Přistižení manžela při intimní záležitosti. Co dělat?

jalunka
6. pro 2006

Ahoj mám problém a potřebuji se vypovídat, před chvilkou jsem přistihla manžela u počítače a víte co asi dělal, měl tam nějaké video s nahými děvčaty nevím co dělat nemůžu to jen tak v sobě dusit moc mě to zranilo, stalo se vám to taky?Co mám dělat??

len
8. pro 2006

Jalunko, myslím, žes to vyřešila snad nejlíp, jak to šlo 🙂

majenka
8. pro 2006

Jalunko, tak to je skvělá zpráva. 🙂 Myslím si,že takhle i odbouráte ten blok a přijde i to milování 😉.

sorathia
8. pro 2006

jalunka: toje dobre, tak neusinej na vavrinech a pracujte na sobe dal, at je jen lip a lip 🙂

majenka
8. pro 2006

Jinak jsem včera tady slíbila, že zajdu do lékárny ohledně lubrigačních gelů 🙂 ...tak mi lékárnice poradila Ty&Já neparfémovaný od Dr.Müllera.Prý spermie neničí,ale napsané to tam není...takže jsem ještě posílala dotaz do Dr.Müller Pharmatic,ale ještě nemám odpověď 😉 .

lucieee
8. pro 2006

Jalunko tak to je skvělý, že jste to takhle rozumně vyřešili. Mluvit a naslouchat je ve vztahu hrozně důležitý 🙂

eleanor911
8. pro 2006

Jalunko jsem ráda,že to tak dopadlo,třeba až si naštuduje literaturu,tak ho to přejde,ale musím říct,že já ke konci těhu moc sexu taky neměla.Sice jsme oba chtěli,ale přidali jsme si,jak ve třech,tak jsme to řešili mazlíkováním 😎 tak držím palečky
Len naprosto s tebou souhlasím!!!No jo já jdu na úklid..... ☹

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
majenka
8. pro 2006

Holky snažilky..odpověď od Dr.Müller ohledně lubrigačních gelů:
Lubrikační gely Dr. Müller Pharma nejsou spermicidní v tom smyslu, že by zabraňovaly početí.
Nicméně v podstatě jakýkoli lubrikační gel působí určité mírné snížení životnosti spermií. Je to dáno vlastnostmi lubrikačních gelů, které jsou formulovány tak, aby svým složením byly příznivé pro vaginální prostředí, takže mají nižší hodnotu pH, odpovídající přirozenému pH vaginální sliznice. Tato nižší hodnota pH je ale, a to i fyziologicky (přirozeně), nepříznivá pro životnost spermií. Příroda se tím brání delšímu přežívání spermií a zajišťuje si tak přirozený výběr těch nejodolnějších a nejrychlejších. To ovšem neznamená, že lubrikační gely znemožňují početí, pouze o něco málo snižují jeho pravděpodobnost. To platí obecně pro správně formulované lubrikační gely. Pokud by lubrikační gel měl vyšší honotu pH, příznivou pro spermie, zvyšoval by riziko vzniku vaginální infekce, protože by nepříznivě ovlivnil přirozené vaginální prostředí.(omlouvám se,že to je tak dlouhé, ale chtěla jsem dát přesnou citaci)

bledulka
8. pro 2006

Jalunko,mám radost 🙂 ,a blahopřeji k tomu,že jak píšeš :"....poprvé jsme byli oba tak otevření.." Jen tak dál a určitě se budete oba cítit dobře. Přeji hodně štěstí vašemu vztahu a pohodové těhotenství a na jeho konci krásné a zdravé miminko 🙂

paja123
8. pro 2006

Jal: Taky jsem za vas moc rada, ze jste to probrali a je to zacatek lepsi komunikace bez zabran.Hodne stesti

macik
8. pro 2006

Taky vám držím palce, aby to šlo dále stejně dobře-myslím si, že klidným povídáním se dá vyřešit téměř vše-jen ne vždy na první pokus-i na to je třeba myslet..

iza
8. pro 2006

janulka : taky mám radost... 🙂

michina
10. pro 2006

Tak jsem to tu přečetla jedním dechem.

Jalunko, držím palec a jsem moc ráda, že to takhle dopadlo!! A mám pro tebe jednu radu. Já si kdysi koupila knížku, jmenuje se Sex je umět, chít a vědět. Moc doporučuju, je úplně úžasná, žádná příručka, ale velmi vtipně napsaná, vůbec se u ní člověk nečervená a mluví z duše. Je tam spousta věcí, které se člověk třeba bojí říct. Doporučuju jí koupit a přečíst. V ní podtrhuj, co se ti líbí a co by ti dělalo dobře a totéž tvůj manžel. Pak si to po sobě přečtěte a nemusíš to ani vyslovovat, aspoň zpočátku.

Uvidíš, jak se ti uleví a hlavně budeš mít skvělý pocit, protože takováhle otevřenost dodá vaše vztahu na jiskře, dodá mu něco nového. Uvidíš, vzhůru do toho!!!

A ještě jedna věc, kterou jsem já udělala. Je tam nakreslená masáž piňdy v legračních, ale názorných obrázcích. Protože jse si ji nepamatovala (navíc to nebylo kde trénovat 😀 ), a přesto to chtěla zkusit, šla jsem na to rafinovaně..:
Udělala jsem nádhernou atmošku, svíčky atd. Můžíčkovi zavázala oči šátkem, ať si lehne na záda a nic nedělá, jen říká, jestli se mu to líbí, nebolí a tak. Já jsem si tu knihu položila k posteli a kopírovala obrázky.. za chvíli už jsem knihu nepotřebovala, pak už tě napadají hmaty a tahy samotnou.

Pozotivní je, že pokud seš nervozní anevíš, jak na to, on má zavázané oči a stoprocentně víš, že tě nevidí. A taky ho šíleně bude vzrušovat to, že neví, co ho čeká, kde se ho dotkneš a jak, může popustit uzdu fantazie..

No to jsem se rozepsala, snad ti to, jalunko, pomůže. Sex je přece něco moc krásného, intimního a hlavně mezi vámi dvěmi!! Vzhůru do toho!!

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

michina
10. pro 2006

Jěšte autora té knížky, ať se lépe shání:

Paul Joannides, Sex je umět, chtít a vědět, podtitul: Jak na to? aneb průvodce sexuálním životem, nakladatelsvtví ALpress, cena cca 299Kč.

Je vážně úžasná!!

draga
10. pro 2006

jalunka super vyřešili jste to jak nejlíp to šlo jen tak dál a moc držím palečky 🙂)

jaska
11. pro 2006

super..... moc držím palečky a by to bylo super...

zdenicka
11. pro 2006

tak ted manzel cte AHA.atam pisi ,ze 54%muzu si to dela obden🙂))takze klid🙂

sunny6
30. pro 2006

jalunka,prave som muzovi precitala tvoj problem a az sa zhrozil,ze chudak chlap.
Mozno preto,ze si tehotna to beres velmi citlivo,ale ako moj muz hovori -usedit or loseit [pouzivaj to,alebo ti odpadne] 😀

Fakt to neber trogicky,je to uplne normalne co robi,asi by ste mali byt k sebe viac otvoreni,ved ste svoji a cakate babetko,....
Ved aj zeny ked je chlap unaveny,alebo nema zrovna na to chut,si mozu rozkos uzit sama,....urcite sa o tom s nim porozpravaj,ale preboha nezakazuj mu nieco co je prirodzene,skor mu navrhni,ze ak nemozes,rada pomozes jemu 😉
Drzim palceky 🙂

ikuska26
25. led 2008

ahoj vsichni, tak jsem si tuto diskusi celu precetla, a tak sa chcem zapojit,...mam sice iny problem, ale v niecom jalunku uplne chapem, pretoze tiez ziarlim na zenske na ktore sa diva manzel, na druhej strane si to uvedomujem , ze je to chlap a potrebuje to.... tak sa pokusim obnovit tuto diskusi a napisem vam svoj "pribeh" aby ste mi mohli nejak pomoct, utesit, poradit, ...budem rada, pretoze som uz na pol ceste v konci... 😖

aponchie
25. led 2008

hlavne klid ja vim ze se to mluvi ale mam zkusenost ze cim vic se na to kouka tim min ho to bude lakat pozdeji muj manza mel v laptopu kdyz se vratil z ciziny takove prasarny ze sem hledela 😀 stydel se ale byl sam a nezahejbal takze tak bud rada ze se kouka doma jestli se kuka na zenske tak je to OK.nevera to zrejme nebude ale asi tim ze jsi tehotna nemas nalady a min sexu treba je to jeho relax to bych neresila a kukla se s nim treba.od te doby co mame doma digi tv a obcas na to kukame uz nam to zevsednelo a uz to ani nevyhledava jak se rika cim vic toho mas pod nosem tim min te to casem zajima 😀 jo a kazdej ONANUJE kdo rika ze ne tak si lze do kapsy 😀 😀

ikuska26
25. led 2008

Taaak ako zacat, s manzelom sme spolu 2 roky, a mame uz rocneho prcka....manzel je o 14 rokov starsi, ale rozumeli sme si vzdy, tz sme to ani nevnimali, a vyzorovo by mi tiez nikdo nepovedal, ze ma tolko a niekedy sa sprava mladsie ako ja 😉 je fakt, ze ja som bola panna, a on je teda aj moj prvy a jediny...on mal ani nechcem vediet kolko zenskych, pretoze to ma tiez ubíja....zo zaciatku ma to nebavilo, skor bolelo, ale po case ma to zacalo bavit, ked som bola tehu bavilo ma to este viac pretoze som sa mohla uvolnit, pretoze uz otehotniet tehulka nemoze, ze 😀 este pred tehu to bolo dost intenzivnejsie, aj viac krat za noc, aby ste boli v obraze...a po porode jasne, ze som mala utlm, ale uz ku koncu sestonedelia sme sa aspon mazlili a uspokojila som manzela ja, ja som mala z toho velmi prijemny pocit, a ked tak som si masirovala aspon klitoris a bolo to super...maly bol dost a mozno trosku este v noci zaplace, tz to kvoli unave nebolo casto...ale po polroku moja chut k sexu stale rastla a rastla a mam pocit, ze stale rastie...vacsinou polohy urcoval predtym manzel, ale ja som bola spokojna, pretoze som nevedela ake su a tak...potom v lete nastal taky zlom, pretoze som sa s nim chcela milovat a on nic....tak som uz o par tyzdnoch snahy vyrukovala, ze co je...on mi to nechcel povedat, ale nakoniec som to z neho dostala, ze mi povedal, ze ho to so mnou nebavi, a ze on ani sex nikdy velmi casto nechcel nikdy....potom ma este porovnal z par "pannami" co mal a vravel, ze som uplne out...

ach jo, musim koncit maly sa zobudil, tak to dopisem pak, ,,,

krista
25. led 2008

Ikuska to je hrozný ☹
A jak to chceš vyřešit? Chápu že máš malý mimčo, ale chceš v tom vztahu setrvávat?

karla6
25. led 2008

Jalunko, jsi úžasná žena, tvůj muž může být šťastný, že tě má. 🙂
Můj muž tohle dělá určitě taky (asi jako většina chlapů), ale nikdy jsem ho nepřistihla. Ale kdyby jo, tak bych určitě neucukla a na místě bych se mu doslova vyřechtala. 😀 No, on by se na mě pak naštval a tak týden by se se mnou nebavil. 😎

Ikusko, kdyby to bylo tak snadné, poradila bych ti: vyměň ho.

ikuska26
25. led 2008

ahoj krista, tak este idem pokracovat, kym maly nebude chciet obedik..
no , to bolo v lete, hrozne ma to kazdopadne ranilo, ale uvedomila som si, ze chcem iba jednu polohu a to byt hore....a to ho prestalo bavit...tak som zacala bruzdat po internete a hladat polohy, clanky a tak...a k nakoniec , hoci som dovtedy mala predsudky k onanii, pripadalo mi to cudne a nevzrusovalo ma to....tak nakoniec som tomu prisla na chut, a aj ma to bavi.... 😅 sex mame neviem presne urcit pocet, pretoze je to rozne, bolo take ze skoro mesiac nic,,,a inokedy 3x za tyzden...ale vzdy to musim evokovat ja, manzel uz na to nema vraj chut...potom ako som sa mi nedostala sexu zacala som ziarlit aj na mejli, - ktorych mu posielaju kolegovia nahe baby a take srandicky videa...a obcas chodi na freefoto, uz v poslednom case menej...ale ja som ziarlila preto, lebo sa na to kukol a nic,...mam pocit, ze sa nasytil pohladom a mna zase odmietol...vraj je unaveny a tak....ja to chapem, ze to tak aj je, rano vstava o 5tej a ma hekticku pracu v prahe, a navyse ma uz rodinu a zivy nas a on je dost zalozeny na to aby sme boli zabezpeceny neustale to riesi a riesi aj zmenu prace, chce podnikat a tak, ale to len tak okrajovo spominam...tz je jasne, ze mu ani na sex vela volneho miesta neostava....ale kazdopadne vcera sme sa napriklad pomilovali, ale aj to preto, ze som ho cakala naha a tak....vacsinou ked ho zvadzam tak to necha tak,....radsej kuka telku kym nie je unaveny....a ja cakam a cakam....skusala som aj pradielko a tak, niekedy to zaberie, ale fakt malo, skor je to trapne, pretoze sa smeje, ze co to, ale tak v pohode, ze sa na tom pobavime...ako som pisala zacala som aj experimentovat v sexe a som otvorena skoro vsetkemu- okrem teda sado maso...a take brutality....no ale ide o to, ze on na to nema chut,...neveru vylucujem uplne, pretoze viem aky je v tomto striktny a nikdy by ma nepodviedol tym som si ista....a ja jeho tiez nie...v tom je ten hacik, pretoze ja si to potom robim sama, chcem si kupit vibrator, ale vcera zacal, ze uz potom ho to vraj nahradi....ale nemyslim si...aspon bude mat" pokoj" vravi, ze som hrozne nadrzana, ....som a viem to, ale nemozem si pomoct, aj ja som sice po dni z malym" certikom" unavena, ale na sexualne manzanie a milovanie mam chut asi vzdy, okrem menstruacie...ja si myslim, ze on dost berie do uvahy to, ze je rychlo spraveny, a ze som este riadny orgazmus nemala, ak som teda uz nejaky mala, a...asi sa citi, ze ma nedokaze uspokojit, ....citim, ze je z toho aj smutny, ale no neviem....ja uz neviem co mam robit, ked je prilezitost chodim pri nom aj naha....kupila som si aj krem na ziarivu pokozku - jemne opalenie, a je to fajn, aj prsia po kojeni sa uz zlepsili....dokonca mi vcera aj povedal, ze by to nebolo preto, ze by som sa mu nepacila, a ze ho nevzrusujem, pretoze to som mu povedala, ze to tak asi preto ma....ale mi to vyvratil a povedal, ze naopak, ze ho vzrusujem....ale preco potom sa nemilujeme castejsie, alebo nezacne on, a je to cele na mne,....ja chcem byt tiez "zvadzana" a tak....no neviem, co uz robit.... 😢

ikuska26
25. led 2008

nejak blbne ten konik nezobrazuje mi tuto temu ako aktualnu musim ju vyhladat, a inak som nasla este ze tato diskusia ma viac stranok, aspon si precitam ked budecas...

ikuska26
28. led 2008

kde ste kto?

no uz dlhsiu dobu ani nekuka na to freefoto, iba co mu pridu mejly take....no ale mame teraz aj dlhodobo take financne problemy, samy minus na ucte a tak....tz to ho riaaadne trapy, aj mna, ale beriem to tak, ze na tom nie sme az tak zle....ze stale mozeme byt radi....ale nic, on mi ani potom vecer nepovedal dobru noc a nedal pusu...aj ked bol vikend krasny, boli sme v prahe, ja som mala narodky, spravil perfektny obedik, smotanovu tortu, dostala som krasne ruze, kupila som si par veci na seba, no parada....uz len ten sex nejaky .......ale davam tomu cas, pretoze nechcem byt znovu odmietnuta...a sama citim, ze asi neni vhodna doba,....no neviem co mam robit.... 😢

krista
28. led 2008

Ikuska já nevím co ti na to poradit ☹
Vidím, že jsi vyzkoušela snad všechno aby si ten váš sexík zpestřila, teď by se měl začít snažit taky manža, ono snaha z jedné strany je na prd 😖

Bavila jsi se s ním o tom? Řekni mu, že je to pro tebe důležitá součást vašeho vztahu a že se cítíš strašně když tě pořád odmítá, vím, že jsi psala že jinou ženu nemá, ale zkoušela jsi se ho na to ptát?

ikuska26
28. led 2008

ahoj krista, kazda myslienka je dobra, dakujem... 🙂

no teraz tomu nechavam volny priebeh, akurat sa natieram tym mlieckom na "opalenie" 😀 a sem tam sa "pretrcam" nenapadko v spodnom pradle alebo naha....on sa kuka a tak, ale ...nic,....jeho mysel je zamestnana vela problemami, tz to chapem, je to chlap na nedokaze mysliet na tolko veci...precitala som si aj par clankou...spravila aj test na neveru a tam mi vyslo, ze nam nehrozi....

ale ja na milion percent viem, ze by ma nepodviedol, v tomto som si ista, o tom sme sa bavili uz veeeeela krat, a zhodujeme sa v tom obidvaja....tz to uplne vylucujem...a vraj to byva opacne, ze chlap sa zene viac venuje, aby podozrenie nemala....kto vie...

o dva tyzdne pride moja sestra mi pomoct, pretoze pojdem na operaciu zapastia...mam tam taku gulicku,,...ale nemohla by som dvihat a starat sa o maleho, tz super...aj ked valentin teda bude asi len taky pusinkovy, hehe...

majenka
28. led 2008

Ikuska: a nemůže mít manžel nějaké sexuální problémy, o kterých s tebou nechce mluvit? A nebo ať ti on řekne, co máš udělat pro to, aby ho sex s tebou bavil (i když myslím, že toho děláš dost!)-třeba má jiné představy než ty...

ikuska26
28. led 2008

majenka, tiez nad tym uvazujem, ....on si mysli, ze sa to ani neoplati, ze je "hned hotovi"....ale ja som mu vravela, ze sex nie je len o tom, ale aj to laskanie, pripadne oral a tak....ze to nemusi byt len samotny akt...a ze mne to staci....on ma podla mna komplex z toho, ze som este poriadny orgazmus pri nom nemala...a to sa uz snazi 2 rok..... a ja som aj niekedy nastvana, ked nechce aj druhy krat a tak.... podla mna to ho trapi, inak s erekci problem fakt nema...ale nema chut na ten sex... ☹