Přítel hledal milenku na erotické seznamce - nedokážu mu odpustit.

kacenkaaa12
28. črc 2019

AHoj, mám (měla) jsem 5 letý vztah, zjistila jsem, že je přítel na erotické seznamce a píše tam toto: "hledám holku, co se nechá pořádně ...., chci psaní i reální schůzky, nemám kvuli přítelkyni čas hledat v baru".
Je mi 22, atraktivní, jemu 25, zahleděný do sebe.
Vše mi odpřísahl, že to skončilo u psaní. Že si chtěl něco dokázat, týden mi tu ležely u dveří květiny.
Já se přes to ale ne přenést, Takže jedině rozchod , že? Nejhorší je, že já bych nic nepoznala, vztah jsme měli hezký, jen jsem se učila na státnice a nedostávalo se mu tak častého sexu

babanci
31. črc 2019

@2hanah Ale jo, pár jich znám. jsou to ale tzv. druhá kola. Už se vyblbli, poučili se z chyb, co prvně udělali, nabili si ústa třeba, spálili se a dneska už si váží.

zvedavec2
1. srp 2019

@kacenkaaa12 myslim, ze se ti dostane jine odpovedi od holek, kterym je 27 a jine od 40 letych... Proste proto, ze jak pise
@babanci - vek, druhe kolo, zkusenosti... Clovek si pak vic vazi, co ma.
Ve 23 letech bez deti, spolecneho majetku a zavazku - bez pryc, dokud muzes. Ver mi, ze ve 23 letech nemusis tolerovat chlapske sracky. Az budete mit dve deti, hypoteku, starnouci rodice na krku, pak bude potreba tolerance a pochopeni. Jestli chlap potrebuje rozptyleni ve 25 letech, neni o co stat a na seriozni zivot to neni.
Mimochodem, mne je tech 40. Mam vztah, ktery je stastny a stabilni, nic z vyse popisovaneho (nevera, flirty, nabijeni energie jinde) neprichazi ani z jedne strany v potaz. Proto, ze jsme si v zivote prosli leccim predtim a ted jsme oba stastni za krasne deti a milujiciho partnera.

floruska
1. srp 2019

@zvedavec2 plně souhlasím,bez dokud můžeš ať máš klid a najdeš si třeba někoho jiného toho co za to bude opravdu stát