Přítel mě několikrát opustil. Máme dítě. Prý mě nemiluje

miracle.22
14. pro 2009

Dobry vecer. Chtela jsem se zeptat zdali mate nekdo stejny problem jako ja. Jsem na tom po psychicke strance velice spatne. Muj pribeh zacinal pred 4 lety tim nejkrasnejsim vztahem a pritelem jakeho jsem si mohla prat, kazdy den jsem dekovala bohu ze jsem ho potkala. Seznamili jsme se pres internet a asi po 3 mesicich psani a volani jsme se poprve videli a ja se strasne zamilovala hned od prvni dne jsme spolu zacali bydlet byli jsme spolu nonstop 24hodin denne a milovali se snad porad, bylo to pro me to nejkrasnejsi obdobi v zivote. Po 3 mesicich jsme chteli miminko a taky se o nej snazili, ale nic. Po roce zacaly prvni problemy, asi jsme spolu byli moc casto a prestali si vazit jeden druheho nebo spis on me. Rozesli jsme se ale po 2 tydnech se k sobe opet vratili. Pry si uvedomil co ve me ma a nechce me ztratit, od te doby ale nas vztah byl jako pocasi. Pred rokem se se mnou opet rozesel a druhy den na to kdyz jsem byla balit nejake obleci, jelikoz jsme bydleli spolu jsem kdyz prisel nahle domy odesla a v aute sedela jeho nova pritelkyne. Byl to pro me sok, od doby kdy jsem ho potkala vim ze to bude znit divne ale opravu to tak je jsem na nem psychysky zavisla. Pres vsechno jak mi porad ublizoval rozchazel a pak se omouvalo jsem ho porad milovala a miluji. Bydleli jsme spolu a ja najednou nemela kam jit, jelikoz jsem se pristehovala k nemu a do ciziho mesta kde jsem znala jen par lidi. Nakonec jsme si nasla byt a prepavani tydnu u kamaradky jsem se mohla nastehovat. Asi po mesici mi zacal psat ze mu chybim pak to byl opet dlouhy pribeh a vratili jsme se k sobe. Smaozrejme po tom vsem nas vztah byl silne narusenale snazila jsem se to ignorovat, bylo pro me dulezite ze jsme spolu a verila jsem ze to zvladneme. opet nas vztah byl krasny a ja otehotnela. Po te co se to dovedel opustil me, pry bud pujdu na interupci nebo na to budu sama, ja se rozodla pro dite. Bylo to pro me opet narocne obdobi a ja jsem byla opet psychycky na dne. Po 2 mesicich se vratil, ze to zkusime a ze se na mimi tesi. Cele tehotenstvi mi to vycital ale jako vzdy byla nadherne dny a ja ho zboznovala. takto kdyz to popisuju to zni ze jsem s nim jenom trpela ale ty dny kdy jsme byli spolu to vse mi pomohlo zapomenout. Momentalne spolu bydlime ja porodila pred tydnem krasneho syna on ho zboznuje ale spolu nejsme. Usiname spolu i probouzime a to vse mi lame srdce, kdyz jsme s nim mluvila rekl mi, ze me nemiluje a jestli to nezvladam tak se bud odstehuje on nebo ja. Jsem na to hrozne, nevim jak to vse zvladnu skoro nikoho tu neznam a rodinu mam daleko. Je mi uzko a jsem zklamana ze jsem to nechala dojit tak daleko,ze jsem porad doufala a verila. myslela jsem ze kdyz se maly narodi budu odolnejsi a bude mi pritel lhostejny ale bohuzel. jen predstava, ze spolu opet nbudeme, ze bude mit jinou pritelkyni je mi uzko. Nevim co mam delat jak se od nej odpoutat a zapomenout ☹ ☹

beruska2x
21. pro 2009

jee jsem rada ze si tu povidas 😉 uz je lip malinko vid 🙂
neboj ten vztek prijde az se zacne kroutit z povinnosti 😅 ale snad budes mit stesti a vi co se ma...

urcite ses zmenila ale materstvim se zeny meni k lepsimu 😉

pikusa
22. pro 2009

Miracle....krásná fotečka se Samuelkem.....on to to trápení vynahradí,uvidíš 😉
drobeček malinkej 🙂

miracle.22
autor
6. led 2010

Holky tak jsem po dlouhe dobe zpet, je mi porad spatne a ted snad jeste vic ☹ ja hloupa mu dala dalsi sanci a opet to nevyslo a tentokrat uz jsem se opravdu zarekla nikdy vic, jsem totalne zlomena a on je naprosto vpohode. Fakt nechapu sama sebe, ze si necham tak ublizovat, ale uz ne uz fakt nikdy

rimmel
7. led 2010

miracle to lebo lubis, dufas, veris....ale nie navzdy to takto bude neboj bud silna 😉

miracle.22
autor
9. led 2010

on ma jeste tu drzost mi tak ublizovat vratil se opet k ni vsude to pise je mu uplne jedno, ze me to zabiji a o malyho se nezajima :(

kozimura
9. led 2010

Miracle,ahojky!Dočítala jsem diskuzi,drž se holka a vy.er se na toho hajzla.Je to těžké,ale půjde to.Ať už věříš nebo ne,že se jednou vrátí na trvalo,zajdi na ten soud a sociálku.Může ti časem dělat potíže.Kamarádka zažila něco podobného,jen ji ještě partner ponižoval,že je tlustá,nedával peníze a mlátil ji a vyhrožoval,že nesmí odejít,že jí sociálka vezme dítě.Nakonec se postavila na vlastní

kozimura
9. led 2010

nohy.Pronajala si byt,dítě dávala na hlídání svým rodičům a sama tvrdě makala.Dnes je šťastná,hodně s malou cestuje a jen kvete 🙂

miracle.22
autor
10. led 2010

Ahojte holky. Tak jsem zpet u rodicu, on ma dokonce tu drzost mi napsat, ze me i maleho bude porad milovat, nechapu kde se to v nem bere...jak muze nekdo kdo vam tvrdi, jek vas miluje dalsi den na to nemiluje, jelikoz jsme se pohadali a vraci se zpatky k milence napsat tohle, ja nevim jestli mu nedochazi jak moc mi ublizil. maleho pretahuju porad jak kocka kotata ma 5 tydnu a nema poradne ani svou postylku, jediny co si preji ze vseho nejvic je udelat mu krasny domov a na tom ted budu pracovat a casem snad najdeme i hodnyho a hlavne opravdu milujiciho tatinka...

beruska2x
10. led 2010

mirac.. konecne to vidis 😉 ted uz to bude jen lepsi neboj, jakmile se od nej odpoutas, to zklamani pokazdy znova a znova ti bere silu, energii i radost ze zivota...

zarid si zivot s malym, stejne se na ex nemuzes spolehnout, podle me to nema v hlave srovnany - co chce, co je dulezity v zivote, nic...

to neni ani partner ani tata pro zivot.. najdete si lepsiho 😉

rencata
10. led 2010

Ahom Miracle.Teď jsen narazila na Tvoje téma a teda nemám slov. Ten Tvůj chlap je teda fakt magor. Je neskutečný, čeho je schopen. Já být Tebou, tak se na něho definitivně vykašlu. Pořídím si nové tel. číslo, aby mě jeho sms a telefony nenahlodávaly a vše řeším přes soud. Ale nechala bych to po šestinedělí. Teď se hlavně soustřeď na miminko, to je nejdůležitější na celém světě. Hlavně, abys byla se Samuelkem zdravá a to ostatní přijde, neboj. Mužských je na světě spousta a určitě se brzy najde takový, který si Tě bude i s dítkem vážit a utvoříte úplnou rodinu. Přeju hodně štěstí a hlavu vzhůru, holka. Uvidíš, bude líp!!!!

artuse
10. led 2010

miracle, narazila jsem na tvou diskusi...já bych se k němu nevrátila už za nic, je schopen tě utrápit a malý to určitě cítí taky! upřímně si myslím, že jsi to měla utnout už dávno, člověk by se měl mít víc rád a nechat sebou tak zametat...změň si číslo telefonu a už se s ním nestýkej, domluvte si jen závazky ohledně syna, jestli na něj bude přispívat (přes soud) a šmitec...fakt nestojí za to, aby ses takto trápila, jsi chvíli po porodu, muž by Ti měl být tou nějvětší oporou a ne tohle...zatím bych zůstala u rodičů a časem si třeba našla s malým bydlení, jak bude malý větší můžete chodit do mateřského centra, na cvičení, plávání, určitě najdeš nové kamarádky a časem i nového přítele, držím pěsti, bude líp!