Přítel si nejspíš našel přítelkyni

michaelatvrda90
17. lis 2013

Zdravím, potřebovala bych od někoho radu jak to řešit 😨 S přítelem jsem 2,5 roků pak přišla dcerka které je ted 6 měsíců. Neustále se hádáme kvůli kravinám, a pod... Dneska jsem ale přišla na co jsem ani neměla. Přítel si našel nejspíš našel přítelkyni. Lezla jsem do tel. A tam jsem četla jak jí oslovuje prdelkou a že se na ní těší. Je kamionák a prý aby v noci neusl tak si tu kamarádku vere sebou ☹ Tady jsme se zhádali řekla jsem mu když jsou kamarádi proč jí píše jak je jeho prdelka a že se na ní těší ☹ Řekla jsem mu jak s ním pojede tak je konec a přestlo řekl že s ním pojede že už to mají domluvené přitom tady mi tvrdí jak nás má rád a že nechce přijít o rodinu. Odpustila jsem mu protože jsem mu to uvěřila! Jen lehneme do postele a hned mu příjde sms: AŽ BUDEŠ SÁM DEJ VĚDĚT JESTLI MÁM S TEBOU JED. Ted odjel nakoupit a vzal si sebou tel určitě jí ted odepisuje nebo volá že jí ráno vyzvedne at spolu můžou jed do Madarska ☹ nevím co si mám myslet

nellisek
17. lis 2013

Já bych tohle nikdy ne tolerovala. Co si o sobě vůbec mysli? Ze ty budeš doma, starat se o dítě, vařit, uklízet aby mel všechno az se vrátí, a on aby mu nebylo smutno tak si sebou vezme tzv.prdelku? Dej mu jasne najevo, jestli to neukonci az se vrátí tak ma sbaleno. Tohle přeci není normální. Já bych nemohla fungovat, porad bych myslela co tam spolu dělají atd. Přeji hodné štěstí at to vyresite.

jpetraa
17. lis 2013

@michaelatvrda90 no co si máš myslet...že máš doma bohužel pořádnýho prevíta.o(

leeena_4
17. lis 2013

ono se to strašně snadno radí, sbalit mu. Já bych asi využila čas,až bude pryč k přemýšlení. K přemýšlení proč k tomu vlastně došlo a jak si konstruktivně promluvit. Rozhovor (pokud možno v klidu) je podle mě prvním krokem k vyřešení krize. Pokud dáš ultimátum, musíš počítat i s variantou, že si vybere ji. Za mě je ultimátum až poslední varianta, ne první, protože by se mohl rozhodnout ukvapeně a máte dítě, takže by to mohlo mít velké následky.

xveronikaxx
17. lis 2013

@michaelatvrda90 Ta holka musí být strašně otravná, když má sebou JED.... 😀

Jak nevíš, co si o tom máš myslet, když si píšou to, co si píšou a jezdí spolu a tobě to zatajuje, lže ti a je ochotný se s tebou pohádat a mít raději s tebou rozepře než o ní přijít? BTW ona nepracuje, že s ním jezdí na cesty?

luckap91
17. lis 2013

Já si to vůbec neumím představit, že bych něco takovýho měla manželovi odpouštět. A i kdyby to byla sebelepší kamarádka *prdelka*, to prostě nepřichází v üvahu - jednou máte spolu děťátko, stal se z něco táta a podle toho by se tak měl chovat - zodpovědně (k Tobě i miminku) . A mě by se teda dobře nepřemýšlelo v době jeho nepřítomnosti, když bych věděla, že někde v Madarsku je zrovna s nějakou super kamarádkou ... to bych měla hned jasno. Určitě si o tom v klidu a s rozvahou promluvte, neváhej mu říct, jak moc se Ti to nelíbí a jestli by se to líbilo jemu, kdyby to bylo obráceně a Ty sis brala na pracovní cesty "kamaráda", zatímco on se staral o vaše miminko a domácnost. A vyřešte to co nejdříve, at se nad tím nemusíš trápit bůhví jak dlouho, než se zase vrátí domů z cesty. Mě by to ani nedalo spát, kdyby mi měl manžel odjet s nějakou holkou pryč, s nervama bych byla uplně v haj*lu, co tam kde dělají...

obyvatelka
18. lis 2013

Ahoj. Zaprve: udelala jsi zasadni chybu, ze jsi mu vlezla do telefonu. Ocividne vam ve vztahu chybi duvera, jinak bys tohle nikdy neudelala. Takze by jste meli zapracovat na obvoveni duvery ve vztahu, hlavne z tvoji strany, partnerovi neveris, a to te vedlo k prohledavani telefonu. Nezarlis na neho vic, nez je zdravo? i to ho od tebe muze odhanet a vhanet do naruci te "kamaradky".
Za druhe: od partnera to urcite neni hezke, ze se takhle chova, nevim, jestli davat mu ultimata neco vyresi, kdyz mu hned vzapeti odpustis.Navic chlapy jsou na ultimata velice haklivi a vetsinou se rozhodnou spatne. Sedla bych s nim a v klidu to probrala, ze ti to ublizuje, kdyz se takhle chova, a nuti te to delat veci, ktere by se v partnerskem vztahu delat nemely. Zkusila bych nejakeho manzelskeho poradce, protoze nevim, jestli jenom promluva postaci, ale mozna si neuvedomuje, jak se citis, kdyz on se takhle chova. Ale urcite si o tom promluvit, zkusit mu to nastinit i z druhe strany, jak jemu by se to libilo. Pokud nebude ochotny k rozhovoru ani k nejakemu dalsimu reseni, pak bych to videla na demonstrativni odstehovani, pokud mas kam. Aby si rozhodl, co je pro neho nejdulezitejsi. A pokud pujdete k tomu poradci, zkus zapracovat i na sve zarlivosti, to vam taky moc nepomaha 😉 Drzim pesti, aby se to vyresilo co nejlepe, hlavne pro Vasi dcerku ;)

lindaaax
18. lis 2013

Ahoj, to je dost šílená situace... máte 3 malé děti (jsou moc krásné, úžasné)...tak s ohledem na ně bych se snažila to neřešit zbrkle nebo po vzoru "co kamarádky poradily", ale šla bych to manželské poradny. Klidně sama. 😉

laurital
18. lis 2013

@obyvatelka Já bych tedy řekla, že zásadní chybu udělal přítel, když začal na cesty vozit kamarádku.Důvěra je ve vztahu zásadní, to nepopírám, ale nesmí se jí zneužívat a dělat z toho druhého debila.Myslím si, že na obnovení důvěry z její strany teď musí zapracovat především její přítel, protože i zde platí, a to opravdu nejsem zastánce šmírování v tlf, že není kouře bez ohně.
Všeobecně pak musím říct, že nějak nechápu tu všeobjímající toleranci a pochopení pro nejrůznější kamarádky, úlety, vypisování atd. a pak ještě ten strach většiny žen požádat dotyčného, aby se k tomu vyjádřil a zaujal nějaké stanovisko k tomu, jak hodlá nastalou situaci řešit.To mají opravdu takový strach, že by se obavy potvrdily, že budou dělat, že nevidí neslyší, jen aby je chlap neopustil?Nebo se spokojí s trapnou výmluvou a budou si dál lhát do kapsy, že se vlastně nic neděje?Pak se ale nedivme, že si někteří muži dělají co chtějí a nemají potřebu to měnit.
Já podobný postoj nechápu, asi se na to mám příliš ráda a jsem dostatečně hrdá na to, abych žila v takovém pseudovztahu.

leni78
18. lis 2013

Proto říkám, duveruj, ale proveruj. Okamžitě požádat o alimenty jak na dítě, tak na sebe. Hned si zajdi na testy hiv a zašla bych i na vytery na gyndu. Určitě to nebude zrovna lilie, když volny čas tráví delanim společnosti po nocích kamionakovi. To bude špína, určitě. Jde ti o zdraví, tobě i dítěti. Máš rodinu ? Máš kam jít ?

luckap91
18. lis 2013

@obyvatelka: Plně souhlasím s @laurital , zásadní chybu nevidím v nahlídnutí do telefonu, když nejspíš měla jistý podezření - viz. hádání kvůli kravinám. Ženská na tohle má většinou šestý smysl, nic není jen tak. Pochybuju, že by se jí přítel přiznal sám od sebe, že jezdí s rádoby kamarádkou na pracovní cesty... kdyby na to nepřišla sama, dělal by z ní rohožku, o kterou se otře vždy, když dorazí domů... uvařeno, naklizeno.. prostě vůně domova - a pak si zase odjet na pracovní výlet s kamarádkou a užívat si? ... nemůžu říct, že tam spolu zrovna *** , ale je to nejspíš to jediný, co mě napadá.. kamarád taky rád. Takže kdyby to mělo být opravdu nevinný, nejspíš by důvěru onen pán utužil jedině tím, že by se jí přiznal, že si vzal kamarádku s sebou na cestu. Ale i kdyby to bylo nevinný, bylo by mi to dost proti srsti.. nesnesla bych to i kdybych sebevíc věděla, že to je opravdu jen kamarádka.

leni78
18. lis 2013

Co by tam spolu asi tak dělali ? S prdelkou ? Kamaradili ?

laurital
18. lis 2013

@leni78 No kejmošili a měnili si recepty, popř. povídali duchařské historky za dlouhých nocí na dálnici 😀 .Hele ženo, prý to chce hlavně důvěru a omluvu ze strany zakladatelky, jak píše @obyvatelka 😀 a hlavně nežárlit..

fram
18. lis 2013

Můj manžel je kamioňák a rozhodně bych nerozdýchala, kdyby si na cesty bral "prdelky" . 😒

laurital
18. lis 2013

@fram Ani já a to obecně chápu přátelství mezi mužem a ženou a nemyslím, že vždy musí jít o něco víc.
Sama mám výborného kamaráda z vejšky, máme se moc rádi, jdeme spolu občas na kafe, jsme v kontaktu, ale nepíšeme si denně ani týdně, neoslovujeme se prdelko, lásko ani zlatíčko a naše konverzace je kdykoliv k náhledu našim partnerům.

lucisa
18. lis 2013

@fram jsem na tom stejně, by si zkusil vzít na cesty prdelku. Ale on šílí, jen když má jen ve dvojko, má rád své pohodlí a nerad se dělí o soukromí, tak doufám, že to nehrozí.

fram
18. lis 2013

@lucisa mm taky nejraději jezdí sám. Přes prázdniny bere na cesty syna a občas s ním jede jeho brácha, ale vždycky už se těší až zase pojede sám 🙂 Byla jsem s ním párkrát, ale to mu určitě nevadilo 😀 😀

ninive211
18. lis 2013

@michaelatvrda90 Píšeš, že neví, co si máš myslet...já myslím, že to je snad téměř jednoznačné. Podvádí tě s "kamarádkou". Pro mě třeba nevěra není vždy jen sex, stačí i třeba líbání anebo takováto dlouhodobá zatajovaná konverzace v podobném důvěrném duchu - mám za to, že pokud má člověk svého partnera rád, tak by mu nikdy nechtěl vědomě ublížit tím, že si s "kamarádkou" (nebo žena s kamarádem) budou dopisovat v tomto stylu. Pokud by to byla opravdu kamarádka (což kdo by byl tak naivní, aby věřil, že "jen kamarádka" s ním jezdí na daleké cesty "ve vší počestnosti"), tak by ji NIKDY neoslovoval prdelko a podobně! Je spousta chlapů, kteří mají kamarádky a obecně proti kamarádství holky s klukem nic nemám, zajít si na jednou za čas pivko, pokecat... Nicméně...existují určité hranice, kde kamarádství prostě končí. Nejdůležitější ženská v životě má být prostě partnerka (ať už přítelkyně či manželka), jakmile tuto důležitost převezme "kamarádka", tak jde původní vztah do kytek.
Můžeš to zkusit nějak zachránit, promluvit si, chtít vysvětlení a pokud druhá strana bude mít zájem, dál ve vztahu (ale už bez kamarádky!) pokračovat...a pokusit se časem odpustit. Nezapomeneš ale nikdy...

lucisa
19. lis 2013

@fram jj, on taky o prázdninách bere nejstarší dceru, tu to baví a vydrží sedět. Prostřední se začne po 5 km ptát, kdy už tam budem a to manžel nesnáší 😀 😀 😀

sirael4
19. lis 2013

Vím, že je to zcestné, ale docela by mě zajímalo...prdelka je asi nezaměstnaná, že s ním může takhle jezdit...?

llluckaaa
19. lis 2013

Já teda mám docela tolerantní názory na různý druhy vztahů a nevěry, ale tohle by hodně sejřilo i mě 😝 Asi bych zvolila následující strategii... Manželovi bych vysvětlila, co se mi na tom nelíbí a že jakékoliv intimní přezdívky má používat pro mě. Tu jeho prdelku bych chtěla poznat - mně přijde důležité znát někoho, s kým by měl trávit sám tolik času. Takže bych s nimi šla do hospody, pozvala ji k nám ap. Jednak bych z toho mohla poznat, jaký je mezi nimi vztah a taky by mohlo dotyčné dojít, co je zač její kamarád (otec rodiny). Až podle osobního setkání bych pak asi přistoupila k nějakému razantnějšímu řešení - to znamená případně dát výslovně najevo, že si nepřeju, aby s dotyčnou jel pryč a jaké budou důsledky, pokud to udělá.
Jinak já mám kamarádku, co má manžela kamioňáka, a docela ji trápily jeho nevěry. Ale teď se nad to povznesla a nějak razantně to řešit nehodlá. Prostě si vzala ze vztahu s ním to pozitivní a to negativní už odmítla řešit. když to říkala, vypadala spokojeně a vyrovnaně 🙂 Nepíšu, že to někomu doporučuji, že to je dobré nebo špatné řešení, jen že je to taky jedna z možných cest 😉

petrasipkova1
19. lis 2013

no, tak to je mazec. Ať bych byla v jakékoliv situaci, tak tohle bych netrpěla, nechápu .... přece nemůžeš věřit, že vedle sebe jen tak sedí, když mají povinnou pauzu na spaní .... 🙂, přijde mi to jako by si sebou vozil vlastní kurvu ...., sorry, ale takovýho dobytka bych nepustila ani do bytu, bála bych se co přitáhne za nemoc. ...

leni78
19. lis 2013

Znala jsem jednu, co jezdila s ženatým kamionakem. Alkoholicka, špína, nula od pohledu. Ale byla úplně mimo a dělala to zdarma, tak neber to.

michaelatvrda90
autor
22. lis 2013

@leni78 No zjístila jsem o koho jde :D Přišlo mi to docela směšné ta holka se ještě učí 😀 A on řekl že s ní nic neměl jen že to udělal kvůli mému chování nevím teda kvůli jakému ale to je jednou prostě toho využil že jsem s ním nechtěla spát po porodu se na to moc necítím :_(

michaelatvrda90
autor
22. lis 2013

Holky je ji 17 let a učí se ještě 🙂 Dneska jsem s ním o tom mluvila chtěl by se vrátit ale má otázka byla hidláš v tom pokračovat tahat si jí do kamionu? Neodpověděl dokonce se mi chlubil že se i líbali ☹

laurital
22. lis 2013

@michaelatvrda90 To je tedy chování, které bych očekávala od malého spratka a ne dospělého chlapa.Dělat něco druhému natruc, nejste malí a máte rodinu.
Nezajímalo by rodiče a školu, co dělá místo učení?Nějak moc nechápu, co si dospělý táta od rodiny povídá s nějakou náctiletou, pokud tedy není zastydlý či duševně opožděný.

michaelatvrda90
autor
22. lis 2013

Nevím byla jsem hotová z nervama a už jsem řekla dost! 5 dní jsem nejedla a jen kouřila. Dostala mě z tpho sousedka 🙂 On sem chodí za dětma pak zase vypadne a já mám klid. Dneska řekl jestli se k němu vrátím samozdřejmě jsem řekla NE a odešel že jde k babičce na obě a do príce nevěřím mu stejně s ní nepřestane a já už ho přestávám milovat!

laurital
22. lis 2013

@michaelatvrda90 A je on normální?Chlubit se své ženě s půlročním miminem, že se ocucává se sedmnáctkou?

michaelatvrda90
autor
22. lis 2013

@laurital Není a je to hnus

laurital
22. lis 2013

@michaelatvrda90 Ty se netrap, děti tě potřebují a nemůžeš za to, že tvůj přítel je nevyzrálý hňup.Možná dobře, že jsi to zjistila ještě před svatbou a před tou adopcí, kterou jste plánovali.

michaelatvrda90
autor
22. lis 2013

@laurital To je pravda 🙂