Přítel je nevěrný, ale nesmím prozradit, že to vím

veronikanel
12. led 2013

Ahoj maminky,píšu jsem už naprosto zoufalá a se slzama v očích...Nemám komu bych se svěřila ☹
Je to pár hodin,co jsem od kolegy přítele zjistila,že se stýká s jinou...Už je to i potvrzené,ale nesmím nic říct...Víte,oni jsou kamarádi a já nesmím kolegu prásknout ☹ ☹ Nevím jak se chovat,jak reagovat a jak to řešit...Nezlobte se,že s tímto otravuji ☹

kammka
12. led 2013

@veronikanel to je mi líto... radila bych trpělivost, tichý boj...dělej to, co si vůbec nezaslouží, dokaž, že jsi lepší, než ta druhá.. anebo naopak: poraď se s tím jeho kamarádem, co by na tvým místě dělal, jestli ho můžeš prásknout.. a musíš vůbec prozradit, od koho tu info máš??
já bych asi ale zatím šla tou první cestou, asi bych se bála té přímé konfrontace,pozorovala bych, pátrala, jak často se schází.. fakt nevim.. držím palečky.. ☹

veronikanel
autor
12. led 2013

Nejvíc mě trápí,že jsem myslela,že už jsem ponaučená...Loni,přesně v noc,co jsem rodila mojí dcerku se její otec pelešil v naší posteli s jinou...Nevěřila jsem chlapům...Až teď,17.bychom spolu byli 5měsíců a jak to dopadlo... ☹

moucha
12. led 2013

ahoj, já mák stejnou zkušenost...Mám dvě malé děti, a přítel to už přes rok táhne s jinou ženskou. Od nás odejít nechce, tak to praktïkujeme, že si jde každý svou cestou....Zkus ted pátrat, kdy není doma, jestli může být s ní...., kolik času s ní tráví...Noci je doma? Třeba vás nechce opustit, jen si užít....

nikolav
12. led 2013

@veronikanel Pokud bych toto věděla ten chlap by u mě skončil!! Pokud toto udělal tak dal jasně najevo jak o vás stojí. A jestli je nevěrný i teď tak tady není si myslím o čem přemýšlet. Bolí to moc. Ale pokud to budeš jen prodlužovat tak tě to bude daleko déle bolet a taky se připravíš o nejkrásnější chvíle s dcerou. Malá je jen jednou. A navíc jako malá dělá největší pokroky. Sama vím jaké to bylo, když byl otec mamce nevěrný a pak začal ještě chlastat. Bylo mi dva roky a pamatuju si toho moc. Naštěstí mamka odešla a teď už mám moc roků hodného tátu, kterého bych nevyměnila za nic na světě. A když jsem byla malá miloval mě jako vlastní a i teď to tak je. Takže takovej chlap za to nestojí a běž od něj. Najdeš lepšího jak pro sebe tak i pro dceru. A on se může pelešit kde chce. Pokud máš kam jít tak neváhej. Nemusíš mu nic vysvětlovat a říkat, on ti o svých milenkách taky neřekl. Nenech si ubližovat!!!

moucha
12. led 2013

když budeš chtít, písni do IP. Rok jsem přežívala, ale ted už jsem se s tím smířila a život jde dál.

moucha
12. led 2013

a když není kam jít?

evitaa
12. led 2013

Ten nevěrný přítel je otec tvojí dcery? Pokud ne, tak bych nic neřešila a "asta la vista bejby".

veronikanel
autor
12. led 2013

Ne,s tímto přítelem jsem necelých 5měsíců,nebydlíme spolu...Takže vlastně nevím,mel spoustu času...Je to kolegyňka z vedlejšáku ☹

soniela
12. led 2013

@veronikanel Vem nohy na ramena a běž od něj! Když je ti nevěrný UŽ po pěti měsících, není co řešit. A určitě najdeš chlapa, který za to bude stát a bude si tě vážit.

sendoska
12. led 2013

@veronikanel Verčo, mě podváděl bývalý po 7 letém vztahu a měli jsme 4 měsíce před svatbou ☹ .. vztah jsme ukončili, a ted jsem štastná s jiným 🙂 Když už tě podvedl jednou udělá to i po 2. 3. 4. 5. .... nezmění se. Rozejdi se s takovým co si tě neváží 🙂 a najdi si někoho kdo o tebe bude stát!! ... Není to lehké, ale dá se to vydržet 🙂 jsem toho důkazem .

veronikanel
autor
12. led 2013

Abych byla přesná...Schází se sní,ona sama řekla,že spolu "něco měli",ale sex údajně ne ( i když,kdo by to přiznal)...Brali byste i tohle jako nevěru? Mě to ubližuje stejně,jako by s ní spal(jestli to už nedělá),já si pod "něco" představím minimálně polibky ne-li ruční práci...

zdenkajan
12. led 2013

@veronikanel Pokud je Ti nevěrný už ted když spolu nežijete.Myslíš že se to změní.Nezmění bude Tě podvádět dál a dál Tě bude bolet srdíčko.Dej mu kopačky jsi krásná ženská nemáš zapotřebí být s chlapem co si Tě nezaslouží.

karminka
12. led 2013

myslím, že tady je odpověď jasná - nebyla bych s ním, o to více bych si byla jistá, kdybych s ním dítě neměla a byla s ním jen takto krátce, to nemá budoucnost

moucha
12. led 2013

když spolu nebydlíte a pochopila jsem, že dízě není ani jeho, kopni ho do řitě....samotným vám bude lépe a časem se objeví, ten pravý.

kettynka1234
12. led 2013

Ahojky Veroniko, je to těžké, ale jestli podvedl, podvede zas. Já bych to nepřekousla. Poslala bych ho do ...... Už jen to, že je důvěra pryč a pokaždé, když bude mimo, budeš si říkat, je s ní? Kde je...... Samotné ti bude lépe a jistě ten pravý se objeví se te pravý, který si tě bude vážit. Držím pěsti, ať t to dobře dopadne a ty budeš se svým prckem v pohodě

nellisek
12. led 2013

rychle od něj pryč, žádný prodlužování. To je typ chlapa co si chce jen užívat. Taková krásná ženská jste, určitě si najdete někoho jiného, který bude milovat vás i vaši nellinku. Netrapte se, je to těžké, vím z vlastní zkušenosti, ale bylo by hůř, zůstat sním. Nikdy mu nebudete věřit. Půjde nějak na pracovní schůzku a už si budete myslet jestli není u nějaké ženské. Vše časem přestane bolet, nejdůležitější je malá a ta si zaslouží mamku která bude šťastná a ne na nervy kvůli chlapovi který je vůl. Pevné nervy a dobré rozhodování.

ilonka30
12. led 2013

To tedy koukám...ještě včera jsme řešily jméno pro našeho prcka a dneska je to tedy téma zcela z jiného soudku ☹ Ono je těžké radit, ale pokud jsi nezávislá , nepotřebuješ ničí peníze a máš kde bydlet, tak bych to neviděla jako problém být sama, ne? Jak čtu, máš na chlápky docela smůlu, ale kdo z nás ví, zda nás ten náš taky nepodvádí ☹

evitaa
12. led 2013

Pokud se s ní jen schází, je to možná ještě horší než kdyby se s ní "jen" vyspal. Takhle totiž vzniká láska, pomalu, nejdřív se oťukávat, muž musí trochu ženu lovit a dobývat. Když mu dá na prvním rande, neváží si jí a vždy ji bude mít takhle zaškatulkovanou.

badrick
12. led 2013

měla by jsi od něho jít pryč.....bude to oto lehčí, že spolu ještě nebydlíte.....neříkám, že musí takový člověk podvádět pořád a opakovat to, ale i tak po 5ti měsících? ne ne ne.....a když není ani otcem tvého dítěte tak není co řešit....ještě bych řešila rodinu a kdyby byl otcem mého dítěte, ale tak? ne.....a co se týče spaní spolu či ne....to je úplně jedno....pro mě je podvod i polibek a ošahávaní apod.....takže já bych to nedala....máš na lepšího a uvidíš ten pravý příjde....a bude si vás vážit!

slundo
12. led 2013

ach jo, další nevěrník :( nedělej zatím žádné ukvapené závěry, zkus zjistit víc - o co jde- jestli o zamilovanost nebo sex.... snaž se zatím využít té výhody, že o nevěře víš, aniž by to partner tušil. Snaž se být nad věcí ( myslím navenek, je jasné, že tohle člověka srazí) a dokázat mu jak moc ho máš ráda a zároveň, že si nenecháš vše líbit. Ale upřímně, pokud jste spolu takhle krátce, tak bych raději balila kufry a zachovala si sebeúctu. Přeju Ti hodně štěstí

sariss
12. led 2013

Ahoj,ja osobne nechapu co resis. neni otcem tve dcery a chova se jako debil(promin ale to slusne rict nejde) . podle.me.bys mela co nejrychleji otocit list kdyz ne kvuli sobe tak kvuli male,ta si zaslouzi nekoho kdo vi co chce. Jestli mu nejste dost dobre at si jde ne?drzim palce

veronikanel
autor
12. led 2013

Ukončila jsem to ☹
Není mi z toho nejlíp,tvrdí,že byli jen na kafču...Ta holka ale tvrdí opak...Nevadí,je prostě konec...

nellisek
13. led 2013

Přeji pevné nervy, nebude to teď lehké, ale čas obrátí list k dobrému. Najdete taťku se vším šudy. Argument že byli jen na kafču by mi taky vadil. Pokud měl tak chuť na kafe mohl si ho dát s tebou. Verunko hodně sil, máš nellinku. Já mám taky nellinku.

haniplanetka
13. led 2013

Můj přítel má kamarádku, jednou za čtvrt roku jdou na kafe a já o tom vím, řekne mi o tom, stejně jako já jednou na čas zajdu na kávu s kamarádem a příteli se s tím netajím, ti dva se i znají. Když člověk něco skrývá, "smrdí" to. Je mi líto, že to tak u vás dopadlo, ale asi bych se na to taky vykašlala, už nikdy by sis nebyla jistá, jestli má přesčas, nebo schůzku s bůhvíjakým zakončením. To za ty nervy nestojí. ˇCasem se to zklidní a najdeš si jiného. Já se taky na ex zavčas vykašlala a teˇd mám chlapa, se kterým jsem šˇtastná a vážím si ho. Přijít mu na nevěru, tak se ale sbalím i s (ještě nenarozenou) dceruškou a vrátím se k našim i když vím, že by to bylo peklo po všech stránkách. ˇZít ale ve vztahu s nevěrou se podle mě nedá. Z toho chlapa se pak stane jen jakýsi spolubydlící a život na tohle je dost krátký, ten člověk ti pak "blokuje" štěstí s někým jiným, koho potkáš. Teˇd přeji hodně pevné vůle a dobrých nervů a velkou čokoládu (z vlastní zkušenosti), člověk se soustředí na své blízké a nějak se s tím srovná. Hlavně neztrácet čas s někým, kdo za to nestojí.

veronikanel
autor
13. led 2013

Přesně tak,když jsem šla na procházku s kamarádem,VŽDY o tom věděl,nebyl důvod mu o tom neříct,jak mám pak věřit,když mi to on tajil..asi měl důvod ☹ A víte co?Ani se rozchodu nebránil ☹ Pouze jsem řekla,že je konec a on se jen zeptal,jestli to vážně chci...O to víc mě to bolí,je mi jasné,že je teď s ní... ☹ Lidé mi říkají,ať se na tu slečnu nezlobím,ale proč?Moc dobře věděla,že je semnou...Ale prý se citům nedá poručit...Možná,ale já jsem i když mě to bolelo,nikdy vztah nerozvrátila ☹
Nevím,možná jsem hnusná,ale zlobím se na oba!Slzy schovávám,nechci aby mě tak dcerka viděla...Dělám,že je mi to jedno a přitom uvnitř sebe řvu vzteky...Asi není rada,jak tohle zvládnout ☹

haniplanetka
13. led 2013

@veronikanel vím, řekne se to snadno, ale ten "zlý" je tvůj přítel. Ona k tobě žádný vztah neměla, neporušila žádný kodex, jen si začala se zadaným, což je nečestné. Kdo ale druhému ublížil a porušil důvěru vztahu a lásku, je on. Je snad svéprávný a nikdo ho k tomu nenutil. To, že vzal rozchod tak chladně, ukazuje, že u něj moc velká citová vazba není, takže dobře tomu tak, že jste od sebe a ty můžeš věnovat svůj čas něčemu smysluplnějšímu než týpkovi, který má boty pod jinou postelí.

sunnyflakes
13. led 2013

@veronikanel podvadej i ty a bude klid

kamimik
13. led 2013

Myslím,žes dobře udělala, bude to těžké,ale lepší než abys to nechala dojít do fáze,kdy už budeš třeba těhotná...Na vinně jsou asi oba, ikdyž myslím,že mnohem víc přítel. Ona přece nikomu nezahýbala a on měl být ten,co řekne stop. To, že ona rozvrátila vztah, to sice jo....ale na druhou stranu,co je jí po tobě. Na tobě by mělo záležet právě tomu příteli.

antymania666
13. led 2013

hned bych mu to vpalila do oci, podke me s tim kamosem zas takovy kamosi nejsou kdyz to dokazal rict tobe takzže o co jde....tady jde o tebe. normalne bych to na nej vybalila, akorat ze sebe delsas trubku.