Přítel ve vězení, jsem na dně

marryjanew
21. črc 2014

Nevím kam jinak to napsat a kam se obrátit... prosím přečtěte si můj příběh a napište mi Ty co mi nechcete nic vyčítat ale poradit ....
Jsem na dně. Asi se to tu čte často, ale já fakt nevím jak se postavit na nohy. Prosím poraďte mi kam se mám obrátit nebo mi napište pokud jste na tom byli podobně jak jste to zvládali... Jsem sama, zrovna jsme plánovali rodinu. Nejsem na tom zdravotně dobře a vrátili se mi tím co se stalo i psychické problémy. Nevím jak dál, jsem na něm závislá. Navíc jsem bez práce pač jsem musela hodně chodit po doktorech a přítel chtěl abych byla doma. Jsou to dva dny co nás zastavila hlídka. Přítel byl v pátrání za něco co udělal již dříve, ještě než jsme se poznali. Teď ho budu mít ve vězení minimálně 4 roky né-li víc. Jsou to 2 dny co už o něm nevím. Čekám na dopis jak na smilování, furt sedím u telefonu jestli zavolá. Oba spolu chceme zestárnout i když se bojím, že tam na mě zapomene, odvykne si. Všechno se mi těžce píše. Mám jen mámu, ale ta žije s přítelem který bohužél není zrovna chápavý tvor a ještě k tomu v garsonce takže se nemám kam vrátit. Máme s přítelem malýho psa a dvě kočky a já jsem teď na všechno sama a ještě bez peněz a i od mámy celkem daleko. (podotýkám že mi finančně nemůže pomoci ani do začátku) Prosím poradí mi nějaká žena jak ty roky zvládnout? Jak to všechno přetrpět? Nevím jak dál.... Vím že čas to zpraví, ale co do té doby? Přítele nikdy neopustím i kdyby tam byl 10 let ☹ Je ten pravý... Celý 2 dny stále brečím a nejde přestat... Nemám kamarády, nemám si s kým povídat, žili jsme jen jeden pro druhého...

martickajirka
23. črc 2014

@tulikiss
@somalicats
@madormi tak uz jse na to vykaslem kazdy ma svoji prvdu ju,pak jsou hadky 🙂

madormi
23. črc 2014

@martickajirka to je mozne, ale rozhodne pri prijimacim pohovoru pred nejdecaky prednost nemaji....

madormi
23. črc 2014

@marryjanew tuto bude... byl na ni upozornen

marryjanew
autor
23. črc 2014

@tulikiss aha, já už jsem se lekla, kolik tu adminů musí bejt... 😀 jo, tak hele... já se fakt bavím, a víš co... vsem vám všem vděčná... jen tu sedím a klikám na obnovit a je fakt že mi ten čas utíká... teď musím ale s pejkem ven 🙂 jinak dobrou

madormi
23. črc 2014

@martickajirka skoda ze se nedozvim odpoved na jedinou jednoduchou otazku, co jsem ti polozila.... opravdu me to totiz zajimalo

martickajirka
23. črc 2014

@madormi to nevim tedy abych rekla pravdu 🙂

marryjanew
autor
23. črc 2014

@madormi aha... játeda už včera žádala o zrušení, a bylo mi napsáno že mažou jen ty s velmi osobní a nevhodnou tématikou ... ale dneska mi tu alespoň utekl čas 🙂

martickajirka
23. črc 2014

@marryjanew dobrou 😉

marryjanew
autor
23. črc 2014

@martickajirka dík, dobrou

martickajirka
23. črc 2014
uztotakbude
24. črc 2014

@tulikiss Zbroják mám taky v plánu. Zatím mám pepřák a svoji cholerickou povahu. A nějaké zkušenosti z karate, které už jsem asi zapoměla, ale Bůh ví, třeba by mi naskočily v krizi.

evcann
24. črc 2014

@denyzuza06 - denyzuza06 @uztotakbude prosím tě, že se necháš takovým exemplářem takhle vytočit..... nic jiného než prudit neumí, když ji budeš ............. to to je naprosto vystižně napsané :D obsáhlo to všechno co si také myslím

martickajirka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martickajirka
24. črc 2014

jaj a ona me muze urazet jo ,tak to joo teda 😀

martickajirka
24. črc 2014

Rytmus-Cigansky sen http://www.youtube.com/ to si poslechnete 😉

uztotakbude
24. črc 2014

@evcann Já se vytočit nenechala, já se u toho docela dobře bavila. To mne neznáte, já jsem sice cholerik, ale vlastně flegmatik. Jsem flegmatik dokud někdo nepřejde čáru, pak začínám být cholerik. Ale tahle osůbka má do té čáry hodně daleko 😉

martickajirka
24. črc 2014

Rytmus-Cigansky sen http://www.youtube.com/ to si poslechi haha 😀
@uztotakbude

missy97231
24. črc 2014

@martickajirka Prečo kazíš im tú češtinu, ak si slovenka? Myslím, že by ťa tuto baby rozumeli aj po slovensky keby si písala 😉 hrať sa niečo .... ale holt,, možno by to nebolo zrozumiteľné ani kebyže píšeš slovensky 😀

martickajirka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martickajirka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
missy97231
24. črc 2014

@martickajirka vidíš,, ani som si nestíhla prečítať tvoju reakciu 😀

martickajirka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
infokonik
24. črc 2014

Ráda bych požádala, abyste se držely tématu, o kterém chtěla zakladatelka diskuse diskutovat. Děkuji za pochopení.

martickajirka
24. črc 2014

@infokonik mange jek,taky jsi muzu psat z moji reci ne 😉

holubice.petra
24. črc 2014

@martickajirka psat si muzes ale nekde jinde treba na vasich strankach tady ti nikdo rozumet nebude...

infokonik
24. črc 2014

Ano, určitě🙂. Ale prosím, drž se pravidel MK a Diskusí🙂. Díky.

martickajirka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martickajirka
24. črc 2014

@holubice.petra ty jsi z Kolina jo tam rodinu 😀

holubice.petra
24. črc 2014

@martickajirka ja nejsem rasistka ale jelikoz chodis na cesky server tak asi cesky rozumis ne? A jedinna kdo se tady jako rasistka projevuje jsi posledni dobou jen ty 🙂

holubice.petra
24. črc 2014

@martickajirka a vis ze se ani nedivim 🙂