Přítel by nejradši syna za vše bil. Křičí na něj

boobinka
4. čer 2009

nevim kde zacit, ale rada bych se timto dotazala, jak by jste na takoveho chlapa readovali vy.
Od doby co se narodil maly mame odlisne nazory na vychovu, on by ho prehl pres kolenu a naflakal mu a ja jsem pro vysvetleni a maximalne pro zvyseni hlasu. Vojtik treba zacne hopsat opreny o sloupcovy reproduktor a jakmile ho uvidi, tak uz zuri, svihne s nim na deku, serve ho a jde se divat na TV. Kdyz si maly dlouho sam hraje a je z toho mrzuty, zacne to davat najevo tak,ze kvili a jeci a pritel misto aby za nim sel, tak to absolutne ignoruje a diva se dal na TV. Kdyz si teda spolu hraji a maly ho zacne tahat za vlasy, tak ho polozi a zacne po nem kricet AU a diva se na nej jako kdyby to chtel, jenze on ma 10 mesicu a neuvedomuje si, kdyz mu reknem, ze se to nedela, tak to delat nema. Proste to tak nemylsli, ale pritel snad ode me ceka abych mu za to vrzla nebo co. Celkove se k malemu chova chladne... tak co... namlouvam si to a jsem spatna ja? musim jeste dodat, ze ho nakrmi, prebali, vykoupe, ale nedej boze kdyz mu nedrzi pri prebalovani.... 😒

sisstin
7. črc 2009

boobinko: narozdíl od momin si myslím, že problém je a velkej 😉 😒 já si nedokážu představit, že by mi na syna někdo zakřičel, já to nedělám nikdy..a dost by mi to vadilo, natož kdyby ho fackoval, kopal do něj nebo s ním třásl 😲 😲 😲 😲 takovej chlap by letěl OKAMŽITĚ, takový zacházení s dětma je naprosto otřesný, jsem dost i proti naplácání na zadek a podobné metody, natož tohle 😠 je mi z toho úplně na nic 😖

pepibubu
7. črc 2009

siss - ahoj kočko... No, mě měl Honza v ksichtě když se na malýho bezdůvodně osopil... Neumím si představit že bych dopustila takový chování k Pepčovi... A momin - no hned mě napadlo, jestli ta holčina nemá obdobný problém jako boobinka... to by tu její reakci vysvětlovalo, ne? A jestli to tak momin není, tak se omlouvám 🙂

Dala jsem Honzovi číst tohle téma a sledovala ho... Bezděky se mu ruka zatla v pěst a když jsem se ho zeptala na názor, tak jen zavrtěl hlavou že to radši komentovat nebude, že by musel být vulgární...

sisstin
7. črc 2009

dle mýho je to na psychologa, to jako není normální...na boobinku je milej, proč taky ne, že..když má veškerej servis... 😕 podle mě je to další malý dítě, ale bohužel silné a agresivní, malej je pro něj konkurence v boobinčině přízni 😖 strašný 😒 se mi chce z toho úplně brečet, když si to představim 😢

pepibubu
7. črc 2009

siss tak to máš pravdu....

myschka
7. črc 2009

😲 😲 no to je hrozný, bych ho hnala, že by se nestačil divit. Já jsem na Adušku strašně citlivá přesně jak píše siss, nikdo nebude bít moje dítě. Trošku mě zarazilo, že boobinka píše, že ho musí nahlasit aby nebyla spolupachatel. Hlavně by si ho měla nahlásit protože je to pěknej z*rd 😠 😠 😠 když si představím, že někdo fackuje ani ne roční dítě 😠 Není na co čekat, chápu, že to není lehké ale jednala bych hned než si pak něco vyčítat.

sisstin
7. črc 2009

momin: jinak..já to taky ze začátku nedávala, když měl malej asi měsíc( byla jsem fakt totálně fyzicky a hlavně psychicky vyčerpaná), jsem tady na koně napsala, že bych ho nejradši prohodila oknem( což ted nechápu 😝 ), ale NIKDY, fakt NIKDY jsem na něj nekřičela, a už vůbec ne uhodila...prostě člověk má myšlenky různý, ale jsou to jen myšlenky a ne realita 😔 narozdíl od tvého přítele 😒 fakt hnus fialovej 😔

poupe
7. črc 2009

ja obcas dam maly na zadek a zakricim,ale ji je pres 2roky a ma uz svoji hlavu,ale miminko,fackovat rvat na nej,to neni normalni,kdyz jsem mela vztek,nekdy se to proste nahromadi,dite breci,nechce spat,rostou zuby...tak jsem to proste musela ustat a rozdejchat to,ale vybit si to na maminku,to ta dotycna osoba je peknej slaboch. 😠

momin
9. črc 2009

pepibubu ano mam dost nervozniho pritele ale na maleho si nedovoli.. ani zarvat.... 😠
ale zase uplne nesouhlasim s sisstin.. myslim ze by dite melo na zadek dostat obcas.. At vi co muze a co ne...
Samozrejme je blbost fackovat mimco kteremu neni ani rok. pro facky nejsem! Celkove.... Ale na zadek je to neco jineho. Ja sem tim vubec nechtela rict ze si to ma boobinka nechat libit.. jenom sem si vzpomela na krizi co sem mela.. Obcas sem i rvala..... byla to sila..

sisstin
9. črc 2009

momin: já nepotřebuju syna mlátit, aby věděl, co může a co ne..je to hodné, klidné až silně citlivé dítě 🙂 mlátit dítě jen tak, aby nám náhodou nepřerostlo přes hlavu mi přijde zcestné 😖

sisstin
9. črc 2009

momin, bobbinka: jinak holky, dle fotek jsou ti vaši přítelové ještě hodně mladí kluci 😉 a některý to teda asi tak úplně nezvládaj, sami jsou ještě děti..a pak to vypadá bídně 😒 teda v případě boobinky 😒

ewuska
9. črc 2009

sisstin: o věku to určitě není. Mýmu chlapovi je 24 let a syna naprosto miluje a chová se k nám mnohem líp než 40letý tatínkové mých sestřenek a tak 😉

sisstin
9. črc 2009

ewuska: však píšu někteří 😉 a tihle teda vypadají ještě víc mladší 😉 ale o tom to není samozřejmě 100% 😉

sisstin
9. črc 2009

ewuska: tý jo, jsem se ti koukla do alba, a tam na mě vykuk Rosenberg 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

momin
9. črc 2009

Nasemu tatovi je 26.. Jen vypada mlade.... nechci at me hned odsuzujete.. Nekteri mali sou dabli a na zadek potrebujou dostat.. NNoo sisstin vychovala sis hodneho klucinu.. kazdy to tak nezvladne.

sisstin
9. črc 2009

momin: tý jo, tak to já myslela, že mu je tak 18 😉 vypadá fakt mladě 😉 jinak to je spíš o povaze, než o té výchově..ale já prostě věřim, že to jde i jinak, než naplácáním na prdel a řvaním 😉

momin
9. črc 2009

Jj v hospode po nem obcas chteji obcanku... 😀 A mela si pravdu v tom ze je to velke dite... Ale co se da delat aspon se nenudime... taky bych to chtela s malym zvladnout v klidu.. Snad to pujde.

janinininka
9. črc 2009

tak jsem si četla vaše téma a je mi z toho teda smutno..

Boobi- musíš být hodně silná, abys to zvládla, vím, že jsi na něm závislá, máš ho ráda, ale přece nedopustíš, aby mlátil vaše dítě!! jak píšou holky, bude si to pamatovat a pro jeho další vývoj to bude rána, a může mít spoustu problémů! bydlíte u vašich, tak bydlení byste měli vyřešený, ne? peníze ti musí dávat taky pak, soudní cestou se to přinejhorším vyřeší..a proč jsi ho třeba nevzala k tý psycholožce taky? fakt běž od něj, nebo spíš ho vykopni, to bych se bála ho s malým nechat o samotě, umíš si představit, kdyby ho fakt silně nas*al a něco by mu nedejbože udělal?to je hrozný, chudák dítě, on přece nemůže za to že máte agresivního tatínka, na tebe není ale co ty víš, co bude za chvíli, sbal ho a vykopni to si myslím, že je pro vás nejlepší! s těma penězma ti radit nemůžu, náš tatínek nám dává 1000,- ale platí mi plínky a mlíčko zase a taky obracím každou korunu a remcá že utrácím nešetřím atd..a mě se to takhle nezdá že bych plejtvala penězma, ale nikdy malou ani mě neuhodil, vztelkej je občas a je to taky pořád takový velký dítě, když není po jeho, naštve se, asi mu leze do hlavy jeho profese učitel a trenér vyžaduje poslušnost nebo by byl rád aby to bylo i doma, nemá rád, když mám jinej názor, to je taky na bednu,ale nidky na nás nevztáhl ruku!!

ewi- pošli sem taky Rosenberga, kde jsi ho sebrala? prý od něj odešla Žaneta, tak je solo 😀

janinininka
9. črc 2009

moni ze začátku je to těžký, vím o čem mluvím kačí nechtěla spát hodně křičela, nevěděla jsem co s ní a kolikrát jsme taky byli na budku teda, hlavně když manžel spal a spí v obýváku aby se vyspal do práce, zavedli jsme to a spi tam doted, já byla s ní nechtěla jsem aby se budil naštvaná jsem byla, že jsem mu jí kolikrát dala a zavřela se sama v ložnici, je to ze začátku někdy hrozný, taky jsem si říkala jestli jsme neměli mít dítě později, ale ted jsem ráda že jí máme, ale bylo to krušný teda! spát se naučla v postýlce doma až tak okolo 9 měsíce usínat sama po roce a to byl úspěch a doted se v noci budí a nespí celou noc, ale neodradilo mě to od druhýho dítěte časem 😀 hlavně nedovol, aby malýho nebo tebe mlátil nebo byl hrubej!!

sylvka
21. pro 2009

Ahoj,jsem ráda že jsem našla toto téma,celkem to teď řešim a to hlavně,že přítel tráví se synem málo času ☹ nechápu to,tolik se na něj těšil...třeba dneska (má volno PO UT) dopo jsme byli cvičit,přišli jsme v 11:30,tak mu říkám jestli by s nim byl do 12 venku(na zahradě)že si pouklidim a on se hned naštval,že nemá co na sebe,musí dělat myčku apod. 😖 přitom uklízim vždy JEN já.doma mu řikám tak ho pohlídej,udělam chodbu...jen jsem zabouchla,slyšim máma,máma..tak jsem ho chvíli nechala,pak mi to nedalo a MM seděl u televize a že je kluk rozmazlenej.no pohovořila jsem si s nim a říkám mu,to ti nevadí že kluk mám radši tvýho tátu než tebe?(bydlíme s nima,tchán i tchýně martínka milujou a věnujou se mu)a on že mu to nevadí.prostě se s nim neumí zabavit 🙄 a ani moc nechce...dneska jako vrchol všeho mi řekl,že peníze na mateřský beru snad já ,tak proč by měl hlídat?co s nim mám dělat????????? ☹

zdenka26
21. pro 2009

Ahojky,tak to Ti nezávidím,máš doma pěknýho ignoranta 😒 Tak mu řekni že když bereš peníze za hlídání malého,tak bys mohla dostat zaplaceno i za uklízení a vaření.6e nejsi jeho sluha.A hotovo.Zkus se přestat o něj starat,žádné vaření,žádné praní ani žehlení.A uvidí kolik toho doma musíš udělat 😉

rimmel
21. pro 2009

sylvka s tym nic nenarobis, chlapa nezmenis, jeho priority tak isto nie. ☹

kapljhgf
30. led 2013

@boobinka myslím že u 10 m. dítěte nezmůže nic to že se mu vysvětluje ae když se na něj trochu zvýší hlas jen tak abys uvědomil že se to nedělá pokad tj něco vážného tak tto neva ae pokad je to jen pro hloupé hopsání tak mi to příjde trochu přehnané

irennn
30. led 2013

Sáhnout mi na dítě, tak ho asi "zabiju" já. Nesnáším ,když se někomu ubližuje. Dala bych mu takovou čočku, že by si v životě pes kůrku chleba od něho nevzal a okamžitě bych mu řekla, že půjdu na policii,ať vypadne....nevím,na co čekáš. Až mu opravdu něco udělá? až bude mít malý naručený citový vývoj? až bude mít poruchy chování? Moje ségra je dětská psycholožka a co mi líčí za případy, tak se mi chce brečet. Přitom někdy by stačilo, aby se matky pořádně postavily a nenechaly to zajít tak daleko. Je to mladej fracek, poslala bych na něho svýho tátu nebo kamaráda, až mu rozbije hubu,že na to do smrti nezapomene, parchant. uff

boobinka
autor
31. led 2013

@kapljhgf @irennn nastesti chytl rozum. Ono to bylo tim, ze mel rad svoje pohodli. Dnes si spolu v poradku rozumi 😉

blahova_andrea
31. led 2013

no já jsem taky nerv a po malém vyžaduji od mala určitou disciplínu, zvýšení hlasu je u nás na denní pořádku. rány se snažím nerozdávat, ono u takhle malých dětí to stejně nemá žádnej efekt. ani to křičení moc, ale to je spíš občas pro moji úlevu. chlapi si bohužel často pořídí dítě a už neřeší, že tím se jim život má změnit, že na ně budou jiný požadavky. bohužel je běžný, že spoustě chlapů se život prostě nijak nezmění a dál si žijí jaksi sami podle svého a pro sebe, rodina ne rodina ☹ dítě je v podstatě vším obtěžuje a ruší ☹

kapljhgf
1. únor 2013

@boobinka ttj fajn někdy to chce těm chlapům dát jen čas

boobinka
autor
1. únor 2013

zřejmě potřeboval dospět. Jak dnes říká, neví co by si bez nás počal. Už si zvykl na rachot kolem sebe a spíše mu příjde divné když nastane mezi dětmi ticho 🙂

boobinka
autor
1. únor 2013

teď jsem si to četla zpětně a musím říct, že mi to hýblo žaludkem 😔 ano, opravdu byl takový tyran a dodnes lituji, že jsem mu tehdy do papule nedala já. Byl nevyzrálý a chtěl mít svůj klid. Dnes si nedovolí sáhnout na děti, jen okřikne a usměrní. Ve výchově je nyní opravdu zasloužilý starostlivý otec. Akorát mu dlouho trvalo než pochopil co je pro něj důležitější.

maximaty
1. únor 2013

nedopust v zivote aby nekdo sahl na tvy dite... Vim o cem mluvim! To radsi budu sama nez s nekym, kdo sahne na me dite... Uvedom si, ze tohle muze dozivotne tvyho synka ovlivnit... Vim ze je to tezke ale my mame nase deti chranit...