Přítelova ex pořád volá, píše. Mají spolu dítě

maky_maky
15. srp 2010

Ahojky, nevím už sama jak dál a s kým si o tom popovídat, tak vás prosím o pomoc a rady či zkušenosti.
S přítelem jsem se seznámila minulý rok v únoru. Byla to láska na první pohled. Dlouho a často jsme si povídali a tak jsem se dozvěděla, že měl ještě před půl rokem přítelkyní se kterou má v té době tříletého klučinu. V tu dobu jsem byla ještě vdaná ale vztah nestál za nic a tak jsem jen hledala možnou záminku pro rozvod. Rozvedla jsem se a zůstala s mojí malou dcerkou s ním. Martin byl ke mě milý a přesně to co jsem hledala. začali jsme bydlet spolu. Bohužel, jeho ex přítelkyně mu nedala pokoj nikdy!!! myslím nikdy opravdu nikdy. denně mu aspoň desetkrát volala i v noci, že malej to a tamto. Zkoušela jsem to vydržet nějakou dobu to trvalo ale vždycky jsem to překousla. Spával u ní, když malej plakal atd pořád si volali atd. pořád mi říkal že se to časem změní že to pochopí a že bude zase fajn, tak jsem čekala a věřila a čekala. Bohužel je to už skoro dva roky a je to čím dál horší měsíc od měsíce. Moc se milujeme a to je to co mě strašně ničí, před nějakým časem jsem si řekli, že bychom chtěli miminko, ale copak to jde. Neustálé volání, psaní a já nevím co ještě. Dokonce se přítel teď seknul a už nechce, aby neublížil malému _ prej!!! Ale víte jaké to je, když se žena těší na miminko a najednou to prostě nejde protože nějaká blbá pi... pardon,se rozhodne zničit celej život.

no pro začátek se omlouvám, ale musím končit. ještě svůj příběh dopíšu zatím děkuji za jakýkoliv názor.

jakoubka
16. srp 2010

maky-přehodila bych to téma do sekce :Matka,otec ,rodina 😉

moravanka
16. srp 2010

Asi porad nemaji vyreseny svuj vztah. Me to pripadne, ze oni nemuzou zit spolu, ale ani bez sebe. Jen o dite asi nejde.

helcah
16. srp 2010

A musí spávat u nich, nemohl by si třeba malýho občas brát k Vám?

daida
16. srp 2010

ahoj @maky_maky. Ta ex-přítelkyně tvého přítele vydírá. K tomu používá syna, na kterém tvému příteli zřejmě moc záleží, proto to nechává tvůj přítel tak daleko zajít. Myslím, že pokud by se to týkalo jen jí, dávno by se s ní už vypořádal, ale tohle musí být pro něj velmi těžká situace. I pro tebe. Ale myslím, že ty s tím moc dělat nemůžeš, tohle si musí vyřešit on sám. Myslím, že to brzy i udělá. Jednoho dne mu dojde trpělivost, žádnej chlap nechce žít se závislou ženskou, takže si myslím, že s ní do budoucna určitě žít nebude, protože dobře ví, že tato žena pro něj bude jen koule na noze. On potřebuje ženu, která se dokáže se vším poprat a to bys mu taky měla dokázat, nic jiného Ti nezbývá. Zasahovat do tohoto nedořešeného vztahu by pro vás oba znamenalo asi konec. On to vyřešené má, ex-přítelkyně ale ne a používá k tomu syna, což je to nejhorší, dítě jako rukojmí. Uhodila na jeho slabé místo, proto je mi ho docela líto. Ví, kde je jeho slabina, proto bys ho měla podpořit a utvořit domov pro vás dva-budoucí tři. Mohli byste si i toho syna brávat k sobě třeba na víkend, určitě mu to pomůže a tobě taky a mu to dodá jistotu v rozhodování. Já osobně bych se s ním nerozcházela, byla by to hloupost. Nic Ti neprovedl, nepodvedl, tak musíš zapracovat na vašem vztahu i Ty, nic není zadarmo. Držím Ti pěstičky a přeju hodně odvahy a trpělivosti. Asi bych se do nového miminka teď nepouštěla, spíš bych myslela na něj než na sebe. Aspoň bych počkala pár měsíců, než se situace vytříbí. Dej vědět, budu ráda.

terinda
16. srp 2010

To je zajímavé, jak do toho tak jasně vidíte ... 😒
Třeba je to úplně jinak a dotyčná "mrcha" nechce rozbít rodinu, miluje ho a je to otec jejich dítěte - kdyby si tu vytvořila ona téma o tom, jak jí chlapa odlákala jiná, tak by to taky bylo zajímavé 😝

maky_maky
autor
16. srp 2010

@daida moc děkuji za tvůj názor, myslím si, že jsi to uplně přesně pochopila i vystihla, je to tak jsme z toho neštastní oba a holky popravdě nejvíc ze všeho si přeju aby ta jeho bývalá umřela vím že je to hrozné to řict ale nic jiného nám snad už nepomůže!

maky_maky
autor
16. srp 2010

@terinda určitě by to tak také mohla podat, ale bohužel pro ni jí vím jaká je to opravdu kráva, nejsem zlá ani s nikým zbytečně nevyvolávám konflikty a tohle kdyby dělala komukoliv tak bych byla proti ni! žili spolu deset le a za tech deset let se pořád jenom rvali a hádali a nakonec mu neřekla, že přestala brát prášky a myslela si že si ho tím udrží a otěhotněla!

beruska2x
16. srp 2010

@maky_maky nezlob se ale povidacku o tom ze ex prestala brat prasky bez vedomi chlapa aby si ho udrzela - to je taaak ohrana trapna pisnicka, ze uz tohle by mi na nem bylo divny, pokud vim, u splozeni jsou vzdy 2, kdyz nebyl vztah O.k. tak proc s ni spal - a bez jeho ochrany???

byt tebou tak moc opatrne planuju budoucnost s chlapem ktery si neumi srovnat svuj ex zivot - kdyby chtel tak ji mobil nebere a nebo ji da razne najevo je ma volat jen v nutnych situacich ...

mmmk
16. srp 2010

@maky_maky Ale treba ji slibil dite a nakonec se sprajcnul jako u tebe. Tohle proste nikdy nevis, kdyz jsi s nima nezila v jedne domacnosti. On je dospely chlap a jedine on musi vedet, co chce. Jasne, ze ho tim ditetem vydira, ale s tim se dalo tak trochu pocitat, kdyz sis zacinala s chlapem, co ma dite. Je to jeho soucast a vzdycky bude. 😉

beruska2x
16. srp 2010

@mmmk presne tak..

maky_maky
autor
16. srp 2010

jinak ono je to i tak že martovi je 32 a jí 42 a mě 25 tak žárlí to naprosto chápu, ale v době kdy jsme se potkali tak už byli půl roku od sebe takže to opravdu nebylo tak, žebych jí tu rodinu rozbyla já ale bohužel si ji rozbyla sama tím jak byla tak husná na něj i na toho marečka prostě tak jak je vyhrabaná tak nás terorizuje a kdyby jenom nás všechny známé jejich společné i naše společné taky jim furt volá a nejdřív jak ho miluje že se má vrátit a v zápětí na to na něho hází špínu a že pokud martin nepřijede k ni domů tak marečka zabije a tak tak je tohle normální!!!

můžu říct že ten malej je úplně v háji až na prášky

mmmk
16. srp 2010

@maky_maky Pokud je to tak a ona se k malemu takto spatne chova a on zije v takovem prostredi, muze ji pritel udat na socialce a pozadat o maleho do sve pece.

terinda
16. srp 2010

Maky, Ty o jejich vztahu víš jen to, co Ti řekl přítel....
Nezlob se na mě, ale psát tu svoje přání typu, aby umřela - je fakt ubohé.
🙄

Hodně štěstí.
A dítětem si chlapa k sobě stejně nepřipoutáš.

jakoubka
16. srp 2010

@maky_maky -mám tu situaci ,akorát ,že obráceně ☹ (teda nejsem taková svině ,jako tvého přítele ex)
Oni teda spolu čekají dítě.Problémy nedělám,hlavně kvůli našemu synovi.Spíš se bojím co bude ,až se to jejich dítě narodí.

Přeji ti,ať se situace vyvrbí ve váš prospěch 🙂 😉 A Anička tééda rychle roste 🙂 Vzpomínám si na ní jako miniminko 😵

daida
16. srp 2010

@maky_maky drž se, určo to nějak dopadne. Všechno chce čas. Žádnýho chlapa ženská neudrží jen kvůli dítěti, chlap nevydrží být dlouho v kleštích. Jsi silná holka, zvládneš to. A když to zvládneš ty, zvládne to i on. Ale helcah má pravdu, brala bych syna někdy na víkend k vám, některý věci se tím vyřeší a ostatní se vyřeší po něčem potom. Nemáte to lehký, ale karta se musí někdy zase otočit, nic není neměnné. Držím palečky .

beruska2x
16. srp 2010

@maky_maky jen se zamyslinad tim ze tvuj pritel asi mel nejaky duvod proc s ni byl tech 10 let, myslim ze kdyby byla takovy blazen tak ji nechal davno pred tim a bez ditete...
ono ma vse 2 stranky..

ale resit by to mel on, prijde mi ze se mu do toho moc nechce, klidne by mohl chtit kluka do sve pece, pokud je ona psych. narusena.. svedky by na ty sceny mel ne?....

maky_maky
autor
16. srp 2010

@beruska2x byly spolu deset let a sex měli možná dvakrát do měsíce a znáte ženský dokážou si hravě spočítat kdy bude ovulace!!!

určitě ale neobhajuji jeho blbost, měl s nií sex a tak musí nést zodpovědnost za všechno co dělá to chápu a taky ji nese, nemohl vydržet s ní ale syna miluje a nedá na něj dopustit celkově miluje děti i mou aničku a to je samo zase problém, protože monika to je ta ex malýmu marečkovi furt vykládá jak si tatínek našel novou dceru a marečka už nechce že už ho nemá rád atd. to se mi zdá od ní dost nefér jak vůči martovi ale ten je dospělej, ten si v tom pořádek udělá, ale hlavně kvůli tomu malýmu takkle ho očkovat!!!

maky_maky
autor
16. srp 2010

@terinda no bohudík nebo bohužel, nebylo to jen z martové hlavy hodně dobře si rozumím s jeho mamkou a ona sama mi řekla že je to bohužel tím,že je prostě na hlavu a že bude dělat problémy tak jako tak že se neustále handkovali a že jim několikrát domůvolala a vyhrožovala že se zabije když ji martin opustí a tak

beruska2x
16. srp 2010

@maky_maky ale to ti rekl on, to neznamena za je to pravda.. byla jsi tam s nima??? takovyhle reci ma kazdej druhej ex 😀

s takovyma soudama opatrne...

maky_maky
autor
16. srp 2010

dítětem si k sobě chlapa nepřipoutáš, pokud to dítě nemiluješ, pokud ho má rád, nikdy nedovolí aby se ho vzdal a nechal ho napospas jen té ženské, je to složité i v tom, že právníci nemůžou nic dělat, prorože malej je tak naočkovanej, že když byl u psychologa a ptal se ho zjednodušeně, že jestli maminka nebo tatínek tak samo řekl maminka že tatínek ne že ho nemá rád atd. a přitom když je u nás a milostivá slečna se umoudří nám ho na víkend dát ,tak ten kluk od nás nechce přyč zase k ní

daida
16. srp 2010

@terinda napsala jsem svůj názor, o který maky_maky žádala. A jestli dovolíš, můj názor může být jiný než tvůj.

maky_maky
autor
16. srp 2010

holky hlavně se prosím kvůli tomu spolu nehádejte !!!! chtěla jsem si o tom s někým povídat vykecat se on to řeší dělá všechno pro to aby mohl být malej s náma nebo aspon s ním když není možnost jiná ale ona když mu ho má dát, tak proště si vypne telefony zamkne se doma a prostě neotevře jako že neexistuje marta ho má mít co ctrnást dní ale to proste nefunguje ona nechce tak nechce. marta tam už jednou byl i s policajtama ale co oni můžou vniknout do bytu nemůžou a když neotevře tak prostě neotevře a basta

daida
16. srp 2010

maky_maky a co kdyby jste zašli oba se poradit, jak v této situaci kolem syna postupovat dál? Chce ho vůbec přítel mít svěřeného do své péče? Nevím, nevím jestli střídavá péče obou něco vyřeší. Zkuste se o tom pobavit, i když asi možná nebude moc chtít, je to chlap.

jakoubka
16. srp 2010

@maky_maky -ona je fakt ubohá.Brát syna jako rukojmí.To není u mě matka,když dokáže ,tak psychicky týrat 😠 ☹
To nechápe,že kluk může mít doživotně psychické problémy?

beruska2x
16. srp 2010

stradava pece je povoleny puze pro rodiny, ktere se na ni dohodnou a plne spolupracuji - to asi v tomto tezko 😅 kazdopadne pokud mu nepujcuje syna ve stanoveny cas, jde to resit pres socialku a soud...

jakoubka
16. srp 2010

@beruska2x -souhlasím 😉

eirin
16. srp 2010

@maky_maky Přát někomu aby umřel? 😖 😖 😖

daida
16. srp 2010

@maky_maky, kdyby se přítel rozhodl bojovat o svěření syna do své péče, jistě by posuzovali její (ex-přítelčin) psychický stav, sms od ní by se hodilo taky si ukládat. Nemůžu ale radit.

dostoj
16. srp 2010

maky_maky ve tvoji situaci jsem byla taky, pred sesti lety. Taky jsem je nerozvedla, ani nerozesla a ona mi i dokonce vyhorzovala. Nazyvala me ruznymi jmeny a syn myho (pak uz i manzela) mi rikal lesbo (chodil do prvni tridy, takze asi ani nevedel, co to znamena). Z tvoji strany to reseni nema. Poradek si musi udelat sam. U nas probehl poradek az kdyz jsem otehotnela a obcas vycitala, snazila jsem se malo, abych nebyla za hysterku. Veskera sranda skoncila, kdyz mi poslala prvni smsku, ze si na me pocka na prechodu, az pujdu s kocarkem a poradne se rozjede...trapny...par takovych jeste nasledovalo, ja se sprajcla, ze s nim teda zit nebudu, kdyz s tim neco neudela a vztah jsem chtela ukoncit. Nakonec se to nejak utisilo, ona nam dala pokoj, ale vzala mu syna. Jejich vztah bohuzel skocnil tahanici o dite, ktere pak uz stejne nekolik let nevidel. Cela ta vec trvala pet let a prave proto, ze vsechny vztahy a vsechny veci resil vzdycky tak dlouho a nebo nechaval vybobtnat, jsme se nakonec taky rozesli.

maky_maky
autor
16. srp 2010

bojovali jsme o svěření do péče ale jak jsem už psala chodil malej k psychologovi a že ne že maminka protože byl sám vyřízenej a do péče nám ho dát nechtějí protože s on chodí od sesti do sedmi do večera do práce takže nehrozí výchova a navíc kdyby se to dalo na mě tak já s mrtou nejsem vzatá a trvalý pobyt mám ještě v olomouci a dokud nebudeme mít postavený dům tak ho ani jinam dát nemůžu, bydlíme v nájemním bytě který je veden jen jako garáže proože se to přistavovalo jako půdní byt.