Přítel ve vězení, jsem na dně

marryjanew
21. črc 2014

Nevím kam jinak to napsat a kam se obrátit... prosím přečtěte si můj příběh a napište mi Ty co mi nechcete nic vyčítat ale poradit ....
Jsem na dně. Asi se to tu čte často, ale já fakt nevím jak se postavit na nohy. Prosím poraďte mi kam se mám obrátit nebo mi napište pokud jste na tom byli podobně jak jste to zvládali... Jsem sama, zrovna jsme plánovali rodinu. Nejsem na tom zdravotně dobře a vrátili se mi tím co se stalo i psychické problémy. Nevím jak dál, jsem na něm závislá. Navíc jsem bez práce pač jsem musela hodně chodit po doktorech a přítel chtěl abych byla doma. Jsou to dva dny co nás zastavila hlídka. Přítel byl v pátrání za něco co udělal již dříve, ještě než jsme se poznali. Teď ho budu mít ve vězení minimálně 4 roky né-li víc. Jsou to 2 dny co už o něm nevím. Čekám na dopis jak na smilování, furt sedím u telefonu jestli zavolá. Oba spolu chceme zestárnout i když se bojím, že tam na mě zapomene, odvykne si. Všechno se mi těžce píše. Mám jen mámu, ale ta žije s přítelem který bohužél není zrovna chápavý tvor a ještě k tomu v garsonce takže se nemám kam vrátit. Máme s přítelem malýho psa a dvě kočky a já jsem teď na všechno sama a ještě bez peněz a i od mámy celkem daleko. (podotýkám že mi finančně nemůže pomoci ani do začátku) Prosím poradí mi nějaká žena jak ty roky zvládnout? Jak to všechno přetrpět? Nevím jak dál.... Vím že čas to zpraví, ale co do té doby? Přítele nikdy neopustím i kdyby tam byl 10 let ☹ Je ten pravý... Celý 2 dny stále brečím a nejde přestat... Nemám kamarády, nemám si s kým povídat, žili jsme jen jeden pro druhého...

martickajirka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
holubice.petra
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martickajirka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
holubice.petra
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martickajirka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
holubice.petra
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martickajirka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marryjanew
autor
24. črc 2014

člověk tu chvilku není... a jak to tu vypadá ☹

misellkamb24
24. črc 2014

@marryjanew ahoj. V prvni rade zkus zjistit, kde je a posli mu znamky, aby ti on mohl napsat. S volam to neni je tak...spis na to nespolehej. Oni sice volat muzou, ale trva to od zadosti par dni. Ty sama si najdi práci a pritele navstiv. Uvidíš bude to dobre. Ty prvni dny boli ale bud silna a statecna. On to tam ted nebude mit lehke ze začátku ale nejak si zvykne. Hlavne ho podporuj a ujisti ho ze na nej pockas atd. Pomuze mu to.
Drz se

uztotakbude
24. črc 2014

Tak tomu se říká slušně promazaná diskuse. Alespoň se můžeme vrátit k původnímu tématu. Ufff

marryjanew
autor
24. črc 2014

@misellkamb24 Ahoj, včera už mi od něj přišel dopis na náklady věznice, ale já mu posílala dopisní potřeby, i civil už v pondělí a to jsem jen odhadla kde asi tak bude protože ani rodině nic po tel. neřekli. Každopádně jsme to odhadli dobře ... Takže alespoň vím kde zatím je, i když to se a si brzo změní. Děkuju, to víš, on ví že je můj všechno 🙂

marryjanew
autor
24. črc 2014

@uztotakbude nu, pokud to nezačne znova 🙂

martickajirka
24. črc 2014

@marryjanew nezacne 😉

marryjanew
autor
24. črc 2014

@martickajirka to je dobře 🙂

martickajirka
24. črc 2014

@marryjanew muzu se na neco zeptat k tematu 🙂

marryjanew
autor
24. črc 2014

@martickajirka zkus to ....

martickajirka
24. črc 2014

helet kdyby nenastopil na ten trest,po jake dobe by ho chytli dik 🙂

martickajirka
24. črc 2014

@marryjanew helet kdyby nenastopil na ten trest,po jake dobe by ho chytli dik 🙂

marryjanew
autor
24. črc 2014

@martickajirka no tak hele... to je fakt těžký téma tohle... a to nevím jestli já jssem zrovna to co ti odpoví správně... ale oni se zapojí i jiné holky že? 🙂 Jinak si buď jistá že ho chytnou, pokud se teda neodstěhujete mimo eu a i tam na něj po čase přijdou... tohle je fakt blbá otázka, ale jestli je pravda že za to dostane pak i víc, že utíkal, tak je to zbytečné, alespoń to pak bude mít za sebou, i já to tak beru, že čím dřív tam půjde tím dřív ho budeš mít doma... samozřejmě je to těžké, když s ním chceš být co nejdýl.. ☹

aronek
24. črc 2014

@martickajirka neptáš se sice mně, ale odpovím ti. Ono nezáleží ani na tom po jaké době by ho chytli, ale že by za nenastoupení dostal něco navíc 😉 A to mu za to snad nestojí, ne?

marryjanew
autor
24. črc 2014

@marryjanew každopádně pokud nenastoupí tak si pro něj domů přijdou...

madormi
24. črc 2014

@martickajirka a v nejdku by nebyl problem ho najit 🙂 to vam za to nestoji... jen at si to jde hezky odsedet jak ma

martickajirka
24. črc 2014

@aronek no on chce v pondeli nastoupit,jen se ptam proze to fakt nezvladnu ze ctirma detickama ☹

martickajirka
24. črc 2014

@madormi ja vim,tam se zna celej Nejdek 🙂

aronek
24. črc 2014

@martickajirka jako trest má a odsedět ho musí a je lepší odsedět tento než odsedět tento plus něco na víc a ještě se stresovat kde ho seberou 😉 Budeš to mít těžké, ale s tím už se těď nedá nic dělat 😒 Rodina by nepomohla?

martickajirka
24. črc 2014

@marryjanew a po jake dobe muze byt ta nasteva,uz jsi to nepomatuju 😉

marryjanew
autor
24. črc 2014

@martickajirka na návštěvu má nárok jednou měsíčně na 3 hodiny, záleží na věznici, kdy návštěvy má.... ale můžete si to rozložit na 1,5 hodiny 1x za 14 dní

martickajirka
24. črc 2014

@aronek rodina ta mi nepomuze protoze jsem tady to prozivala z byvalim,oni jsou trosku jiny ☹

marryjanew
autor
24. črc 2014

@aronek prosím tě můžu se zeptat... pokaždé když se mu peníze pošlou tak je mu půlka odebrána? a ta jde na náklady věznice? A ještě jedna věc, má nárok na první hovor i když už mi poslal na náklady věznice dopis? děkuju ti moc

martickajirka
24. črc 2014

@marryjanew takze az po mesici 😉