Přistižení manžela při intimní záležitosti. Co dělat?

jalunka
6. pro 2006

Ahoj mám problém a potřebuji se vypovídat, před chvilkou jsem přistihla manžela u počítače a víte co asi dělal, měl tam nějaké video s nahými děvčaty nevím co dělat nemůžu to jen tak v sobě dusit moc mě to zranilo, stalo se vám to taky?Co mám dělat??

lucieee
7. pro 2006

úplně souhlasím s Len napsala to skvěle. Je to úplně normální, možná by mě spíš znepokojovalo kdyby to manžel nedělal. Ba naopak se o těchto věcech otevřeně bavíme a sami si řekneme co se nám líbí a nebo nelíbí. O tom to přece je vždyť hodně problémů je způsobeno jen špatnou komunikací.
Já na tom nebyla dřív líp nevěděla jsem jak si mám říct o to co by se mi líbilo, zlomilo se to asi po dvacítce a teď s tím nemáme problém naopak se tomu někdy i smějeme 🙂

tamy
7. pro 2006

no on mi ho po tý návštěvě kamaráda smazal 😢 😢

len
7. pro 2006

A já musím jít pracovat 😝 Tak se mějte, on-line kurz čeká 😀

tamy
7. pro 2006

a vynadal mi, že si před nim připadal jak kuřbuřt 😀

barad
7. pro 2006

Tamy to je velkááá škoda 😀 Ale jaska mi něco posílá jé ten bude čubrnět. 😀

barad
7. pro 2006

tamy 😀 😀 😀

tamy
7. pro 2006

barad a co máš v plánu 😀

barad
7. pro 2006

Pro začátek to dát na plochu pc protože za chvilku přijde a sedne hned k pc a dál se uvidí..Tohle ¨čekat nebude když můžou na to koukat oni co ho nepozlobit. 😉

jaska
7. pro 2006

barad tak sem to poslala tak snad ti to dojde... mě poslední doboiu někak zlobí mejlovka ale snad jo a bude ti to stačit...

barad
7. pro 2006

Zatím nic nepřišlo ☹

jaska
7. pro 2006

tak to pošlu eště jednou.. mě taky manža něco posílal z práce a přišlo to až za hodku...

barad
7. pro 2006

Tak mi pošli jenom jednu fotečku 😉

paja123
7. pro 2006

jeje co se to tu rozjelo to je super. 😀

lucieee
7. pro 2006

Hokly taky mi chodí od ségry a kamarádů různé hovadinky až prasečinky. A můžu říct, že na ty mužský akty je radost pohledět 😉

paja123
7. pro 2006

hm to chodi asi vsem, ale vetsinou dostavam od kamosu zenske a nebo kdyz koukam co otvira manzel kdyz jsem nahodou u toho tak zenske. Ja chlapi dostavam malokdy, ale je fakt, ze mi nevadi se mrknout na hezkou zenskou. 🙂

paja123
7. pro 2006

ale uz jsem dostala i prasecinky nechutne a to moc nemusim.

eleanor911
7. pro 2006

tak se to tu pěkně rozjelo....jalunko, souhlasím tu s většinou. Rozhodně to není nevěra.Myslím,že ti lhal,protože věděl,jaká reakce by následovala a nechtěl ti ublížit.Když chceš poradit, tak myslím,že by ti neškodilo se na nějaké ty stránky podívat,když ti je třeba trapně před manželem,tak sama.Něco si z toho vyber,co se bude líbit tobě.Hlavně ta komunikace!!! Když mi bylo náct,tak jsem se taky styděla a bylo mi trapně,protože partner byl mnohem zkušenější.Ale žádný chlap se ti přeci nebude smát,protože chce,abys mu to dělala.Tak si o tom promluvte a určitě ti rád pomůže,jak na to.A s orálem je to to samé,pěkně vykoupanej,voňavoučkej....nemusíš to přeci napoprvé hned dokončit, stačí si pohrát,přestat a pak to třeba zkusit zas znovu a třeba se ti to časem zalíbí!papa

iza
7. pro 2006

jéé já chci taky foto...dám ho manželovi na plochu chacha 😎

mokrinka
7. pro 2006

Ahoj holky mi to příjde naprosto normální sice jsem manžela nikdy nepřistihla ale sám mi někdy řekne že to dělal a já taky. Je to úplně normální lidská potřeba a nic na tom není já bych si s tím nedělala hlavu. Je to pořád lepší než kdyby byl nevěrný. 😉

kacerka
7. pro 2006

Ahojky holky a kluku 😉
nedá mi to nepřidat se, je to tu fakt dobře rozjetý.
Onanii považuji ve vztahu také za normální, dokonce si tím s manželem kořeníme naše společné intimní chvilky, rád se podívá na to, jak si to dělám. Orální styk je taky ok. Spíš se na to většinou těším, že to budu moci udělat manžílkovi papulou 🙂 Takže k Jalunce: bohužel jsem takto manžela ještě nikdy nenačapala, ale určitě, kdyby k tomu někdy došlo, tak bych se neudržela a přidala se. Ale chápu, že na to někdo není.
K čuňáckým obrázkům: když vidím, co mi během dne chodí, tak si občas říkám, že se při tom ještě někdo může udělat. Přijde mi, že toho média produkují taková kvanta, že se ze sexu a erotiky pomalu stává něco naprosto všedního a okoukaného. Jinak na pěkné (ne moc tvrdé) péčko se taky ráda podívám, ale radši mám erotično, než detailní záběry na obnažených genitálií.

eleanor911
7. pro 2006

Barad jak to dopadlo s manželem a nahým chlapem na obrazovce? 🙂

luckam80
8. pro 2006

Tak já se taky přídám. Orální sex nesnáším. Ani u sebe ani u partnera. Vždycky mě u toho natáhne a mám pocit, že se každou chvíli poblyju. Ale každý, jak to má rád. Jenom nesnáším lidi, kteří si myslí, že jejich názor je svatosvatá pravda. A když někdo nerad kouká na partnera, který si to dělá, tak je to její názor a NIKDO (natož nějakej cizí chlap) nemá právo ji za to odsuzovat nebo ponižovat. Jen by bylo fér si to s partnerem vyjasnit, ať se pak nestávají faux pax.

len
8. pro 2006

Lucko, jasně, že by si to měli spolu vyjasnit, ale v prvé řadě musím říct, že partner to asi nedělal záměrně, aby byl "přistižen," a spíš tu šlo o to, že když chlap onanuje, pokud se na to jeho ženská bude koukat jako na nevěru a celoživotní tragédii, tak holt nebude mít lehkej život, protože takhle se chová 95% chlapů a je to prostě tak. Čili pokud mi to vadí, určitě mu říct, ať si to nechá do soukromí a snaží se, ať už ho ona při tom nikdy neuvidí, ale určitě ne - bože, on udělal tak strašnou věc, byl mi nevěrný, podvedl mě 😲 Protože pokud si nenajde partnera, který na to má stejný názor jako ona (to by mě zajímalo, jestli někdo takový dneska ještě žije a hlavně - jak se asi hledá 😀 ), tak si koleduje o mnohem víc než jen o to, že se koukne na monitoru na nahou ženskou 😉

kristi
8. pro 2006

len, souhlas...bych to upresnila na 99,9% chlapu

luckam80
8. pro 2006

to len: Mě šlo o to, jak se do ní včera navážel ten chlap. Že se má přemoct a dělat něco, co jí není příjemné. Nemysím, že ten chlap ví, jaké to je. Mě se třeba esteticky penis vůbec nelíbí, tak chápu holky, co to mají stejně. Neznamená to, že toho svého nemiluji nebo že bych byla lesba nebo tak, ale podle mě to nevypadá hezky. A on dělal, jako že není normální a že by se měla vzpamatovat. Asi jsem naivní, ale myslím, že ten můj si to nedělá(na rozdíl ode mě).
a propo: Díky za ten názorný popis ovulace. Díky tobě jsem celý ten proces konečně pochopila. 😀

jalunka
autor
8. pro 2006

Ahojte všechny koukám jak se to rozjelo a hnedka jdu sepisovat román co bylo včera.. 😉

jalunka
autor
8. pro 2006

Včera jsem přišla domů, manžel ještě doma nebyl a psal sms že do hoďky dorazí z práce.Uvařila jsem masíčko a těstoviny a pak zapálila svíčku na stole..Pěkně jsem se oblékla jemně se navoněla.Když přišel domů bylo na něm ještě pořád vidět ty rozpaky, ale byl moc mile překvapenej, na mě mimochodem taky šly poznat jak jsem byla nervózní.Ale šel ke mě dal mi pusu a sedli jsme za stůl a večeřeli.Během večeře jsme teda mlčeli a potom jsem sklidila ze stolu a manžel mi řekl ať jdu za ním, seděl na židli a já sedla na klín a objal mě, moc mi děkoval za super véču a pak to začalo.Začala jsem já, vysvětlila mu, že se rozhodně na něj nezlobím, že mi nevadí to, co dělal, ale ptala jsem se jen proč mi tvrdil že to nedělá, oba jsme byli klidní a rozhovor probíhal dobře..Manžel mi vysvětlil že jde skutečně jen o to, že ví že by se mi to nelíbilo, že se k tomu přiznává nechce už mít přede mnou tajnosti, já mu vysvětlila, že když se v těhotenství cítím dobře, tak se můžeme milovat že bych o to hodně stála, že mi vůbec nebude vadit když bude si to dělat 😉 Ale prostě ho prosím aby to dělal disktrétně, aby se nestávaly tyto situace, bylo toho hodně o čem jsme mluvili a hodně dlouho, snad poprvé jsme byli oba tak otevření..Dokonce jsme pak spolu šli do postýlky, ale když se to slibně vyvíjelo, tak opět přišel ten blok a k sexu nedošlo, ale to mazlení bylo v tu chvíli pro mě snad víc, pocit, že mezi náma to bude lepší, že se pokusíme si vyjít vstříc a věřím, že když na sobě budu v tomto směru pracovat i já, bude to lepší..

len
8. pro 2006

Lucko, vždyť to byl chlap 😉 Čili to asi brát trochu s nadhledem 😀 Když už tu včera byla ta debata o mužských/ ženských aktech v mailech, tak já teda sama za sebe musím říct, že mi nahý chlap taky nic moc neříká, prostě si představím, co má asi tak ten model v hlavě a úplně mě to odradí 😀 Prostě nahý chlap se všemi detaily - esteticky nic moc 😀 Na druhou stranu můj muž je můj muž, se vším všudy, to je prostě jediný chlap, ke kterému mám absolutní důvěru, kterého do detailu znám, a přestože to rozhodně není ideál krásy, tak i jeho penis dokážu ocenit 😉 Takže dá-li se to tak říct, rozlišuju pojem chlap a manžel 😀 Čili se ho dotknout, vzít ho do ruky, popřípadě do pusy, ale spíš jen jemně, našla jsem si způsob, který mi nevadí a dělá i dobře, něco, co nám vyhovuje oběma... Rozhodně nebudu dělat něco, co je mi nepříjemné (ani by to po mně nechtěl), ale různým experimentováním jsme si prostě našli svoji cestu. Jako základ beru to, že jsme vždycky o všem naprosto otevřeně mluvili, nebáli jsme se, nestyděli, nemáme před sebou žádná tabu a tajnosti a toho druhého známe důkladně, takže v sexu je to potom o otevřenosti a právě té důvěře, která je dle mého to hlavní. Nemusím se se vším ventilovat na netu, nemusím dělat v posteli vše, co je běžné, ale před člověkem, se kterým to dělám, bych měla být naprosto otevřená a nestydět se - když se mi to nelíbí, tak mu to řeknu - komu jinému taky 😉
Fuj, já jsem ale "spisovatel" 🤐

jalunka
autor
8. pro 2006

A tímto chci opravdu poděkovat všem co jste přispěly názorem, poradily..Moc mi to pomohlo k tomu o tom otevřeně promluvit normálně bych to asi neudělala a v tom by pak mohl být problém a viselo by to mezi náma jak dlouho.

makak21
8. pro 2006

jalunko: super, že to tak dopadlo, že jste si to vyříkali. Teď už to bude jen dobré a pokud má pořád ten blok, nic si z toho nedělej. Uvidíš, že po porodu z něj ten strach opadne a všechno si vynahradíte 😉 Držím palce