen pár měsíců po porodu. Na mě to působí jako že ho brání a to nevím proč. Přišla si na to sice trošku špatným způsobem, ale nevidím důvod se ho zastávat. Asi neporadím, já už bych nejspíš nedokázala nikdy 100% věřit, protože bych se cítila ponížená. Nevím, jestli taky poradit jde, protože si myslím, že teď tě to bude vždy k tomu počítači táhnout a budeš podezřívat. A je fakt, že některý chlap to nemusí vydýchat, jsou na to děsně hákliví a to i přesto, že to co ženská najde je pravda. Pokud s ním chceš být a on se k vám (tobě) jinak chová hezky, tak jediná rada bude snažit se to přejít a neprohledávat PC. Protože myslím, že domluvama bohužel nic nevyřešíš. Když chlap bude chtít podvést, tak to udělá.

brambora20
16. zář 2013

Takjá nestačím zírat fakt, někdo si tu jde pro radu a dočká se akorát opovržení, je mi teda smutno... ☹

@olivkanellis bohužel ti asi dobrou radu nedám ani já, já bych neodpustila...kdysi jsem byla v podobné situaci, ale travalo to hodně dlouho, než se to srovnalo, nevím, jak partner, ale já jsem prostě nezvládla mu znovu věřit a pže jsem opravdu klesla na to, že jsem si jen představovala a podezírala, bylo to hrozné ☹ Dnes vím, že bych odešla...děti mně fakt posílily...

olivkanellis
autor
16. zář 2013

@megy @llluckaaa @petrajurinova @wisttit @zdeeniii
holky děkuji za názory - všechny...abych to upřesnila. Poprvé jsem fotky našla náhodou, máme doma společný PC a já stahovala foto z foťáku...nevěděla jsem přesně do které složky se fotky uložili, tak jsem procházela všechny. Podruhé to byl dost podobný případ a napotřetí to už byl záměr...Takže prosím neodsuzujte mě, 2x to byla náhoda (máme společný PC doma jak jsem psala). Spíš to vidím jako jeho drzost nechávat v společném PC toto...kdyby to měl ve svém noťasu nikdy bych na to asi nepřišla....

Spíš jsem myslela, jestli nemáte některá podobnou zkušenost a jak na něj teď...
@zdeeniii manžel to rozdýchal a já jsem si řekla, že už ho nebudu nikdy kontrolovat...ale ten blbý pocit je tu furt a já nevím co s ním 😒 na základě toho se taky bojím otěhotnět znovu...říkali jsme si, že cca do 2 let chceme druhé mimi...ale ta nejistota, že já budu někde rodit a on někde s jinou...tak to je to nejhorší co si můžu představit ☹

olivkanellis
autor
16. zář 2013

@brambora20 určitě to bylo hrozné...to ti věřím...já mám smíšené pocity, teď mu nevěřím, ale chci aby byl s námi a aby bylo vše ok...nechci ho ztratit...asi mi nezůstane nic než to opravdu prodýchat a pomalinku mu začít věřit...hodně to ale záleží na něm...řekla jsem mu, že teď musí on dokázat všechny ty jeho slova...tak uvidíme...

zdeeniii
16. zář 2013

@olivkanellis já ti rozumím....je to těžké. Přeju ti, aby manžel mluvil pravdu a s nikým nic neměl. Já sama bych asi těžko ten zžíravý pocit těžko překonávala, ale každá jsme jiná. Sama musíš usoudit, jestli za to stojí. S druhým mimčem bych tedy nepospíchala a počkala bych až si budeš jistá že mu věříš a chceš to tak.

lucinacka
16. zář 2013

Ja bych neveru odpustila, pokud by slo jen o sex.. Dlouhodobejsi stykani s jednou osobou ale uz asi ne. Je to tezka situace, preju hodne sil!

brambora20
16. zář 2013

@olivkanellis Měla jsem to jako ty, taky jsem na to přišla náhodou...neměla jsem tehdy pc, nebyla na něm zvyklá denně dělat...prostě jsem náhodouna cosi najela a ukázaly se mi přesně formulace vět, co na sexuálním chatu plodil s jinými, zatímco já byla na noční ☹ Akorát normálnínevěra se nikdy nepotvrdila, "jen" internetová...ale i tak jsem ten den blila a blila a blila...najednou sjem měla dojem, že toho člověka neznám...JInak nikdy nedal nejmenší najevo, že by byl nespokojený třeba v intimní stránce, naopak se nepovažuju v nejmenším za puritánku...a stejně...
To je klišé, že musí ve vztahu cosi chybět, někdy prostě můžou být lidi prasata i z rozežranosti ☹
Jinak jsem se taky právě podezíravou stala až poté...a když si na to vzpomenu, je mi zle...ze sebe i z něj, že to ze mně udělal...no,je to pryč...
Jestli sesne ptala, JESTLI ODEJÍT, ale JAK odpustit...ti povím, chce to čas...čas a čas...a jen ten ukáže...ty zřejmě opravdu nešmírovat, nevyčítat, nepřipomínat....minimálně se o to snažit...udělat tlustou čáru...a uvědomit si, že to není tvoje chyba, ale jeho chyba...myslím nevěru, polemizovat, čí chyba anebo trestný čin, že jsi mu hrabala v počítači, to rozebírat vůbec nebudu...příjde mito absurdní tedy...

jaru30
16. zář 2013

Taky bych tak rychle nesoudila, nejsme v její kůži 😔
Víte, v životě to často chodí tak, že ty, které se teď bijí v hruď, že by nikdy....časem budou ve stejné pozici, postaveny před stejnou zkoušku 😉 a možná že už taky neobstojí 😔

Každopádně autorce přeju pevné nervy. Jak je jednou nahlodaná důvěra, bude to těžké, zase začít věřit. Jestli vůbec se to někdy povede....ale zase, je tu dítě a tak už jen proto by měl člověk zkusit maximum. I třeba se jít někam poradit? néé na Koníka. Myslim do poradny 😀 Na rozvod, je dle mého, vždycky času dost.
Šel by?

duracell79
16. zář 2013

Tak ono to "Důvěřuj, ale prověřuj" smysl dává. Pokud má podezření, tak jeho blbost, že když už, tak si nedává pozor. Jinak já tedy taky nijak nešmejdím, neprolejzám kapsy, mobily atd., ale těžko soudit, když nikdo nevíme, jak to u nich funguje. Přiznám se, že jsme měli taky svá období a byla jsem trošku stíhačka, ale tak cca 3měs. po porodu jsem se nějak srovnala a žiju s tím, že když s ním chci být, tak nebudu zbytečně hledat "něco" a kazit si tím klidné a spokojené soužití. Partner má časově i psychicky náročnou práci, takže jezdí ráno brzo a vrací se pozdě, i občas cestuje a přespává po hotelech. Samo mě už napadlo, jestli třeba v 17h nesekne s prací a do 20h si někde nerandí... Ale, napíšu, že jsem nestihla jít do krámu a on po cestě domů jede ještě nakoupit, je hodný, pomáhá, obletuje mě...co víc si přát?? A jestli se někde nějaké kotrmelíně vypovídá a zatechtluje si a přijede domů s čistou hlavou, tak neřeším... Takže těžko radit. Já jsem celkem smířená s tím, že chlapi prostě přeletují, ale pokud se vrací domů k milované ženě a dělá pro ni první poslední, protože ona je na prvním místě, tak vážně, neřeším. Jestli nemáte problémy, všechno klape atd., tak nepátrat. Ty už jsi vypátrala docela dost věcí...nezávidím, a když si představím Tvou situaci, tak bych tedy zuřila, ale snažila se zůstat nad věcí bo já jsem ta co je lepší než on a žádná není lepší než já. Ale neopustila bych ho... Nevíš jistě jestli opravdu k něčemu došlo a ničit něco co fungovalo...?? Každopádně bych vyžadovala náležitou péči ;)

olivkanellis
autor
16. zář 2013

Hollky díky za rady, každý pohled je jiný a z každého jsem si trochu odnesla... @jaru30 přemýšlela jsem nad psychologem, nechci ale jík k prvnímu, kterého najdu na netu, takže teď se snažím nenápadně vysondovat, jestli někdo nezná někoho schopného...dokonce jsem to navrhla i manželovi, ať zajdeme ke stejnému...ale každý zvlášť...tak uvidíme jak to dopadne...Každopádně rozvod taky vidím jako poslední řešení...před tím se hodlám hodně snažit a podle slov manžela i on sám...tak snad to zvládneme.

@brambora20 já se pokusím snažit...možná se tady zase časem potkáme a já ti řeknu jak to dopadlo 😉

olivkanellis
autor
16. zář 2013

@duracell79 moc hezký názor...do tohoto bodu bych chtěla dojít 😀 já ty věci našla náhodou, tu třetí už ne...Ale nechci kvůli tomu bourat vše...manžel je taky starostlivý, udělá pro nás vše, plánuje pro nás krásný život, taky teď hodně jezdí a je dlouho v práci, ale dělá to pro nás a já si bez něj neumím představit život....Jenomže já nejsem typ ženy, která dokáže být "nad věcí", buď jsem hodná - až moc, nebo zlá...potřebovala bych spíš lekci, jak být nad věcí a jak mu dávat najevo, že teď si zasloužím náležitou péči 😀

duracell79
16. zář 2013

Tak první příspěvky mě fakt pobavily 😎 Pozoor, to je trestný čin 😀 Někdo tady koukal na televizi. Len cvičně bych Vám přála zažít nějakou tu pěknou situaci alá účtenka od večeře z romantické restaurace, fotografie v počítači, černé vlasy na sedadle auta, když vy jste třebas blond a nikdo jiný v autě nejezdí, partnerovo tajné noční psaní sms atd... Jde totiž většinou o náhody a žena je od přírody zvědavý tvor, takže nevěřím, že by to nějakou nechalo chladnou a řekla si, to se nedělá lézt do mobilu atd 😀

llluckaaa
16. zář 2013

@olivkanellis Aha, tak to jo, já myslela, že se mu do PC díváš pravidelně a bereš to jako něco normálního. Člověk by toto neměl dělat minimálně proto, že to k ničemu pozitivnímu nevede ☹ Já tě nechci nějak odsuzovat, těžko říct, jak bych se na tvém místě zachovala já a jestli bych se udržela po takových informacích pídit, kdybych měla podezření. Ublížila jsi tím hlavně sama sobě ☹
Radu opravdu nemám - musít vědět ty sama, jestli jsi ochotná se přes toto přenést a manželovi to nevyčítat, nepředhazovat mu to a věřit mu. Musíte si to vyříkat mezi sebou. Co třeba nějaká manželská poradna?

llluckaaa
16. zář 2013

@duracell79 Ráda jsem tě pobavila 😀 Můžu ti říct, že kdyby mě někdo takto špehoval, procházel mi úmyslně PC a telefon, tak naprosto ztrácí mou úctu a důvěru. Ačkoliv vdaná, pořád se chci cítit svobodná a ne sledovaná a tajně šmírovaná 😝

llluckaaa
16. zář 2013

@brambora20 Narážíš na mě? Napsala jsem svůj názor a nikoho neodsuzuji. Jen jsem si představila, že jsem na místě manžela a nechávám se manželkou pravidelně seřvat, protože v PC našla opakovaně náhodně erotické fotografie. Nakonec mi i žárlivá manželka prohledala i telefon. Moje rada je jasná - po fotografiích, chatech, emailech a SMSkách se nepídit, protože to nepřinese nic dobrého. Nebo k čemu ženě je, když zjistí, že její chlap prožívá virtuální sex? Miluje ho, má s ním malé, dítě, chce s ním být - to je snad to nejdůležitější, ne? Pokud na něj něco najde, ublíží jen sobě nebo jejich vztahu ☹

schnek
16. zář 2013

@olivkanellis aniž bych tě chtěla jakkoli soudit, můžu ti napsat pohled z druhé strany - manžel dospěl k závěru, že mu zahýbám. Okolnosti podrobněji popisovat nebudu, uznávám, že z jeho pohledu se to tak dalo vyložit, ale stačilo přijít a slušně si o tom popovídat. Místo toho zažívám už několikátý měsíc neskutečné pronásledování - prohlížení mobilu, počítače, facebooku, skype konverzací atp., při každé cestě z bytu si prohledávám kabelku, jestli v ní nemám diktafon nebo jeho mobil pořepnutý na diktafon, nesutále poslouchám narážky vycházející z jeho sledování a odposlechů, donekonečna vysvětluju, že s kamarádkou prostě máme hloupě řeči, ale nic to neznamená, dokola překládám jeho "přeslechy" a věčně se jenom hádáme. A poslední perličkou je balíček na dobírku, který se dostal do mých rukou a byla v něm minikamera... ale ta samozřejmě není jeho. Mně ti je i líto, že jsem mu fakt nezahnula, když tohle musím už víc jak čtvrt roku zažívat. Důvěřuj, ale prověřuj je pěkná myšlenka, ale bacha na to, jak moc přes čáru takové prověřování může zajít a jestli vlastně vůbec chceš vědět pravdu, kdyby se něco takového opravdu dělo. Já svého muže za tohle všechno upřímně nenávidím, ačkoli se za běžných okolností dokáže chovat velmi mile a obětavě.

tvarohacek
16. zář 2013

asi bych zkusila realizovat se ve svých zájmech, najít si čas sama pro sebe, nevázat se tolik na manžela, být mu trochu vzácnou. Ukázat mu, že bys to zvládla i bez něj.

jinak je to musí pro tebe být strašně těžké a přiznám se, že bych vyhledala podporu nějakého psychoterapeuta.

duracell79
16. zář 2013

@olivkanellis Takhle, já taky nebyla "nad věcí". Došla jsem tam až po situaci, kdy jsme měli s malou někam jet a do jeho služebního auta, kde jezdí len on, se najednou nevešla autosedačka bo sedačka spolujezdce byla posunutá dozadu. Neřešila jsem to, nic jsem si s tím nespojila, ale když jsem se ho ze srandy zeptala "Cos tu vyváděl??" Tak mi dost krkolomně a váhavě odpověděl, že mu tam zapadl mobil. Ženská má nos na vše co se týče lhaní a podivných odpovědí, takže mi to začalo šrotovat. Byla jsem krátce po 6tinedělí, sex žádný... No začala jsem šmejdit, ale nic. Ty hormony mě ale dostávaly do všelijakých scénářů co všechno v tom autě as dělal a s kým atd. Našla jsem jeho starý mobil a tam měl neuložené číslo, kterému posílal sms ráno když jezdí do práce "Vyzvednu Tě zase na křižovatce 🙂". To Ti byla panika 😎 . Už jsem se viděla jak balím a jak mu vyčítám, že podvedl nás obě s malou atd. Nevydržela jsem a na to číslo zavolala... No, byl to jeho kamarád 😀. A as 14 dní potom, šel do hospody a já mu nesla mobil, aby ho nezapomněl a když jsem ho vzala, tak byl celý podrápaný, tak jsem se ho ptala, co s ním dělal a on, že mu vypadl z kapsy když zatáčel a zapadl mezi panel a sedadlo a jak ho posunul, tak mobil sedřel...a že mi to nechtěl říkat a objednal si nový kryt. Dostal ho totiž od našich k narozeninám a měl ho as 2 měs. Takže takhle zkráceně má blbá zkušenost, která mi otevřela oči. Uvědomila jsem si, že ho nechci ztratit a že i kdyby někoho měl, tak když jsem nic nevěděla, byli jsme šťastní. Máme krásnou dceru přejeme si další děti... Můj první vztah byl příšerný, lži, nevěry a já byla ta špatná, jakmile jsem si dovolila něco vyčíst. Proto jsem pak byla opravdu žárlivá a dost mě vše ubíjelo, bo aj to, co může vypadat jako jasná nevěra atd, nemusí být vždy tak horké. Tvůj manžel se tedy dost odkopal... Já bych ve Tvé situaci taky šmejdila. Ale má o Vás evidentně zájem a ztratit Vás nechce, to je podstatné. Šťastná žena dělá šťastného muže. Důležité je, aby se rád vracel domů a né aby rád odcházel. Možná si skutečně někde len užil a možná je len ten, co si rád zaflirtuje, pokouká a má hranici za kterou by nešel...ačkoli pro Tebe už to může být za hranicí. Prostě jestli jste šťastní, nechala bych to tak... 🙂 Ale jak jsem psala, nechala bych se trochu víc hýčkat, aby si vážil pokladu co má doma 😉

duracell79
16. zář 2013

@llluckaaa Mě se prostě nelíbí, když se rovnou odsuzuje, aniž by se znaly všechny okolnosti. Samozřejmě takové to přehnané a bezdůvodné prolézání a obviňování je něco jiného. Ale pokud náhodou něco najdu a prostupně se to nabaluje, tak chápu, že se situace vyhrotí do šmejdění, kde se člověk v té panice snaží získat informace a prověřuje si důvěryhodnost partnera. Proto jsem se ztotožnila s názorem, že nechci nic vědět, jsme šťastní a nemám potřebu pátrat a trápit se. Když budu šmejdit, tak riskuji vše co vlastně funguje. Ale ne každý to dokáže. K tomu se musí postupně dopracovat a uvědomit si skutečně důležité věci. Já jsem žila s takovým tím lhářem, který len když jsem se otočila, tak rozdával své číslo holkám, takže jsem nedůvěru v sobě měla zarytou a stačilo málo a rozjel se šmejdící maraton. Jsem ráda, že to mám za sebou a je mi lépe. 🙂

coopanka
16. zář 2013

Teda tady sem chodí tak dokonalé ženské, to aby se člověk zahrabal někam 😀 (prolétla jsem prvních pár příspěvků 🙄 ) Do pc nikomu nelezu, máme každý svůj, ale kde je důvěra, tam není ani nutkání... asi se ten muž nechoval úplně nenápadně, že to podezření a touha se "ujistit" na autorku přišla.. a pokud našla první fotografie třeba omylem, tak není divu, že potom v ní ten červík hlodal a důvěra byla tatam 😉 Tak si nechte moralizování na doma, stát se to vám a najít fotky náhodou u svého muže, tak asi taky nebudete dělat jakoby nic. Autorce bohužel moc poradit nedokážu, tento typ mužů (stejně jako jakýkoliv jiný typ) je podle mě neměnný.. prostě někdo má sklony, povahu a vlastnosti takové a pochybuji, že se dokáže změnit natrvalo. Ale moc bych jí to přála...

januzza80
16. zář 2013

@olivkanellis Ahojky ja teda nevim co bych delala na tvem miste,protoze jsem to nikdy nezazila,ale rozhodne,pokud si nejsi jista v nevere,tak bych manzel neopoustela a prohledava mu veci to bych nedokazala.Dost chlapu si spis pisou s nejakou takovu divkou po netu,protoze je to vzrusuje,ale dal nejdou.Lepsi si je o tom poradne popovidat,jaky je problem a to je podle me to nejlepsi reseni.kdyz si to nereknete,tak to bude jen horsi.

pisisvori
17. zář 2013

další rozmazlený sobec nic víc a nic nového. Nedáváš na co byl zvyklý, protožeš porodila a vychováváš jedho dítě, ale proč on by si měl něco odpoustit....kůli tobě..takhle to bohužel většina chlapů nemá☹☹. Vyprdni se na prohlížení mobilů a zjištˇování, neodsuzuju (je to jak píše@coopanka....nikdo by nedokázal nezkoumat, kdyby na něco takového náhodou narail a ten kdo to tvrdí kecá abojí se přiznat🙂), moc dobře rozumím....ale jen si tím ubližuješ. Zajisti si hlídání, co nejvíc ho zapoj do péče o malé , abys měla zase co nejvíce času na sebe...ať zaplatí paní na hlídání ....ať se prostě stará taky on a ne jen sám o sebe ......no a choď cvičit, nakoupit si hezké oblečení, do kina s kamarádkou....ať si uvědomí, že tebe nemá jistou a měl by se snažit on. A jasně mu řekni, že co aproč ti vadí ...co si nepřeješ ve vzathu a pokud o tebe stojí, že to dělat nemá...samozřejmě nejlépe mile a hezky při příjemném popovídání si v klidu o všem pokud je to jen trošku možné🙂. Držím palce, ať je líp.

petrajurinova
17. zář 2013

@duracell79 tak na to abych věděla, že je to trestný čin nepotřebuju koukat na televizi - stačí aby něco podobného řešil někdo tvůj blízký, osoba které se to týkalo skončila po soudu bohužel jenom s podmínkou, ale hrozil jí trest na tvrdo . A kdyby ses s něčím takovým setkala osobně jako "kontrolovaná" osoba, asi by tě to zase až tak moc nepobavilo - ono se ta "nedůvěra a kontrola" totiž dost lehce zvrtne a z prohrábnutého počítače nebo telefonu se přejde k pravidelnému prohledávání kapes, tašek a nakonec třeba i skříní se spodním prádlem nebo obvolávání všech známých v okamžiku kdy se na cestě z práce o 5 minut zdržíš.....

llluckaaa
17. zář 2013

@duracell79 Já s tebou v podstatě souhlasím a dopracovala jsem k podobnému názoru. Dokud doma vše funguje tak, jak má, tak opravdu není potřeba tyto informace hledat. Pokud žádné stopy nevěry nenajde, stejně nezačne partnerovi víc důvěřovat, a pokud je najde, k ničemu mu to nebude. V mém prvním příspěvku šlo o to, že ačkoliv manžel možná zůstal věrný (ikdyž to teda zní nevěrohodně... ale nenachytala ho přímo inflagranti, takže to možné je), tak na něj žena opakovaně útočí a on jí pořád dokola ujišťuje, jak ji miluje a chce být s ní. Jak jsem psala - manžel má asi větší výdrž než já, protože já bych to nesnesla a hodně by to nabouralo můj vztah k partnerovi (který byl do té doby v pořádku...).

Já zase nechápu, proč se tu začalo útočit na ty, pro které přijde slídění za manželem a hledání důkazů nevěry nepřijatelné. Nejsme přece všechny stejné a jsou mezi námi ty, které by to skutečně nikdy nedělaly. Takže prosím, přestaňte je tu urážet.

strapocka
17. zář 2013

To je celkem prekérka.. Myslím si, že někteří chlapi prostě potřebují takové vzrůšo a jak tvrdí, s rodinou to nemá nic společného. Jenže tohle není pro nás ženy vůbec uklidňující, že ano... Jednou jsem vlezla příteli do telefonu za naprosto neškodným účelem a ejhle co jsem nenašla..Tvrdí mi, že to nic neznamenalo, nic konkrétního tam nebylo, ženský instinkt mi ale říká něco jiného. Některé věci zkrátka člověk nemá vidět, co oko nevidí... Kašlu na to, pamatuju si to, ale jinak je náš vztah ok, nevytahuju to, je to milující otec našeho dítěte i mě jak někdy vidno (🙂) Téměř žádný člověk není 100% věrný. Tahle situace je vždy strašně na pováženou no... Drž se..

kitinka76
17. zář 2013

@olivkanellis podle mně je největší problém, že mu nedůvřuješ. Můj manžel je 5 dnů v týdnu pryč a nikdy by mě nenapadlo lézt mu do mobilu. Koukání na kurvy na netu není nevěra a zajímalo by mě, z čeho pramení tvoje žárlivost a nedůvěra.