Proč není otcem, kterého jsem chtěla pro naše miminko?

bohunka1985
24. čer 2010

Ahoj.Nevím,zda je to ještě zbytek poporodní deprese,ale připadám si opuštěná.Manžel a otec mého dítětě,jak mu teď říkám byl přítomen u porodu a když TO viděl,připadalo mi, asi tak 2-3 dny,že nám začal krásný milující vzah.Jenže uplynul týden a vše se vrátilo zpět do zajetých kolejí. Neváží si toho,že zvládám péči o miminko,domácnost,atd.Bere vše jako samozřejmost.Sliboval,že bude minimálně koupat a dnes není schopen,ani po koupeli odnést vaničku.Sedí jen u TV a čas strávený semnou a našim synem si musím zasloužit.Sex jsme spolu měli naposledy asi před 3 měsíci.A nevypadá to,že by se to mělo změnit.Neustále slyším jen,že bych se měla krotit v jídle,že po 6ti nedělí musím začít cvičit,protože on nechce mít tlustou ženu,atd.Je mi to líto,ale víc mě bolí,že s naším synem není tak,jak by si on zasloužil.Už na něj byl i zlý.Možná jsem toto téma načala jen proto,abych to ze sebe mohla vypsat.Promiňte.

helcah
28. čer 2010

To si jen chrání záda s tím výrokem, že se co doma uvaří, to se i sní....To je pěkná kravina, rodičům to řekni a to hlavně jeho, oni mu snad domluví. A pokud se to potom zhorší, tak bych za nimi šla znovu....Rodina je od toho, aby si pomáhala. Jim taky nebude příjemné, že mají takového hulváta za syna...Hypotéka se dá vyřešit - kupříkladu můžete byt prodat, hypo vyplatit a můžeš jít k rodičům, pokud je to možné. Miminko Ti nikdo nesebere, zkouší Ti jen vyhrožovat. Být Tebou tak zajdu za nějakou milou právničkou, ona Ti poradí úplně se vším - mám kamarádku v podobné situaci (včetně hypotéky, problémů s bydlením apod.) a právě právnička jí vše pomohla vyřešit. Hlavně když se jí svěříš s tím, jak Ti vyhrožuje, tak se to proti němu obrátí.
A to, že se nevejdeš do oblečení - co bys chtěla tak brzy po porodu? Já jsem svých 20kg navíc hubla 1/2 roku. A nyní mě čeká to samé, ale to k tomu prostě patří.
A hlavně neříkej proč jsou chlapi takový, prostě jenom máš doma pořádnýho vola, nesmíš si myslet, že je to normální, protože takový chlapi jsou...

studanka789
28. čer 2010

bohunko tvoje miminko ti nevezme pokud se o něj staráš a to určitě jo ale vím co cítíš taky mi bylo vyhrožováno že mi vezme syna ale u soudu by neuspěl. Tohle si nezaslouží žádná a navíc miminko jste chtěly určitě oba.Mylsi hlavně na to malé protože to trpí ve stresu jěště víc

bohunka1985
autor
28. čer 2010

Jediná,na čem mi záleží je on.Ani ty facky včera nebolely!

berenika39
28. čer 2010

@bohunka1985 to nemyslíš vážně! prober se, ženská, to je cesta do pekla, omlouvat ho. copak ty ho fackuješ? copak lidi na ulici se navzájem fackujou? to není normální, to je regulérní násilí. nemá na to právo. zasloužíš si vlídný zacházení.
pokud by se to mělo opakovat, řekni to někomu, komu věříš!

kveluse
28. čer 2010

Bohunko, je mi líto, že jsi se dostala pod ruku takovému hňupovi. Promiň, možná ho máš ráda, je to otec tvého dítěte, asi jste spolu prožili báječné chvilky, ale pokud na tebe vztáhne ruku, je to blbec. Na jeho totální hloupost ukazuje i to, jaké uvádí důvody. A rozhodně to není normální chlap. Já žádného takového neznám, každá dvojice se někdy porafe (slovně), v každém vztahu jsou období, kdy to skřípe, ale pokud je jednomu ubližováno, musí se vzchopit a řešit to. Je zvláštní, že jednomu stačí k ukončení vztahu pár větších hádek a s jiným naopak nepohne ani rozbitá hlava. Doufám, že u vás to k žádnému většímu násilí nebude spět, že to vyřešíš včas. Jestli se na to necítíš dost silná, sežeň si někoho, kdo se za tebe postaví (samosebou tím nemyslím hned milence). Pokud ti i vyhrožuje, že přijdeš o kluka, rozhodně bych řešila každou situaci, kdy na tebe vztáhne ruku přes policii. Oni totiž možná ani nic nevyřeší, pokud tedy nebudeš pevně rozhodnutá ty, že to chceš přes ně vyřešit, přecijen mají dost omezené pravomoce a navíc o všem rozhoduje soud, ne policie, ale rozhodně pokud by došlo opravdu na nějaké tahání o syna, budou záznamy (a to platí i o tom, že bys to měla říct svým rodičům, samo jím tím uděláš starost, ale věř, že o to stojí, protože to jsou tví rodiče a chtějí pro tebe jen to nejlepší).

Ani ty facky včera nebolely!??????? Co to je? To je přesně myšlení žen, které jsou týrány. A protože jak píšeš ti záleží na klučíkovi, musíš už kůli němu (když ne kůli sobě) tu situaci řešit. Nejen, že bude vyrůstat ve stresu, ale hlavně si převezme vzor a u něj v rodině to pak pravděpodobně bude vypadat podobně. Protože ať se snažíme, jak se snažíme, okoukávají. Žen si tvůj syn v budoucnu asi moc vážit nebude, ikdyž se ti podaří ho vychovat tak, aby se k nim choval slušně. Navíc je tu ta možnost, že si nebude vážit ani tebe, jak by měl, protože od malička bude mít na talíři, že jsi slabá a chlap si s tebou může dělat, co chce.

Fuj, to jsem se zase rozčílila.

frisbee
28. čer 2010

bohunka..to snad nemyslíš ani vážně,že " ty facky nebolely"...to co je za chování,my jsme s manželem 20 let a nefackujeme se,to ti přijde jako normální chování????
To si chceš,aby se tvoje děti dívaly,jak tatínek bije maminku?
Vzpamatuj se,holka,život máš jenom jeden! 😠

frisbee
28. čer 2010

Tak jsem se vytočila,že mi skáčou písmena 😝

misicka85
28. čer 2010

Mě spíš zarazila tahle věta: "jediné na čem mi zaleží je on!" Spíš by ti holka mělo záležet na synovi ne? Nebo chceš aby se syn koukal na to jak hnusně se tatínek chová a nebo nedej bože časem mlátil i jeho???? ☹ 😠

naty
28. čer 2010

no, tak to už je snad vtip, ne?? 😕

studanka789
28. čer 2010

holky a nebylo to myšlení tak že jí záležýí právě na tom synovi 😕

studanka789
28. čer 2010

páč snad žádná ženská by se nenchala dobrovolně mlátit 😲

lura
28. čer 2010

Já si také myslím, že tím myslela, že jí záleží jen na synovi. Napsala to po tom, co psala, že by jí ho manžel vzal...

lura
28. čer 2010

@bohunka1985 Mohla by jsi napsat, jak se k tobě choval před těhotenstvím a v době těhotenství a co na tuto situaci říkají tvoji rodiče? To jen přihlížejí? Opravdu by jsi to měla řešit i s jeho rodiči... a hlavně i s někým povolanějším. Násilí není legrace a pokud k tomu má manžel sklony, tak si myslím, že se to bude bohužel opakovat. Holky ti radí dobře, začni to řešit, než aby se třeba stalo něco závažnějšího.

bohunka1985
autor
28. čer 2010

Chci to řešit,ale já mu můžu jen navrhnout,jak na to,jenže když semnou o tom ani nemluví,tak je to těžké.Před těhotenstvím to taky nebyla procházka růžovým sadem,ale teď...
Co se týče rodičů,kdyby mu řekli,že to vědí,měla bych ještě větší zle.

bohunka1985
autor
28. čer 2010

K příspěvku,kde jsem psala,že je pro mě důležitý jen "ON" - skutečně jsem tím myslela mého syna!!!

lura
28. čer 2010

@bohunka1985 Já jsem si to hned myslela 🙂. Máš úúúúžasného chlapečka 😵 😵 😵 a ty jsi pěkná ženská 🙂 🙂 🙂 , tak hlavně nehledej zádrhely u sebe!!! Držím palečky!!! Vztahovat ruku na tebe v žádném případě manžel nesmí!!! Jak se choval potom, co to provedl? Byl třeba sám ze sebe zaskočený...

berenika39
28. čer 2010

bohunko, je to začarovaný kruh. ty sama se v tom budeš plácat, protože ze strachu budeš ustupovat, on tě uvidí nejistou, a bude na koni. to je špatně. najdi někoho, komu věříš, že tě neshodí, a svěř se. třeba vašim? nebo máš kámošku? hlavně nebuď sama, někdo další by ti měl pomoci. a siláckých řečí se neboj, jsou soudy, v tomhle spravedlnost funguje, on bude ten, kdo je špatný, ne ty, i kdyby říkal pravý opak. a jestli ti opravdu záleží na synovi, jako že vím, že ano, jsi hodná máma, měla bys tomu předejít - aby viděl, že ti táta ubližuje. nenech to dojít příliš daleko. držím palce.

misicka85
28. čer 2010

@bohunka1985 - tak to se omlouvám,špatně jsem to pochopila,pardon...

bohunka1985
autor
28. čer 2010

🙂 V pohodě. Jak se choval?Ptal se, zda mě to bolelo...A teď chce, abych s ním strávila hezký dny volna. Má to tak být, abych mu odpustila? Je to správně teď jít a mluvit s ním a dělat, že je vše ok jen proto, abych to zachránila? Nebo jak mám postupovat?

bohunka1985
autor
28. čer 2010

@misicka85 V pohodě 😉

bohunka1985
autor
28. čer 2010

@lura Nebylo to poprvé...
Vždy mi řekne,že jsem si to zasloužila a pak za pár hodin přijde s omluvou.Jako dnes... ☹
No,co mám dělat?

naty
28. čer 2010

@bohunka1985 : už sem se lekla... 😔 ...já nevím, no,kvůli čemu ti ty facky vůbec dal? Nějak sem to přehlídla...Ale ve tvým případě bych si to hodně rozmýšlela a určitě bych nedělala, jako že se nic nestalo, protože stalo a to dost vážnýho, i když se ti to možná nezdá...za pár let by tě taky mohl řezat hlava nehlava, zvlášť kdybys na tu "hru" teď přistoupila......co to je proboha za chlapa?? 🙄 Omluvil se aspoň, když už nic jinýho?

naty
28. čer 2010

až ted sem četla poslední příspěvek... 😲 Holka, mazej od něj,dokud máš ještě trošku sebeúcty a pudu sebezáchovy!! Tohle je snad ten nejtypičtější příklad týrání...i když si řekneš, že ta facka není nic strašnýho...ježiš, být tebou se teď hooodně zamyslím, jestli máš kam jít, a pokud jo, tak jdi!! Ví někdo o tom, že tě bije? Jako dítě toho, že ti vezme dítě se neboj, jen s tebou manipuluje!!

mikulka
28. čer 2010

bohunko, dost jsi mne vyděsila. Tvoji rodiče vědí, co se u vás děje a nic s tím nedělají?
Je jasné, že MM říká, že co se doma uvaří i se doma sní. Jak jinak. TO by s emu nelíbilo, aby se někdo dozvěděl, že tě mlátí. Teda, jestli jsem to dobře pochopila?
Je to strašné i pro děcko vyrůstat v tom, že tatínek mlátí maminku. A uvědom si, že brzy může začít bít i děťátko.
Měla by ses s tím někde svěřit.

např. : http://www.donalinka.cz/redaction.php?action=sh...

mikulka
28. čer 2010

Mimochodem vztánout ruku na kojící ženu je prasárna.

AŤ si každýc chlap nechá kecy, že je žena tlustá. A co oni, jak vypadají? AŤ si zkusí být těhotní a rodit a tak. MImochodem, při kojení se nesmí cvičit, žena se nesmí zpotit, zkyslo by mlíčko!

bohunka1985
autor
28. čer 2010

@naty dostala jsem kvůli tomu, že jsem 6 týdnů po porodu ještě při těle (mám 2 kg navíc od původní váhy - 78kg).Omlouvá se vždy,ale dá se to pořád odpouštět?

bohunka1985
autor
28. čer 2010

@naty Kam mám jít?Nemám kam jít.

naty
28. čer 2010

Já to mám s váhou stejně jako ty, respektive sem skončila na stejným čísle a ani jednou sem od mm neslyšela nějakou, byť sebemenší poznámku nebo narážku, právě naopak!! Není normální si tě kvůli tomu dobírat a už vůbec ne tak, jak to dělá on!! Jsi proboha po porodu, to není chřipka, abys ta 14 dní vypadala zase jako dřív...mě to vůbec hlava nebere!!
Ale pokud už se to bití stalo víckrát....nemyslím to zle, ale přijde mi, že už si mu dost podlehla - pochybuješ o sobě, věříš, žes to vyprovokovala, chceš to TY zachraňovat, neměl by to náhodou dělat on?? Mysli teď v první řadě na dítě!! Pořád je lepší být sama s dítětem a šťastná, než být s chlapem a celej život se bát, že ho zas nějakou maličkostí vyprovokuješ, nehledě na mimi...ježiš, mysli hlavně na něj, prosím!!! Žádný dítě by tohle nemělo zažít!!! ☹

bohunka1985
autor
28. čer 2010

@mikulka s tím zkysnutím to myslíš vážně?To nemůžu třeba ani na brusle, kolo, atd.?Tak to nevím, jak mu tohle vysvětlím....

naty
28. čer 2010

A co rodiče? Ví o tom?? Ti by tě domů nevzali??