Přítel nejeví zájem o sex, je snad chyba někde ve mně?

pavlanatlinka
18. led 2013

ahojky mám takový problém sem s přítelem sice jen 2 roky ale máme už spolu dítě nějak se to zvrtlo ze začátku to bylo vše super co se týče sexu ale po 3 měsících co jsem sním byla jsem přišla nato že si psal s kamarádkou posílaly si fotky,sms a domlouvaly si schuzky ale nesešli se protože sem nato přišla pár dní nato jsem přišla nato že jsem těhotná tak už jen kvůli malé jsem ho nechtěla nechat sem si říkala že se má odpoštět sliboval že udál chybu že už to nikdy neudělá. pak když jsem byla ve 4měsíci opět to samé s tou samou kamarádkou opět jsem nato přišla odpustila spal semnou normálně ale pak už nechtěl tak jsem to brala tak že jsem těhotná že někteří muži nechtěj sex s těhotnýma... po porodu jsme spolu nějakou dobu nespaly nemněla jsem ani nato nějak chut ale pak jen párkrát cca 1x za měsíc. když sem se ho ptala v čem je chyba jestli mu vadí že mám nějaký ty kila po porodu nahoře at to řekne nebo jestli je v tom něco jinýho at to poví ale prej nic v tom není. a od té doby spolu spíme tak 1x za měsíc nejeví zájem nic opět jsem zase před vánoce přišla nato že si volá s nějakou kamarádkou denně asi 3x prej řešily její problémy noo nevím noo.. 😒 hlavně je to voják a výdáme se jen o víkendu protože má práci 200km od domova.. ale opět ty telefonáty přestaly už nevím co si mám myslet skoro vůbec spolu nespíme nevím je snad chyba někde ve mě? pořád nad tím přemýšlím jestli je v tom něco jiného nebo proč docela mě to trápí a když si sním o tom chci promluvit tak se o tom nechce bavit...

slundo
18. led 2013

Pokud se vidíte jen o víkendech a přesto nejeví zájem o sex a ještě když už si mu několikrát přišla na to, že si píše s jinou, tak bych to bohužel viděla na nevěru :( je to ale vše jen domněnka, samozřejmě to tak být nemusí. Doufám, že jsem to nenapsala nějak špatně.... možná by i pro malou bylo lepší kdyby měla tatínka, který s ní bude doma častěji než jednou za týden , některý chlapy nepředěláš . Samozřejmě zkus udělat něco se sebou - takový ty věci , aby ses chlapovi líbila ( kadeřník, nehty atd. prostě čeho si chlap musí všimnout) a uvidíš- pokud to s ním nic neudělá, chyba nebude v tobě.

zamilovanadonej
18. led 2013

Já bych teda taky sázela na nevěru...je to blbý ale je to tak. Zkus se zeptat přímo, ale bez hysterie. Něco v tom bude- nebo spíš někdo. Ale to nemusí být pro tebe konec světa 😉

buldok
19. led 2013

Já myslím, že tohle nemá šanci na úspěch. Promiň, ale je to tak. Hledala bych jiného chlapa, dokud je dítě malé a zvykne si. Jsem zastáncem toho, že když dojde k nevěře, tak je chyba na obou stranách, protože ten nevěrný to většinou dělá proto, že je nespokojený s partnerem - z nějakého důvodu. A tohle taky říkají psychologové...takže na tom asi něco bude. To ale neznamená, že musíš dělat něco špatně apod. Třeba si jen uvědomil, že se k sobě nehodíte...

sarkad2856
19. led 2013

Taky si myslím,že někoho má,ale sama mám vyzkoušené že když to udělá jednou,tak to bohužel udělá i více krát.Asi bych si s ním o tom promluvila,ale jak je i výše psané nic bych nedělala násilím a malá si rychle zvykne na nového tátu.Hlavně at Vás má rád obě... 😉

lanyz
19. led 2013

Zkus se zeptat přímo a jakmile zmlkne a neřekne na to nic, sbal se a odejdi od něj, on po čase zjistí, o co přišel, já to měla taky tak, vím, že to bude těžký, ale on se neumí rozhodenout, budeš to muset být ty kdo to rozčísne bez hysterie. Držím pěsti, jo a klidně ať je u toho s tebou třeba kamarádka o si chlap nedovolí nic dělat

kajalka
19. led 2013

Hlavně doufám, že si z toho vezmeš ponaučení pro příště a nebudeš si s chlapem pořizovat dítě po 3 měsících vztahu, když ho prostě neznáš. Sama vidíš, že to nikam nevede. Od tohodle bych odešla, chlap, kterej miluje svou rodinu, neutíká ke kamarádkám. Tady láska evidentně chybí. Možná, že zjistil, že se k sobě nehodíte, ale snad zodpovědnost mu brání na tvrdku odejít, proto asi hledá undrholty jinde. Být tebou, v klidu se s ním domluvím na penězích, na tom, jak se bude vídat s dítětem. A hledala bych chlapa, kterej o vás opravdu bude stát. Jen se snaž ho pořádně poznat. Věř, že na to nestačí pár měsíců slepý zamilovanosti.