Přítel je nevěrný, ale nesmím prozradit, že to vím

veronikanel
12. led 2013

Ahoj maminky,píšu jsem už naprosto zoufalá a se slzama v očích...Nemám komu bych se svěřila ☹
Je to pár hodin,co jsem od kolegy přítele zjistila,že se stýká s jinou...Už je to i potvrzené,ale nesmím nic říct...Víte,oni jsou kamarádi a já nesmím kolegu prásknout ☹ ☹ Nevím jak se chovat,jak reagovat a jak to řešit...Nezlobte se,že s tímto otravuji ☹

honzulka
13. led 2013

@veronikanel jsem z tvého příběhu trošku zmatená,aale přemýšlela jsi taky o tom,jestli ta údajná nová přítelkyně nekecá?Třeba v tom je fakt on nevinně..Někdy jsou ženský záludný.. 😉 Ale asi o váš vztah extra nestojí,pkud to vzal tak klidně...jsi mladá,bude zase líp,neboj..nežeň se hned do dalšího vztahu,dej si chvíli pauzu od chlapů a uvidíš,že další zkušenost tě posílí a přijde ten pravý..😉A určitě bych byla naštvaná na oba..byli při tom...😉

veronikanel
autor
13. led 2013

Tak oni kamarádi byli,ale právě ten,co mi to řekl,byl dlouho zamilovaný právě do slečny,se kterou si něco začal přítel...Já vím,že na ní se zlobit nemůžu,ale víte jak to je...Jsem vzteklá,smutná,podvedená a tak kopu kolem sebe 😒
Vím,omlouvám se,že jsem to napsala tak zmateně,psala jsem to právě,když jsem to zjistila,byla jsem vyklepaná 😀
Samozřejmě jsem o tom přemýšlela,ale je tu spousta věcí,které to jen potvrzují.Např.to,že nejdříve zapíral i schůzky,později řekl,že to tak je...Proč by zapíral obyčejný kafe?Další věc,znám ho,když se mi nechce ven nebo nemůžu kvůli malé,je vždy hrozně naštvaný,ale poslední dobou už nebyl,což mi k němu prostě nesedí 😖
Pak také(a věřte mi,tohle se mi neříká snadno),na začátku prosince jsem šla na gyndu,kde mi zjistili ureaplasmata,nevěděla jsem,kde jsem je sebrala...Nejsem žádná běhna,s chlapama nespím hned a to i celkem dlouho od doby co jsme spolu na dnešní dobu 😀
Pak,když se to dozvíte vám docházejí věci,které před tím nedávali smysl...ve středu měl přijet,byli jsme dohodnutí,ale neozval se a večer mě přes tel. sjel,že za mnou nebude jezdit pořád(já ale přijet nemohla,dcera je marod)..jen tak,z ničeho nic po celodenní ignoraci,večer před tím bylo vše ok 🤐

haniplanetka
13. led 2013

@veronikanel ono to do sebe pak hned vše zapadne..

kettynka1234
13. led 2013

@veronikanel Verunko, vše čase přebolí a bude ti dobře. A věř, že s ním by ti dobře nebylo. Bylo to od něj podlé a hnusné. A od té slečky též. Sice lásce neporučíš, ale jednou je člověk zadanej a je s někým a nikdo jiný by mezi ty dva neměl zasahovat. Věř, že brzy najdeš chlapa, se kterým ti bude dobře a bude tě mít rád a zaslouží si tě ( tedy vás dva 🙂

nellisek
13. led 2013

chce to čas a čas, nic jiného neexistuje, nejsi sama máš malou. Mě když se to stalo tak jsem nenáviděla i ji. To je jasné, ale ji to je jedno, to on by měl zvládnout situaci a říct, NE mám doma to co miluji. Já byla tenkrát sama, i na vánoce mě nechal doma a byl u ní. Pak mi zavolal jak se mám? to bych vraždila. Byli jsme manželé a ani chvíly jsem neváhala podat žádost o rozvod. Já mám názor rychle pryč, proč se trápit. Bolí to moc, ale tohle přejde, jsou horší věci. Jsi krásná ženská která určitě nebude sama a zasloužíš si přeci chlapa který tě bude milovat. Hned se mi to vrátilo když čtu jaký chlapi jsou( NĚKTERÝ), ale taky jsem to zvládla, teď jsem šťastná a mám nellinku.

nellisek
21. led 2013

jak se daří Veroniko a Nelinko?