Přitahuje mě jiný muž, jsem 15 let vdaná - nevím, jak z toho ven

qwe61
12. črc 2018

Ani nevím proč to píšu...asi se potřebuji vykecat a vidět realný pohled někoho z venku. Nikomu to nemůžu říct. Jsem 15 let vdaná, mám 2 děti. Můj manžel je skvělej chlap. Jenže...asi 5 let znám jednoho muže...kamarádili jsme spolu, opravdu jen kamarádili. Vždycky se mi hodně líbil fyzicky i lidsky, máme společné koníčky, zajímají nás stejné věci. Prostě kdyby byl ženská, byla by to moje nejlepší kámoška 🙂 Je to asi půl roku, kdy jsme se líbali...prostě se to stalo..(chtěli jsme to asi oba), od té doby ještě asi 3x...nic jiného nebylo...já jsem od té doby úplně v prdeli. Nemůžu spát, skoro ani jíst...připadám si jak zblblá 16-náctka. Doma se snažím. Manžel nic netuší. Ale už to moc nedávám, hrozně mě to ničí. Mám pocit, že jen přežívám nic mě nebaví. Teď jsme byli s rodinou na dovolené a já jsem myšlenkama úplně jinde. Vždycky jsem to hrozně odsuzovala a najednou se mi to stalo. S přítelem se vidíme v práci, ne úplně pravidelně ale vyhnout se tomu úplně nejde. Když ho vidím mám pocit, že se mi rozkočí srdce. Teď je měsíc pracovně mimo...nevidíme se...ale je pravda, že jsme v kontaktu přes telefon...a je to pořád horší. On je taky ženatý, o své ženě mluví hezky...ale já vím, že jim to nefunguje (z dobrého zdroje). Vůbec nevím, co si se sebou počít...šíleně mě to trápí. Vím, že mu na mě záleží a má mě rád. Kdykoliv potřebuji, je tu pro mě. Nechci si rozvracet rodinu, nechci podvádět manžela, chci na něj přestat myslet, ale při představě, že mi zmizí ze života bych se zbláznila...někdy v noci i brečím...jsem fakt asi magor. Stalo se Vám to někomu?

qwe61
autor
15. črc 2018

Proste jsem mela potrebu, to ze sebe dostat a nekomu to rict...nerekla bych to ani sve nejlepsi kamaradce...ja si to,.co tady vsichni pisete uvedomuju...vim, ze neni idealni, vim, ze mam ruzove bryle a vim, ze se mnou mlati hormony a chemie 🙂 spis jsem se chtela "ujistit", ze se to stalo I nekomu jinemu. Asi to chce cas....praci menit nechci...mam tu praci fakt rada...ted se delsi dobu neuvidime tak se pokusim na sobe zapracovat 🙂 doufam, ze za rok na to budu vzpominat s usmevem

lioness34
15. črc 2018

@qwe61 kamarádce to určitě neříkej 😉 a drz se. Neboj bude to lepší 😉 práci bych taky nemenila jen v opravdu nejnutnejsim případě...
Ono to ze o tom premyslis jde vidět ze rozum mas a není to to jedno 😉 ze víš ze manželství je ok jen hormony a poblaznenost ... ono to je jako droga 😉

qwe61
autor
15. črc 2018

@lioness34 to je droga....a mam slusnej abstak 🙂 zacala jsem se vybijet sportem....jedno pozitivum to ma...takhle peknou a vymakanou postavu jsem nemela ani pred detmi...musim, to trochu zlehcit nebo mi fakt hrabne, vcera mi moje mama rika...tobe to tak slusi, nemas ty milence...uplne jsem ztuhla

kristyn.g
15. črc 2018

@qwe61 z vlastní zkušenosti, protože teď ti to tak nepřijde, až tohle pomine, nedělej nic a nezacházej dál protože až vystřízlivíš, tak pak kdykoliv se podíváš na manžela tak se ti svědomí připomene a bude tě mrzet i ta líbačka i ten flirt... mysli na to, užij si flirt, budeš na to vzpomínat v dobrém jen když to zustane v tvé hlavě a jen pokud se na to nebudeš snažit zapomenout jako na selhání.

urtica
15. črc 2018

@qwe61 Matky mají na toto hrozný radar...😨

evaviki
15. črc 2018

@urtica me se to zeptala sousedka.. zda nemam milence 😀 Jak me porad vidi v teplakach nebo dzinach a zrazu me videla namalovanou a oblecenou do prace, tak ji to prislo divne 😀

urtica
15. črc 2018

@evaviki Ano, měla jsem to podobně...všimla si toho právě moje matka...:-/...ale sousedka - to je ještě nebezpečnější varianta 😀

evaviki
15. črc 2018

@urtica ani ne, nema co vedet, ptz nejsem ani zamilovana, ani nemam milence.. takze pohoda 😀

urtica
15. črc 2018

@evaviki Aha...myslela jsem, že to bylo právě v souvislosti s milencem 😀. To je tedy všímavá všetečka!

priefi
15. črc 2018

@evaviki ma naslapnuto k tomu, aby podvedla manzela? ehm..a libani s jinym muzskym nez s manzelem neni podvadeni? Podle me teda je. Kdybych zjistila, ze muj manzel se libal s jinou, je ze me besnici bestie... 😅

evaviki
15. črc 2018

@priefi Tak ano, v podstate je. No jo, pár let zpátky bych taky besnila. Teď už to beru jinak.

priefi
15. črc 2018

@evaviki a co se stalo, ze to ted uz beres jinak? My jsme s manzekem spolu pres 12 let (manzele 3 roky) a vidim to porad stejne 😊

magdalenax
15. črc 2018

Děvčata, já vám něco prozradím. Kdysi dávno, moje tehdejší kamarádka mi řekla, že za ní můj manžel "běhá" a říká ji, jak ji miluje, že chce být s ní. Prý mi to řekla proto, že je moje kamarádka a že ho nechce... . Toto potvrdila i další, naše společná kamarádka, která tu první zmíněnou zná podstatně déle, než já. Já je poznala obě zároveň. To, že to byl ze 75% nesmysl, vím. Za prvé, můj chlap není typ člověka, který by o něco říkal dvakrát (jak mi bylo od ní opakem řečeno), za druhé, - sebestřednost té dotyčné už sama o sobě vypovídala své.

Jako ano, kamarádily jsme se, chodívala jsem k ní skoro denně na kavčo, viděly jsme si do oken. Když se mě manžel ptal, co že jsem zase u Ireny (jméno je fiktivní), tak jsem mu odpověděla, že si máme stále o čem povídat, což byla pravda. Ani jedna z nás nebyla tou slepicí, která kdáká pořád dokola o vaření, počasí, úklidu..., našly jsme si téma i odbornější a předávaly jsme si znalosti, prostě to bylo o něčem jiném. Tohle mi trošku chybí, ale mám i jiné přátele na takové vlně a stačí mi diskutovat i po skype, či po telefonu, když není čas se sejít.
Ale abych se vrátila zpátky. Manžel ode mne neslyšel fakta a drby. Kvůli tomu jsem se s ní nekamarádila. Taky jsem mohla doma říkat, - ta Irena těm dětem ani neuvařila, nepřevlékla postele. Tohle prostě neslyšel, přičemž to byl holý fakt. Slyšel jen pozitiva, né negativa.
Když jsem se tohle dozvěděla, rovnou jsem se ho zeptala, jak to je a že mu nebráním, ať si k ní klidně odejde, což zase nechtěla ona, protože moc dobře věděla, že by jí nastaly povinnosti, které jako rozvedená s dvěma dětmi neměla, nebo spíš už neměla, protože nechtěla. Teplé jídlo měly děti ve škole, o víkendu se to tak nějak.... a ostatní? Přiznal, že ano, že jí to řekl, ale že nevěděl absolutně to, co mu říkám.
Nemám kamarádky proto, abych se na nich doma vyzdvihovala, ale proto, že je mám z nějakého důvodu ráda a nepotřebuji si na nich honit tričko, jako to dělají některé z mého okolím poněvadž já své hodnoty znám.
A jestli mezi nimi "něco bylo"? To se po těch letech nedozvím, ale věřte, že i tak JE MI TO ÚPLNĚ U PRDELE!

priefi
15. črc 2018

@magdalenax tak to jsi dobra, ze Ti to je jedno. Me by to teda jedno nebylo, kdyby manzel behal za sousedkou a rikal ji, ze ji miluje (a nejspis neco mezi nima mohlo i probehnout)

magdalenax
15. črc 2018

@priefi No, jsem přesvědčená, že je toho pravda tak z poloviny a že s ní nic neměl. Já ji viděla nahou, dělala jsem ji zábaly, když byla v horečkách..., ale to je jedno, já mám tohle prostě v prdeli, já vím, že se mužským líbím, nejsem žádná hvězda, ale on ví, že bych dlouho sama nebyla , -pokud bych tedy sama nechtěla. Fakt, žárlivost mi nic neříká, mám svoje zbraně, nepotřebuji dělat scény a pořád mám esa v rukávu, - tohle jsem se naučila a s tím žiji. Nikdy se žádnýmu chlapovi nestalo, aby ze mne dostal maximum, i když si to mohl myslet. Ať se to týče kuchyně, domácnosti, postele, prostě vždy si něco nechávám a funguje to. Sice je fakt, že si nemůžu už dovolit říct, že neumím to a to, ale vždycky se něco nového najde, o čem chlap nemá ani tušení. Ten můj přijel z lázní a měla jsem ztrhané tapety z celé předsíně, předsíň vymalouvanou a z poloviny opalubkovanou. ...To nic neni, řekl mi a za dvacet minut se ozvalo, -...jak to děláš?

evaviki
15. črc 2018

@priefi manzele jsme 10 let, spolu jsme 12.. Ani nevim, prosli jsme si pred par lety velkou krizi, kterou jsme zvladli (klop,klop), to me naucilo brat veci jinak. Pak taky dost casto se v ramci prace manzel setkava s modelkami. Nejsem zrovna oskliva, ale rozhodne na ne nemam. Nejakou dobu jsem zarlila, ted si uvedomuji, ze kdyz bude chtit, podvede me bez ohledu na to, zda zarlim, nebo nezarlim. A taky vidim kolem sebe prilis moc zamotanych vztahu, napr. svobodna se zenatym, vdana s detmi se zadanym bezdetnym, vdana se zenatym, deti maji oba. Nikdo z nich od rodiny neodchazi, ja prisla uplne o iluze, protoze do nekterych lidi bych to opravdu nerekla.. Takze to asi bude hlavne tim, ze se ze me stava hnusnej realista a podstatne pro me je, at jsme zdravi, mame co jist, kde bydlet a at je nase dite stastne.. Zbytek se zvladnout da..

zuzineckah
15. črc 2018

@magdalenax když ti je ve finále jedno co tvůj chlap děla, pak jsou jedno i tvé hrdinské skutky, ne?😉

ariadna12
15. črc 2018

@magdalenax klobouk dolu, ja mit tvuj pristup!

priefi
16. črc 2018

@magdalenax trochu nechapu smysl toho, ze jsi ji videla nahou? Mimochodem, proc jsi vlastne delala ty upravy, kdyz byl manzel v laznich? Abys mu dokazala, ze si bez nej poradis, nebo jaky to melo smysl?
@evaviki a ta krize byla ze strany manzela nebo Tebe? Mimochodem, uprimne nevim, co lidi vidi na modelkach, me osobne se nelibi a ptala jsem se na to manzela, co na nich chlapi vidi, ze to nechapu a on mi na to odpovedel, ze se mu taky ani trochu nelibi a ze spis to je o tom, ze se to lidem vstepuje, ze jsou krasne, ale ze na tech vychrtlinach, s tunou mejkapu a plast.operacemi fakt nic nevidi. Docela me to potesilo kdyz mi to rekl. Ale chapu, ze jsi zarlila, zeny jsou vzdy zeny a nektere nezadane lovkyne jsou extra vypocitave mrchy. Jinak my jsme jako pubertaci spolu taky meli dost velkou krizi, ale do te krize jsem nezarlila, verila, od te krize jsem zarliva, zanechalo to ve me stopu. Vim, ze clovek neveru neovlivni, kdyz se to ma stat, tak se to proste stane a clovek se muze stavet na hlavu a zarlivymi scenami se vse jen muze rychleji privolat, ale popravde, tamta krize ve me neco zlomila a uz to bylo (ackoli se s dotycnou nevyspal a se mnou to i na par dnu ukoncil v te dobe, nez udajne zjistil, co ztratil diky tomu, ze to ztratil). Ale to asi bude tim, ze jsem vyrustala jako nemanzelske dite, kde muj otec udrzoval s mamkou stale vztah a tohle se na psychice ohledne vztahu proste odrazit musi. Z toho duvodu, co se tyce nevery, jsem na to vysazena. Je mi fuk, kdyz nekdo nekoho podvede, je to jejich chyba, jejich zivot, jejich rozhodnuti. Ale nerozdychala bych neveru ze strany meho manzela. Vim, ze kazdy se muze zblaznit a zamilovat se, ale taky vim, ze kdyz se to stopne pri prvnich naznacich, ze se neco deje, lze to zastavit. Ale to uz je podle tech danych zkusenosti, co clovek ma. Vim, jak jsem jako dite trpela, vim, jak trpela moje mamka, dokazu si predstavit, jake to bylo pro otcove deti z manzelstvi i pro jeho manzelku. Tohle me donutilo koukat na neveru jinyma ocima, ocima toho, kdo vi, jake nasledky nevera umi prinest. Vim, ze se rika nikdy nerikej nikdy, ale myslim, ze jsem si prozila tolik bolesti, ze jsem z nevery vylecena.

urtica
16. črc 2018

@priefi Ahoj, nečetla jsem všechnu Vaši komunikaci - jen přidám dva postřehy - za prvé: Myslím, že krize se vždy týká obou partnerů, i když si ji jeden z nich nemusí uvědomovat. Ten druhý postřeh- a teď budu mluvit všeobecně, ne přímo k tématu diskuze. V případě nevěry nemám úplně ráda striktní dělení na pachatele (viníka) a oběť (nevinného). Ono je to leckdy složitější, někdy může být nevěra vyústěním problémů, které ten druhý odmítá řešit apod., ne vždy je to černobílé a v případě nevěry partnera myslím, že není od věci zamyslet se, zda jsem k tomu nějakým dílem nepřispěl(a). Tím zas nemyslím druhého absolutně omlouvat s tím, že chudáček nemohl jinak...ale prostě... Znovu opakuji, že to vůbec nechci generalizovat a je to skutečně případ od případu, jen je mi proti srsti dělení na dobráka a zlého - myslím, že ve většině případů je to prostě složitější.

urtica
16. črc 2018

@priefi Jinak k té rodině - třeba moji rodiče si věrní nebyli, ale já ty okolnosti toho, proč se chovali, jak se chovali, chápu - u mě to vedlo spíš k tolerantnějšímu postoji...takže je to fakt individuální.
@evaviki Já o ně přišla už celkem dávno - nějakou dobu jsem pracovala mezi muži, jezdila jsem s nimi na služebky a tam jsem zjistila, že kombinace alkohol - manželka daleko - lepá děva, co umí správně zahrát na mužské ego - je kombinace, které neodolá 95% - a to včetně chlapů ala "rodinný typ od pohledu" do kterých bych to v životě neřekla. Takže radši slepě věřím a pro jistotu se na nic neptám, nezjišťuji, po ničem se nepídím a hlavně nechci nic vědět.

lioness34
16. črc 2018

@priefi Heled já jen reagují na ty modelky - podle mě není striktně dáno ze modelka i když kolik chlapů s modelkami přijde do kontaktu osobně ze.... takže se spis mysli fakt pěkná bába co má hezkou postavu nemusí nutné mít tunu make upu a být blba...moc nevěřím tomu ze by chlap nebyl potěšen nebo by nezblbnul do ženy co má hezké chování a fakt bezva postavu - s tím jde ruku v ruce i obličej...
To jsou útěchy silnějších holek..a to jsem sama teď po třech detech taky oplacana... ale včera jsme třeba byli na bazénu a je až neuvěřitelný jak o sebe mladé holky nedávají a kolikrát bezdětné mají horší postavu nežli já po třech detech - a to na tom nejsem dobre.... k tomu si udělají černé linky a pak když tam přijde fajn hezká i maminka (nemyslím tím vůbec sebe, ale i dvě tři tam s hezkou postavou byly) tak mi to přijde neuvěřitelný...
Takže modelka rovna se tuna make-upu je blbost.... ženy se dávno neděli na modelky =blbky - i když některé nepochybně jsou...ale přiznejme si, ze když by byla chytrá tak si omota kolem prstu kde jakého muže.... ne všechny ale většinu/

lioness34
16. črc 2018

@urtica přesně. Když je holka “chytrá” netlaci na pilu ale ví jak na to, tak si chlapa omota ani nevi jak....

priefi
16. črc 2018

@urtica kdybys cetla me prispevky i v jinych diskuzich, tak vis, ze taky vim, ze to neni cernobile a ze to je vzdy na strane obou partneru, ze skoro nikdy to neni jen vina jednoho partnera. Zastavam nazor, ze k nevere musi byt minimalne 3 (nekdy ctyri, je to pripad od pripadu). Napsala jsem to spatnem resp.spatne jsem to pojmenovala. Mozna bych mela napsat, ktery partner udel radikalni rez. Co se tyce me a partnera, vim, co bylo a nebylo spatne, neboj... poucila jsem se i ze svych chyb. O tom zadna 😉 v tomhle moralizovat opravdu nepotrebuji. Co se tyce diskuze... diskuze je o diskutovani, takze to je na nas, o cem piseme nebo nepiseme. Osobne si myslim, ze tohle je jeste mirne odboceni od tematu. Mrkni treba jinde, kde se resi problem a nektere damy ta strhnou valku ohledne pravopisu na 3 strany 😅
Co se tyce rodiny, ono je mozna neco jineho zit v rodine, kde se podvadi obcas a neco jineho je zit jako nemanzelske dite cely zivot a sledovat to, jak matka ceka, dostava sliby a nic. Nepotrebuji cist, co mela nebo nemela. Ja to neovlivnim, ja v tom zila. Jestli nevera Tvych rodicu Ti pomohla k toleranci nevery ve Tvem vztahu, ok. Mi to pomohlo dostat se do bodu, abych udelala vse proto, abych neverna nebyla 😉
@lioness34 ja ale nenapsala, ze jsou blbe, to jsi napsala Ty. Ja psala ciste o modelkach, ne o hezkych holkach. Myslela jsem ty, co jsou v telce... a psala jsem, co rikal manzel (napr.ten make up atd), ja za sebe napsala, ze mi se nelibi a nechapu, co na nich vidi (mysleno hlavne ty topmodelky). Mimochodem, ja jsem odjakziva stihla a mam hezkou postavu, oblicej bych rekla taky a utesovat se opravdu nemusim 😉 i po synovi jsem mela luxusni postavu 😉 ted jsem tehule, tak to je zase o brisku, ale myslim, ze pak to bude zase ok. Mimochodem tak ci tak krasa je subjektivni pojem 😊

evaviki
16. črc 2018

@priefi krize predevsim z me strany a nebyl v tom nikdo treti. Spis jsem se citila nedocenena, oskliva, nepotrebna, problem s praci, atd..
No ad ty modelky, nejsou ani umele, zadne plastiky a vetsinou ani hloupe.. Ani prilis nalicene, teda pokud foti, tak ano, foto make-up je vyrazny. Jinak to jsou hezke holky. V podstate mam tu vychrtlou modelkovskou postavu taky, prilezitostne i fotim (je fakt, ze to uz musi byt extra saty, abych souhlasila 😀), ale stejne, ty holky jsou mladsi, svezejsi.. Bude mi 37, je to uz proste znat..

evaviki
16. črc 2018

@urtica mam to podobne, neptam se, nezjistuji, manzeluv mobil/notebook do ruky nevezmu, ani se nepodivam, kdo mu vola, kdyz mu zvoni telefon. Proste nechci mit zadne podezreni. V práci potkávám spoustu lidí, i chlapů, kolikrát projevi zajem, nekteri se vubec nestvou a reknou to i naprimo, tam je pak umeni to zahrat tak, abych je odmitla, ale neurazila, protoze s nimi potrebuji normalne fungovat. Ale fakt je, ze kdybych mela zajem, nouzi o milence bych nemela 😀 😀 😀

urtica
16. črc 2018

@priefi Nesnažila jsem se nijak moralizovat a vůbec to nebylo mířeno na Tebe a Vaši stiuaci, kterou neznám - spíš se naopak snažím proti moralizování brojit 🙂. Ano, je mi jasné, že jako nemanželské dítě jsi byla v úplně jiné situaci a nevěra pro tebe měla zcela jiný význam. K toleranci nevěry v mém vztahu - nevím - protože jinak se o tom teoretizuje a jiné to je, když to člověka opravdu potká - to se mi ještě nestalo. Spíš je to asi o tom, že všeobecně nepovažuji nevěru za největší prohřešek, po kterém je nutno okamžitě pálit mosty. Ve vztahu mých rodičů mě jejich nevěra vlastně nijak nepoznamenala, ale u nás doma byl třeba jiný problém - alkohol, a tam ten dopad na nás - děti , byl daleko markantnější a velmi traumatizující. Takže v tomto směru mám zas nulovou toleranci já a myslím, že kdyby tomu partner propadnul a odmítal se léčit, následoval by z mojí strany celkem rychlý a razantní řez.

urtica
16. črc 2018

@evaviki Ale tak - to je zas příjemné, ne? Horší to bude až přestanou...😀

priefi
16. črc 2018

@urtica s alkoholem nastesti zkusenosti takove nemam, ale absokutne ho netoleruji a vidim tk stejne jako Ty. Ani neuznavam vysedavani v hospode... to proste ne. Nekdo na tom nevidi nic spatneho, prijde mu to jako prirozene, ale mi ne a jsem proti. A mas naprostou pravdu, o nevere se urcitym zpusobem muze spekulovat co by kdyby, ale az ta situace skutecne prijde, realita muze byt mnohdy jina, nekdo kdo pise, ze by neodpustil, odpusti, nekdo kdo pise, ze by odpustil, neodpusti.
@evaviki taky manzelovi do mobilu nelezu, nb pouzivame oba, ale rozhodne ho neprohledavam 😉

evaviki
16. črc 2018

@urtica tak taky uz bylo obdobi, kdy neee 😀 No nekdy to prijemne neni..