Přítel ve vězení, jsem na dně

marryjanew
21. črc 2014

Nevím kam jinak to napsat a kam se obrátit... prosím přečtěte si můj příběh a napište mi Ty co mi nechcete nic vyčítat ale poradit ....
Jsem na dně. Asi se to tu čte často, ale já fakt nevím jak se postavit na nohy. Prosím poraďte mi kam se mám obrátit nebo mi napište pokud jste na tom byli podobně jak jste to zvládali... Jsem sama, zrovna jsme plánovali rodinu. Nejsem na tom zdravotně dobře a vrátili se mi tím co se stalo i psychické problémy. Nevím jak dál, jsem na něm závislá. Navíc jsem bez práce pač jsem musela hodně chodit po doktorech a přítel chtěl abych byla doma. Jsou to dva dny co nás zastavila hlídka. Přítel byl v pátrání za něco co udělal již dříve, ještě než jsme se poznali. Teď ho budu mít ve vězení minimálně 4 roky né-li víc. Jsou to 2 dny co už o něm nevím. Čekám na dopis jak na smilování, furt sedím u telefonu jestli zavolá. Oba spolu chceme zestárnout i když se bojím, že tam na mě zapomene, odvykne si. Všechno se mi těžce píše. Mám jen mámu, ale ta žije s přítelem který bohužél není zrovna chápavý tvor a ještě k tomu v garsonce takže se nemám kam vrátit. Máme s přítelem malýho psa a dvě kočky a já jsem teď na všechno sama a ještě bez peněz a i od mámy celkem daleko. (podotýkám že mi finančně nemůže pomoci ani do začátku) Prosím poradí mi nějaká žena jak ty roky zvládnout? Jak to všechno přetrpět? Nevím jak dál.... Vím že čas to zpraví, ale co do té doby? Přítele nikdy neopustím i kdyby tam byl 10 let ☹ Je ten pravý... Celý 2 dny stále brečím a nejde přestat... Nemám kamarády, nemám si s kým povídat, žili jsme jen jeden pro druhého...

somalicats
23. črc 2014

@uztotakbude Moje "nejúžasnější období" vypadalo tak, že poprvé jsem problila 4 měsíce a podruhé skoro 6... 😀

martickajirka
23. črc 2014

@uztotakbude jaj uz dost 🙂

gepe
23. črc 2014

@martickajirka ahoj, Ty nejsi ceska? Odkud pochazis? 🙂

martickajirka
23. črc 2014

@gepe jsem romka a proc 🙂

uztotakbude
23. črc 2014

@somalicats Tak to je mazec 😀 Zase podruhé už jsi to měla nacvičené. Připomíná mi to reklamu s keckama, jak tam říká "to byly šlajzničky, že?" a já bych to zaměnila za "to byly šavličky, že?" 😀 😀 😀

uztotakbude
23. črc 2014

@martickajirka Takže jsi se narodila v ČR?

gepe
23. črc 2014

@martickajirka napsala jsi, ze nejsi ceska, pro me to znamena, ze mas jine obcanstvi tak se ptam odkud pochazis - z jake zeme? 🙂 znam plno narodnosti, ale ani zid, krestan ci budhista mi nikdy nerekli jako narozeni v Cesku, ze nejsou cesi. Tak chapu, ze jsi cizinka 🙂 uz i podle Tveho pisemneho projevu bych spis taky tipla, ze jsi nechodila co ceske skoly.

somalicats
23. črc 2014

@uztotakbude Podruhé jsem házela šavličky kdekoli a naprosto nevypočitatelně. Poprvé to alespoň bylo vždycky ráno a pak večer do noci. Podruhé klidně odpoledne po výstupu z MHD... Dodnes se divím, že mě někdo nenahlásil jako zvracející ochlastu, břicho ještě žádný a bleju jak alík za bílého dne v ulici do trávy...

martickajirka
23. črc 2014

ne na slovensku
@gepe

marryjanew
autor
23. črc 2014

holky holky, vy mi dáváte ... 😀

somalicats
23. črc 2014

@marryjanew U mě platilo stoprocentně, že nevolnosti znamenají kvalitní těhotenství... 2x mi blbě nebylo a 2x to nedopadlo. A ze 2 blijících těhotenství mám 2 holky.

marryjanew
autor
23. črc 2014

@somalicats jo, já ti závidím 🙂 já bych chtěla holku, tedy spíš oba chceme holku, a pak kluka... i když pokud bude zdravý tak ať je to cokoli 🙂

somalicats
23. črc 2014

@marryjanew Já byla vděčná za cokoli, hlavně když to mrně bylo zdravý. A i to blitíčko se dalo přežít, jen do práce jsem v té době chodit nemohla, to se nedalo.

tulikiss
23. črc 2014

@somalicats jeee ty si muj clovek, jenom s tim rozdilem ze ja mam holku i kluka a bylo to uplne stejny.... manzel casto a rad vzpomina na to jak jsem o velikonocnim pondeli blila pred barakem(byla jsem zrovna po odberu vajicek a po narkoze mi bylo silene zle)

marryjanew
autor
23. črc 2014

@somalicats to je jasný... hlavně ať je to zdraví... i kdyby 9 měsíců zvracení by za to taky stálo 🙂

marryjanew
autor
23. črc 2014

Holky víte některá... když mu pošlu peníze tak vím že berou půlku z toho... to berou pokaždý?

martickajirka
23. črc 2014

@marryjanew chtela jsem se zeptat co ma mit sebou,bivaliho vzdi chytli a odvezli takze nevim ☹

gepe
23. črc 2014

@martickajirka achaa takze jsi slovenka, diky za odpoved 🙂 proc tady lidem nadavas do gadzu a ze si bili lide zaslouzi byt biti? Nejak nechapu, co to ma spolecnyho s tematem a proc poukazujes na to, ze jsi romka - a? Me treba narodnost lidi nezajima pokud jsou slusni. Ze jsi romka naprosto nic neznamena.

martickajirka
23. črc 2014

@gepe haha 😉

gepe
23. črc 2014

@martickajirka nebo jsi snad neco vic? 🙂 ja jsem jen zvidava, kdyz to tak prezentujes ;)

madormi
23. črc 2014

Na slecnu cizinku (jak sama uvadi) by si meli posvitit admini.... a ne kvuli pravopisu .Jinak vice ohledne vezeni by mohla poradit @aronek - tusim, ze ve vezeni pracuje.

martickajirka
23. črc 2014

@gepe sory ze jsem rekla pravdu,jsem romka a nestydim se zato,jen sem rekla ze se pak nedivte ze vas mlatime,kdyz jste rasisti 😉

xsenova
23. črc 2014

niekto prisiel na kona robit vlny pod alter egom. Good one.

marryjanew
autor
23. črc 2014

@martickajirka jo, hlavně oblečení, boty, ručník. nejlepší všechno 2x. sprcháč, mýdlo, pastu, kartáček... a pak něco třeba sladkýho, sušenky, hlavně né salámy a podobně a žádný tlakový nádoby, ale třeba kafe jo, tabák, papírky, obyč zapalovač... hlavně zámek a dva klíče, důležitý jsou i hodinky aby věděl... a pak termohrneček, umělou lžičku a důležitý jsou známky, papíry, obálky, pokud si budete psát 🙂 a časopisy... když si vzpomenu ještě ti napíšu ...

tulikiss
23. črc 2014

@martickajirka to jako myslis vazne? no tak to svoje deti pekne vychovavas...pak je dobre ze tolik vis o vezeni protoze se ti to jako mame bude hodit.

@marryjanew tak to ti neporadim, ja se vyznam v tech pravnich vecech, co se deje pak uz ne 😖

martickajirka
23. črc 2014

@marryjanew dekuji moc,jsi hodna 😉

martickajirka
23. črc 2014

@tulikiss ze jsou romove,asi to poznaj na sobe ze jsou jine neee 😉

marryjanew
autor
23. črc 2014

@martickajirka není za co... když vím, poradím ....

martickajirka
23. črc 2014

@marryjanew dekuju ze me neocuzujes jako jiny,jen sem rekla pravdu 🙂

marryjanew
autor
23. črc 2014

@martickajirka víš co, já se k tomu vyjadřovat nebudu 🙂 ale prostě když jsi se zeptala a vím to, tak proč neporadit... já nemám náladu se tu hádat... to není nic pro mě 🙂